Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\
    Mano biudžetinė nokia palaiko MP3 ir turi ~5MB vidinės atminties, be galimybės ją praplėsti . Taip pat ta pati atmintis naudojama ir visokiems paveiksliukams, bei žinutėms, priminimams saugoti . Bet va MP3 tai vistiek palaiko

    Comment


      Beveik officialiais domenimis, Omnitel iPhone'ais prades prekiauti antrojoje liepos puseje.

      Comment


        Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
        tarp kitko, funkcijų skaičiaus palyginimas popieriuje dar neparodo, kad su tuo aparatu galima daugiau ką nuveikti.

        Iš mano patirties atvejai, kai "funkcijų" buvimas tėra popierinis:

        * kažkurios Nokios infraredas, kuriuo galima tik persiųsti vizitinę kortelę, ir nieko daugiau (bet bus žinoma parašyta "infrared - yra")
        * telefonas, "pilnai palaikantis MP3', bet turintis tik 30 mb laisvos atminties ir be galimybės įdėti papildomą kortelę (taigi telpa vos 10 failų arba net mažiau - kas yra vaikų žaidimas)
        * telefonas, kurį galima valdyti per kompiuterį - bet reikia specifinio laido, kuris nepridėtas ir kurio kaina kosminė
        * telefonai su interneto naršykle, kuria realiai naudotis neįmanoma

        Sumesti į aparatą visas rinkoje egzistuojančias funkcijas daug proto nereikia. Proto reikia tas funkcijas sudėlioti taip, kad jomis būtų galima naudotis, ir išmesti nereikalingas.
        Tu esi visiškai teisus kalbėdamas apie pigius biudžetinius telefonus,bet į symbian'a gali įsirašyti beveik ką tik nori.Taip,kad viskas ką tu išvardinai symbian'ui negalioja.

        Comment


          Parašė Edgazas Rodyti pranešimą
          Tu esi visiškai teisus kalbėdamas apie pigius biudžetinius telefonus,bet į symbian'a gali įsirašyti beveik ką tik nori.Taip,kad viskas ką tu išvardinai symbian'ui negalioja.
          Popierinių funkcijų dėsnis galioja ir kompiuteriams, tiek ir telefonams su symbianu.

          "Įsirašęs viską ką nori" gali pastebėti, kad tuo "viskuo" negali naudotis - nes labai nepatogu, beviltiškai lėta, konfliktuoja tarpusavyje, arba tiesiog lūžta. Reikia pavyzdžių apie kompiuterius (tiek hardo, tiek ir softo)?

          Comment


            Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
            ...kad tuo "viskuo" negali naudotis - nes labai nepatogu, beviltiškai lėta, konfliktuoja tarpusavyje, arba tiesiog lūžta....
            Teisingai. Apple produkcija tuo ir vertinama, nes ja patogu naudoti. Turiu nemazai ju produktu ir visi jie patogus...

            Comment


              Parašė x21 Rodyti pranešimą
              Teisingai. Apple produkcija tuo ir vertinama, nes ja patogu naudoti. Turiu nemazai ju produktu ir visi jie patogus...
              turiu ipod'a - daugeliu atzvilgiu labai nepatogus.

              Kas del symbiano, tai niekas nevercia instaliuoti absoliuciai visko kas papuola. Esme tame, kad tu gali instaliuoti tai ka nori. O iphawn atveju tik tai ka leidzia jo sviesybe Kupertino karalius Dzobbsas pirmasis.

              Comment


                Parašė a_p Rodyti pranešimą
                turiu ipod'a - daugeliu atzvilgiu labai nepatogus....
                turiu iPod'a nes nieko patogiau uz ji neradau...

                ...tik tai ka leidzia jo sviesybe Kupertino karalius
                ir tai yra labai gerai, tik taip galima apsisaugoti nuo liewo softo, kuris daugiau bedos nei naudos turi...

                Comment


                  Parašė x21 Rodyti pranešimą
                  turiu iPod'a nes nieko patogiau uz ji neradau...
                  Bet tai nereiskia kad patogu.

                  ir tai yra labai gerai, tik taip galima apsisaugoti nuo liewo softo, kuris daugiau bedos nei naudos turi...
                  Nepyk, bet argumentas tinkamas tik zmogui su ehmm... kiek sutrikusiu mastymo procesu kuri reikia saugoti nuo jo paties.
                  Bugtai ta nevykusi softa kazkas prievarta bruktu. Patinka - vartoji, nepatinka - ismeti ir pamirsti. Kame problema, kur bedos?

                  Comment


                    Parašė a_p Rodyti pranešimą
                    Bet tai nereiskia kad patogu.
                    Reiskia.
                    Nepyk, bet argumentas tinkamas tik zmogui su ehmm... kiek sutrikusiu mastymo procesu kuri reikia saugoti nuo jo paties.
                    Apie ka cia tu? Matyt mano intelekto lygis neleidzia suprasti taves
                    Bugtai ta nevykusi softa kazkas prievarta bruktu. Patinka - vartoji, nepatinka - ismeti ir pamirsti. Kame problema, kur bedos?
                    Kam patinka knystis su telefonu, tavo variantas tinka... bet kas nori patogiai ir patikimai naudoti ji - netinka.

                    Comment


                      Parašė x21 Rodyti pranešimą
                      Reiskia.
                      Nereiskia. Ipod'o valdymas daznai ziauriai nepatogus.
                      O jei pasijungt distancini, tai isvis tragedija.

                      Apie ka cia tu? Matyt mano intelekto lygis neleidzia suprasti taves
                      Apie pacio teigini, kad tik jo didenybe sventasis Dzobsas gali apsaugoti nuo blogu programu.

                      Kam patinka knystis su telefonu, tavo variantas tinka... bet kas nori patogiai ir patikimai naudoti ji - netinka.
                      Knistis nereikia. Jei ko reikia - instaliuoji ir naudojiesi. O su apple gali lengvai nutikti, kad net norint instaliuot negali, nes jo sv. Dzobsas nepalaimino. Nes jam galbut paprasciausiai neapsimoka, nesvarbu ar programa gera ar ne. T.y. apskritai nesinaudoji, kas nera nei patogu nei patikima

                      Comment


                        x21 - tu turėjas koki telefona su symbian,kad sakai nepatogu ir reikia knistis daug?

                        Symbian'as suteikia labai daug papildomu galimybių,tiesiog reikia mokėti ir norėti jas išnaudoti.Jeigu esi nusistates,kad viskas kas yra ne apple produkcija yra nepatogu ir yra užsiknisimas,tai nežinau.

                        Comment


                          Parašė Edgazas Rodyti pranešimą
                          x21 - tu turėjas koki telefona su symbian,kad sakai nepatogu ir reikia knistis daug?
                          Turiu symbianine Nokia..

                          tiesiog reikia mokėti ir norėti jas išnaudoti.
                          va butent, reikia moketi ir noreti... o turi buti kad tik noreti

                          Jeigu esi nusistates,kad viskas kas yra ne apple produkcija yra nepatogu ir yra užsiknisimas,tai nežinau.
                          Is savo patirties sakau... siaip ir is mano kolegu patirties, kas turi Apple... matau ant kiek viskas paprasta ir patogu...
                          Tikrai sunku kalbeti su tais kas neturi/neturejo/rankose_nelaike nieko is Apple produktu... pabandykit, po to pratesime...

                          Comment


                            Parašė a_p Rodyti pranešimą
                            Ipod'o valdymas daznai ziauriai nepatogus. O jei pasijungt distancini, tai isvis tragedija.
                            click wheel nepatogus? Hmmm... ir apie koki distancini iPod'ui kalbi... nevisai supratau..

                            apie pacio teigini, kad tik jo didenybe sventasis Dzobsas gali apsaugoti nuo blogu programu.
                            As apie Jobs'a nei zodzio, cia tu apie ji. Programos skirtos Apple aparatams - skirtos Apple aparatams. Cia nelogiska?

                            O su apple gali lengvai nutikti, kad net norint instaliuot negali, nes jo sv. Dzobsas nepalaimino. Nes jam galbut paprasciausiai neapsimoka, nesvarbu ar programa gera ar ne. T.y. apskritai nesinaudoji, kas nera nei patogu nei patikima
                            Kiek teko instalioti, visada greitai ir patikimai (tiesog drag and drop). Is kur cia tavo tokios fantazijos atsirado?
                            Deinstaliacia: Drag to Trash... kas gali buti paprasciau?

                            Comment


                              Parašė x21 Rodyti pranešimą
                              Is savo patirties sakau... siaip ir is mano kolegu patirties, kas turi Apple... matau ant kiek viskas paprasta ir patogu...
                              Tikrai sunku kalbeti su tais kas neturi/neturejo/rankose_nelaike nieko is Apple produktu... pabandykit, po to pratesime...
                              Aš esu naudojasis apple produkcija.Aš nesakiau,kad apple yra nepatogūs,aš tik sakau apple iphonas nėra geriausias. Dar syki pasakysiu,kad iphonas galbūt yra patogus,stilingas ir šiaip kietas,tačiau jis nėra geriausias.O,kad symbian išnaudoti kiek galima geriau nereikia jau taip daug pastangų.Susižinai ko nori ir lendi į googla.Daug procentų,kad rasi tai ko nori.O ant apple iphono žiūrėsim ar bus tiek daug procentų Aš esu toks žmogus,kad man daiktas kurį aš turiu turi tarnauti kiek galima pilnesniu pajėgumu,taigi stengiuosi ir iš telefono išpešti kiek galima daugiau. Bet jeigu rinkčiausi antra telefoną,kriterijai būtų visai kiti,jis galėtu būti žymiai paprastesnis.

                              Comment


                                Parašė Edgazas Rodyti pranešimą
                                ... Aš esu toks žmogus,kad man daiktas kurį aš turiu turi tarnauti kiek galima pilnesniu pajėgumu,taigi stengiuosi ir iš telefono išpešti kiek galima daugiau...
                                Gerai. Matau esi symbianu ekspertas. Bet aš kalbu apie tuos kurie nėra ekspertai, kurie nori paprasčiausia naudoti. Vėl gi ne apie save kalbu... aš galiu ir su symbianu susidoroti, bet dažnai man reikia patogesnio, paprastesnio galingo aparato, kuris veikia taip pat nepriekaištingai, kaip ir mano Mac'as...

                                Comment


                                  Va čia aš tau pilnai pritariu Žmogui kuris nenori ar neturi laiko domėtis symbian, arba jam tiesiog reikia funkcionalaus aparato kuris veiks be jokių priekaištų,jam nėra prasmės pirkti telefono su symbian.Žmogelis kuris nežino kaip išnaudoti symbian,nusipirkes tokį telefoną jame jame įžvelgtų krūva minusų,nes jis tiesiog bus girdėjas,kad tai yra labai daug funkcijų turintis daiktas,o realiai kai jis nusipirks telefoną,tai jis bus be tos gausybės navarotu Jas reikia susirasti ir įdiegti. Taigi reikia rinktis pagal savo poreikius,norus ir galimybes

                                  Comment


                                    Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                    click wheel nepatogus? Hmmm... ir apie koki distancini iPod'ui kalbi... nevisai supratau..
                                    Apie toki balta su obuolio logotipu. Neteko matyt?

                                    ipod'o problemos ne click wheel o uzknisanciuose maratonuose po meniu. Dievazi, galejo imest koki nors "return to main menu". Kad nereiketu 4 kart spaust "menu" norint islipt i virsu ir dar po to keleta kartu gilyn norint pakeist koki nors EQ.

                                    Click wheel'as beje "uzstringa" kai ipod'as knisasi po savo kieta diska. Uzknisa.

                                    Dar pvz visiskai idiotiskai realizuota radijos funkcija. Nors radija moka RDS, bet nera meniu su atminty esanciu radiju saraseliu. Gali tik pasiziuret i skale su kruvele melsvu taskeliu kurie niekam neidomus.
                                    Taip pat nera "autoscan" funkcijos kas itin uzknisa kelionese, kai prireikia praskanuot "nepazystama" eteri. Tai paprasciausiai nerimta, uz koncepta dvejetas.

                                    As apie Jobs'a nei zodzio, cia tu apie ji. Programos skirtos Apple aparatams - skirtos Apple aparatams. Cia nelogiska?
                                    Ryskiai nesupratai: iPhone'ams tiesiog nebus sv. Dzobbso nepalaimintu programu. Kiekviena arba gaus apple palaiminima arba paprasciausiai neegzistuos.

                                    Kiek teko instalioti, visada greitai ir patikimai (tiesog drag and drop). Is kur cia tavo tokios fantazijos atsirado?
                                    Deinstaliacia: Drag to Trash... kas gali buti paprasciau?
                                    Paprasciau gali buti jei tau reikalingos programos paprasciausiai nera. Tada apskritai nereikia nieko niekur tampyt

                                    Comment


                                      Siūlau dalyvauti seminaruose, kad suprasti kas yra Apple produktai.
                                      Seminarai nemokami, prasideda šiandien:

                                      MacSpace

                                      Vieta, kurioje gausite atsakymus į Jums rūpimus klausimus, išgirsite patarimus bei galėsite išbandyti Apple produktus.
                                      Nežinote kaip naudotis nauja programa, įkelti dainas i iTunes ar prisijungti prie bevielio ryšio? O gal Jūsų iPod reikia pataisyti? Ateikite į MacSpace, kur galėsite akis-į-akį pakalbėti su Apple konsultantais. Jie atsakys į dominančius klausimus, padės išspręsti problemas ir viską paaiškins Jums suprantama kalba.
                                      ...
                                      BMS MEGAPOLIS, K. Baršausko g. 66A, Kaunas Telefonas: (8~37) 465 533 El. paštas: k3.megapolis@bms.lt

                                      BMS MEGAPOLIS, Laisvės pr. 2, Vilnius Telefonas: (8~5) 247 7300 El. paštas: v1.megapolis@bms.lt

                                      BMS MEGAPOLIS, Taikos pr. 66A, Klaipėda Telefonas: (8~46) 492 288 El. paštas: kl1.megapolis@bms.lt

                                      ELEKTROMARKT, Ozo g. 25, Vilnius (Prekybos ir pramogų centras "Akropolis") Telefonas: (8~5) 238 78 86 El. paštas: info@elektromarkt.lt

                                      ELEKTROMARKT, Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas (Prekybos ir pramogų centras "Akropolis") Telefonas: (8~37) 21 46 04 El. paštas: info@elektromarkt.lt

                                      http://apple.lt/macspace/

                                      Comment


                                        Parašė a_p Rodyti pranešimą
                                        Apie toki balta su obuolio logotipu. Neteko matyt?
                                        Turiu toki, buvo komplekte kartu su Mac'u... bet taip ir guli dezuteje neispakuotas... nereikalingas jis man... nesuprantu kam ji derinti prie iPod'o, jei ir prie Mac'o jis nelabai reikalingas.

                                        Ryskiai nesupratai: iPhone'ams tiesiog nebus sv. Dzobbso nepalaimintu programu. Kiekviena arba gaus apple palaiminima arba paprasciausiai neegzistuos.
                                        Nezinau kaip iPhone'ams, bet Mac'ams yra aibe programu/programeliu kuriu nieks su Jobs'u nederino. Tu pats gali parasyti Mac'ui programele (aisku jei sugebi) ir jinai sekmingai veiks, be Jobs'o (kaip tu sakai) palaiminimo...

                                        Paprasciau gali buti jei tau reikalingos programos paprasciausiai nera. Tada apskritai nereikia nieko niekur tampyt
                                        Koks skirtumas kokiai sistemai nera man reikalingos programos... jos nera ir tiek...

                                        Comment


                                          Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                          Turiu toki, buvo komplekte kartu su Mac'u... bet taip ir guli dezuteje neispakuotas... nereikalingas jis man... nesuprantu kam ji derinti prie iPod'o, jei ir prie Mac'o jis nelabai reikalingas.
                                          Ipod'as kiseneje arba taseje, distancinis prisegtas kur nors patogioje pasiekti vietoje. Be to, be jo ipod'as neaktyvuoja savo FM radijos. Kas cia nesuprantama?

                                          Nezinau kaip iPhone'ams, bet Mac'ams yra aibe
                                          Tai vat jei nezinai, tai ir nesigincyk Jei netycia nepastebejai, diskusija apie iPhone vs Symbian. MAC'ai siuo atveju visiskai nerodiklis.

                                          Koks skirtumas kokiai sistemai nera man reikalingos programos... jos nera ir tiek...
                                          Tame ir skirtumas, kad Symbianui ji gali atsirasti ir be Jobbso (ar kieno nors kito) sutikimo. O apple iPhone - ne.

                                          Pvz jobbsas pasake, kad iphone to ar ano nebus (pasiskaityk iphone SDK apribojimus). Reiskia ir nebus, nesvarbu kad yra firmuy pasiruosusiu tas programas sukurti, ar net jau realiai sukurusiu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X