Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Normaliai nebenoriu šito aparato

    Comment


      Analitikų vertinimu, "AT&T" paskelbta "nepririšto" telefono kaina leidžia manyti, kad už vieną operatoriaus parduotą telefoną "Apple" gaus apie 300 USD. Telefono savikaina vertinama apie 173 USD.
      Kazko itariu, kad filadelfijai eilini karta kazka netaip suprato.

      Jei tiket kiek rimtesniu saltiniu, tai:
      Inside the Latest iPhone

      t.y. kiekvienas provaideris PRIMOKA po mazdaug $300 ir Apple gauna netoli $500.

      Dar sklinda gandai, kad iphone uzsimane DeutscheBank manageriai. Tai reiskia, kad Apple turi realu sansa isitrinti i korporatyvine rinka. Pirma iphone, po to ziurek ir savo mac'ais.

      Comment


        O aš laukiu kada jis pasirodys Omnitelyje... pirksiu iškart.. geresnio telefono rinkoje nėra..

        Comment


          Nu,kad geresnio nėra tai kažin

          Comment


            Parašė Edgazas Rodyti pranešimą
            Nu,kad geresnio nėra tai kažin
            Priklausomai nuo to, kas tau yra "geresnis".

            beje, kaip tik apturėjau galimybę gyvai pačiupinėt iphoną (pirmą kartą).
            Touchscreen'as ir apskritai visas valdymas - kosmosas kažkoks (gerąja prasme), super. Pradedu suprast kodėl dėl šio aparato kyla tokia psichozė

            Comment


              Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
              Priklausomai nuo to, kas tau yra "geresnis"...
              Teisingai! Jei "geresnis" yra pigesnis... tai mes cia apie skirtingus dalykus... bet pagal funkcionaluma, patoguma ir patikimuma iPhone'ui nera lygiu..

              Comment


                /\ Dėl funkcionalumo būtų galima ginčytis. Yra bent keli modeliai kurie "ant popieriaus" atrodo gerokai įspūdingiau, bet, mano nuomone, tas gerumas dažniausiai dingsta pabandžius jų vartotojo sąsają

                Comment


                  Aš sakydamas,kad iphone nėra geriausias tikrai neturėjau galvoje jo kainos Būtent dėl funkcijų kalbėjau,noške su symbian jį ant funkcijų gausos kaip ir padėtu manau.Symbian jau yra prikurta gausybė programų. Na aš iphone nebandes,tai apie patogumą negaliu sakyti

                  P.S ir pats naudoju telefoną su symbian'u.
                  Paskutinis taisė Edgazas; 2008.07.03, 16:58. Priežastis: neviska parašiau

                  Comment


                    Parašė Edgazas Rodyti pranešimą
                    ...noške su symbian jį ant funkcijų gausos kaip ir padėtu manau.... aš iphone nebandes... pats naudoju telefoną su symbian'u.
                    Geras paaiskinimas... as turiu symbian'a, del to iPhone'as pralaimi funkcionaluma...

                    Comment


                      Tai ne paaiškinimas Aš tiesiog išsakiau savo nuomone. Jeigu aš klystu dėl galimų funkcijų gausos,tai paneik namo nuomone.

                      Comment


                        Parašė Edgazas Rodyti pranešimą
                        ...tai paneik namo nuomone.
                        Aj, nemegstu as religiniu karu... tau patinka symbianas, man iPhone'as...
                        Tik pasiziurek koks aziotazas pries liepos 11 susidare... pasaulis nekantriai laukia iPhone 3G pasirodymo... ar buvo toks aziotazas kai tavo Nokia pasirode?

                        Comment


                          Nežinau ar buvo,ar nebuvo.Ir jokia čia religija.Na ir kas,kad pasaulis jo laukia?Aš irgi laukiu kol pasirodys,bus įdomu pačiupinėti,gal net nuspręsiu nusipirkti kas čia žino kaip bus. Gražus,plonas,protingas su daug funkcijų telefonas ir su įdomiu valdymu. Bet aš tiesiog sakau,kad mano manymu šiuo metu su symbian gali žymiai daugiau ką nuveikti

                          Comment


                            Parašė Edgazas Rodyti pranešimą
                            ... Bet aš tiesiog sakau,kad mano manymu šiuo metu su symbian gali žymiai daugiau ką nuveikti
                            Taip, tu visiškai teisus, šiuo metu su symbian gali žymiai daugiau ką nuveikti... nes iPhone 3G dar nepasirodė...

                            Comment


                              Bet senasis iphone jau pasirodęs gana seniai.Taigi jį galime lygintu su symbian'u. Žodžiu toliau šia tema nėra prasmės šnekėti,nieko šios kalbos nepakeis.O kaip bus toliau matysime po tam tikro laiko tarpo.

                              Comment


                                Galimybė laimėti 3G iPhone'ą, tiesiog reikia parašyti, kas pavaizduota paveikslėlyje, gal kam pasiseks:
                                http://www.iwhoilco.ru
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  Man jis nepatinka tuom, kad teplus ekranas labai. Nespesi valyt. Funkciju daug, bet mikrobu gausa neatsiliks nuo klozeto ;D

                                  Comment


                                    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                    Man jis nepatinka tuom, kad teplus ekranas labai. Nespesi valyt. Funkciju daug, bet mikrobu gausa neatsiliks nuo klozeto ;D
                                    Kiek galiu spresti is iphawn nusipirkusiu kolegu elgesio, tai ekrano valymas yra vienas maloniu savininko rupesciu. Ne veltui gi prideta speciali skepetaite

                                    Comment


                                      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                      ..Funkciju daug, bet mikrobu gausa neatsiliks nuo klozeto...
                                      Mygtukiniai telefonai daug daugiau mikrobu surenka, nes turi kur rinkti... o iPhone - plokščias, lygus... mikrobams nėra už ką užsikabinti...

                                      Comment


                                        Parašė Edgazas Rodyti pranešimą
                                        Bet aš tiesiog sakau,kad mano manymu šiuo metu su symbian gali žymiai daugiau ką nuveikti
                                        tarp kitko, funkcijų skaičiaus palyginimas popieriuje dar neparodo, kad su tuo aparatu galima daugiau ką nuveikti.

                                        Iš mano patirties atvejai, kai "funkcijų" buvimas tėra popierinis:

                                        * kažkurios Nokios infraredas, kuriuo galima tik persiųsti vizitinę kortelę, ir nieko daugiau (bet bus žinoma parašyta "infrared - yra")
                                        * telefonas, "pilnai palaikantis MP3', bet turintis tik 30 mb laisvos atminties ir be galimybės įdėti papildomą kortelę (taigi telpa vos 10 failų arba net mažiau - kas yra vaikų žaidimas)
                                        * telefonas, kurį galima valdyti per kompiuterį - bet reikia specifinio laido, kuris nepridėtas ir kurio kaina kosminė
                                        * telefonai su interneto naršykle, kuria realiai naudotis neįmanoma

                                        Sumesti į aparatą visas rinkoje egzistuojančias funkcijas daug proto nereikia. Proto reikia tas funkcijas sudėlioti taip, kad jomis būtų galima naudotis, ir išmesti nereikalingas.

                                        Comment


                                          Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                                          tarp kitko, funkcijų skaičiaus palyginimas popieriuje dar neparodo, kad su tuo aparatu galima daugiau ką nuveikti.

                                          Iš mano patirties atvejai, kai "funkcijų" buvimas tėra popierinis:

                                          * kažkurios Nokios infraredas, kuriuo galima tik persiųsti vizitinę kortelę, ir nieko daugiau (bet bus žinoma parašyta "infrared - yra")
                                          * telefonas, "pilnai palaikantis MP3', bet turintis tik 30 mb laisvos atminties ir be galimybės įdėti papildomą kortelę (taigi telpa vos 10 failų arba net mažiau - kas yra vaikų žaidimas)
                                          * telefonas, kurį galima valdyti per kompiuterį - bet reikia specifinio laido, kuris nepridėtas ir kurio kaina kosminė
                                          * telefonai su interneto naršykle, kuria realiai naudotis neįmanoma

                                          Sumesti į aparatą visas rinkoje egzistuojančias funkcijas daug proto nereikia. Proto reikia tas funkcijas sudėlioti taip, kad jomis būtų galima naudotis, ir išmesti nereikalingas.
                                          Pamirsai pamineti "headphones" funkcija, kai pametes ar sulauzes ausines turi pirkti tik tam tikro gamintojo produkta, nes kitokiems netinka lizdas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X