Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš manau kam kyla klausimas "nafig reikalingas" tai tam akivaizdžiai ir nereikalingas, paprasta. Va man klausimų tokių nekyla, labai džiaugiuos galėdamas pasitikrint paštą, atrašyt, atsidaryt failus su telefonu, tik va kad būtų ekranas didesnis ...volia ir padare iPadą. Jei turėčiau nesuplanuoto pinigo, mielai imčiau ir negalvočiau. Labai paprastai pas mane namie laptopas visuomet išjungtas, nes darbo kambario nėra, taigi vietos kompui taip pat. Tai kaskart jungti kompą kas pasitikrint paštą... ufff. O tableto baterija laiko daug, vietos neužima ir tt ir pan.
    Beja besibastydamas kokiam CPH orouoste pabaksnoju tabletus ir pasibandau, tai apart iPado nežinau ar kas verta dėmėsio... o nori kaip už gerą visi

    Comment


      Turejau ir as ta iPad kai tik pasirode, paturejau savaite ir prakaliau durneliui, kuris sutiko 30% daugiau moket nei as mokejau Nu neradau jokio praktinio pritaikymo

      Comment


        Kam pirkai?
        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

        Comment


          Aš va kažkaip po darbo kartais į tą kompą negaliu žiūrėti, tai per iPhone vakare dar patikrinu, kas ką gero miestai.net parašė, o iPad pirkčiau tik tuo atveju, jei pinigų laisvų daug yra, nes laptopo iPad'as man niekada neatstos, reiškia aš ne apple fanbojus O taip juo norėjau būti Už tokius pinigus, išeina labai geras laptopas. Ir jūs man pasakykite, kaip per jį kam nors patogu žiūrėti filmą dviejų valandų trukmės?
          You've got one life! Live it!

          Comment


            Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
            Kam pirkai?
            Matai apple sekejai daznai vartoja toki pasakyma - neisbandei, o kalbi. Tai va isbande ir sio populiaraus argumento jam jau nepasakysi

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą
              Matai apple sekejai daznai vartoja toki pasakyma - neisbandei, o kalbi. Tai va isbande ir sio populiaraus argumento jam jau nepasakysi
              "Turiu poreiki pervežti toną mėšlo, žmonės sakė gera mašina Ferrari, nusipirkau... šudaz ta Ferrari, visiškai netinka vežti mano krovinį"

              manau, nereikia išversti...
              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

              Comment


                Netikslus palyginimas, nes:
                1. tam zmogui is situacijos niekas nerekomendavo butent meslui vezti pirkti Ferrari
                2. zmogus turbut su ipad dare ta pati ka su juo daro ir rekomenduoja ipad gerbejai. Nemanau, kad su juo jis "veze mesla" (tarkim bande dirbt vaizdo redagavimo programa)

                Comment


                  Ne per seniausiai žmonės negalėjo suprasti, kam jiems reikalingas nešiojamas kompiuteris, o dar ankščiau - ir apskritai kompiuteris namuose. Žinoma, galima sakyti, kad tai yra korporacijų masėms kišamas masalas, bet iš esmės tokiu būdu progresavo visos technologijos.

                  Comment


                    Visu pirmo turi buti poreikis, po to savo poreki patenkinti perkamas atinkantis daiktas/paslauga. Jei išpradžiu perkamas daiktas, o tik po to galvojama ką su juo galima nuveikti, pardon, toks pirkimas yra nenormalus. O jei perkama tam, kad kažkam kažką įrodyti, tai čia visiškai klinikinis atvejis.
                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                    Comment


                      Nuo vakar "iTunes Music Store" veikia ir Lietuvoje.
                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                      Comment


                        Mane kažkiek biesina ši Apple nuostata: 1$ = 1€
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          Parašė 99 Rodyti pranešimą
                          Mane kažkiek biesina ši Apple nuostata: 1$ = 1€
                          Čia ne tik Apple nuostata
                          Flickr

                          Comment


                            Aj tikrai, vakar pirkau dainą, bet kažkaip nepastabejau ar ten buvo EUR, ar USD. Kai pirkau iš AppStore ir MacStore buvo EUR.
                            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                            Comment


                              Siuo metu vyksta Apple "Let's Talk iPhone" konferencija...Kol kas Cook'as su draugaus trima lazankes, visi laukia naujo iPhone. Veltui...

                              Comment


                                Klausimas i... turėtojams: ar įmanoma į juos įrašyt kažką nulaužto ar atsisiųsto?

                                Comment


                                  po jailbreiko imanoma
                                  Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                  Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                  Comment


                                    Naujo iPhone ivertinimas tiksliai ivertinant visus aspektus ir bendraja visuomenes nuomone:

                                    ...
                                    ...
                                    ...

                                    Niekam tikes metalo gabalas uz kruva slamanciu. Son, I am dissapoint. Tas pats sh, tik kitoj rankoj.

                                    Comment



                                      whois apple.com

                                      APPLE.COM.WWW.BEYONDWHOIS.COM
                                      APPLE.COM.WAS.PWNED.BY.M1CROSOFT.COM
                                      APPLE.COM.MORE.INFO.AT.WWW.BEYONDWHOIS.COM
                                      APPLE.COM.IS.OWN3D.BY.NAKEDJER.COM
                                      APPLE.COM.IS.0WN3D.BY.GULLI.COM
                                      APPLE.COM.BEYONDWHOIS.COM
                                      APPLE.COM.AT.WWW.BEYONDWHOIS.COM
                                      APPLE.COM

                                      Jau kokią valandą serveriai nokdaune.
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                        Naujo iPhone ivertinimas tiksliai ivertinant visus aspektus ir bendraja visuomenes nuomone:

                                        ...
                                        ...
                                        ...

                                        Niekam tikes metalo gabalas uz kruva slamanciu. Son, I am dissapoint. Tas pats sh, tik kitoj rankoj.
                                        O tu ko tikėjais? Naujo telefono viršelio? Ar tiesioginio ryšio su ateiviais?
                                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                        Comment


                                          Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                          Naujo iPhone ivertinimas tiksliai ivertinant visus aspektus ir bendraja visuomenes nuomone:

                                          ...
                                          ...
                                          ...

                                          Niekam tikes metalo gabalas uz kruva slamanciu. Son, I am dissapoint. Tas pats sh, tik kitoj rankoj.
                                          bet tu geras klounas, pilnai atnaujinti viduriai, bet kur tau mano mires mocartukas bus geriau.
                                          *censored*

                                          Comment

                                          Working...
                                          X