Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sveiki gal zinote kodel man ant Ipod nano 4g neina genius ijungiu raso not avable on this song ir taip ant visu dainu .Gal reikia kad tos dainos butu is iTune ?

    Comment


      Taip, Genius dainos veikia tik iš iTunes .

      Comment


        Išleista Mac OS X "Lion":
        http://www.apple.com/macosx/
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

          Comment


            Vat, taip sakant, po biškį ir pildosi 2007-2008 prognozės, jog ateityje visa Mac operacinė sistema primins tą, kuri buvo naudojama iPhone ir iPod Touch...Nežinau, ar sprendimas pasiteisins, nes pats asmeniškai nenorėčiau kad mano iPhone, iPod ir kmopiuteris turėtų praktiškai tokią pačią OS (nors fanboy'us vistiek turbūt sutrauks viskas, ką jie daro ). O kai pagalvoji, kokius ledus Apple per keletą metų pralaužė, labai galimas daiktas, jog šis žingsnis toli gražu nebus "didysis nusivylimas", kaip prieš kelis metus pranašavo kažkuris tarptautinis technologijų žurnalas...(lygtais Stuff?)

            Comment


              Apple blocks Samsung tablet sales in EU

              A big legal win in the tablet battle for iPad maker Apple.
              It got a German court to temporarily block the sale of Samsung’s Galaxy Tablet 10.1 in the European Union – on the basis that it is a “slavish” copy of the iPad.
              Samsung has denied the charges and has countersued.
              Apple is suing the Korean firm in multiple countries, including the US, and recently won a similar ruling blocking sales in Australia in a patent dispute.
              Samsung is Apple’s nearest – but distant – rival in the table market.
              Industry watchers estimate more than 25 million iPads will be sold this year, while Samsung – which is the world’s biggest technology company in terms of revenues – is on track to sell 7.5 million Galaxy tablets.
              At the same time as the Samsung complaint, Apple reportedly filed one against Motorola’s Xoom tablet computer.
              This all part of a web of litigation among technology companies particularly over who owns what patents for tablets and smartphones as rivals fight it out for dominance in that fast growing market.
              EuroNews
              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

              Comment




                Tik karo pradžia. Bet kokiu atveju, man ganėtinai linksma, nes atrodo, kad Apple pradėjo bijoti.... Tik taip ir nesupratau, nejaugi Apple jaučiasi patentavusi visa planšetinių kompiuterių rinką?

                Comment


                  Kuo toliau, tuo labiau nekenčiu Apple
                  NSFW

                  Comment


                    Kas trukdė Samsung'ui išleisti savo planšetinį kompiuterį prieš pasirodant iPad'ui?
                    O šiaip Apple su Samsung'u sėkmingai bendradarbiauja, vieni pagrindinių iPhone 4 komponentų yra pagaminti būtent Samsung'o.
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                      Kuo toliau, tuo labiau nekenčiu Apple
                      Tai ko tada į šį temą užsukai?
                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                      Comment


                        As visa laika buvau nusistates pries Apple produkcija, kol galiausiai nenusipirkau iPhone 3g, bet visvien islikau nusiteikes ties Mac'us... Galiausiai nusipirkau ir Mac'a ir dabar atsidziaugt nebegaliu, geresnio daikto gyvenime nesu turejes, niekas nestringa, viskas veikia, jokiu lagu, 100% patikimumas, baterija laiko nesveikai, metainis, nebijo metymo, nesibraizo ir t.t. Kaina - kosmosas, bet kai issprendzia tiek bedu gyvenime - verta

                        Comment


                          /\ apie ką ir kalba, dauguma Apple kritikų niekada neturėjo nei vieno Apple produkto, o skaito save Apple ekspertu. Tokiu ir šitoje temoje yra. Ypač patinka taip vadinami "ežiai".
                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                          Comment


                            Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                            As visa laika buvau nusistates pries Apple produkcija, kol galiausiai nenusipirkau iPhone 3g, bet visvien islikau nusiteikes ties Mac'us... Galiausiai nusipirkau ir Mac'a ir dabar atsidziaugt nebegaliu, geresnio daikto gyvenime nesu turejes, niekas nestringa, viskas veikia, jokiu lagu, 100% patikimumas, baterija laiko nesveikai, metainis, nebijo metymo, nesibraizo ir t.t. Kaina - kosmosas, bet kai issprendzia tiek bedu gyvenime - verta
                            Mano situacija analogiska, taip pat pradejau nuo 3G, negaila nei vieno cento.. Tiesiog ne kiekvienam..

                            Comment


                              Aš turėjau Apple, tačiau kraupus pogarantinis aptarnavimas ir keliaklūpsčiavimas prieš poną Jobsą privedė prie to, kad nutariau neatsinaujinti. Pažiūrėsime, ar nenusigraušiu nagų po tokio sprendimo, bet visgi manau, kad pasirinkau visai gerai.

                              Comment


                                Apple rudenį pristatys iPad su Mac OS Lion?



                                Pamačius OS pačiam tokia idėja kilo...Bet turbūt dar kiečiau būtų Mac'as su liečiamu ekranu. Nors pirštų dėmės ant ekrano kiek neramintų...

                                Comment


                                  Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                  Apple rudenį pristatys iPad su Mac OS Lion?

                                  Atvaizdas


                                  Pamačius OS pačiam tokia idėja kilo...Bet turbūt dar kiečiau būtų Mac'as su liečiamu ekranu. Nors pirštų dėmės ant ekrano kiek neramintų...
                                  Reikia pavalgius McDonalde bulvyčių rankas nusiplauti ir nesiriebalins ekranas. Bent su telefonu jokių problemų nėra, o kai išsitepa labai lengvai nusivalo su praktiškai bet kuom
                                  Flickr

                                  Comment


                                    3.5 ekranas tai žinoma, nieko tokio...Bet 38 centimetrų "blynui" reikėtų gana neblogo skuduro .

                                    Comment


                                      man tai visai nepatinka, kad lion eina link to, kad susitapatina su iOS. Man patinka tradicinis desktopas be jokiu siuksliu

                                      Comment


                                        O man nepatinka tai, kad jie vėl sumuš visus pardavimų rekordus, ir visi pradės juos kopijuot. Visgi judame po truputėlį prie to, kad ateityje viskas bus valdoma vienu metodu...Bet turbūt ne vienu prietaisu. iPhone už 700 žalių, Macbook už 1500 žalių, iPad už 700...Daug geriau negu iEverything už kokius 1500, ką?

                                        Comment


                                          Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                                          Mano situacija analogiska, taip pat pradejau nuo 3G, negaila nei vieno cento.. Tiesiog ne kiekvienam..
                                          Ties 1:36

                                          Comment

                                          Working...
                                          X