Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gator, rankose laikyti iPad'ą ir juo naudotis galimybę turėjai? Jeigu taip, tada nieko negaliu pasakyti, bet jeigu ne, tai žinok, kad tokiam paprastam, neįpareigojančiam naminiam vartojimui (žaidimukai, muzika, Youtube) jis yra artitobulis. Jeigu tiem dalykam poreikio nėra, tada galima ir netbuką...Bet man jie kažkaip nepatinka. Nei patogus, nei ką. Jau geriau tikras laptop'as, o ne kažkokia miniatūrinė biudžetinė kopija .
    Paskutinis taisė Magician; 2011.03.03, 21:38.

    Comment


      Buk zmogus bent jau nepermokek uz obuolio zenkla, dabar daug kas prikepe identisku zaisliuku jei jau toks reikalingas

      Comment


        netbukas netinkamas niekam. tikras nesiojamas irenginys privalo tureti touchscreena.
        *censored*

        Comment


          Parašė PukiS Rodyti pranešimą
          netbukas netinkamas niekam. tikras nesiojamas irenginys privalo tureti touchscreena.
          Kas tokia privaloma taisykle ivede? Taip iseina desimtmecius iki apple zaislo leisti nesiojami kompiuteriai nebuvo tikri nesiojami irenginiai?

          Comment


            Gator, IT progresas gerokai greitesnis, negu gali pasirodyti .
            Na, o šiaip klausimas yra toks - ko tu nori iš savo įrenginio. Kaip naminį naršymo ir muzikos prietaisą tikrai vertinu iPad'ą (kurio kaina rudenį po trečios kartos pasirodymo turėtų skaudžiai kristi). Man jame reiktų tik muzikos, interneto ir žaidimų, ir visuose trijuose aspektuose iPad sulaužo visus priešininkus aplinkui.
            Jeigu daug keliauji ir nori kelioninio prietaiso, tada iPad'ą pirkti galėtų tik kvailys arba visiška obuolio auka (ryškesnių skirtumų nepastebėta). Su iPad'u man pakako kelionės iš Kauno į Vilnių ir iš Vilniaus į Šakius - daugiau nebenoriu. Nepatogu laikyti, tekstą suvedinėti galėtų tik chirurgas (arba Daktaras ), ir tokiu atveju geriau tiktų netbukas. Na, o jeigu kelionės metu norėsi kažką dirbti, tai vėl pranašumas.

            Iš esmės, grynai naminiam naudojimui planšetinis kompiuteris laimi. Darbe nei netbukas nei jis pilnai nepakeis laptopo, tad neverta net ir mėginti. O didelis lietimui jautrus ekranas namuose valdomas ir tekstas įrašomas tikrai puikiai.

            Comment


              Kiekvienam savo. Man asmeniškai tablet pc labiausiai ir praverstų kelionėse bei šiek tiek namie. Rimtam darbui reiktų naudoti normalų nešiojamą kompiuterį arba stalinį. Tuo tarpu netbukai man yra mažiausiai aktualūs.

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                Kas tokia privaloma taisykle ivede? Taip iseina desimtmecius iki apple zaislo leisti nesiojami kompiuteriai nebuvo tikri nesiojami irenginiai?
                ok pasiulymas - paimk netbuka ir stovedamas su juo ka nors nuveik. papasakok kaip sekes. nesiojamas irenginys dar nereiskia tikrai mobilus irenginys - notebukui reikia darbo vietos bet kokiu atveju. plansetai tikrai bus ateitis.
                *censored*

                Comment


                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                  Kiekvienam savo. Man asmeniškai tablet pc labiausiai ir praverstų kelionėse bei šiek tiek namie. Rimtam darbui reiktų naudoti normalų nešiojamą kompiuterį arba stalinį. Tuo tarpu netbukai man yra mažiausiai aktualūs.
                  apie tai ir kalba - plansetai tikrai istums is rinkos netbukus. ir panasu kad vistik galutiniam varinate gausis kazkoks stacionarus/rimtesnis nesiojamas su pilna klaviatura ir su juo susinchronizuotas plansetas.
                  *censored*

                  Comment


                    Su šitu jo apskritai niekas nepagriebtų.

                    Arba tinka bet kokia Bluetooth klaviatūra. Taigi, klaviatūros klausimas (tiesa, su papildomom išlaidom) irgi išspręstas.
                    Paskutinis taisė Magician; 2011.03.04, 19:39.

                    Comment


                      Tų variantų, kaip prie iPad'o prilipdyti klaviatūrą, yra ne vienas, matyt labiausiai vykęs bus šis:
                      http://www.clamcase.com
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        Gal kam bus įdomu: "Apple ir planšetiniai kompiuteriai":
                        http://liquidpubs.com/blog/2010/11/0...puter-history/
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          Parašė PukiS Rodyti pranešimą
                          ok pasiulymas - paimk netbuka ir stovedamas su juo ka nors nuveik. papasakok kaip sekes. nesiojamas irenginys dar nereiskia tikrai mobilus irenginys - notebukui reikia darbo vietos bet kokiu atveju. plansetai tikrai bus ateitis.
                          Gal tuo mes ir skiriames. As nesu toks priklausomas nuo kompiuterio, kad man reiktu stovint ji naudoti. Gyvenime nei vieno karto nepasitaike tokio atvejo dar.

                          Comment


                            prie ko cia priklausomybe? gal praplesk poziuri biski, is serijos man nereikia, tai nereikia niekam.
                            *censored*

                            Comment


                              temoje uzsiveise trolis...
                              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                Gal tuo mes ir skiriames. As nesu toks priklausomas nuo kompiuterio, kad man reiktu stovint ji naudoti. Gyvenime nei vieno karto nepasitaike tokio atvejo dar.
                                Jei tau nereikia, nereiškia, kad nereikia kitiems. Kasdien su autobusu į universitetą sukariu tris valandas, būna, kad jei esu pasiėmusi laptopą, sėdžiu autobuse ir darau assignmentus ar mokausi, bet patogumo pasidėjus kompą ant kelių yra nulis.
                                Pati minkiau ir iPad ir Samsung Galaxy Tab. Dydžio atžvilgiu man labiau patiko Galaxy tab'as, bet dabar jei pirksiu kurį nors iš jų tikrai labai smarkiai apgalvosiu kas geriau

                                Comment


                                  Šauniausia planšetus būtų matyti su įmontuotu šiuo aparatėliu: http://news.softpedia.com/news/The-H...rd-20314.shtml arba http://www.virtual-laser-keyboard.com/

                                  Bent jau man
                                  Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                  Comment


                                    Parašė PukiS Rodyti pranešimą
                                    prie ko cia priklausomybe? gal praplesk poziuri biski, is serijos man nereikia, tai nereikia niekam.
                                    Neteisingai supratai. Kodel tu man siulai butent stovint man kazka paimt? As lygiai taip pat galiu pasakyt "pabandyk va ta atlikt su ipadu" (ka imanoma atlikt netbooku, bet neimanoma ipadu) ar panasiai.

                                    Comment


                                      O kas yra tas "kažkas"? Ką įmanoma atlikti su netbuku, bet neįmanoma atlikti su iPad'u?

                                      Comment


                                        Paleisti specifinę Windows/Linux programą, pvz. Audacity.

                                        Comment


                                          AppStore turi daug app'ų, tarp jų ir labai labai panašią TwistedWave.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X