Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš iPhone'ą palikau kaip žaidimų konsolę ir muzikos grotuvą - šiuos abu dalykus jis daro tobulai. Androidas konfiguruoja adresų knygelę su Facebook'u, duodamas man paštą (o žmogaus neapdairumo atveju - ir jo numerį ), ir kaip telefonas iPhone'ą sumala. Bet kokiu atveju, kad ir koks geras ar blogas aparatas iPhone'as būtų, faktas, kad jis baisiai geras, ir tikrai naudingas. Pats jo net norėdamas atsikratyti nesugebėčiau - iTunes, kad ir koks pragariškas iš pradžių atrodo, tikrai yra labai patogus, o žaidimai veža . Taip pilnai iki Androido ir nepereisiu...

    Great, incredible, amazing, amazing, incredible, amazing, great...

    Comment


      Ant mano 3G prasidejo grybavimai kai persirasiau rudeni i 4.1 versija. Kartais striginet pradeda. Bandziau aiskintis, sako "taip turi but" Del permokejimo ir 4G man irgi retoriniai klausimai kyla, nes jau pavasari reiktu keist..

      Comment


        Aš tai seniai ant atnaujinimų skersą dėjęs. 4.0 man jau užteko . O ateityje vistiek neblogai būtų naują pirkti.

        Tada to OS strigs...

        Tada vėl naują.

        Comment


          „Apple" ruošia pigų „iPhone" modelį?

          Jeigu tai pasirodys, tai jau kiekvienas vaikas su iPhone'u vaikščios...

          Comment


            iPhone Nano
            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

            Comment


              Ne, vistiek likčiau ištikimas Androidams.
              Kad aš ir vaikas.

              Comment


                Išleis aukoms Ipad2, šiame stebuklingame modelyje turbūt netgi bus kamera (nebent paliks ipad3), didelė naujovė, galės visi rašinėt, ant kiek nugraužtas obuolys yra tobulas.

                Comment


                  Gali būti, kad su S.Jobs'o sveikata nekokie reikalai. Būtų sunku įsivaizduoti Apple be to žmogaus...

                  Jobs' Health Raises Business Issues For Apple
                  http://www.crn.com/news/client-devic...keQ**.ecappj02

                  The National Enquirer this week caused a media frenzy with what it is calling "shocking photos" of a weak "cancer stricken" Jobs leaving Stanford Cancer Center - the same place where actor Patrick Swayze was treated before passing away in 2009. The report cited a medical expert -- who had not treated or seen Jobs -- who speculated that based on the photos, Jobs may have only six weeks to live.

                  Comment


                    Prie National Enquirer mūsų "Privatu" primena New York Times. Totalus bulvaras. Gal Jobs'ui nieko gero ir nėra, bet visokiom bulvarkėm reiktų patylėti.

                    Comment


                      sitagi, nuo kada itunes lietuvoj veikt pradejo? knibinedamas nauja iphona ijungiau ir likau stipriai nustebes kad veikia
                      *censored*

                      Comment


                        Parašė PukiS Rodyti pranešimą
                        sitagi, nuo kada itunes lietuvoj veikt pradejo? knibinedamas nauja iphona ijungiau ir likau stipriai nustebes kad veikia
                        Maždaug nuo 2009 m.
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          ople obuolys pas mane turbut nuo kokiu 2008, tada ijungiau, pasiunte mane toli ir nrbeziurejau. o sitam irgi knibinedamas kas naujo galima sakyt netycia paleidau reiks dazniau tikrint "neveikiancias" funkcijas
                          *censored*

                          Comment


                            Parašė 99 Rodyti pranešimą
                            Maždaug nuo 2009 m.
                            AppStore?

                            Comment


                              Pristatytas plonesnis, greitesnis, lengvesnis iPad2:

                              Comment


                                Gal kas nors netyčia turi nuorodą į viso pristatymo vaizdo įrašą? Kažkaip šįkart niekaip rasti nepavyksta .

                                Jau yra apple.com --> http://events.apple.com.edgesuite.ne...ent/index.html
                                Paskutinis taisė pauliaK; 2011.03.03, 09:14.

                                Comment


                                  Amazing amazing!!

                                  Comment


                                    Amazing

                                    Comment


                                      plonesnis uz 4ta iphona, sakyciau labai gerai. Realiai kyla daug minciu apie nesiojamo kompo atsisakyma ir Ipado+stacionaro derini.
                                      *censored*

                                      Comment


                                        iPad'as labai fainas kaip žaisliukas naršant namuose. Bet žinant mano praktiškai iškrypėliškus muzikinius poreikius, manau, kad iPad'ą griebčiau tik turėdamas nemažai laisvų pinigų (kas nusimato negreit ), ir naudočiau jį kaip savo kambario technikos guru (fotorėmelis, muzika, naršymas...). Bo kad laptop'ą dabar praktiškai tik darbui naudoju - gal išties po metelių kitų taip ir padarysiu amazing great perfect amazing, tikrai padarysiu. amazing perfect excellent.

                                        Comment


                                          Parašė PukiS Rodyti pranešimą
                                          plonesnis uz 4ta iphona, sakyciau labai gerai. Realiai kyla daug minciu apie nesiojamo kompo atsisakyma ir Ipado+stacionaro derini.
                                          Netbook'as + stacionarus.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X