Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    uzskaitau issivartyma aisku nevertinant kad "mp3 grotuvas" jau taip kazkur 10 metu yra bendrinis visu skaitmeniniu grotuvu pavadinimas.
    *censored*

    Comment


      Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
      Gali parodyti, ar siaip neturi kas veikti?
      Shuffle can play MP3, MP3 VBR, AAC, Protected AAC, Audible (formats 2, 3 and 4), WAV and AIFF.
      Matyt aš daiktų neiškeliu iki tokio lygmens, kad aš turiu jiems tarnauti. Parašyta, kad groja mp3 files, reiškia čia yra mp3 grotuvas

      Nesinervuok, o tai pasensi ankščiau laiko

      Comment


        pala, o ne apie tai kalba buvo nuo pirmo posto? Jei tu nori ji naudoti tik kaip mp3 grotuva, tai pirkti neapsimioka. Tokia buvo diskusija.
        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

        Comment


          beje, parodyk man koki grotuva kuris tik mp3 failus groja.
          *censored*

          Comment


            Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
            pala, o ne apie tai kalba buvo nuo pirmo posto? Jei tu nori ji naudoti tik kaip mp3 grotuva, tai pirkti neapsimioka. Tokia buvo diskusija.
            O jei aš noriu jį naudoti kaip mp3 grotuvą? ką tada pasiūlytum pirkti?

            Comment


              Parašė innuendo Rodyti pranešimą
              Matyt aš daiktų neiškeliu iki tokio lygmens...
              Ne tame esme.
              Jei zmogus perka daikta ir nezino ka tas daiktas sugeba o ypac kam jam tas daiktas reikalingas, tai kaip galima jam kitaip patarti, kad tik nebepirkti to daikto.
              Tikrai pasensiu cia su jumis.
              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

              Comment


                Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                Ne tame esme.
                Jei zmogus perka daikta ir nezino ka tas daiktas sugeba o ypac kam jam tas daiktas reikalingas, tai kaip galima jam kitaip patarti, kad tik nebepirkti to daikto.
                Tikrai pasensiu cia su jumis.
                Žmogus turi teisę pirkti ką nori ir savo daiktą naudoti kaip nori . Palei paskirtį ir ne palei paskirtį. Dėl to, kad Apple pasakė, kad aš turiu daryti tą ir nedaryti to, nereiškia kad aš turiu taip daryti

                Comment


                  Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                  O jei aš noriu jį naudoti kaip mp3 grotuvą? ką tada pasiūlytum pirkti?
                  Va cia ir yra idomus momentas. Perki daikta, kuris funkcionaliai yra kur kas galingesnis, bet nori naudoti tik viena jo funkcija, kad ir pagrindine. Reiskia arba tu samoningai tai darai zinant jo galimybes bet nepaisant to moki didesne suma, arba nezinai kad jis turi savyje daugiau... ir tik todel kainuoja daugiau.
                  Juokinga klausyti/skaityti komentarus kai sako/raso kad iPod yra perbrangus mp3 playeris.
                  Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                  Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                  Comment


                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                    Žmogus turi teisę pirkti ką nori ir savo daiktą naudoti kaip nori..
                    Taip, visiskai teisingai, bet zmogus neturi klaidinti kita zmogu, ypac kai zino apie ka kalba.
                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                    Comment


                      Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                      Va cia ir yra idomus momentas. Perki daikta, kuris funkcionaliai yra kur kas galingesnis, bet nori naudoti tik viena jo funkcija, kad ir pagrindine. Reiskia arba tu samoningai tai darai zinant jo galimybes bet nepaisant to moki didesne suma, arba nezinai kad jis turi savyje daugiau... ir tik todel kainuoja daugiau.
                      Juokinga klausyti/skaityti komentarus kai sako/raso kad iPod yra perbrangus mp3 playeris.
                      Tai va galbūt žmogui reikia mažai atminties (~2GB), mažiuko grotuvo kur jis galėtų susikelti savo muziką ir laikyti jį kišenėje. Kaina apypadorė - 50eurų. Kam reikia 160GB atminties nusipirks iPod classic. Jei grotuvas gerai tarnauja jo savininkui ir jis yra patenkintas juo, tai koks skirtumas kokia ta paskirtis?

                      Comment


                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                        Tai va galbūt žmogui reikia mažai atminties (~2GB), mažiuko grotuvo kur jis galėtų susikelti savo muziką ir laikyti jį kišenėje. Kaina apypadorė - 50eurų...
                        Kazkoks nelietuviskas mastymas, mums reikia DAUG ir PIGIAI!
                        Todel iPod'as - totalus $udaz. O jo fanatai moka pinigus tik uz varda.
                        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                        Comment


                          Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                          kuris funkcionaliai yra kur kas galingesnis, bet nori naudoti tik viena jo funkcija, kad ir pagrindine.
                          zudanti logika su kirviu vinis galima kalti labai sekmingai. tai reiskia kad ten jau nebe kirvis o "multifunkcinis kapojimo ir kalimo irankis" ? tu gal baik su jobso retorika zaisti?
                          *censored*

                          Comment


                            Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                            Ulster Bank Mobile Money Because I'm a student and always broke, so I need to check my bank account at least twice a day
                            O su paprasčiausia naršykle negalima patikrinti? Nors aš suprantu, kad kai į innetudo sąskaitą per dieną po kelis kartus įplaukia milžiniškos sumos, tai aplikacija yra daug patogiau.

                            Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                            Nea, kalba eina apie tai, kad iPod'as nera tik mp3 grotuvas.
                            Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                            arba nezinai kad jis turi savyje daugiau... ir tik todel kainuoja daugiau.
                            Juokinga klausyti/skaityti komentarus kai sako/raso kad iPod yra perbrangus mp3 playeris.
                            Esmė tame, kad dabar praktiškai dauguma mp3 grotuvų yra ne tik mp3 grotuvai, tačiau juos vistiek vadina "mp3/muzikos grotuvais". Yra tokių mp3 grotuvų, kurie turi daug daugiau funkcijų nei iPod Shuffle ir vistiek kainuoja pigiau. Tereikia tik šiek tiek pasidomėti.

                            Comment


                              Parašė Edd Rodyti pranešimą
                              ..Yra tokių mp3 grotuvų, kurie turi daug daugiau funkcijų nei iPod Shuffle ir vistiek kainuoja pigiau. Tereikia tik šiek tiek pasidomėti.
                              Tikiu kad yra, todel ir siulau nepirkti iPod'o, jei jo nereikia. Man reikia - turiu.
                              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                              Comment


                                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                O su paprasčiausia naršykle negalima patikrinti? Nors aš suprantu, kad kai į innetudo sąskaitą per dieną po kelis kartus įplaukia milžiniškos sumos, tai aplikacija yra daug patogiau.
                                Su paprasta naršykle -> eini į website, vedi customer number, vedi password ir dar vedi pin code. Ta application yra priregistruota prie tavo telefono numerio ir turi atskirą pin code ir prieini prie savo account'o balance sheet ir bei statements. Žinoma, pinigų nepervesi su ta programa. Ir kam čia sarkazmai, aš apybiednė studentė, kuri gyvena nuo grant'o iki grant'o Man reikia žinoti, kada biški per daug paišlaidavau

                                Comment


                                  Net elektromarkto lankstinukuose vadinamas mp3 grotuvu

                                  Comment


                                    Pas mane iPhone irgi gera bankine programele, as be jos negaliu/nenoriu.. nes geitai/patogu/patikimai. Man iPhone'as reikalingas. Aisku apart bankines programeles yra ir kitu man reikalingu.
                                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                    Comment


                                      Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
                                      Net elektromarkto lankstinukuose vadinamas mp3 grotuvu
                                      Pavadins kaip tik noresi, kad tik pirktu....
                                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                      Comment


                                        Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                        Pas mane iPhone irgi gera bankine programele, as be jos negaliu/nenoriu.. nes geitai/patogu/patikimai. Man iPhone'as reikalingas. Aisku apart bankines programeles yra ir kitu man reikalingu.
                                        Man irgi yra - Angry Birds . Dayum, they have android version as well as a symbian version. Mano 3G mane išves iš proto, jau keli mėnesiai kaip wi-fi šiame telefone nebeegzistuoja. Net nežinau ar permokėti ir pirkt iPhone 4 ar pereiti ant Android.

                                        Comment


                                          Na iš žaidimu tik Sudoku
                                          Pas mane irgi 3G, jau 1.5 metų ir kolkas sveikas, keisti nesirošiu.
                                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X