Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kuo skutatės barzdą?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Sula
    replied
    Mane labiau jaudina kylančios peiliukų kainos. Jos jau pradeda viršyti 10Lt/vnt.
    Štai kur galima biznį padaryti vien Lietuvoj, manau, keliasdešimt milijonų peiliukų suvartojama.

    Beje, elektrine barzdaskute nesiskutu, nes po jos mano visa fizionomija raudona , ir nuskuta ne taip švariai.

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    /\

    Komentuoti:


  • Quack
    replied
    Nusideginu ziebtuveliu

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Skutuosi peiliukais. Nors mano skutimasi vargiai galima vadinti skutimusi, tai vyksta, geriausiu atveju, karta per savaite, kai pasidarau apsepes kaip koks vargsas benamis. Apskritai nelabai megstu skustis, nes jausmas nelabai malonus, o ir siaip tingiu

    Komentuoti:


  • Linas
    replied
    Skutuosi elektrine, nes taip greičiau, tik kur nors vykdamas pasiimu peiliukus.

    Komentuoti:


  • kaunaz
    replied
    Parašė Ežiukas
    Turiu aš toki aparatą (benzopyla HARKOV):





    O jei rimtai tai mano variantas kažkur ties "Visai nesiskutu" ir "Skutimosi peiliukais"
    Koks tau dar Harkov, čia kaip antro pagal dydį Ukrainos miesto pavadinimas Char'kovas.

    Komentuoti:


  • Rokas
    replied
    Jamu aš peiliukus su putom Kadangi neišgaudinėju jokių įmantrių formų, tai su įsipjovimais pakolkas visai gerai sekas. Jei kada ir pasitaiko, tai nestiprūs. Įkirtęs jau sistemą esu Tik tėvas pastoviai iš manęs juokias, jog putos vos ne ant viso mano veido būna

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    o kur depiliavimas? o šiaip varau razor shaving

    Komentuoti:


  • Samsung
    replied
    Pesioju pincetu he he

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Turiu aš toki aparatą (benzopyla HARKOV):





    O jei rimtai tai mano variantas kažkur ties "Visai nesiskutu" ir "Skutimosi peiliukais"

    Komentuoti:


  • Aiwa
    replied
    Elektrine, nes megstu buti apsepes , o su peiliukais barzdos aukscio nepareguliuosi

    Komentuoti:


  • goolfietis
    replied
    Philips HQ8150 - seniau gal kokius 7 metus naudojau fokiska Moser - gerai tarnavo... dabar naudoju philipsa - patogiau, nes belaide....

    Komentuoti:


  • pablonis
    replied
    dažniausiai mašinėle - Braun...kažkas, Limited world cup edition , tėvas 98ais dovanų gavo nuo kažko ir buvo užsimetus ji kol aš pavasarį besikraustant radau
    Paskutinis taisė pablonis; 2006.06.06, 16:46.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    senelio dovanotu kardu

    Komentuoti:


  • Tomkis
    replied
    naudoju elektrinę mašinėlę Philips (tingiu eiti pažiūrėti tiksliau, koks ten modelis bet ji jau sena, o peiliukus reiktų keisti, bet neapsimoka, kadangi panašiai nauja mašinėlė kainuoja )

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Naudoju Braun TriControl 4775.

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    atrodo aš vienas kolkas elektrinę naudoju

    Komentuoti:


  • vytauc
    started a poll Kuo skutatės barzdą?

    Kuo skutatės barzdą?

    158
    Elektrine mašinėle
    19,62%
    31
    Skutimosi peiliukais
    71,52%
    113
    Atlenkiamu skustuvu
    1,27%
    2
    Pešioju pincetu
    1,90%
    3
    Visai nesiskutu
    2,53%
    4
    Barzda neauga
    3,16%
    5
    Prieš porą dienų pakankamai bjauriai įsipjoviau besiskusdamas ir susimasčiau ar nevertėtų pakeisti įprastų skutimosi peiliukų į mašinėlę. Iš kitos pusės- nešioju barzdą kurią pasitrumpinu trimeriu, bet kraštus vistiek tenka padailinti peiliukais, tad nuo jų nepabėgsiu.

    O kokį skutimosį būdą praktikuojate jūs, mieli kolegos? Ir kodėl?
Working...
X