Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kuo skutatės barzdą?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Gator
    replied
    Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
    4.5 metų naudojausi Philips Norelco 8140 XL - buvau pirkęs Amerikoje. Veikė kuo puikiausiai. Deja akumuliatorius pradėjo silpti, nutariau jį pakeisti, ir bekeičiant kažką patrumpinau, ko pasekoje barzdaskutė mirė nelygioje kovoje su mano elektronikos sugebėjimais.

    Atvaizdas


    Nuo šio antradienio naudoju Philips HQ 1062. Tikrai gerai padaryta barzdaskutė, puikiai skuta...

    Atvaizdas
    Pirmosios dizainas grazesnis, man tokios kaip antra per daug futuristines

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied


    Taip ir aš darau - jeigu būnu išvykęs į kokią praktiką su nakvyne - naudoju elektrinę, jeigu būnu namie - peiliukus.
    Dažniausiai barzdą skutu ryte.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Linas Rodyti pranešimą
    Skutuosi elektrine, nes taip greičiau, tik kur nors vykdamas pasiimu peiliukus.
    Na as atvirksciai, butent del to greitumo kur nors vykdamas tik elektrine, o namie peiliukai

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Sujungiau dvi temas. Pirmoji, sukurta dar 2006 metais. Randama į paiešką įvedus raktažodį "barzdaskutė" (randama vienintelė tema), tad kitą kartą, prieš kurdami naują temą būkite atidesni.

    O grįžtant prie temos, gal kas turite patirties su "Braun" barzdaskutėmis, kokie +/-, o gal kitas gamintojas? Goolfieti, kodėl būtent toks modelis? Dėl Philips'o tai kaip suprantu gera patirtis su pirmąja šio gamintojo barzdaskute?

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied
    Šiuo metu naudoju skutimosi peiliukus, bet retkarčiais pasinaudoju ir elektronine Philips barzdaskute.

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied
    Aš tai gillette naudoju.

    Komentuoti:


  • goolfietis
    replied
    4.5 metų naudojausi Philips Norelco 8140 XL - buvau pirkęs Amerikoje. Veikė kuo puikiausiai. Deja akumuliatorius pradėjo silpti, nutariau jį pakeisti, ir bekeičiant kažką patrumpinau, ko pasekoje barzdaskutė mirė nelygioje kovoje su mano elektronikos sugebėjimais.



    Nuo šio antradienio naudoju Philips HQ 1062. Tikrai gerai padaryta barzdaskutė, puikiai skuta...

    Komentuoti:


  • Wycka
    replied
    Užvakar man skambino iš kažkokios apklausų agentūros ir klausė, kaip skutuosi. Kaip supratau, nusivylė, kad naudoju skutimosi peiliuką, o ne barzdaskutę

    Komentuoti:


  • music
    replied
    Tavo barzdaskutė

    Viena iš populiarių forume diskusijų temų.

    Komentuoti:


  • Quack
    replied
    Jei zinau kad teks tureti reikalu su priesingos lyties atstovem, tai nusideginu pries pat iseidamas, jei ne - dazniausiai is vakaro, ryte dazniausiai laiko truksta ir tingisi

    Komentuoti:


  • veikejas
    replied
    Tiem kam atsibodo skustis, galite tiesiog, kaip mailkas džeksonas, nuo užpakalio oda persisodinti ir tuomet ramiai gyvensite

    Komentuoti:


  • Rolandas.
    replied
    Po galais ne ta paspaudziau, paspaudziau "Atlenkiamu skustuvu", o norejau spausti "Skutimosi peiliukais". Kaskaip susimaisiau

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Aš darau beveik taip pat kaip ir Mantaz

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Skutuosi senuku Gilette Senor Excel. To daryti nemėgstu ir tingiu, tad dažniausiai vaikštau kiek apšepęs ir skutuosi tik kada prispiria ar laukia susitikimas su žmonėmis Pastovaus laiko irgi nėra

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    Naudoju Gillette Mach III (prieš porą savaičių pabandžiau kažkurį pigų skustuvą ir nusprendžiau, kad Mach III savo didelės kainos visgi verti )

    Beje, beveik visada skutuosi ryte, jei išeina - kaip įmanoma greičiau po dušo - šeriai nuo karšto vandens būna suminkštėję, ir skutimasis būna visai malonus

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Aš skutuosi rytais, nes vakare nusiskutus oda būna labai jautri ir kažkaip nepatinka prie pagalvės tada glaustis
    O šiaip skutuosi paprastai prieš susitikimus su klientais- ~2 kartus per savaitę, likusį laiką vaikštau kaip partizanas

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Parašė ether
    O as tai su peiliukais skutuosiu,nes barzdaskutes netinka,oda buna paraudusi

    Tam yra išrasti visokie losjonai ir balzamai po skutimosi

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    dar būtų įdomu sužinoti kada skutatės, vakare prieš einant miegot ar ryte - prieš lekiant į darbą, mokslus ir t.t. o gal bet kada, pasitaikius progai?
    Pats dažniausiai tą ritualą atlieku vakare, nes rytais nelieka laiko, tenka lėkti, kad nepavėluot į darbą

    Komentuoti:


  • ether
    replied
    Na cia dar nieko,bet kai uz 3 peiliukus reik sumoket beveik 50 Lt tai cia jau kazkas,pats oparatas ir tai pigiau kainuoja O as tai su peiliukais skutuosiu,nes barzdaskutes netinka,oda buna paraudusi

    Komentuoti:


  • acdc
    replied
    Paskaičiau tema, pažiūrėjau į peiliukus, į veidrodį, veido nesimato...

    Gillette su dvigubu peiliuku!

    Komentuoti:

Working...
X