Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kuo skutatės barzdą?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Wycka
    replied
    Skutuosi beveik visada vakare, nes oda jautri, net prisilietus skauda, ir per naktį 'apgyja'.
    Patarimas tiems, kas skutatės peiliukais — veidą prieš pat skutimąsi šlapinkite šiltu vandeniu, o patį peiliuką nuolat vilgykite ir plaukite šaltu vandeniu. Nuo šalto vandens metalas traukiasi, ir peiliukas tampa šiek tiek aštresnis. Tai itin aktualu, kai tuo pačiu peiliuku skutatės ne pirmą kartą.

    Komentuoti:


  • goolfietis
    replied
    Parašė Linas Rodyti pranešimą
    Mano barzda irgi tanki ir stora, tai irgi dažniausiai skutuosi Philips barzdaskute. Tik pastebėjau, kad per karščius veidas dažniausiai būna kiek paprakaitavęs, tuomet jau geriau naudoti peiliukus, nes elektrinė nešvariai nuskuta.
    Per karščius aišku sunkiau skustis, bet VISADA reikia skustis švariai nusiprausus. Patartina šiltu vandeniu, kai oda išdžiūva, tada ir skutiesi. Barzdos plaukeliai būna suminkštėję ir nelabai yra didelis skirtumas, karšta ar ne.

    Komentuoti:


  • Linas
    replied
    Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
    Mano barzda tanki ir stora. Skusti reikia kasdien. Kaip jau esu minėjęs šitoje temoje, prieš Philipsus naudojau Moser tinklelinę barzdaskutę. Tai galiu pasakyti, kad beveik visada būdavo visokių problemų su oda. Tai išberdavo, be to pastoviai vargindavo įaugę plaukeliai. Kai surizikavau ir nusipirkau besisukančią Philips - visos bėdos dingo. Nuo to laiko nebebuvo (4 metai) įaugusių plaukelių. Oda pasidaro truputį jautresnė į savaitės galą, todėl jei savaitgalį trinuosi namie, paprastai duodu odai pailsėti. Skutuosi pirmadienį ryte.

    Praeitą savaitę, kol buvo sugedusi senoji ir dar nebuvau nusipirkęs naujos, bandžiau skustis peiliukais. Nusipirkau G Slalom peiliukų.

    Tai išvados tokios - aš ne mazochistas, ir tokiu nesiruošiu tapti. Odą išbėrė ir supjaustė taip, kad paskui dar kelias dienas skutausi jau su barzdaskute, kol oda nurimo... Vieno peiliuko užteko ~1.5 karto nusiskusti. PO to jau pradeda pešioti ir dar labiau dirgint odą. Paskaičiavau, kad į mėnesį aš išleisčiau ~35 lt vien peiliukams, todėl naujoji barzdaskutė man atsipirks per truputį daugiau nei metus. Barzdaskutės peiliukus rekomenduojama keisti kas 2 metus. Kainuoja ~100 lt...

    Kiek skaičiau, tai ko gero tinklelinės barzdaskutės (Braun, Philips) tinka retai, lėtai augančiai barzdai skusti, o Philips rotorinės labiau tinka tankiai barzdai su storais plaukais...
    Mano barzda irgi tanki ir stora, tai irgi dažniausiai skutuosi Philips barzdaskute. Tik pastebėjau, kad per karščius veidas dažniausiai būna kiek paprakaitavęs, tuomet jau geriau naudoti peiliukus, nes elektrinė nešvariai nuskuta.

    Komentuoti:


  • Taut.
    replied
    Tikri vyrai nesiskuta. Kai reikia paformuoju žirklėmis.

    Komentuoti:


  • goolfietis
    replied
    Parašė qwe Rodyti pranešimą
    Pvz mano snukelis alergiškai reaguoja į barzdaskutes, todėl ir tenka medituoti su peiliukais...
    visi gamintojai rašo, kad odai priprasti prie barzdaskutės gali reikti 2-3 savaičių. Taip kad gal čia tik pripratimo reikalas?

    Komentuoti:


  • qwe
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Nesitikėjau, kad tiek daug yra vargstančių su peilius vis dar
    Pvz mano snukelis alergiškai reaguoja į barzdaskutes, todėl ir tenka medituoti su peiliukais...

    Komentuoti:


  • goolfietis
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą

    O grįžtant prie temos, gal kas turite patirties su "Braun" barzdaskutėmis, kokie +/-, o gal kitas gamintojas? Goolfieti, kodėl būtent toks modelis? Dėl Philips'o tai kaip suprantu gera patirtis su pirmąja šio gamintojo barzdaskute?
    Mano barzda tanki ir stora. Skusti reikia kasdien. Kaip jau esu minėjęs šitoje temoje, prieš Philipsus naudojau Moser tinklelinę barzdaskutę. Tai galiu pasakyti, kad beveik visada būdavo visokių problemų su oda. Tai išberdavo, be to pastoviai vargindavo įaugę plaukeliai. Kai surizikavau ir nusipirkau besisukančią Philips - visos bėdos dingo. Nuo to laiko nebebuvo (4 metai) įaugusių plaukelių. Oda pasidaro truputį jautresnė į savaitės galą, todėl jei savaitgalį trinuosi namie, paprastai duodu odai pailsėti. Skutuosi pirmadienį ryte.

    Praeitą savaitę, kol buvo sugedusi senoji ir dar nebuvau nusipirkęs naujos, bandžiau skustis peiliukais. Nusipirkau G Slalom peiliukų.

    Tai išvados tokios - aš ne mazochistas, ir tokiu nesiruošiu tapti. Odą išbėrė ir supjaustė taip, kad paskui dar kelias dienas skutausi jau su barzdaskute, kol oda nurimo... Vieno peiliuko užteko ~1.5 karto nusiskusti. PO to jau pradeda pešioti ir dar labiau dirgint odą. Paskaičiavau, kad į mėnesį aš išleisčiau ~35 lt vien peiliukams, todėl naujoji barzdaskutė man atsipirks per truputį daugiau nei metus. Barzdaskutės peiliukus rekomenduojama keisti kas 2 metus. Kainuoja ~100 lt...

    Kiek skaičiau, tai ko gero tinklelinės barzdaskutės (Braun, Panasonic) tinka retai, lėtai augančiai barzdai skusti, o Philips rotorinės labiau tinka tankiai barzdai su storais plaukais...
    Paskutinis taisė goolfietis; 2010.08.07, 13:21.

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
    Ne tik tradicija, bet ir savotiška meditacija prieš veidrodį
    Būtent. atjaunėji keliais metais.

    Komentuoti:


  • Carnifex
    replied
    O kai žmonės dar peilių nežinojo, kriaukles. Bent jau taip rašo Wikipedia.

    Komentuoti:


  • Magician
    replied
    Tai buvo tiesiog per paprasta . Nors gal ir neee...

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Parašė Magician Rodyti pranešimą
    Kaži, kuo seniau skusdavo? Iki peiliukų? Žinau, kad rimtose kirpyklose skutimui naudodavo ir naudoja tokius lenktus "kardus". Na, nedidukus, bet kažkoks toks pavadinimas man užstrigo. O ką paprasti žmonės, specialių įrankių neturėję, naudodavo? Dalgius? D
    Peilius.

    Komentuoti:


  • Magician
    replied
    Kaži, kuo seniau skusdavo? Iki peiliukų? Žinau, kad rimtose kirpyklose skutimui naudodavo ir naudoja tokius lenktus "kardus". Na, nedidukus, bet kažkoks toks pavadinimas man užstrigo. O ką paprasti žmonės, specialių įrankių neturėję, naudodavo? Dalgius? D

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
    Ne tik tradicija, bet ir savotiška meditacija prieš veidrodį

    Komentuoti:


  • Carnifex
    replied
    Ne tik tradicija, bet ir savotiška meditacija prieš veidrodį

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Tradicija.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Nesitikėjau, kad tiek daug yra vargstančių su peilius vis dar

    Komentuoti:


  • Magician
    replied
    Aišku, kai dar, nemeluojant, vaikis esu, tai skusti nei pernelyg daug, nei pernelyg labai nereikia, tai naudoju skutimosi peiliukus kol kas, ir bėdos nematau. Ir visada skutuosi vakare - ryte prie vandens, kaip ir prie maisto, praktiškai prisiliesti bijau .

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Jei peiliukai be apsauginių grotelių - galima. Koks tikras vyras nėra įsipjovęs? Ypač kai stengiesi pataupyti peiliuko aštrumo sąskaita.

    Silber418 - negailėk putų, turėtu sumažinti įsipjovimo riziką.

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied
    O aš kaip tik dažnai įsipjaunu. Nežinau, ar dėl skubėjimo, ar dėl peiliukų.

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Peiliukai geriausi. O kadangi mėgstu vaikščioti su kokių trijų dienų barzda, tai peiliuku paskutinėti ir pataisyti yra pats tas. Esu firmos, nors ir nepadoriai skambančios, "Chick", skustuvų, su keičiamomis peiliukų galvutėmis senas vartotojas. Tfu tfu - bet nė kartą dar nesu įsipjovęs.

    Komentuoti:

Working...
X