Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus TV bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • slasher
    replied
    Kas idomiausia kai ijungi terrain su bokstu viskas tvarkoi, o su baznycia jau blogai ja rodo per zemai. Siulau susitart kai mest, ir visiem mest vienodai

    Komentuoti:


  • Aiwa
    replied
    Jo, as per stora padariau, reiks vakare perdaryt..

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    na va as padariau kad butu ne juodas bokstas . reikejo reverse faces padaryt. O kiek matau tavo tai ne pagal dydi atitinka, paziurek koks pagrindas paveiksliuke ir pas tave, padaryk scale normaliai. Siaip aisku kad gerai. Mano google earth'e atrodo taip:
    Paskutinis taisė Smauglys; 2006.05.01, 13:52.

    Komentuoti:


  • Aiwa
    replied
    As ir lyg ir padariau, tik, kad pas mane be texturos kolkas

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Na va, lyg ir idejau. Nedaryk delete pries imetant naujesni varianta, dek ta pati, jis pats susigaudys kad updatini

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Pirma atsidaryk google earth, atsisuk ta vieta kur noresi padet, susijunk terrain'us. Sketchupe spausk Get current view, atsiras zeme, tada padek ta baznycia i vieta kuria nori, sulygiuok ir t.t. , su Place model gali pasiziureti kaip atrodys google earth. Tada eik i meniu Google > Share model, reikia google accounto. Jei kas nors nesigaus, atsiusk man per skypa ar i emaila ta modeli, idesiu.

    Komentuoti:


  • Aiwa
    replied
    Kaip man idet ta savo baznycia?

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Turbut terrain neijungei. Dabar kazkas nutiko, pakeiciau modeli kad nebutu toks tamsus, padariau senaji delete, dabar kai bandau idet nauja, uploadina ir nieko, rodo kad tuscia. Nezinau ka cia dabar daryt.
    Paskutinis taisė Smauglys; 2006.05.01, 12:53.

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Man kažkaip rodo kad tv bokštas ore kabo vos ne virš vingio parko, nenaturaliai atrodo

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Na ka idejau pirmini varianta, gal dar ka nors pakeisiu ar patobulinsiu: siuskites google earth tada faila, atsidarykit ji su earth'u, prisizoominkit vilniu, pamatysit toki kaip ir melyna daikta, ant jo, tada download to google earth ir viskas. daugiau info http://earth.google.com/3d.html
    Google earth:
    earh.google.com
    Failas:
    http://services.google.com/earth/kmz/3D_Warehouse.kmz

    Komentuoti:


  • slasher
    replied
    Bravo na reiks pabandyti ir man, gal kas gero iseis

    Komentuoti:


  • Aiwa
    replied
    O cia kaip, reikia su visa apdaila padaryt? su langais ir t.t.?

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Nu bandyk Aiwa padaryt, as irgi bandysiu . Paskui galesim sudeti i earth'a

    Komentuoti:


  • Aiwa
    replied
    Mano pirmas darbas dirbant su 3D Prisikelimo baznycia 207 f. aukscio (63m.) :

    Paskutinis taisė Aiwa; 2006.04.30, 19:27.

    Komentuoti:


  • slasher
    replied
    WooW neblogai pasidarbavai tik kai kita kart mesi vaizdus tai bandyk imest taip kad nereiktu kiekvieno atskirai didinti, nelabai patogu

    Komentuoti:


  • Aiwa
    replied
    Pabandysiu parsisiust, gal kokia prisikelimo baznycia is kvadratuku sudeliosiu

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Siaip padariau su AutoCAD, nes univere su ja mokina , o paskui importinau i google sketchup, google perka viska kas gero yra . http://sketchup.google.com/ , bet ji labai paprasta ir tokios figuros nebuciau padares joje. Siaip ten paprasta ir lengva.

    Komentuoti:


  • Aiwa
    replied
    Gerai
    PS. kokia cia programa?

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Na va kazkiek padariau, ar bent panasu? . Tureciau uzbaigti veliau:


    Komentuoti:


  • Aiwa
    replied
    Sekmes!

    Komentuoti:

Working...
X