Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Darbas užsienyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Marčiukas
    Šiandien troleibuse pamačiau linką http://www.ewc.lt/ Gal pravers....
    ačiū univere jau buvau gavęs reklamos tačiau taip ir nenuėjau dabar tai reiks padaryt
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      #22
      jei i zemes uki, ta moket tokios sumos neapsimoka.. o siaip atsipirktu viesbuciuose, pramogu kompleksuose..
      O del kalbos... as sustiprinta anglu mokiausi vidurineje ir tai man rekejo mazdaug pora savaiciu adaptacijos, norint priprasti prie ju tarmes. Britiskas dialektas ga keistas ir jei zmones greitai sneka, kartais ir nelabai imanoma suprasti.
      Paskutinis taisė aidz; 2006.05.03, 22:10.

      Comment


        #23
        o gal yra forumiečių gyvenančių UK ir pvz savo darbovietėje galinčių gauti vietą ar panašiai? Pasistengčiau kiek įmanoma už tokią paslaugą atsilyginti nes visgi kuo toliau tuo baisiau važiuoti va bank dauguma draugų vis per pažystamus susiranda darbovietes iš anksto o va toj žemės pusėj kaip tik ir neturiu pažinčių reikiamų
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          #24
          Cia ne i tema bet gal kas noretu apnakvydinti neturtinga (arba tiesiog tinginty ieskotis hosteliu) forumieti Londone?
          Forumietis padorus, nesikandziojantis ir neknarkiantis
          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


          - George W. Bush President of the USA

          Comment


            #25
            sveiki, gal koks užsienyje gyvenantis forumietis galėtų papasakoti šiek tiek dėl darbų vasarai jo šalyje. šiuo metu ieškau, nes žūt būt vasarą reikia rasti. darbą Lietuvoje arba užsienyje..
            Paskutinis taisė Chixx; 2011.03.20, 22:04.
            Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

            Comment


              #26
              wow negaliu patiket 4.5 metu senumo tema atgime! Kaip feniksas!
              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


              - George W. Bush President of the USA

              Comment


                #27
                taip.. bet tai man nepadėjo susirasti darbo o į temą, tai per tarpininkus labai jau brangiai gaunasi tas darbas užsienyje ;/
                Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                Comment


                  #28
                  Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                  taip.. bet tai man nepadėjo susirasti darbo o į temą, tai per tarpininkus labai jau brangiai gaunasi tas darbas užsienyje ;/
                  Ne tik brangiai, bet ir neaišku ar tu tą darbą tikrai gausi

                  Comment


                    #29
                    tai va..padėkit draugai
                    Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                    Comment


                      #30
                      tai niekas nieko?
                      Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                      Comment


                        #31
                        Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                        tai niekas nieko?
                        Labai jau nekonkretus tavo klausimas

                        Jei neieškai specifinio darbo, tai #29 pranešime Kaifas daugmaž apibūdino, kaip tai daryti.

                        Tik tam reiktų dviejų dalykų:

                        1. Draugų, kurie ten gyvena
                        2. Vietinės kalbos mokėjimo (išskyrus tuos atvejus, jei taikytum tik į vietos lietuvių bendruomenę) ir užtikrinto bei savimi pasitikinčio kalbėjimo ta kalba.

                        Daugiau čia nelabai ką ir sugalvosi.

                        Comment


                          #32
                          Sveiki forumieciai,
                          matau, kad senyva tema, bet gal kas sureaguos - ieskau asistento papildomui greitai atliekamam darbui. Darbas is UK, su galimybe gauti nuolatini darba.
                          Jei kas susidometu, prasau atsiliepkite!
                          pagarbiai,
                          G

                          Comment


                            #33
                            Ne tiek darbas, kiek galimybė pristatyti savo idėjas jauniesiems architektams. Prie Stokholmo esanti Sundbyberg savivaldybė, dalis kurios yra Stokholmo urbanistinėje teritorijoje, rengia centro pertvarkymo projektą bei kviečia 16-26 m. amžiaus Londono bei Berlyno jaunimą dalyvauti kuriant Sundbyberg centro pertvarkymo projektą. Idėjas bus galima pristatyti Londone ir Berlyne vyksiančių renginių (Workshops) metu. Originaliausios projekto idėjos bus apdovanotos.

                            Šaltinis: Unga berlinare och Londonbor ska skissa på Sundbybergs nya stadskärna

                            Comment


                              #34
                              Sveiki. Galbūt kas nors iš mūsų forumo narių kolektyvo esate papildomai dirbę modeliais Lietuvoje arba užsienyje? Įdomu, į ką reikėtų atkreipti dėmesį naujokui pirmo susitikimo su agentūros atstovais metu? Dėkoju už patarimus.

                              Comment

                              Working...
                              X