Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Depeche Mode turas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Depeche Mode turas

    Kazkaip nemaciau temose kad kazkas kalbetu apie Depeche mode koncerta Lietuvoje, kuris ivyko vakar Vilniuje, Siemens arenoje.
    Koncertas puikuis ir labai daug gero galima apie ji pasakyti. Idomu kaip kitiems patiko ar buvot?

    Kelios nuotraukos is koncerto:







    Daugiau akimirku is koncerto:
    http://www.auskariukas.tinklapiai.lt...s.php?album=25

    Nauja mano svetaines versija: -
    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

    #2
    Labai norėjau į jį nueiti, bet kai susigriebiau- bilietų jau nebebuvo Buvau jų pirmajame koncerte Vingio parke- buvo jėga :tai:
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      #3
      Pats nebuvau(deja) bet girdėjau nemažai atsiliepimų ir visi jie - teigiami. Iš kelių draugų pagyrų ir atsiliepimų internete, atrodo, kad šis koncertas- geriausias per Lietuvos istoriją.
      Bilietus išpirko prieš mėnesį ane?

      Comment


        #4
        Parašė vytauc
        Labai norėjau į jį nueiti, bet kai susigriebiau- bilietų jau nebebuvo Buvau jų pirmajame koncerte Vingio parke- buvo jėga :tai:
        Na as bilietais pasirupinau dar spalio menesi praeitais metais, nes kazkaip tikejau kad taip bus... O dar vakar bilietus juodai pardavinejo, bet kaina du ar tris kartus lenkenti oficialia kaina.

        Nauja mano svetaines versija: -
        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

        Comment


          #5
          Parašė Uspaspsichas
          Pats nebuvau(deja) bet girdėjau nemažai atsiliepimų ir visi jie - teigiami. Iš kelių draugų pagyrų ir atsiliepimų internete, atrodo, kad šis koncertas- geriausias per Lietuvos istoriją.
          Bilietus išpirko prieš mėnesį ane?
          Turbut as bandyciau vertinti, kad tai geriausias koncertas Lietuvos istorijoje.
          Bunant siame DM koncerte, manau nepajusi skirtuma, kur jis vyksta, ar JAV ar vokietijoje ar dar kazkurioje turo salyje... Viskas labai gerai suorganizuota

          Bilietai, kaip minejau pasibaige berods pries menesi ar pusantro dar iki koncerto.

          Nauja mano svetaines versija: -
          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

          Comment


            #6
            o mano kursiokas grįžo be emocijų nusivylęs
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              #7
              Parašė HAMMER
              o mano kursiokas grįžo be emocijų nusivylęs

              Gal jis nera DM fanas? Gal jis tikejosi kazko nerealaus ir kosminio? Gal jis kur stumdesi stovimose vietose, kur daugiau, nei kaimyno peciu nieko nemate?
              Manau, tokio buvo taip pat kazkuri dalis Ir tai yra normalu

              Nauja mano svetaines versija: -
              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

              Comment


                #8
                sakė ilgai vėlavo ir ant apšildančių varė
                Mano nuotraukos @Fotki.com

                Auto Show Millennium 2007
                Retromobile 2007
                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                Kauno Marių Regioninis Parkas

                Comment


                  #9
                  Koncertas buvo nerealus!!!!
                  Tikrai geresnis, negu pirmasis! Na, tikrai buvo jega, kone dar siandien ryte ausyse viskas zvimbe Malaciai tiek David'as tiek Martin'as.

                  Beje, bilietais buvau apsirupines kone praeitu metu liepos menesi.

                  SAMOT, mestelki gal daugiau foto, savo cameros nepaemiau, kadangi per praeita koncerta jau labai ziauriai su fotografais pasielge, net po koncerto cameras atiminejo.........

                  Beje, mane nuvyle tik apsildanti grupe. Greiciau ja pavadinciau atsaldancia. Jau ir garsas buvo tragiskas, ir pati chebra pasistenge kaip galima greiciau sudainuoti bei begti nuo scenos. Zodziu, jokios bendravimo su publika kulturos ar patirties......

                  Comment


                    #10

                    O kas apšildė?

                    Comment


                      #11
                      Parašė HAMMER
                      sakė ilgai vėlavo ir ant apšildančių varė
                      Na normalu gi koncerte, turbut nei vienas koncertas neprasidejo tiksliai nurodytu laiku

                      O apie apsildancius, tai patyliu Nieko gero is ju. Pats apsispjaude, ir dar kitus apspjaude, berods daugiausiai seiliu gavo bugninkas

                      Nauja mano svetaines versija: -
                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                      Comment


                        #12
                        Parašė ANDRIUS
                        Koncertas buvo nerealus!!!!
                        Tikrai geresnis, negu pirmasis! Na, tikrai buvo jega, kone dar siandien ryte ausyse viskas zvimbe Malaciai tiek David'as tiek Martin'as.

                        Beje, bilietais buvau apsirupines kone praeitu metu liepos menesi.

                        SAMOT, mestelki gal daugiau foto, savo cameros nepaemiau, kadangi per praeita koncerta jau labai ziauriai su fotografais pasielge, net po koncerto cameras atiminejo.........

                        Beje, mane nuvyle tik apsildanti grupe. Greiciau ja pavadinciau atsaldancia. Jau ir garsas buvo tragiskas, ir pati chebra pasistenge kaip galima greiciau sudainuoti bei begti nuo scenos. Zodziu, jokios bendravimo su publika kulturos ar patirties......
                        Apie apsildancia pasakiau komentaru auksciau, manau jie daugiau neverti kad apie juos diskutuoti

                        O del daugiau nuotrauku, duosiu tiesiog linka i savo saita, nes tikrai ju nemazai, kad perkelineti.

                        Depeche Mode - "Playing The Angel"

                        Nauja mano svetaines versija: -
                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                        Comment


                          #13
                          Buvau, bet kadangi su merginom ejau, tai nuotrauku nepavuko padaryt, nes nors ir tris kart pakartojau, kad pasiimtu fotoaparata - deja.. ( Na aciu dievui bent bilietu nepamirso). Visos nuotraukos telefone ir ju cia tikrai ner prasmes deti.
                          Turejom viena atliekama bilieta, tai pavyko ji parduot uz 270 litu (galvojom uz 100 atiduosim, bet visi aplink kaip isproteje kele kainas )
                          Nervino, kad rubines prisipilde tiesiog zaibiskai, todel koncetre teko but su striuke, kas nebuvo labai malonu, kadangi temperatura ir taip buvo artima saunai
                          Apsildanti grupe - nei girdeta, nei regeta. Atlikejai is isvaizdos kaip surinkti i viena grupe foo fighters, oasis, the cure lyderiu klonai. Ka jie grojo irgi nelabai aisku, tad teko sildytis alum.
                          Depesu pasirodymo nera ka labai daug komentuoti, nes jis buvo super (nors as tikrai nesu ju didelis gerbejas ir klausau tik jei kazkur radija tuo metu juos groja). Truputi buvo geda, kad publika nelabai dainu zodzius mokejo, tad kai pabandydavo duot publikai padainuot, dazniausiai girdedavosi tik is koloneliu sklindanti muzika
                          Na overall ispudziai labai teigiami, tad gailekites kas nebuvot

                          Comment


                            #14
                            Del dainu tekstu tai nesutikciau. Buvau visai netoli scenos, paciam 80ojo sektoriaus prieky. Bent jau ten dauguma zodzius zinojo ir reke is visos gerkles. Bet muzika grojo ziauriai garsiai, net saves nesigirdejo

                            O del rubiniu... to galima buvo tiketis. Del to nemazai kas tiesiog paliko savo daiktus masinose

                            Zodziu, ispudziai dar dabar verda. Ir tauta gerai pasiruose, malonu buvo matyti "patyrusius" fanus dar su senaja depeshu atributika, ir naujuosius ne ka atsiliekancius. Nedaug grupiu galetu pasigirti tokio skirtingo amziaus gerbeju auditorija...

                            so, I Just Can't Get Enough!!

                            Comment


                              #15
                              Na isivaizduoju kad tusas buvo nerealus Samot, nelabai isivaizduoju kokia ta scena buvo, bet kadru kampas idomus, cia gal prasitrynei kur prie operatoriu? Ar tiesiog su televyku is sedimu?

                              Comment


                                #16
                                Parašė specz
                                Na isivaizduoju kad tusas buvo nerealus Samot, nelabai isivaizduoju kokia ta scena buvo, bet kadru kampas idomus, cia gal prasitrynei kur prie operatoriu? Ar tiesiog su televyku is sedimu?
                                Nea, nebuvau prie operatoriu. O jei buciau ten buves tai ohoooho... kiti kadrai butu buve... Dabar teko tenkintis is sedimu vietu. Fotkinau ir su paprastu objektyvu ir su zoom'iniu. Nuotraukomis esu patenkintas, nes vis tik i koncerta ejau del muzikos, o foto tik priedas. Bet nera lengva, nes tauta selsta, daznai vaizdas uzstojamas, o pacioje arenoje tamsoka, o dar plius DM laksto po scena, tai...

                                Nauja mano svetaines versija: -
                                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                Comment


                                  #17
                                  Na isivaizduoju, bet siaip apsvietimo lyg ir pakako. Kiek skyle ir islaikymas daugmaz? ISO?

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė specz
                                    Na isivaizduoju, bet siaip apsvietimo lyg ir pakako. Kiek skyle ir islaikymas daugmaz? ISO?
                                    Tokiems reikalams geriau sviesus ir greitas objektyvas.
                                    Nes to sviesumo galetu buti ir daugiau. O beto cia is rankos fotkinta, tai zinai, kaip jautru viskas su zoom objektyvu.

                                    O kas liecia info, tai galiu ir tiksliai pasakyti. Kad ir pirmos nuotraukos sioje temoje exif'as sutrumpintas:
                                    Nikon D70s
                                    2006/03/18 21:41:58.8
                                    Lens: 70-300mm F/4-5.6 G
                                    Focal Length: 240mm
                                    1/125 sec - F/5.3
                                    Exposure Comp.: 0 EV
                                    Sensitivity: ISO 800

                                    Nauja mano svetaines versija: -
                                    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                    Comment

                                    Working...
                                    X