Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vairuotojo teisės

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

• Montezauras_klp
    pradėjo temą Vairuotojo teisės

Vairuotojo teisės

Girdėjau gandus, jog nuo šių metų gegužės 1 d. žadama padaryt taip kad teises būtų galima laikyti tik sulaukus 21-vienerių metų. Net nžn tikėti šitais gandais ar ne. Gal jūs ką žinot ar girdėjot?

• pauliaK
    replied
    Parašė aMariux
    nebutinai If'as. Visur kaina didesne, jei nera 25 metu. Todel dauguma automobilius registruoja mamos/tevo vardu. Ta pati ir as daryti ruosiuosi balandi Gyventi kazkaip visiems reikia
    Dėl to žadama praplėsti amžiaus ribas, kuriems bus taikomas brangesnis draudimas, o kada tik laiko klausimas. Čia prie to pačio girdėjau

Komentuoti:

• tech
    replied
    Prekiu isveziotoju, vairutoju yra nemazai darbu reikalaujanciu masinos. Pasiziurek lairkastyje. Neretai darbai buna uzmiestyje, kur privaziuot reik turet masina.

Komentuoti:

• HAMMER
    replied
    na drįsčiau nesutikti... ka gali rast nieko nebaigęs 18-21m. amžiaus žmogus? darbas stroikėse, kavinėse, baruose, Maximoj prie kasos na daugmaž viskas

Komentuoti:

• tech
    replied
    Sudauzyciau ta, kuris pasventintu sita istatyma. Gryna nesamone. Kaip dirbti jaunam zmogui? Galima dirbti nuo 18 metu, o teises nuo 21 metu. 80% darbu reikalauja automobilio.

Komentuoti:

• HAMMER
    replied
    na ir aš jau maždaug prieš 1-2 metus girdėjau šį gandą ir vienu metu nedaug trūko iki patvirtinimo, bet poto nutilo visas šitas reikalas na kai jau porą metų vairuoju, esu ramus, tai dėl manęs tegu daro mažiau "lakstūnų" bus

Komentuoti:

• aMariux
    replied
    nebutinai If'as. Visur kaina didesne, jei nera 25 metu. Todel dauguma automobilius registruoja mamos/tevo vardu. Ta pati ir as daryti ruosiuosi balandi Gyventi kazkaip visiems reikia

Komentuoti:

• Qbazzz
    replied
    Tai čia IFas atrodo kainodarą pakeitė ir naujokams kainas gerokai užkėlė.

Komentuoti:

• pauliaK
    replied
    O aš neseniai girdėjau apie planuojamą kažkokį papildomą draudimą jauniesiems vairuotojams (18-25m. berods), nes neva jie sukelia daugumą avarijų.

Komentuoti:

• ether
    replied
    kelintas kartas cia,kaip vis bando iteisinti sita dalika? pagal mane jau praeitais metai turejo tai iteisinti

Komentuoti:

• Montezauras_klp
    replied
    Šiaip šią vasarą žadėjau eit laikyt, bet jei įteisins tuomet žlunga visi mano planai...

Komentuoti:

• vap
    replied
    Mane tas gandas pasiekė pernai, jau tada buvau pradėjęs lankyti kursus
    Tad kažkaip ta gegužės 1 d. tampa mistiška. Vis kas nors nuo jos keisis

Komentuoti:

• kaunaz
    replied
    Parašė Montezauras_klp
    Girdėjau gandus, jog nuo šių metų gegužės 1 d. žadama padaryt taip kad teises būtų galima laikyti tik sulaukus 21-vienerių metų. Net nžn tikėti šitais gandais ar ne. Gal jūs ką žinot ar girdėjot?
    Mane tas gandas jau senai, dar prieš 4 mėnesius, pasiekė, bet nieko iki galo taip ir neišsiaiškinau. Nors koks man skirtumas, manęs tai jau nebekąso.

Komentuoti:

• Dzipas
    replied
    Manau kad eiliniai gandai, kad visi bėgtų teises laikytis Buvo gi ir su papbrangimais gandai, ir pries metus buvo kalbama kad nuo 21 leis, visi bėgo laikyti ir tiek Bet manau idėja gera, B1 nuo 18 leist, o B tik nuo 21, nes jaunieji ralistai paskui sukelia nemažai avarijų

Komentuoti:

Working...
X