Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kristupas0220
    replied
    Aiaiai, ir aš čia atvykau
    ŪŪŪŪŪŪŪ - niūrus purkšnojantis lietus
    Ė-Ė-Ėiiiiii , nusidegradavome va taip
    Yyyyyyyyyyy - kilnodami kojas braidome per rudenišką rūką - ŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ
    Ir kaip laukinis grobuoniškas koks atskuodžiau su vė-ėjuuuu!
    Prarastas, seniai seniai, ryšys geras. Platoniškai, MMMMMMM, aš čia pareziduosiu
    Jau... pabūkime čia, kad atvykome jau, tai
    ŪŪŪŪŪŪŪM! Niūru kaip? Dar "variklį" savo kūriau nesenai prie namų būdamas, o dabar Ė-ėjjjjjjjjj,
    SU-STO-KI-ME!

    Gal galite pasakyti, kokiame kontekste, kokiais metais ir kurioje vietoje mano galvoje galėjo suktis tokie kliedesiai? Prisiminkite iš visko, ką rašiau apie savo gyvenimą.
    Užuomina - `19`ųjų spalis-lapkritis. Kas vyko mano galvoje, kokios aplinkybės veikė mano psichiką?


    JMA
    JDV
    KBN

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    cekuolis buvo giluminis komunistas kagebystas

    Danijos technikos universitetas
    cyclic redundancy check
    fEJA

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    O ten kur kažkada Algimantas Čekuolis buvo išleidęs tokią knygą "Iš ko šaiposi pasaulis", tai aš galėčiau parašyti panašią "Kas mane blokuoja". Nu nes buvo toks vienas pažįstamas, anksčiau Facebooke matydavau jo postus, dabar net pagal paiešką nerandu, tad supratau - užblokavęs bus mane ko gero.

    DTU
    CRC
    EJA

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    nes man vaiku labai gaila

    LUYdzis
    KULsis
    Kietas Meskeres Kotas
    Paskutinis taisė liutass; 2023.10.23, 13:05.

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    O kodėl jūs taip bijote karo (kad jis pas mus tikrai bus) ir įsitikinęs, kad "niekas į gera nesikeičia ir jau nesikeis"? taigi kokioje gerovės valstybėje mes gyvename, kitur minimumas yra 200 eurų į rankas arba išvis net nėra pensijų sistemos.

    LUY
    KUL
    KMK

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    skaitau susidomejes, bet nezinau kaip pakomentuoti

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Atsimenu, kaip 9 klasėje, kur matematikos mokytoja būdavo tokia "prie prikolo", tai ji pasakojo, kad yra tokia tema, kur galima išmokyti net ir beviltiškiausią mokinį. Ir dar likus kelioms temoms iki jos sakė: ten yra toksai žodis - diskriminantas. Tai aš iš pradžių rimtai maniau, kad čia kažkoks mokytojų žargonas, kuriuo jie vadina nepažangius mokinius, ir jau kai atėjo ta tema, ji puolė dėstyti temą ir kartodama tą žodį ant lentos pradėjo rašyti tą didžiąją D raidę... Toks juokas paėmė... Ir vėliau, jau supratęs, kad čia taip užrašomas sprendimas, susigėdau. maniau, kad čia tikrai kažkoks juokelis, maždaug tas pats, kas norėdama apibūdinti kokį idiotą, ant lentos pradėtų rašyti didžiąją "I".

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Liudesys

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Atsimenu, 2 klasėje, kai ta mūsų mokytoja staiga išvyko pakeliauti į Indiją niekam nepranešusi, mums kone kasdien keitėsi pavaduojančios mokytojos. Tarp jų buvo tokia Irma. Ji buvo labai griežta. Atsimenu, čia pribėga prie vieno, klausdama "Kodėl tu nerašai" bei "Kuo čia nuo tavęs taip smirda", paskui kita buvo naujokė, neturėjo knygos, tai ji priėjo, pradėjo ją tempti už rankos ir sakė "Einam pas direktorių". Kitas, Romualdas, su ja kalbėjo kiek familiariai, maivydamasis, tai ji tuoj "Aš tau draugė ar mokytoja?". Per pertrauką, pora klasiokių, priėjo prie tos mokytojos kaip prie savo, kažką pasižiūrėti ar pakalbėti, tai toji atkirto "Eikit iš čia!".
    Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.10.22, 20:33.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Lietuvoje viskas mokama

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Tik niekada nesupratau, kodėl mokyklos valgykloje už maistą reikia mokėti, juk švietimas Lietuvos valstybinėse mokyklose - nemokamas, už mokslą gi nemokama. Kodėl tuomet norint pavalgyti mokyklos valgykloje, reikia susimokėti centūkais? Atsimenu, pradinėse klasėse sistema buvo tokia, kad savo mokytojai reikdavo nešti pinigėlį, o jau vyresnėse klasėse - susimokėti patiems.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    plesti plesti ir isplesi

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    O kaip (iš)plėšti pratęsimą?

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    Bet ta ikonėlė vis tiek kažkaip turi būti įdiegta.
    Norėtumėte sukirsti bulvių košės su Vilma Fiokla - Kiure toje jos trioboje?
    tai adminai jiems suinstaliuoja. Terminal serveris. Su ta fiokla sviokla net gatveje nenoreciau susitikti

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Bet ta ikonėlė vis tiek kažkaip turi būti įdiegta.
    Norėtumėte sukirsti bulvių košės su Vilma Fiokla - Kiure toje jos trioboje?

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    niekor nieko vesti nereikia. tik double click i ikonele ir atsirado. Tokie bukiai kaip kontrolieriai nieko nemoketu suvesti.

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    O kodėl keleivių kontrolieriai negali skirti daugiau laiko pažeidėjams - po darbo valandų aukoti savo laisvalaikį susitinkant paplepėti su jų nubaustuoju ant suoliuko prie namo, nuolat palaikyti ryšį telefonu ar kt. priemonėmis? Kodėl jie tik įteikia tau tą lapą ir dingsta?
    Beje, o kai tau surašomas protokolas, galima žiūrėti į jų kompiuterio ekraną - mane būtent labiausiai domina pamatyti, kokiu principu tie registrai, tos programos veikia, kad jie pas save kažką suvedę viską atsidaro, mato, o man per savo Chrome naršyklę to padaryti nepavyktų? Kaip suprast "vidinio serverio adresas"? Jis įvedamas per tą puslapio viršuje esančią pailgą juostelę (laukelį)?

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    O kaip nepalūžti ir išsaugoti gyvenimą šiais atvejais:

    1. Gavus administracinio nusižengimo protokolą
    2. Gavus pašalinimą iš forumo
    3. Gavus šaukimą į teismą, kuriame esi kaltinamas pagal BK 148-1 str. (Neteisėtas žmogaus persekiojimas)
    4. Pralaimėjus rungtynes krepšinyje
    5. Netekus darbo, kai turi paėmęs būsto paskolą ir išlaikai 3 vaikučių šeimą
    1. esu gaves, kita diena pamirsau
    2. esu gaves, juokiausi pora minuciu
    3. nekreipti demesio, arba nueiti ir pasilinksminti
    4. esu daug daug kartu pralaimejes, bet daug daug kartu ir laimejes. Tas ant to, neverta parintis
    5. Darbo netekau, vaikuciu turiu, bet paskolos gyvenime nesu paemes, tai man dzin, o kitiems tik pasikart, matyt

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    O kaip nepalūžti ir išsaugoti gyvenimą šiais atvejais:

    1. Gavus administracinio nusižengimo protokolą
    2. Gavus pašalinimą iš forumo
    3. Gavus šaukimą į teismą, kuriame esi kaltinamas pagal BK 148-1 str. (Neteisėtas žmogaus persekiojimas)
    4. Pralaimėjus rungtynes krepšinyje
    5. Netekus darbo, kai turi paėmęs būsto paskolą ir išlaikai 3 vaikučių šeimą

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    as tai vaziuociau toliau. Juk smagu

    Komentuoti:

Working...
X