Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • liutass
    replied
    Liudesys

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Atsimenu, 2 klasėje, kai ta mūsų mokytoja staiga išvyko pakeliauti į Indiją niekam nepranešusi, mums kone kasdien keitėsi pavaduojančios mokytojos. Tarp jų buvo tokia Irma. Ji buvo labai griežta. Atsimenu, čia pribėga prie vieno, klausdama "Kodėl tu nerašai" bei "Kuo čia nuo tavęs taip smirda", paskui kita buvo naujokė, neturėjo knygos, tai ji priėjo, pradėjo ją tempti už rankos ir sakė "Einam pas direktorių". Kitas, Romualdas, su ja kalbėjo kiek familiariai, maivydamasis, tai ji tuoj "Aš tau draugė ar mokytoja?". Per pertrauką, pora klasiokių, priėjo prie tos mokytojos kaip prie savo, kažką pasižiūrėti ar pakalbėti, tai toji atkirto "Eikit iš čia!".
    Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.10.22, 20:33.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Lietuvoje viskas mokama

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Tik niekada nesupratau, kodėl mokyklos valgykloje už maistą reikia mokėti, juk švietimas Lietuvos valstybinėse mokyklose - nemokamas, už mokslą gi nemokama. Kodėl tuomet norint pavalgyti mokyklos valgykloje, reikia susimokėti centūkais? Atsimenu, pradinėse klasėse sistema buvo tokia, kad savo mokytojai reikdavo nešti pinigėlį, o jau vyresnėse klasėse - susimokėti patiems.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    plesti plesti ir isplesi

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    O kaip (iš)plėšti pratęsimą?

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    Bet ta ikonėlė vis tiek kažkaip turi būti įdiegta.
    Norėtumėte sukirsti bulvių košės su Vilma Fiokla - Kiure toje jos trioboje?
    tai adminai jiems suinstaliuoja. Terminal serveris. Su ta fiokla sviokla net gatveje nenoreciau susitikti

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Bet ta ikonėlė vis tiek kažkaip turi būti įdiegta.
    Norėtumėte sukirsti bulvių košės su Vilma Fiokla - Kiure toje jos trioboje?

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    niekor nieko vesti nereikia. tik double click i ikonele ir atsirado. Tokie bukiai kaip kontrolieriai nieko nemoketu suvesti.

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    O kodėl keleivių kontrolieriai negali skirti daugiau laiko pažeidėjams - po darbo valandų aukoti savo laisvalaikį susitinkant paplepėti su jų nubaustuoju ant suoliuko prie namo, nuolat palaikyti ryšį telefonu ar kt. priemonėmis? Kodėl jie tik įteikia tau tą lapą ir dingsta?
    Beje, o kai tau surašomas protokolas, galima žiūrėti į jų kompiuterio ekraną - mane būtent labiausiai domina pamatyti, kokiu principu tie registrai, tos programos veikia, kad jie pas save kažką suvedę viską atsidaro, mato, o man per savo Chrome naršyklę to padaryti nepavyktų? Kaip suprast "vidinio serverio adresas"? Jis įvedamas per tą puslapio viršuje esančią pailgą juostelę (laukelį)?

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    O kaip nepalūžti ir išsaugoti gyvenimą šiais atvejais:

    1. Gavus administracinio nusižengimo protokolą
    2. Gavus pašalinimą iš forumo
    3. Gavus šaukimą į teismą, kuriame esi kaltinamas pagal BK 148-1 str. (Neteisėtas žmogaus persekiojimas)
    4. Pralaimėjus rungtynes krepšinyje
    5. Netekus darbo, kai turi paėmęs būsto paskolą ir išlaikai 3 vaikučių šeimą
    1. esu gaves, kita diena pamirsau
    2. esu gaves, juokiausi pora minuciu
    3. nekreipti demesio, arba nueiti ir pasilinksminti
    4. esu daug daug kartu pralaimejes, bet daug daug kartu ir laimejes. Tas ant to, neverta parintis
    5. Darbo netekau, vaikuciu turiu, bet paskolos gyvenime nesu paemes, tai man dzin, o kitiems tik pasikart, matyt

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    O kaip nepalūžti ir išsaugoti gyvenimą šiais atvejais:

    1. Gavus administracinio nusižengimo protokolą
    2. Gavus pašalinimą iš forumo
    3. Gavus šaukimą į teismą, kuriame esi kaltinamas pagal BK 148-1 str. (Neteisėtas žmogaus persekiojimas)
    4. Pralaimėjus rungtynes krepšinyje
    5. Netekus darbo, kai turi paėmęs būsto paskolą ir išlaikai 3 vaikučių šeimą

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    as tai vaziuociau toliau. Juk smagu

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    O ką daryti, jei atsibudęs pajunti, kad lova, ant kurios miegojai, yra užkelta ant ratukų ir ją prisikabinęs per kiemą greta namų tempia traktorius (toks paprastas, mažiukas, be stogo)? Kažką mesti į vairuotoją, kad sustabdyti šitą cirką? Ar skambinti 112? Ar tiesiog nušokti nuo lovos, virtusios priekaba?

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    vezys nepagydomas. Kad jis atsitrauke dabar, tai nereiskia, kad visam laikui. Tai tiksinti bomba, kuri sprogs ryt poryt uzporyt dabar. Todel tiems kas dziaugisi dabar, kentes rytoj

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Ne, tai ta, kaip jūs išsireiškėte, "vištelė" gyvena atskirai, ne kartu, jie susitinka kažkur neutraliose vietose matyt, kaip kad aš su seneliu.
    O ten kur yra tie vėžiu sergantys vaikai, tos tėvų savitarpio pagalbos grupės, tai viskas kilnu, ok ir pan., tačiau čia galima susidurti su pavydo situacija, kad kažkieno vaikas, pagaliau atkentėjo 2 metus trukusį gydymą, liga pasitraukė ir ta proga to vaikelio tėveliai su pačiu atžala ta proga nutaria atšvęsti ir skrenda į kokią Maljorką ar paprasčiausiai nuvaro į kokią piceriją sušlamšti kebabo... Na aš įsivaizduoju, tokios sudėtingos ligos įveikimo proga tėveliai apsidovanoja kažkaip save ir savo vaiką. O štai kažkas dar tuo pasigirti negali, vėl liga atsinaujino, priešaky - eilė transplantacijų ir kitų procedūrų, kai kažkas jau įveikę ligą mėgaujasi laisve ir Kalėdas sutiks savo namuose, o ne ligoninėje. O kažkam - dar daug streso ir nežinios priešaky. Kam tada tos grupės - kad su pavydu stebėtum, kaip kažkas jau džiaugiasi laisve, sveikata, kuomet tavo vaikelis - dar ne?

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    O jis su kazkokia vistele gyvena ir dar su tevais

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Kieno? Ne.
    Pirmą kartą gyvenime apsilankiau prie to objekto namų. Tai - praėjus vos 2 mėnesiams nuo mokyklos baigimo, kai dar bendravome normaliai, nereikėdavo stebėti per atstumą, kai žinai, kad mokykla baigta ir natūraliai susitikti pasisveikinti jau nepavyks. Artėjant prie jo namų širdis ėmė kalti vis stipriau, o jau kai pamačiau jo mašiną, tai praėjau visas... net nežinau kaip pasakyti, dar koks puskilometris, ten trumpa pertraukėlė šalia pėsčiųjų viaduko ir atgal. Grįžinėjant atgal - vėl tas pat. Ir taip kokius pirmus 3 kartus, vėlesni apsilankymai jau tapo norma, jau širdis taip smarkiai nebeplakdavo, jau kaip įprastas pasivaikščiojimo maršrutas, lyg pats ten gyvenčiau. Bet pirmi apsilankymai, tai buvo nerealus jausmas, kažkas lyg iš fantastikos srities, kurį sunku nusakyti žodžiais, kuomet žinai, kur galima rasti tave dominantį žmogų.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Gimtadienis?

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    2019 m. rugpjūčio 3 ar tai 4 diena man neeilinė - netgi prisimenu, kaip grįždamas namo, iš laiptinės pusės atidarinėjau duris, kur jau laukė mama, paruošusi man valgyti. Grįžinėjau toks pakylėtas, tarsi padaręs kažkokį žygdarbį. Kas svarbaus įvyko?

    Komentuoti:

Working...
X