Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Pumbpt, pumbt, pumbt
  Eina kolūkietis liūtass su šeštu grėbliu
  Pasaką pasekti jam reiks už du
  Kur kas buteliuką, kad alutį kalčiau
  Vieną ir visus už du
  Kad jau kur tie viščiukai prisisprogę
  Mano pupos, žirniai, grikiai
  Su šešiais dantim
  balti arkliai mane vaidenas, Putiną miniu
  Jis man parašys pasakėlę tą nakties
  Jo labai bijau bijau ir todė, todė
  Skleidžiu kad jau kur ne kur
  Šapkės, mapkės, ir štai paša-alintas aš jau!
  Kur man aukso susirasti, kas dantis sudės?
  Sėdžiu ežero dugne paskandintas ir be jokios vilties
  Seno tvarto žagrės, pakratai
  Kokį tešmenį karvės pabadyti, kad surasti aukso gyslą?
  Nors tu man uždraudus minėti karą, tai dažniai darau
  Nes labai bijau bijau
  Susitarė pasidalinti įtaką Europos
  Ir nudailinti mūsų gyvenimus dainom
  Kur jau kur, man balti arkliai, todėl
  Reiškiuos, sakau, baudos ir tiesos nebijau
  Tataratatatam, tataratatam!
  Grįžęs į narvą urvą paniką vėl kelsiu
  Taip neturi būti, bet tai patologija mana
  Kad ne kur tą velnią Kirbirbuką
  Pasakų puoduko dugną
  Šalina tik Šalenga Dainius Lietuvos rytą maniau, bet
  Pasirodo ir mane, ir teisingai
  Viduriuoja tik Desio sirena skelbianti pabaigą atakos
  Bet viduriuoju ir aš, bijodamas nebūsiančių dalykų
  Ir todėl kitiems paniką skleidžiu, siebrikus darau
  Ir važiuoju pasigriebti pašalpėlės, ne grietinės putotos kavos su BMW

  Comment


   Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
   O kaip jums ta operos priMadona Judita Leitaitė? Mama apie ją sakė, kad ana kažkokia "vyrų viliotoja, be sąžinės". t.y. maždaug susidraugauja su sau į sūnus tinkančiu bernioku, o tas kažkada grįžta į judviejų namus, pamato kokias 7 vieną ant kitos sukrautas dėžes su jo daiktais ir toji jam sako:
   - Viskas, susirenki, keliauji lauk!
   Va kaip tik ąnadien kalbėdamas su Judita prisiminiau tai. Ir pagalvojau, kad kokia turėtų būti bėda, kad galėtum apie lovą su ja pagalvoti Nebent dar ryškūs raidos sutrikimai. Suprantu, kad geras bulius nežiūri, kad karvė apsišikusi, bet ne. Su ja tik pokalbiai apie nieką, ką ten daugiau... Ir vadint ją primadona, tuo labiau operos, labai jau drąsu.
   Paskutinis taisė arturiux; 2023.11.09, 12:26.

   Comment


    Buvo čia per LRT kažkokios pokalbių laidos anonsas, tai kur turėjo dalyvauti ir ji, tai net į jį įdėjo iškarpą, kur ji kažkokiam vyrui savo koketišku balsu tari: "<... jūs taip kalbate, kad jus galima įsimylėt!"

    O moderatorius noriu paraginti, kad, kai liutass bus atbanintas, užrakinti jį čia visam laikui paliekant diskutuoti tik šioje temoje, kaip kad daug kas yra siūlęs ne kartą (Arūnas, Robotas). Griežtai atleisti jį iš visų geo-politinių temų. Nes toks pastovus suaugusio žmogaus triedimas, kliedėjiimai apie kažkokius "įtakos sričių pasidalijimus", pranešimai iš serijos "kažkas kažkur vyksta", "pabaiga jau netoli", "nieko gero Lietuvoje nėra ir jau nebus" ir panašūs dūsavimai, net ir man skamba neskoningai ir atgrasiai. Bijo gi kad karas tuoj prasidės. Nu bus tai bus, o gal ir ne. Čekuolis savo popietės laidoje kažkada yra sakęs, kad "<... Putinas, jis, jis bijo NATO, todėl nepuls". Bet kam apie tai rašyti? Kam gąsdinti vien todėl, kad pačiam baisu? Ir jei jau sakai, kad tau gyvenime nieks nebeįdomu, nieko nebesinori ir lauki mirties, tai ko tada taip bijai žūti karo metu? Kam tie tavo visiškai, kartais, su mano klausimu nesusiję atsakymai, kuriuose mini "frontą", "armiją", "šaukimą kasti apkasų". Kam pačiam bijant karo, skleisti tą paniką kitiems, kurie irgi gali įsigąsdinti save? Matyt tikrai balti arkliai. Kai kala buteliuką alučio, tai prasideda daugiadienės ir rašo...

    Comment


     O galima pasikeisti savo pavardę į bele kokią, kokią tik užsimanai, kokia tau skamba gražiai, juokingai, keistai ar romantiškai, pvz. Dumalakas, Šūmakaris ar Buta? Ar pas tave turi būti buvęs koks nors giminaitis iš praeities su anokia?

     Comment


      Nu ką, šūmakariai jūs... ?

      Bet kaip žiauriai šlykščiai vakar Panevėžio "Lietkabelis" - atsilikinėjo dviženkliu skirtumu, gal kokiu 14 taškų, bet panaikino tą deficitą ir priešpaskutinę sekundę penetracijos (prasiveržimo) į baudos
      aikštelę būdu išplėšę pratęsimą. Jo metu panevėžiečiai buvo žymiai pajėgesni. Matyt tas vijimasis ir pratęsimo išplėšimas jiems pridėjo papildomų jėgų - pastebiu, kad paprastai rungtynes laimi būtent ta paskutinę akimirką pratęsimą išplėšusi komanda. Na o svečiai iš Ankaros po tokio dūrio paskutinę sekundę, kai jau atrodė, kad pergalė jų rankosna (prisiminkime - likus apie 10 sekundžių kažkoks ankariškis dar metė iš 3 taškų - jo tritaškis būtų galutinai petrified`inęs Panevėžio sirgalius, bet jis prametė, tada kažkoks lietkabelietis atkovojo kamuolį ir krepšinio diktatorius (komentatorius) taip aistringai "Su kamuoliu "Lietkabelis!"". Ir tik varosi pirmyn, svečiai iš Turkijos dar tikisi, kad gal šeimininkai prames, bet ne - reidas į baudos aikštelę, taiklus metimas, svečiai psichologiškai sugniuždyti - ankstesnėje atakoje galėjome kalti vinį į svečių karstą, bet prametėm - varžovai persivarė kamuolį ir išlygino rezultatą. "Cido" arena tokia atsigavusi, ir su nauju įkvėpimu-bebaimio dvasia žengė į pratęsimą, kuriame "Turk Telekom" buvo visiškai išniekinta, sugniuždyta taiklių panevežiečių metimų. Žiauru.

      p.s. kai 5 klasėje pirmąkart gavau nuosavą kompiuterį (planšetinį) tai kai pradėjau žiūrėti Youtubą su krepšinio vaizdeliais, tai aš perskaitęs mintyse visad kirčiuodavau "Lietkabelis", ir tik vėliau kažką išgirdau, kad taisyklingai turi būti "Lietkabelis".

      p.p.s. Gaila nėra dabar liūto/Aleksio, tie tuoj pareikštų: pirmasis - kad tiek krepšininkai, tiek varžovų nesėkme besidžiaugiantys sirgaliai yra trenkti, antrasis - kad domėtis sporto įvykiais yra nesąmonė.

      Comment


       Arba kad ir penktadienį Nemuno saloje va, Miuncheno "Bayern" taip kovojo, taip norėjo laimėti, likus pusei minutės iki rungtynių pabaigos netgi išsiveržė į priekį, bet tas nedorėlis žalgirietis Keenanas (ar kaip ten rašosi) Evansas sutepė, kaip aš sakau, nu sugadino visą varžovų triūsą, likus apie 9 sekundėms įmetęs pergalingu tapusį metimą nuo lentos. Tuomet varžovų atakai liko tos sup*erstos vos 9 sekundės, per kurias jie turėjo ne tik persivaryti kamuolį, bet ir įmesti jį į skylę su tinkliuku. Ir ten kažkuris Bayerno legionierius taip aistringai metė, taip tikėjosi, kad pataikys, bet... kamuolys stukteli į lanką, atšoka atgal, o laiko naujam metimui jau per mažai, kažkuris tik atkovoja kamuolį, bet jau užsižiebia raudonai lentos kraštai, ir užbaubia tas broileris, o Kaunožalgiriofanai ošia iš džiaugsmo, kad varžovai paskutinę akimirką taip nukentėjo - tokių vaizdų ir garsų visuma, skirta įskaudinti pralaimėjusios komandos narius, sugniuždyti juos psichologiškai. Kai buvo neskanu žiūrėti, kaip tas svečių iš Vokietijos žaidėjas paskutinę sekundę nepataikęs kaip sielojosi - toks susikrimtęs buvo... tokia neviltis - pramesti pergalingu tapti galėjusį metimą, kuris būtų shock`inęs visus 15.000 Kauno "Žalgirio" gerbėjų. O dabar aš nepataikiau ir kaip man jaustis prieš tokią didžią šėlstančią minią. O tas Evansas, įsūdęs tą kauniečius nuo kėdžių pakėlusį, pergalingą buzzerbetaerį, ar jis negalėtų būti tuo to varžovų komandos žaidėjo, nepataikiusio to lemiamo metimo, guodėju? Nu, kur nors nuošaliame skersgatvyje ar uždarame kūbrike abu apsikabintų, tas nepataikiusysis verktų Evansui ant peties į ausį, o tas jį glostydamas sakytų "Suprantu, mažuti, kaip skaudu pralaimėti vos 1 tašku, kuomet galėjai išplėšti pergalę ir tik nelemto atsitiktinumo dėka kiek ne su tam tikra jėga švystelėjai kamuolį į krepšį ir prameti". Ir jie apsikabinę kartu paverkia, tas varžovus pergalingu metimu nuskriaudęs Evansas taptų vos ne kokiu psichologu...? Ne, jam jaučiu giliai dzin, kaip jaučiasi paskutinę akimirką pergalės netekę svečiai, jis pasiima savo milijonus ir dingsta. Nu kaip nefaina taip jaustis, kai varžovas tau įmeta lemiamą metimą, o po rungtynių neprieina atsiprašyti už tai - o gal šiandien mano mamos gimtadienis ir jis gaus infarktą sužinojusi, kad jos sūnaus komanda liko per žingsnį nuo triumfo? Aš tai todėl ir negalėčiau lošti krepšinio. Gal Sholczas atsisakytų dislokuoti brigadą karių, už tai, kad įveikėme jo šalies klubą? O ką apie mano aprašytą situaciją manote jūs?

       Comment


        VLADAI!!! Kas darosi?

        Comment


         O forume čia esama tokių, pas kuriuos labiau ne tėtis, kaip pas daugumą, bet mama yra labiau iš kitos giminės*?

         * - ką tai reiškia, rašyta anksčiau (man atrodo).

         Comment


          Legendinis S. Schortsanitis atsidūrė ligoninėje

          https://www.lrytas.lt/sportas/krepsi...ineje-29337988

          Geras šitas žaidėjas. Aš atsimenu, kai jis žaidė Tel Avivo "Maccabi", tai prieš kažkurias rungtynes namų "Nokia" arenoje, kai vyko žaidėjų pristatymas, jis, norėdamas užvesti savo komandą sėkmingam žaidimui (t.y. varžovų pažeminimui), jis taip sulenkęs per alkūnę vieną savo ranką ir sugniaužęs į kumštį, ja kelis kertus taip staigiais judesiais padžiržgino pirmyn-atgal, lyg toje rankoje laikytų rankinį pjūklą ar kažkaip panašiai. Jei kada nors rasiu tą video - pasidalinsiu.

          Comment


           O kas yra padelis (ar padalis)?

           Comment


            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
            O kas yra padelis (ar padalis)?
            Tenisas kambaryje.
            AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

            Comment


             Bet tai tas pagrindinis, normalus tenisas, kur varo Džokovičius, Federeris, Nadalis, ten gi irgi uždaroje patalpoje.
             Antra - malonu, kad prisijungėte prie šios temos.

             O ką tada vadiname pendeliu?
             Nežinau ar žūsiu, jeigu žūsiu aš
             Čia liūto žodžiais kalbu
             Jei kada atšalintas jis bu tai kada?
             Pabodo laukti man jau bet
             gąsdinti karu kitų jis neturi teisės
             Bet tyliai tyliai paklausti jo norėčiau
             Su kuriuo troleibusu jis labiau pasivėžint
             Norėtų - 2598 ar 2589?

             Realybėje gal ir tegu palaiko jį pašalintą, galvoju per šias 3 savaites būtų įvaręs dar daugiau panikos apie artėjančio karo nuojautą. Man tik įdomu, kas parašoma jam prie pražangos? Ar legendinis "ne į temą" ar "prašom nustoti skleisti baimę ir propagandą".

             Comment


              liutass , atbanintas kaip būsite, pirmas klausimas jums
              Kurį į atsakyti turėsite, bus, bet galite ir kiti apšviesti mane
              Atsakyti man - kas yra "katiūša"?
              Tik nekalta vaikiška dainelė ar kažkokia komunizmui artima ideologija, besiremianti rusofašizmu?
              Jūs gi vatnikas forumo mūsų užsislaptinęs, bent jau
              Kiti forumiečiai tą pastebi.
              Ir pila jus už tai atostogėlių trumpų...

              Comment


               Nu bet vat kad ir šiose rungtynėse, nu aš neįsivaizduoju, kaip po tokios nesėkmės fiziškai neužpulčiau pergale besidžiaugiančios komandos ar nepasidaryčiau sau ko nors negero... Kokie sadistai turėjo būti šeimininkai, kad pasinaudotų varžovų klaida ir išsiplėšti sau pergalę? Kokie žiaurūs jie turi būti? Aš tai visus savo gatvės gyventojus ir kaimynus mokau būti tokiais, kad matyti ne tik save, bet ir kitus... Ant kiek dvasiškai reikia būti stipriam ir taip gėdingai pralošus, kai šeimininkų arena džiūgauja, ošia, tu turi nuleista galva palikti areną, kur praeini pro pat šėlstančius vietinius... Kaip tai ištverti, nors marškinius užsitrauk ant galvos ar persiplėšk ar apsižliumbk - pergalingo metimo autorius jaučiu nė už ką neatsiprašys už sugadintą dieną - nes čia yra krepšinis.

               Žiūrėti kulminaciją nuo 3:02 min :

               https://www.youtube.com/watch?v=6p9eN_ZXsQA

               Comment


                O ten kur yra tas plokščias kvadratinis smulkintuvas, kurio foto esu rodęs, su kokiu ir mums kaime vienąkart smulkino pievą, tai tas jo po apačia besislepiantį peilį sukantis pailgas vamzdis (kardanas ar kaip ten), tai aš, anksčiau dumalaku vadindavęs patį smulkintuvą ar jo peilį, dabar imu galvoti, kad dumalakas iš tikrųjų yra tas peilį įsukantis įrenginys, jungiamas prie traktoriaus galo ir nueinantis į smulkintuvo centrą. Jis sukasi gan greitai, bet tas peilis kažkodėl - dvigubai greičiau ir taip numala viską, kas pasitaiko jam pakeliui, gal būtent todėl dar tada man kilo tokia to žemės ūkio padargo asociacija su tuo žurnalistu, kurio garbei netgi yra atskira tema, nes kai aš stovėdavau lakuose ir stebėdavau tą žolės pjovimą, tai maždaug - dumalakas numala žolę. Nu ar ne taip?

                Comment


                 O žinote, kodėl man nuo šiol, suvokus vieną dalyką, bus gan baisoka eiti pro tankiai gyvenamus daugiabučių komiblokų rajonus - tiek senos, tiek naujos statybos, o pažvelgus į langus viršun, nugarą išpila šaltas prakaitas ir pradedu drebėti iš siaubo?
                 Ogi todėl, kad pakėlus akis į viršų, į vieną šalia kito sumūrytus jų langus ar balkonus - visi atrodo nekalti, vienodi jaukūs langiukai, juose degančios švieselės, balkonuose suverstas žmonių chlamas, tačiau kai kurie iš jų susieti su teisiniais terminais, kurie yra neaiškios kilmės ir skamba kraupiai. Pvz. Oršos gatvėje, kur reziduoju aš, išlindęs pro savo balkoną ir žiūrėdamas į priešais stovintį namą aš juk nežinau kurie konkrečiai butai, bet vis tiek yra tikimybė, kad tam tikram procentui jų yra padaryta HIPOTEKA. Čia kaip ir su tais suformuotais sklypais - tu gi eidamas gatve, ant asfalto, šaligatvio plytelių ar žolės gi nematysi tų sklypo ribas žyminčių linijų, kurios yra 3 institucijų šlovėje (t.y. įtakoje) - derini su savivaldybe1, NŽT2 sumatuoja, Registrų centras3 įregistruoja. Arba dar geriau Vilniaus Čeliabinsku žinomas (Didlaukio g. seni nutriušę daugiabučiai) - einu pro tas sovietines laiptines ir bala žino, gal pažvelgęs viršun, negrįžtamai susiteršiau savo akis pats to nežinodamas - gal kokiame viename iš butų (nors matau tik langus) priregistruota kokia sena močiutė, kuri jame gyvena UZUFRUKTO teise, kurią nustatė teismas (ne Seimas). Galiausiai, savo kaime pravažiuodamas pagrindiniu vieškeliu pro šių laukų sandūrą, matau keliuką, kuris veda į tolimesnius laukus, į kuriuos tiesiai nuo vieškelio nepateksi - norint pasiekti giliau nuo kelio esančius laukus, teks kirsti kitam ūkininkui priklausantį lauką. Nežinau kaip yra šiuo atveju* šioje vietoje, lauko, per kurį veda pravažinėtas keliukas, savininkas yra geranoriškas žmogus, bet jei jis nesutiko gražiuoju leisti, kad kiti ūkininkai tranzitu kirstų jo lauką, kad patektų į savuosius, gali būti, kad čia yra teismas nustatęs SERVITUTĄ (ar kokį troškintą servelatą).

                 https://www.google.com/maps/@55.1075...6656?entry=ttu

                 Comment


                  Mindžikuodamas vietoje, trypdamas kojomis, kiek sulenktomis per kelius, o rankas - per alkūnes, tyliu, bet ryžtingu balsu skanduoju:
                  ...mes social-demokRATAI!...

                  Ir gal kas žino, kaip įkelti nuotraukas, kad rodytų ne kaip "Attached files", kur jos visos sulipusios, bet atskirai, su tarpais, kaip tekstą, kur prieš kiekvieną jų galima trumpai aprašyti, ką su kiekviena jų noriu pasakyti.

                  Comment


                   Žiūrėkite - čia kur yra tos asfalto klojimo mašinos VÖGELE, ar šis pavadinimas jums neprimena pavardės vieno teisininko, kuris kaip politikas išgarsėjo ~2021 m. pasakęs legendinę kalbą "Apie situaciją valstybėje"? Čia gal pagal jį taip pavadinta ši kelių tiesimo technika?

                   https://www.wirtgen-group.com/ocs/en...products-94-c/

                   P.S.Ir kodėl žmonės, neturėdami argumentų į mano nuomonę, pradeda pereiti į asmeniškumus, pvz. sakydamas apie "Ėjimą per mašinų ratai", teigia, kad aš nusišneku. Bet juk iš tiesų taip ir yra - mes eidami per gatvę kasdien atsistojame ant įsivaizduojamos (o kartais - ir provėžuotos vietos), per kurią rieda automobilių padangos, ir mes su savo avalyne ant ten atsistojame ir tai tos pačios padangos, kurias montuodami meistrai servise keikiasi remontuodami...

                   Comment


                    Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                    Taip, nes jie nori dekolonizuoti pasaulį nuo baltųjų heteronormatyvios hegemonijos, kuri turi būti sunaikinta iš vidaus ir išorės. "Kolonistinės" visuominės bruožai / whiteness, tai tokie dalykai kaip mandagumas, objektyvumas, laiko nuovoka / orientacija į ateitį, bet koks individualumas, konkurencija, o rinkimai ir demokratija - įrankiai kaip baltųjų valdžia save legitimizuoja. Ir šitai ne pačio išgalvotos repitloidinės sąmokslo teorijos, o nukopijuota iš kairuoliškų straipsnių.

                    wokeistai patys supranta, kad yra vakarų pasaulio dalis ir jų idėjos yra apšvietos tęsinys, o apšvieta = vakarų civilizacija, ir todėl jie nemoko indėnų, afrikiečių ar hamas'o savo vakarietiškų moralų (kadangi tai būtu kolonializmas, plius moralai yra subjektyvūs), nors ir juos pasyviai remia, nes mato juos kaip dekolonizacijos judėjimus, kuriais save išsilaisvina.

                    Ir taip, jie patys save naikina, nes marksizmas/wokeizmas su dekolonializmu yra apšvietos galutinė išvada. Todėl jie dekolonializuoja nuo ne tik vakarų civilizaciją, bet tuo pačiu ir savo pasaulėžiūrą. Galutinis tikslas tikslas yra pilnai dekolonializuotis, sunaikinti vakarų pasaulį (o tuo pačiu patį wokeizmą) ir visiškai išsilaisvinti, o tuomet chaose sukurti tobulesnę visuomenę iš naujo. tam paaiškinti naudojimas terminas aufheben. Gilesnis tikslas yra ne būti tiesiog labiau inclusive, o dekolonializuotis (dabar sako ir "uncolonize"), kas iš esmės reiškia decivilizaciją.

                    pagooglinus "decolonizing critical theory" yra pilna straipsnių. viršutinį beveik visą perskaičiau (viso virš 6000 žodžių). faktas tas kad aš marksizmą, wokeizmą, Kritinę, Queer Teorijas, ir visą kairiųjų loginį mechanizmą esu perpratęs ir išmanau geriau ir tiksliau nei bet kas kitas forume.

                    Galų gale, tai yra Kritinė Teorija, ir ji tuo pačiu turi kritikuoti ir naikinti ir save, tam kad atsidurti arčiau tiesos, teisybės, laisvės ar absoliučiosios idėjos. Galima tai visaip pavadinti. Kritinė Teorija kuri nekritikuoja savęs, yra faux
                    Ačiū, taip skaniai šiandien dar nesijuokiau, ypač smagiai pramušė priešpaskutinė pastraipa

                    Comment


                     Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

                     Ačiū, taip skaniai šiandien dar nesijuokiau, ypač smagiai pramušė priešpaskutinė pastraipa
                     O ką jūsų pranešimas turi bendro su šia tema? Kol liūtass nereabilituotass, geriau pakomentuokite, kuris savo srities profesionalas atkaklesnis ir rūstesnis - Kriščė ar Kaščia?

                     Comment

                     Working...
                     X