Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumiečių kūryba

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • liutass
  replied
  Kas čia ką tik įvyko?!

  Komentuoti:


 • Tomizmas
  replied
  Kadangi jau atnaujinau temą apie Švenčionėlius, ir kilo daug naujų diskusijų apie esamus ir būsimus dangoraižius Švenčionėliuose - tai ta proga prisiminiau, kad panašia tema yra vienas skyrius mano palaipsniui (tik gana lėtai, paskutiniu metu visai kažkaip nerandu laiko) rašomame romane. Ten Čiančioje veiksmas vyksta keliose vietose - yra ir vestuvės, ir muštynės, ir susišaudymai, ir slapti kroviniai į ateities technologijų centrą... Kam užteks kantrybės perskaityti - enjoy Literatūra ne chaltūra!  ŽARNOS ANT PARDUOTUVĖS SIENŲ (5 SERIJA: DIDELI PLANAI ŠVENČIONĖLIUOSE)


  ... kol Vilniaus priemiestyje Akvilė ir Nilka gąsdino su granata žmones parduotuvėje, Švenčionėliuose buvo eilinis ramus vakaras. Senąjame centre prie kultūrnamio jaunimas kvatojosi susėdę ant suoliukų ir demonstravo breiko judesius, o naujajame centre, išasfaltuotoje ir medžiais apsodintoje Nalivaikos prūdo krantinėje neskubėdami vaikščiojo žmonės ir džiaugėsi nors jau rudenėjančiu, bet vis dar šiltu oru. Nalivaikos prūdo vandenyje atsispindėjo neoninės dangoraižių šviesos, tarp kurių ypač išsiskyrė į viršų smailėjančio „Nalšios bokšto“ smaigalys - aukščiausias pastatas ne tik Lietuvoje, bet ir visoje rytų Europoje. Prūdo pakrantėje įsikūrusiuose baruose ir klubuose skambėjo tranki muzika - liaudis ilsėjosi po darbo dienos. Dangų raižė lėktuvai, pakilę iš Liubiškės tarptautinio oro uosto.

  Iš Švenčionėlių kosmodromo, įsikūrusio netoli Pašaminės, darbuotojai metro važiavo namo. Pakeliui metro traukinys sustojo Augustavo priemiestyje, ir į vagonus sugužėjo daugybė darbininkų iš daugybės čia esančių pramonės įmonių - milžiniško nanotechnologijų centro, automobilių, tankų ir naikintuvų gamyklų, kosmodromą aptarnaujančios bei savo gaminius plačiai eksportuojančios kosminių aparatų gamyklos, ir daugybės kitų.

  Vieni žmonės juokavo, kvatojosi, kiti patyliukais šnekėjosi, treti buvo pavargę po savo pamainos ir nieko nenorėjo girdėti, tik dalinosi paveiksliukais socialiniuose tinkluose, sukišę nosis į mobilius telefonus. Traukinys sustojo prie senojo daugiabučių kvartalo (stotelė taip ir vadinosi - „Senasis kvartalas“, ir nemažai keleivių išlipo iš vagonų ir pakilo eskalatoriais į viršų. Toliau traukinys pasuko kiek į kairę, link naujojo kvartalo, apstatyto penkiolikaaukščiais spalvingais namais, prifarširuotais išmanių technologijų - automatinis šildymas saulės energija, greitaeigiai liftai, stalčiaus principu į lauką išlendantys balkonai, permatomos stiklo pluošto išorinės sienos, savaime tamsėjanios esant per ryškiai saulės šviesai, ir daugybė kitų pribumbasų. Kvartale taip pat buvo mokykla, sporto aikštelės, kultūros centras, klubas, kelios parduotuvės ir daug kitų įstaigų. Čia daugiausiai gyveno kosmodromo ir kosminių aparatų gamyklos darbuotojai, todėl kvartalas vadinosi Galaktika 2017 - moderniausias daugiabučių kvartalas, išgarsėjęs visame pasaulyje.

  Kiečiausias dalykas buvo kvartalą dengiantis permatomas kieto stiklo gaubtas, kuris vasarą būdavo nuleistas, o pakeldavo jį spalio pabaigoje, atšalus orams. Po gaubtu buvo dirbtinai palaikomas dirbtinis klimatas - nuolatinė +25 laipsnių temperatūra. Visą žiemą Galaktikoje 2017 žaliavo veja, žydėjo gėlės, žmonės vaikščiojo trumpomis rankovėmis ir maudėsi daugiabučių kiemuose esančiuose baseinuose su integruota kompiuterine staigaus informavimo apie skęstančius įranga (ta pati sistema blokuodavo priėjimą prie baseinų girtiems asmenims, ar mažamečiams, neprižiūrimiems tėvų). Striukių prireikdavo tik einant už gaubto, į miestą.

  Galaktika 2017 buvo toks sėkmingas projektas, kad daugybė turtingiausių pasaulio šalių perėmė šią patirtį ir pradėjo vystyti tokius pačius projektus pas save. Švenčionėliuose žiemą tokiu pačiu ekologišku, gamtos ekosistemai nekenkiančiu stikliniu gaubtu (šį super ekologišką sprendimą sveikino garsiaus pasaulio gamtininkai) būdavo apdengiamas Šalnaičio ežeras, prie kurio įsikūrė didžiulis vandens pramogų parkas ir įrengti didžiuliai, gražiai sutvarkyti paplūdimiai su tramplynais, kavinėmis ir kitais reikalingais dalykais. Konkuruojanti firma jau įrenginėjo panašų gaubtą, paplūdimius ir vandens pramogas prie Sergelkos ežero. Link Sergelkos buvo tiesiamas asfaltuotas kelias, dviračių takai ir greitojo tramvajaus atšaka.

  O į pietus nuo Švenčionėlių senosios dalies, už modernaus stadiono, pravoslavų kapinių ir gerai įrengtu gamtos parku paversto miško, į dangų jau stebėsi kranai - pagal Galaktikos 2017 pavyzdį buvo statomi nauji gyvenamieji kvartalai, Dotinėnai - 1 ir Dotinėnai - 2. Buvo planuojama, kad jau beveik baigtuose statyti Dotinėnuose - 1 įsikurs nanotechnologijų centro ir naikintuvų gamyklos darbuotojai, o neseniai pradėtuose statyti Dotinėnuose - 2 gyvens automobilių gamyklos darbuotojai. Švenčionėlių automobilių gamykla po sėkmingų eksperimentinių modelių ruošėsi pradėti masinę ekologiškų vandeniu varomų išskirtinai galingų automobilių gamybą, kas turėjo padaryti perversmą pasaulinėje transporto pramonėje ir labai dideliu mastu padėti spręsti pasaulinę taršos problemą.

  Žodžiu, tai buvo eilinis ramus vakaras paprastame, bet ne prastame Švenčionėlių miestelyje. Ramu buvo ir „Andromedoje“, didžiuliame prekybos ir pramogų centre šalia Galaktikos 2017, įsikūrusio ten, kur moderniausia Lietuvoje autostrada Švenčionėliai - Švenčionys - Pabradė - Vilnius kirtosi su Švenčionėlius juosiančia žiedine automagistrale. Žmonės jau po truputį skirstėsi, darbuotojai vidurnaktį ruošėsi uždarinėti parduotuves, kavines, dengtą slidinėjimo trasą, kartingus ir 3D kino sales. Tuo metu iš picerijos išėjo trys treninguoti vaikinai skustomis galvomis ir prisėdo prie fontano. Pacanai nebuvo labai kultūringi - laidė replikas praeinantiems žmonėms, švilpė merginoms, keikėsi ir žiūrėdami kažką mobiliajame telefone, žvengė kaip arkliai.

  - Gera pana, šakės! Afigiena! Tu žiūrėk, kokia figūra.
  - Jo, labai faina. Ir dar vietinė, iš Čiančios.
  - Ir roža nieko. Firminė kumelė. Davai, rašyk!
  - O tai ką man jai rašyt?
  - Nu tai jomajo, nežinai ką mergai rašyt? Rašyk kad jinai faina ir nori susitikt, ir vsio.
  - O jeigu neatrašys?
  - Atrašys, netriesk. Jeigu gerai užparinsi, tai paliubomu atrašys.

  Skustagalvis vis pagalvodamas, kaip čia protingiau išreikšti mintis, vos ne vos, padedamas draugelių, sukurpė žinutę:

  “Labas tu labei fajna zeurei grazi as afigel kai tave pamaceu kiek tau miatu man dvimsesi o kiek tau kur dirbi ka darai laisvalaikeis gal nori susitikt pas mane masina ira nuliova ketureis vedamais zeurei gerai eina gal nori pasivazinet kada davai pasirasyk as atvaziuosiu galiu pavaisynti kokteileis kada gali buciuoju zuiki“

  - Nu ir ką, jau siųst? Ar dar ką nors darašyt?
  - Nu lygtai normaliai jau, tik smailą gale užmesk, ir gali siųst.

  Berniokas uždėjo gale žinutės šypsenėlę, ir paspaudė „siųsti“.

  - Nu tai atrašys dabar, ar ne?
  - Atrašys paliubomu, tu gi taip protingai parašei, ir dar plius mes padėjom. Tu mums šnapso turėsi pastatyt, jeigu pakabinsi.

  Atsakymo ilgai laukti nereikėjo - ekrane tuoj iššoko merginos žinutė:

  “Gal tu rašyt pirmiau išmok, o tada jau siūlyk pasivažinėt su savo NULIOVA TAČKA. Ir iš viso, man bernai su treningais nepatinka. Bandyk laimę kitur. „

  - Dura kokia! - užstaugė pacanas, - tu matei, nenori su mano tačka pasivažinėt! Jomajo, kokia lochė! O ko jai mano treningai nepatiko? Taigi firminiai, originalai!
  - Bet tai tikrai dura. O kuo tu čia blogai parašei? Taigi mes trise rašėm, turi gerai būt.
  - Tai tu jai parašyk, kad jinai dura! Tegul žino.

  Berniokai trise bendromis jėgomis vėl sukupė žinutę:

  “E tu dura persisvesk galva ziurke ko tau mano treningai nepatiko tu zinai kek kainavo ce originalai nepadielkos tu pati baisi fuuuu sikna kaip keules ir snukis prasosi plitos pamatisiu tave mieste spjeusiu i snuki lasara tu“

  - Nu davai siųsk, dabar tai čiuju tikrai be klaidų.
  - Tai ir tada buvo be klaidų, jinai dura nežino prie ko prisikabint. Aš mokykloj iš lietuvių kalbos teigiamą turėjau. Kartais.

  Nusiuntus žinutę, greit vėl atėjo merginos atsakymas, bet dabar jau ne žodinis - panelė paprasčiausiai asiuntė paveiksliuką, vaizduojantį atlenktą vidurinį pirštą. Bernai pasiuto iš pykčio:

  - Faką parodė! Padla paskutinė.
  - Sutiksiu kada gatvėj, tikrai spjausiu į snukį, atvičiaju. Tokiai sukai ir nosin užvažiuot negaila.
  - Ė chebra, tyliai! Hao ateina.

  Skustagalviai staiga nutilo ir atsisėdo ramiai kaip mokinukai. Iš tualeto išėjo brangiu kostiumu apsirengęs, nepriekaištingai tvarkingas kinas. Nuo jo iš tolo kvepėjo brangiais kvepalais, batai blizgėjo taip, kad net akino. Kinas kalbėjo mobiliu telefonu:

  - Okay, it's not a big problem. We have the information and I'm sure that everything will be perfect. Trust me, I am professional and this is not my first time. What do you mean? Oh... Yeah, they are not very smart guys. But I hope they know how... Yes, that's mommy. It's her idea. No no, she's okay, she called me 2 hours ago. It's not the best choice, but I'm sure that I will do everything brilliant. Even with... Yes, I know what's the risk. I wanna live, I wanna be rich, so I won't dissapoint you. Trust me. Yes, I hope too. Bye. I will call you.

  (Gerai, tai nėra didelė problema. Mes turime informaciją ir aš įsitikinęs, kad viskas bus gerai. Pasitikėk manimi, aš profesionalas ir tai nėra mano pirmas kartas. Ką turi omenyje? O... Taip, jie nėra labai protingi vaikinai. Bet aš tikiuosi, kad jie žino kaip... Taip, motušė. Čia jos idėja. Ne ne, jai viskas gerai, ji man skambino prieš 2 valandas. Čia ne geriausias pasirinkimas, bet aš įsitikinęs, kad padarysiu viską puikiai. Netgi su... Taip, aš žinau, kokia čia rizika. Aš noriu gyventi, noriu būti turtingas, todėl tavęs nenuvilsiu. Pasitikėk manimi. Taip, aš irgi tikiuosi. Iki. Paskambinsiu.)

  Kinas įsidėjo telefoną į kišenę ir priėjo prie treninguotos trijulės. Bernai sėdėjo, neramiai nuleidę akis. Vienas vis dėlto išdrįso paklausti laužyta anglų kalba:

  - Hao, tai mes jau važiuosim?
  - Taip, jau greit reikės važiuoti, - atsakė Hao, ir staiga prišokęs šveitė vienam iš pacanų delnu per pakaušį:
  - Ką tu čia dabar geri?
  - Nieko... Alų... - išsigandęs išlemeno skustagalvis.
  - Alų jis geria! Tau galvoj viskas gerai? - Hao išplėšė skardinę bernui iš rankos ir išmetė į šiukšliadėžę, - Reikalai nesutvarkyti, o jis geria alų! Dabar tik ir trūko, kad farai supakuotų tave už girtavimą viešoj vietoj, ar pagautų girtą už vairo... Po visko - gerk tu nors iki žemės graibymo, bet kol kas - kad man būtų tvarka! Tas visiems galioja. Supratot?
  - Jo, supratom.

  Hao atsistojo prieš juos ir nužvelgė skustagalvių trijulę su nepasitikėjimu.

  - Siaubas, kaip aš pavargau tampydamasis su jumis. Ar tam aš važiavau iš Kinijos, kad motušė man duotų tokius nevispročius, kaip jūs? Ir dar anglų kalbos normaliai nemoka... Gal man su jumis kinų kalba šnekėti, jeigu anglų vos kertat?

  Treninguotiems pacanams šis Hao juokelis pasirodė labai šmaikštus - jie vėl nusižvengė kaip arkliai. Bet kinas pasižiūrėjo į juos taip, kad bernai greit išsigandę nutilo.

  - Baikit žvengt! Čia verkti reikia. Motušė irgi gera - dar sako kad vietiniai, viską žinos, kas kur... Jau geriau būčiau atsivežęs savo žmones iš Kinijos. Tie bent jau patikrinti, patikimi. O jūs... Būdamas Lietuvoje, išmokau vieną gerą žodį - „lochai“. Tai čia grynai apie tokius kaip jūs trise. Gryni lochai, kitaip nepavadinsi!

  Skustagalviams su akcentu tariamas žodis „lochai“ pasirodė baisiai juokingas, ir jie vėl pradėjo arkliškai žvengti. Bet šį kartą Hao neapsiribojo žodžiais - priėjo prie vieno iš urlaganų ir suspaudė kažkokį tašką kakle. Pacanas tik sužiopčiojo ir išvertė akis iš skausmo.

  - Paleisk.. Paleisk, Hao... Atsiprašau...
  - Jūs ką, galvojat kad čia žaidimas? Jūs nors ir lochai, bet paklausykit manęs idėmiai: ant kortos pastatyta labai daug. Ir aš nesiruošiu apsišikti dėl to, kad motušė kažkodėl man davė tokius bepročius, kaip jūs. Todėl žinokit - viskas turės būti padaryta švariai, ir be jokių nesąmonių. O jeigu ne... Jūs turbūt žinot, kas jums bus. Nors jūs ir lochai, bet gyventi turbūt norit? Ar nenorit?
  - Norim, labai norim, - išsigandę išlemeno lochai. Hao paleido savo laikytą skustagalvį, tas visas raudonas vos gaudė orą.
  - Tai susiimkit! Surinkit savo paskutinius proto likučius, ir viską padarykit taip, kaip reikia, savo pačių labui. O dabar viskas, važiuojam! - Hao apsisuko ir nuėjo link išėjimo. Lochai klusniai nusekė jam iš paskos.

  Lauke Hao atsisėdo į prabangų visureigį. Prie jo išrikiuoti stovėjo ne tokie prabangūs, bet irgi ne prasti automobiliai. Urlaganų trijulė išėjo į lauką, vienas netyčia užkliuvo už kito, tas supykęs jį pastūmė. Pastumtasis neišlaikė pusiausvyros ir nugriuvo tiesiai į spygliuotą dekoratyvinį krūmą. Susibraižė, nuėjo prie mašinos, paskutiniais žodžiais keikdamas tą, kuris jį pastūmė. Kinas jau net nėjo vėl ant jų rėkti - tik suburbėjo panosėje savo kalba „na ir lochai“.

  Keturi automobiliai apsisuko ir išvažiavo iš aikštelės į bulvarą, vedantį link naujojo centro, kur šovė į nakties dangų didingas „Nalšios bokšto“ smaigalys su besimainančiomis ryškiomis neoninėmis šviesomis ir dangų raižančiais lazerių spinduliais. Švenčionėliškiai atsisukę nulydėdavo šią prabangių automobilių ketveriukę - buvo akivaizdu, kad čia važiuoja ne bet kokie žmonės. Bet Hao tai buvo nė motais - jis tik galvojo, kaip reikės susitvarkyti...
  Paskutinis taisė Tomizmas; 2020.10.14, 16:55.

  Komentuoti:


 • Tomas
  replied
  Užbaninkit kas nors.

  Komentuoti:


 • Tomizmas
  replied
  Dvasinio guru kreipimasis dėl koronos

  Sveiki visi, mano vargšės paklydusios sielos ir dvasiniai draugai, susirinkę į mūsų kassavaitinę online konferenciją. Su jumis vėl jūsų dvasingumo mokytojas ir gyvenimo vedlys, geriausias jūsų draugas – Šrinavadžaja Goavarachini Kšatravari.

  Pirmiausiai ką norėčiau, kad dabar padarytumėte – užmerkite akis, susikaupkite ir išplėskite savo trečiąją, arba kitaip – rudąją akį, kaip jus mokiau tai daryti prieš priimant į save dvasinio guru organą. Atpalaiduokite ją tarsi ruošdamiesi išsituštinti arba priimti į save dvasinio vedlio sakralinę kūno dalį, ir kartokite paskui mane:

  Nėra nieko plokštesnio už žemę, ir nieko nuostabesnio už dvasinį gyvenimo vedlį Šrinavadžaja Goavarachini Kšatravari!

  Nėra nieko plokštesnio už žemę, ir nieko nuostabesnio už dvasinį gyvenimo vedlį Šrinavadžaja Goavarachini Kšatravari!

  Nėra nieko plokštesnio už žemę, ir nieko nuostabesnio už dvasinį gyvenimo vedlį Šrinavadžaja Goavarachini Kšatravari!

  Nėra nieko plokštesnio už žemę, ir nieko nuostabesnio už dvasinį gyvenimo vedlį Šrinavadžaja Goavarachini Kšatravari!

  Nėra nieko plokštesnio už žemę, ir nieko nuostabesnio už dvasinį gyvenimo vedlį Šrinavadžaja Goavarachini Kšatravari!

  Dabar galime pradėti. Klausydami mano žodžių, ritmingai suraukite ir vėl išplėskite savo trečiosios akies žiedinį raumenį, kad mano žodžiais perteikiamų sielos vibracijų virpesiai pasiektų maksimalų jūsų čiakrų kiekį. Pradedame, mano vargšės paklydusios sielos!

  Bėda tame, kad šiuo metu mes susiduriame su didžiule problema, apie kurią, brangieji mano, jūs tikrai girdėjote. Ta bėda yra koronavirusas. Kaip tik tai, ko mums visiems ir reikėjo laukti! Juk seniai žinojome, kad reptiloidai nesnaudžia. Jie infiltravo visas struktūras, nuo valdžius iki parduotuvių kasininkų, ir jų vienintelis tikslas – išnaikinti mus, plokščios žemės populiaciją, ir apgyvendinti mūsų šią gražią, resursų kupiną plane... Tfu, atsiprašau, lėkštę. Jūs norite mirti? Tikrai manau, kad nenorite. Todėl turite klausyti manęs, savo guru Šrinavadžaja Goavarachini Kšatravari, nes tik aš esu vienintelis kelias į šviesą ir į gyvenimą!

  Ekrano apačioje matote sąskaitos numerį. Juo galite pervesti mums savo atlyginimą, ir mes jus įrašysime į išgelbėtųjų sąrašus, Jūs gausite galimybę pasislėpti nuo būsimos apokalipsės mūsų paslapčia įrenginėjamose slėptuvėse po Sacharos dykuma. Tik tie, kurie perves mus pinigus ir tuo parems brangias ir absoliučiai slaptas, reptiloidų nesusekamas slėptuvių statybas, galės būti išgelbėti ir gyventi ateities dvasinio nušvitimo pasaulyje! Visi kiti mirs nuo reptiloidų.

  Jūs mirsite nuo koronos ir nuo kitų piktųjų reptiloidų sukeltų klizmų... Pala, kaip ten tas žodis? Ai va, kataklizmų. Jie jums pastatys tokias kataklizmas, kad mažai nepasirodys, jeigu manęs neklausysite, paklydusieji jūs mano!

  Todėl jau dabar perveskit man savo pinigus. Tai yra blogis, materija, ir tikrai ne piniguose laimė. Mes jums atvešime maisto davinį namo, todėl galite nesirūpinti – badu nemirsite. Vienintelis dalykas kurių turite bijoti, yra reptiloidai ir korona!

  Reptiloidai jau seniai naikina mus. Jie purškia nuodus virš mūsų galvų iš lėktuvų, jau daug metų, aš jums jau daugybę kartų esu kalbėjęs apie tai. Jie nuodija mūsų vaikus skiepais. Kam gi daugiau buvo sugalvotas skiepijimas, jeigu ne vaikučių apnuodijimui ir jų pavertimu sisteminiais zombiais nuo pat jaunų dienų? Jie implantuoja pakeistą DNR į žmonijos kraujotaką, kad žmonės kuo daugiau sirgtų ir mirtų. Ar žinojo žmonės seniau visokius vėžius ir kitas baisybes? Nežinojo, reiškia jų ir nebuvo.

  Senovėje, kol žmonės buvo neužvaldyti reptiloidų, visoje plokščioje žemėje klestėjo stiprių, šimtmečius gyvenančių žmonių kultūra, aukščiausios dvasinės dermės ir nušvitimo civilizacija, kurios atgarsiai išliko tik mūsų baltiškoje kultūroje, mitologijoje, ir daugiau niekur kitur. Mes ir tik mes – Lietuva, esame plokščios žemės centras ir išsigelbėjimo šaltinis!

  Reptiloidai sukūrė prasimanymus, kad seniau gyvenimo trukmė buvo trumpa, kad buvo daug visokių epidemijų, marų, skarlatinų ir kitų nesąmonių, todėl dabar mes gyvename geriau. Netikėkite tuo melu! Medicina – tai tik dar vienas reptiloidų demoniškas išradimas, skirtas tam, kad mes visi kuo greičiau numirtume. Mes gyventume po kelis šimtus metų, kaip ąžuolai ir kaip mūsų protėviai, jeigu nebūtų demoniškos reptiloidų medicinos.

  Nuo pat vaikystės jie mus nuodija ir nužudo, sulaukus vos 80 metų! Mes esame absoliučiai užgrobti jų! Skiepijimas, tabletės, medicininės procedūros – visa tai skirta tam, kad kuo greičiau mus susargdinti ir numarinti, kad greičiau atlaisvintume savo plokščią žemę šiai invazinei rasei. O dabar jie dar ir pripurškė iš lėktuvų koronos virusų!

  Jie nuo vaikystės plauna mums smegenis mokyklose – dar viename demoniškame reptloidų išradime, skirtame mus apgauti, atitraukti nuo tiesos ir indoktrinuoti į jų sukurtą reptiloidinę vergavimo sistemą. Todėl neleiskite savo vaikams tikėti mokykloje skiedžiamais paistalais, rodykite mums kuo daugiau tiesą atskleidžiančių mūsų filmukų internete, ir aiškinkite jiems, kad viskas yra suklastota. Istorija suklastota, fizika suklastota, geografija suklastota, astronomija suklastota.

  Apie kokį dar kosmosą moko mokyklose, kai jo nėra? Juk žmonės nuo seniausių laikų žinojo, kad saulė – tai skritulys riedantis dangumi, žvaigždės – tai prie skliauto pritvirtintos elektros lemputės, o mėnulis yra holograma. Ir svarbiausia, ką jūs ir jūsų vaikai turi žinoti – vienintelis tiesos šaltinis ir pasaulio gelbėtojas esu aš, Šrinavadžaja Goavarachini Kšatravari!!!

  Ir kaip manote, kodėl koroną chemtrailais išpurškė būtent dabar? Nes jie mato, kad žmonės bunda, pradeda vis labiau suprasti tikrąją žemės formą, skiepų žalą, chemtrailų prigimtį, mokslo ir medicinos toksiškumą. Ir jie priversti greitinti savo planus. Bet jūs išsigelbėsite, ir tik mano dėka! Nes tik aš žinau, ką reikia daryti.

  Kaip gelbėtis nuo koronos? Būtent tai ir yra mano šios online konferencijos pagrindinis tikslas. Juk aš noriu jums tik gero, aš noriu jus tik išgelbėti, vargšai mano paklydusieji. Todėl jums kai ką parodysiu: mūsų magai ir žiniuoniai, remdamiesi senovės baltų pasauline išmintimi ir magija, sukūrė šiuos nuostabius baltus miltelius, skirtus išsigelbėti nuo šiuos jums visiems garantuotos, reptiloidų suorganizuotos klizmos... Oi atsiprašau, kataklizmos. Tie, kurie pervesite man pinigus į ekrane matomą sąskaitos numerį, šalia maisto davinio gausite ir šių miltelių.

  Neišsigąskite, jeigu nuo jų pajusite efektą, panašų į pripratimo, jeigu jus pradės „laužyti“, negavus šių miltelių dozės – tai yra labai gerai! Tai reikš, kad iš jūsų organizmo pasišalina visi demonai ir reptiloidų jums per daugybę metų įdiegtas blogis. Visi skiepai, toksiška mokyklinė, universitetinė ir žiniasklaidos indoktrinacija, vergavimo jiems įgūdžiai, medicinos žala, ideologiniai pančiai ir visi kiti dalykai, ir be abejo, koronos užkratas – visa tai pasišalins iš jūsų tiesiai į unitazą, tik vartokite reguliariai šiuos miltelius! Garantuoju – kartą paragavę, jūs vėliau patys jų prašysite, nebegalėsite daugiau be jų gyventi. Ir tai reikš, kad jūs valotės, sveikstate, ir jau greit tapsite kaip mūsų civilizuotieji protėviai, gyvenę šimtus metų!

  Mums yra lemta išgelbėti visa plokščią planetą nuo reptiloidų, chemtrailų, skiepų, mokslo, medicinos, toksiškų technologijų ir kito mėšlo, atvesti ją į naują anarchoprimityvistinį šviesos amžių. Jūs turbūt pastebėjote, kad Lietuvoje iš ES šalių korona sklido mažiausiai ir vėliausiai? Tai yra ne veltui. Mes esame plokščios žemės centras, ir mūsų baltiška kultūra vienintelė pasaulyje išlaikė senąją anarchoprimityvistinę dvasinę prigimtį. Visos tautos ir rasės kilo iš mūsų! Mes kalbame pačia seniausia indoeuropiečių kalba, todėl ar dar reikia kažkokių įrodymų, kad visi indoeuropiečiai yra mūsų vaikai? Negi kinai yra mūsų palikuonys. Egipto, Babilono, Kinijos, actekų kultūros – tai tik blankios mūsų kultūros kopijos, ir mes esame jų protėviai.

  Paskaitykite Bibliją: juk akivaizdu, kad Jėzus buvo lietuvis. Norite įrodymų? Prašom: Marija ir Juozapas yra lietuviški vardai. Iš viso, skaitant Bibliją, krenta į akis vardų lietuviškumas: Adomas, Ieva, Jonas, Petras, Elžbieta, Magdalena ir taip toliau... Argi reikia geresnių įrodymų, kad krikščionybė atsirado Lietuvoje, tik reptloidai suklastojo mūsų istoriją?

  Žvelkime toliau, į islamą: Mahometas – tai lietuviškai „mago metas“, arba kitaip – „burtininko metas“, „magiškas metas“. Kas gali būti lietuviškiau? Lenktą mėnulį, islamo simbolį, mes dažnai matome Lietuvoje. Reiškia, islamas atsirado Lietuvoje. Tik vėl gi – įsikišo reptiloidai, ir viską iš mūsų pavogė. Budizmas, konfucianizmas – juk tai irgi lietuvių išradimai: Buda – lietuviškai „būda“, reiškia mūsų sielos dvasinius namus, sielos būdą. Konfucijus yra „tas, kuris užsiima kung fu“, irgi lietuvis ir jo mokymas – gryniausia lietuvybės dvasia, paskleista iš Lietuvos kilusių azijiečių.

  Čia ir atsakymas apie koroną: ji plinta, kaip matote, visokiuose plokščios žemės užkampiuose, tokiuose kaip Kinija, Europa, JAV... O Lietuvoje, didingoje ąžuolų ir girių žemėje, yra plokščios žemės energetinė ašis, iš kur ir ateis išgelbėjimas pasauliui. O aš, Šrinavadžaja Goavarachini Kšatravari, neatsitiktinai gimiau būtent čia. Kur gi daugiau, jei ne mano asmenyje, galėjo susikaupti visa ta pasaulinio baltiško paveldo jėga ir energija, skirta pasauliui nuo reptiloidų vergijos išgelbėti? Aš ir tik aš!

  Dabar, prieš baigdami, dar kartą atpalaiduokime savo rudąją akį ir pakartokime kartu su manimi:

  Nėra nieko plokštesnio už žemę, ir nieko nuostabesnio už dvasinį gyvenimo vedlį Šrinavadžaja Goavarachini Kšatravari!

  Nėra nieko plokštesnio už žemę, ir nieko nuostabesnio už dvasinį gyvenimo vedlį Šrinavadžaja Goavarachini Kšatravari!

  Nėra nieko plokštesnio už žemę, ir nieko nuostabesnio už dvasinį gyvenimo vedlį Šrinavadžaja Goavarachini Kšatravari!

  Nėra nieko plokštesnio už žemę, ir nieko nuostabesnio už dvasinį gyvenimo vedlį Šrinavadžaja Goavarachini Kšatravari!

  Nėra nieko plokštesnio už žemę, ir nieko nuostabesnio už dvasinį gyvenimo vedlį Šrinavadžaja Goavarachini Kšatravari!

  Šiam kartu tiek, pasiklydusieji jūs mano. Sekmadienį, nepaisant to reptiloidų sugalvoto, mums į vergiją įvaryti skirto karantino, susirinksime toje pačioje salėje, kaip visada. Susirinkimas tik suaugusiems, aptarsime einamuosius reikalus, mokysimės naudoti gydomuosius miltelius, o po to – sakralinis guru ir jo žiniuonių organų priėmimas į trečiąją akį. Tai bus absoliučiai stipri ir gelbėjanti pasaulį dvasinė praktika! Kas nespės pervesti savo atlyginimų, galės sekmadienį paduoti. O kol kas – iki sekančio susitikimo! Ir nepamirškite pervesti pinigėlių!

  Komentuoti:


 • Austras
  replied
  Fixed:
  Nušvis tuoj virš žemės plokščiosios platybių
  Baisioji Nibiru rausvai,
  Ir platink šią žinią, palaikink ir sharink.
  Išgelbėsim žemę drauge!

  Komentuoti:


 • Tomizmas
  replied
  REPTILOIDAI

  Nušvis tuoj virš žemės plokščiosios platybių
  Baisioji Nibiru rausvai,
  Ir visas pasaulis iš baimės drebės greit -
  Varysim į kelnes skystai!

  Visi reptiloidai skūras nusiplėšę
  Parodys tikruosius save -
  Juk nieks nežinojo, kad žemę jie valdė
  Ir laukė dienos paslapčia:

  Dienos, kai jiems laikas nuo amžių paskirtas
  Tuos gyvulius - žmones išskerst,
  Ir visą šią plokštumą gražią, derlingą
  Savąja rase apgyvent!

  Jie smegenis plovė nuo seno žmonijai
  Kad žemė yra apvali,
  Sukūrė religijas, babkes, valstybes
  Ir laikė visus užpečky.

  Lyg bandą avių jie visus išnaudojo,
  Ir čiulpė jie kraują piktai.
  Energiją mūsų per teliką vogė
  Ir skaitė mintis jie lengvai.

  Kepurės iš folijos tu nenešiojai?
  Oi vargas, tau vargas, žmogau!
  Užrašė mintis jie tavas, ką galvojai,
  Pribaigs jie visus pagaliau.

  Paliks jie gyvent tiktai tuos, kas jų klausė,
  Tarnavo ir laižė batus.
  Kitus jie tuoj perdirbs į kompostą glitų,
  Patręš plokščios žemės laukus.

  Ir saulė, mėnulis, neskraidžios virš žemės -
  Pavogs ir giliai uždarys.
  Ten požemiuos jie, laidelius prisijungę
  Iš saulės energiją ims.

  O žemę apšvies tik baisioji Nibiru
  Klaikia ružavoka šviesa.
  Kaip sakė protingi, kaip intike rašė -
  Žmonijai kaput, pabaiga!

  Tiktai reptiloidai gyvens šiam pasauly,
  Suvalgys jie mūsų vaikus.
  Todėl, kol Nibiru baisi neatskrido -
  Žmogau, greičiau junkis pas mus!

  Pasaulį išgelbėsim, mes šitą mokam -
  Juk mes apšviestieji, tikrai!
  Tik reikia žinok, kad mums biškį padėtum...
  Mums rūpi tavi pinigai.

  Mes statom slėptuves slapčia po Sachara,
  Neras reptiloidai tikrai.
  Bet brangiai kainuoja, reikės pinigiukų...
  Gyvent juk norėsi labai?

  Tai pervesk mums algą, ir būsi žinok jau
  Išgelbėt skirtų sąraše!
  Ir platink šią žinią, palaikink ir sharink.
  Išgelbėsim žemę drauge!

  Komentuoti:


 • RokasLT
  replied
  Kad ir 2 d., bet dėl tokios kūrybos - aš noriu...

  Komentuoti:


 • Tomizmas
  replied
  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
  Maironi, čia tu?
  Kas tas Maironis?

  Komentuoti:


 • Tomas
  replied
  Maironi, čia tu?

  Komentuoti:


 • Tomizmas
  replied
  Kažkiek įkvėpė ir nesenos zoologinės diskusijos apie patinus ir pateles.

  GAURUOTI BLOGIUKAI (N-18)

  Mergužėlė gero būdo, buvo ji gana dora -
  Atsakingai studijavo, joga ir namų ruoša.
  Su tėvais gražiai gyveno, nesibastė per barus,
  Kartais netgi siuvinėjo ir nelakstė pas bernús.

  Bet turėjo mergužėlė šiokių tokių paslapčių -
  Ji norėjo blogo vyro, tokio blogo, kad baisu.
  Kad jis būtų toks gauruotas, agresyvus ir žiaurus
  Meksikos narkobaronas, tamsiaplaukis ir gražus.

  Ją El Chapo sužavėjo - įtakingas ir turtingas.
  Kraujas gyslose užverda - šakės, koks jis pavojingas!
  Štai su tokiu kietu vyru jaustųs moterim jinai.
  Kaip už sienos, kaip už pečiaus - babkės, dideli namai...

  Nuotraukas jo internete vis žiūrėjo ištisai,
  Ir net ant kėdės sėdėti negalėjo ji ramiai.
  Širdis daužės, galva svaigo - noriu tokio nuostabaus!
  Jei bandys iš jos kas juoktis - tuoj nuo Chapo kulkų gaus.

  Eskobaras irgi fainas (buvo), bet tikrai yra
  Dar tokių pačių vyrukų, spinduliuojančių jėga.
  Jo visi be galo bijo, jos taip pat visi bijotų.
  Ji net galo nebijotų - kaip ant eržilo prajotų.

  Kaip jai būtų stipriai gera, kaip be galo malonu,
  Jeigu toks kaip Eskobaras ją prabrauktų su galu.
  Fantazuodavo panelė ir užtrukdavo duše.
  Net mama į duris beldės - dukra, kur dingai, gyva?

  Nežinojo juk tėveliai, negalvojo jie tikrai,
  Kad išgydyt jų dukrelę gali tiktai Daktarai.
  Bet ne tie kur su chalatais, o kiti - su treningiukais,
  Kurie Kauną visą siaubė tais senais žiauriais laikiukais.

  Ir Brigada Vilniaus tiktų į poras dukrelei jų.
  Ak, vėlai panelė gimė - per vėlai, kad net graudu!
  Devyniasdešimtais metais būtų ji studentė buvus -
  Rastų vyrą savo skonio, būtų ji viena nebuvus.

  Agurkiniai jai netinka - jie kaip hipsteriai kokie,
  Nes kažkokie rafinuoti, intelektualai jie...
  Ne, visai ne tas tipažas - reikia jai tik brutalių,
  Raumeningų ir gauruotų, prakaituotų ir naglų.

  Ji blatnus šansonus klausė ir romantiką tą jautė,
  Tačiau greit jos meilė žlugo, ir ilgai studentė spjaudė,
  Kai pasakė jai padružkė „tas ūsuotas, kur dainuoja -
  Jokioj zonoj nesėdėjęs, čia tik imidžas“. MELUOJA!

  Vai, meluoja jai šou biznis! Viskas feikas, nėr hardkoro.
  Ir į jo koncertą eiti nebeliko jokio noro.
  Bet užtat yr internetas, populiarūs soctinklai,
  O juose, tarp hipsteriukų, rašo kartais kaliniai.

  Vienas neseniai išėjęs jai parašė su klaidom.
  Kad ir koks skurdus žodynas - panai greit nušvito „AUUUM! „
  Atsidarė visos čiakros, ir pasijautė nirvana.
  Greit jos noras išsipildys! Koks blogiukas! Tuoj bus gera!

  Ak, namaste!!! Kokie bruožai - brutalumas ir jėga!
  Stambus smakras, naglas žvilgsnis, laužta nosis... Jau gamta
  Užvirė jos organizme. Tikras patinas, kaip tik!
  Plaukai iš po maikės lenda, treningiukai... ATVARYK!!!

  Ryt tėveliai išvažiuoja, bus jie sode, aš viena.
  Atvaryk, aš nekantrauju - mūsų meilė bus karšta!
  Na, o vakare išeisim mes į miestą - bus smagu!
  Aš naglai prie visų elgsiuos, tu apginsi - kaip gražu!

  TO BE CONTINUED...

  Komentuoti:


 • Tomizmas
  replied
  Parašė PoDV Rodyti pranešimą
  Būna pozityviai nusiteikę energetiniai vampyrai Kiek susidūriau, atrodo, kad jie lenda prie tavęs ir kažko nori, bet vaidina, kad čia (labai) linksma ir smagu, bet po tokių dalykų jautiesi kažkiek išsekęs.
  Mano patirtys absoliučiai priešingos. Išsekina ir išvargina vadinamieji "sunkūs" žmonės, kurie visur mato pesimizmą, kurie netgi gerus dalykus sutinka su pykčiu, kuriems jų negatyvas yra komforto zona, iš kurios jie nenori niekur trauktis. Nežinau, aš kitaip žiūriu į gyvenimą, nors atrodo ne vakar gimiau, patirties turiu, esu patyręs visokių blogų dalykų - bet mane visokios kliūtys ir sunkumai veikia motyvuojančiai, kad aš turiu veikti, turiu tai nugalėti, kad mane tai sustiprins ir netgi bloga patirtis yra gera patirtis, ir kad nėra neįmanomų dalykų atkakliam ir motyvuotam žmogui. Ir svarbiausia - viskas, kas gyvenime daroma, turi būti tik į gera. Jokio kenkimo sau, aplinkiniams, visuomenei - tik pozityvas, tik geri dalykai. Deja, matau kad daug kam cinizmas ir netgi piktdžiuga, kai blogi dalykai laimi prieš gerus, yra artimiau. Kaip jau sakiau - nesuprantu tokių žmonių, ar jie tokiais gimė ar tapo ir t. t. Bet man ne idealas tokie žmonės. Tai, ką aš parašiau savo tame motyvaciniame tekste - man tai ne kartą gyvenime realiai padėjo. Daug ko nebūčiau padaręs, jeigu mąstyčiau kitaip. Bet aišku, visi skirtingi. Kažkas mėgsta pozityvą, kažką tai "užknisa". Matyt, suveikia dėsnis "koks pats esi, tokius ir pritrauki".

  Ir dar prie to paties: 7 būdai išvengti cinizmo.
  Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.09.28, 01:25.

  Komentuoti:


 • PoDV
  replied
  Tokį sugalvojau (ne kiek kūryba, kiek mintis)
  Apie mūsų regioną

  "Nordic wannabe,
  can I into space?"

  Komentuoti:


 • PoDV
  replied
  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

  Gėris negali užknisti, tai yra iki tiek natūralu ir suprantama, kad tai yra įrodymo nereikalaujanti aksioma. Nebent žmogus dėl kažkokių neaiškių priežasčių nori būti negatyve, skleisti negatyvą, kurti jį aplink ir kitus žmones traukti į jį. Tokių žmonių psichologija man nesuvokiama, nors deja, jų tikrai yra (pažįstu realiame gyvenime). Va tokiems tai tikrai praverstų sankausko duota nuoroda.
  Realizme reikia pasėdėti, šaltu protu pasižiūrėt kaip žmonės piktinasi ir kad jau ateina tvanas ir pasaulio pabaiga, bet ir nesigraužti, kad per daug plytelių Vilniuje suskilę/sugriuvę ar kad "Tautos namų" projektas atrodo gėdingai/žeminančiai. Ne negatyvas iš savęs blogai, o nerviniai su tuo susiję dalykai Blogai, kai prasideda iškreiptas tiek su negatyvu, tiek su pozityvu susijęs mąstymas. Pvz. su negatyvu susiję nelabai smagūs pokalbiai dėl infrastruktūros vystymo neūkiškumo vos nepriveda, kad tuoj vos ne pilietinis karas turėtų kilti dėl žmonių apsileidimo ir tamsumo. Su perdėtu pozityvumu irgi reikia atsargiai, aš jaučiu ir pats būsiu nudegęs Nes iš kart po tokių nudegimų peršokdavau į perdėtą negatyvumą (baimingas negatyvias prielaidas, pažįstamas net šio forumo narių). Dabar stengiuosi išlaikyti balansą "nesidžiauk radęs, neverk pametęs" principu, stengiantis per daug nenueiti į vieną ar kitą pusę
  Paskutinis taisė PoDV; 2019.09.27, 23:37.

  Komentuoti:


 • PoDV
  replied
  Būna pozityviai nusiteikę energetiniai vampyrai Kiek susidūriau, atrodo, kad jie lenda prie tavęs ir kažko nori, bet vaidina, kad čia (labai) linksma ir smagu, bet po tokių dalykų jautiesi kažkiek išsekęs.

  Komentuoti:


 • Tomizmas
  replied
  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
  Pernelyg pozityvūs žmonės gyvenimą dažnai baigia kilpoje. Ir visaip kitaip užknisa.
  Gėris negali užknisti, tai yra iki tiek natūralu ir suprantama, kad tai yra įrodymo nereikalaujanti aksioma. Nebent žmogus dėl kažkokių neaiškių priežasčių nori būti negatyve, skleisti negatyvą, kurti jį aplink ir kitus žmones traukti į jį. Tokių žmonių psichologija man nesuvokiama, nors deja, jų tikrai yra (pažįstu realiame gyvenime). Va tokiems tai tikrai praverstų sankausko duota nuoroda.

  Ir beje - kiek gyvenime matau pavyzdžių, tai paprastai į suicidą, alkoholizmą, narkomaniją ir kitus savigriovos metodus pasineša būtent NEGATYVŪS žmonės. Pozityvūs žmonės per daug nori gyventi, kad pribaiginėtų save.
  Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.09.28, 00:27.

  Komentuoti:


 • sankauskas
  replied
  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

  Žiūrint į tavo ir sankausko gyvenimo pasiekimus... Drįsčiau suabejoti.
  Čia todėl, kad aš iš tiesų kupinas pozityvo ir vilties. Pavyzdžiui turiu viltį, kad Tomizmas daugiau niekada neberašys savo infantilios kūrybos.

  Komentuoti:


 • Evier
  replied
  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
  Pernelyg pozityvūs žmonės gyvenimą dažnai baigia kilpoje. Ir visaip kitaip užknisa.
  Pozityvūs žmonės negali užknist, kaip tik atvirkščiai. Nebent dėl to ir gali baigt kilpoje nes aplinkinių negatyvumas dap*sa.

  Komentuoti:


 • mantasm
  replied
  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

  Man - taip. Kai kuriems aplinkiniams žmonėms - irgi. Taip kad neabejoju, kad savęs užmotyvavimas, haipas, didelis noras ir nežiūrėjimas į visokias durnas ribas gyvenime duoda kur kas daugiau nei negatyvas, savęs ir kitų "suvarinėjimas", niurzgimas ir noras "nusodinti". Kiekvienas renkasi pagal save. Blogai tik tai, kad negatyvūs žmonės toksiškai paveikia aplinkinius ir gana dažnai užblokuoja jų potencialo atsiskleidimą.
  Žiūrint į tavo ir sankausko gyvenimo pasiekimus... Drįsčiau suabejoti.

  Komentuoti:


 • Tomas
  replied
  Pernelyg pozityvūs žmonės gyvenimą dažnai baigia kilpoje. Ir visaip kitaip užknisa.

  Komentuoti:


 • Tomizmas
  replied
  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

  O tas tavo pozityvas, jis tau daug naudos gyvenime atnešė?
  Man - taip. Kai kuriems aplinkiniams žmonėms - irgi. Taip kad neabejoju, kad savęs užmotyvavimas, haipas, didelis noras ir nežiūrėjimas į visokias durnas ribas gyvenime duoda kur kas daugiau nei negatyvas, savęs ir kitų "suvarinėjimas", niurzgimas ir noras "nusodinti". Kiekvienas renkasi pagal save. Blogai tik tai, kad negatyvūs žmonės toksiškai paveikia aplinkinius ir gana dažnai užblokuoja jų potencialo atsiskleidimą.

  Komentuoti:

Working...
X