Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį Mp3/WMA grotuvą naudojate savo kompiuteryje?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Magician
    replied
    Windows Media Playerį, įdomesniem formatam VLC, dažnokai iTunes. Nieko gero, bet kai būna prijungtas Obuolys, pasirinkimas bene vienintelis ir geriausias.

    Komentuoti:


  • Kitas Džiugas
    replied
    Rythmbox ir kartais VLC.

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Pasitikrinkit last.fm dll'us nes šiandien atrodo kažkokį wormą užmačiau.

    Komentuoti:


  • edvvis
    replied
    Senas geras Winampas, ko gero jau nuo to laiko kai kompiuteris namie stovi.. O tai jau kokie.. Netoli 10 metų ) Labai patogus, paprastas, nekeisčiau į nieką

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    VLC media player

    Komentuoti:


  • SPX
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Jau labai seniai naudoju WinAmp, kartais WMP. WinApm'as man aktualus tik del to, kad turi galimybe automatiskai atrinkti dainos aprasyma is Internetines duombazes (labai pravercia, kai failuose nera irasytos jokios info).

    Bet gal yra koks nors paprastesnis, "lengvesnis" ir greitesnis grotuvas, turintis panasias galimybes ir ne maziau patogus? Kazkas pansaus, kaip Google Chrome, kuris is esmes tiesiog pasiule lengvesni ir malonesni interfeisa.
    Nelabai suprantu kam to reikia. Reikia mėgautis muzika, o ne formato byla paversti Access ar Delphi duomenu baze Kai aš išvis naudoju tik WAV, APE ir FLAC formatus, labai retai mp3, tai man tie paskymai duombazės, patogūs interfeisai šypseną kelia. Užtenka "Play" mygtuko ir playlist'o. O šeip geriausi draugai vinilai. Jokia skaitmena gražiau nesuskambės Mocartas ar John Lee Hooker... Bet čia jau atskiros melomanų diskusijos

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Jau labai seniai naudoju WinAmp, kartais WMP. WinApm'as man aktualus tik del to, kad turi galimybe automatiskai atrinkti dainos aprasyma is Internetines duombazes (labai pravercia, kai failuose nera irasytos jokios info).

    Bet gal yra koks nors paprastesnis, "lengvesnis" ir greitesnis grotuvas, turintis panasias galimybes ir ne maziau patogus? Kazkas pansaus, kaip Google Chrome, kuris is esmes tiesiog pasiule lengvesni ir malonesni interfeisa.

    Komentuoti:


  • Echo
    replied
    iTunes ir AIMP2

    Komentuoti:


  • Recoiler
    replied
    iTunes

    Komentuoti:


  • groundzer
    replied
    Parašė jasha Rodyti pranešimą
    Kas parekomenduos kokią programėlę, su kuria galima apdoroti(nukirpti pradžią, pabaigą ir pan.) MP3 ir kt. muzikinius failus? būčiau dėkingas
    mp3DirectCut

    Komentuoti:


  • rat
    replied
    Sony Sound Forge. Labai elementari ir lengva naudoti. Atrodo kažkiek dienų nemokamai galima bandyti.

    Komentuoti:


  • jasha
    replied
    Kas parekomenduos kokią programėlę, su kuria galima apdoroti(nukirpti pradžią, pabaigą ir pan.) MP3 ir kt. muzikinius failus? būčiau dėkingas

    Komentuoti:


  • wrm
    replied
    Winamp. Jau 8 metai ko gero

    Komentuoti:


  • Reptilias
    replied
    foobar2000 v0.9.6
    Labai patogus, labai nedaug ryja, gražiai atrodo, galima nusistatyti greituosius mygtukus kokius nori, groja visus mano naudojamus muzikos formatus.

    Komentuoti:


  • groundzer
    replied
    Esu ir liksiu istikimas Winampui. Mano nuomone, iTunes yra per daug "uzpribumbasintas" niekutis, kuris ryja nemazai pc resursu.

    Komentuoti:


  • agnette
    replied
    Aš naudoju iTunes, man reikia biški daugiau nei tik MP3 plejeris, be to turiu iPod'a.

    Komentuoti:


  • Vytautas_LT
    replied
    Senas geras Winamp'as su Windows media player 11 skin'u.

    Komentuoti:


  • SPX
    replied
    Jau 5 metus su jetAudio nesiskiriu. Ir resursų mažai ryja. Atkuria man aktualius formatus - flac, ape, mpc... Ir tuos pačius mp3, wma, kurie gan retai mano klausomi. O ir šeip rodo filmus be papildomų kodekų. Patogus DVD-Video valdymas.

    Komentuoti:


  • NIR_Rimc
    replied
    Na apibudinsiu trumpai kuo man AIMP2 patinka, tiksliau kokios jo funkcijos man prie sirdies (yra ir ant kitu grotuvu panasiu-tokiu pat funkciju):

    1. Tai yra muzikos grotuvas, tad jame video failu nepaleisi.
    2. Radio stotys tikrai puikiai ant jo groja.
    3. Lietuviskas meniu.
    4. Radio stociu (bet kokio i kompiuteri patenkancio garso signalo) irasymas.
    5. Audio konverteris.
    6. TOP100 klausytu muziku siame grotuve (nuo TOP 10 iki TOP500)
    7. Automatinis isjungimas nustatytu laiku.
    8. Permatomumo nustatymas
    9. Daugybe skinu.
    10. Paleidziant grotuva (jei isjungiant nebuvo nuspausta STOP) prades groti nuo sustojusios vietos automatiskai.

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Pas mane irgi iTunes.

    Komentuoti:

Working...
X