Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį Mp3/WMA grotuvą naudojate savo kompiuteryje?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Sony Sound Forge. Labai elementari ir lengva naudoti. Atrodo kažkiek dienų nemokamai galima bandyti.

    Comment


      #62
      Parašė jasha Rodyti pranešimą
      Kas parekomenduos kokią programėlę, su kuria galima apdoroti(nukirpti pradžią, pabaigą ir pan.) MP3 ir kt. muzikinius failus? būčiau dėkingas
      mp3DirectCut

      Comment


        #63
        iTunes
        Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

        Comment


          #64
          iTunes ir AIMP2

          Comment


            #65
            Jau labai seniai naudoju WinAmp, kartais WMP. WinApm'as man aktualus tik del to, kad turi galimybe automatiskai atrinkti dainos aprasyma is Internetines duombazes (labai pravercia, kai failuose nera irasytos jokios info).

            Bet gal yra koks nors paprastesnis, "lengvesnis" ir greitesnis grotuvas, turintis panasias galimybes ir ne maziau patogus? Kazkas pansaus, kaip Google Chrome, kuris is esmes tiesiog pasiule lengvesni ir malonesni interfeisa.

            Comment


              #66
              Parašė John Rodyti pranešimą
              Jau labai seniai naudoju WinAmp, kartais WMP. WinApm'as man aktualus tik del to, kad turi galimybe automatiskai atrinkti dainos aprasyma is Internetines duombazes (labai pravercia, kai failuose nera irasytos jokios info).

              Bet gal yra koks nors paprastesnis, "lengvesnis" ir greitesnis grotuvas, turintis panasias galimybes ir ne maziau patogus? Kazkas pansaus, kaip Google Chrome, kuris is esmes tiesiog pasiule lengvesni ir malonesni interfeisa.
              Nelabai suprantu kam to reikia. Reikia mėgautis muzika, o ne formato byla paversti Access ar Delphi duomenu baze Kai aš išvis naudoju tik WAV, APE ir FLAC formatus, labai retai mp3, tai man tie paskymai duombazės, patogūs interfeisai šypseną kelia. Užtenka "Play" mygtuko ir playlist'o. O šeip geriausi draugai vinilai. Jokia skaitmena gražiau nesuskambės Mocartas ar John Lee Hooker... Bet čia jau atskiros melomanų diskusijos
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                #67
                VLC media player
                Flickr

                Comment


                  #68
                  Senas geras Winampas, ko gero jau nuo to laiko kai kompiuteris namie stovi.. O tai jau kokie.. Netoli 10 metų ) Labai patogus, paprastas, nekeisčiau į nieką

                  Comment


                    #69
                    Pasitikrinkit last.fm dll'us nes šiandien atrodo kažkokį wormą užmačiau.

                    Comment


                      #70
                      Rythmbox ir kartais VLC.

                      Comment


                        #71
                        Windows Media Playerį, įdomesniem formatam VLC, dažnokai iTunes. Nieko gero, bet kai būna prijungtas Obuolys, pasirinkimas bene vienintelis ir geriausias.

                        Comment

                        Working...
                        X