Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį Mp3/WMA grotuvą naudojate savo kompiuteryje?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    aimp2
    I love INNUENDO!

    Comment


      #42
      iTunes

      Comment


        #43
        Aimp2
        W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
        Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
        Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

        Comment


          #44
          ai-tunas
          www.tomflagman.com

          Comment


            #45
            Šioje, prikeltoje, temoje bent kokia prasmė yra? Ar taip ir vardinsit visus grotuvus? Prieš 5 metus bent kažkokia diskusija buvo, o dabar... 2 puslapiai pavadinimų...
            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

            Comment


              #46
              Parašė 99 Rodyti pranešimą
              Šioje, prikeltoje, temoje bent kokia prasmė yra? Ar taip ir vardinsit visus grotuvus? Prieš 5 metus bent kažkokia diskusija buvo, o dabar... 2 puslapiai pavadinimų...
              Kodėl, kartais visai smagu paskaityti, kaip forumo diskusijos atrodė prieš 5 metus Nors taip pat tenka ir pataisyti senus pranešimus, nes dabar už tokią leksiką dar pražangą gaučiau

              Comment


                #47
                /\
                Būtent tą ir norėjau pasakyti, kad tai ką mes rašėm prieš 5 metus bent skaityti įdomu, o jei užklysi čia dar po 5 metų, koks įdomumas skaityti paskutinius 2 puslapius?
                Tema gera, bet bent jau parašius savo mėgstamą grotuvą galima būtų argumentuoti, kodėl jį naudoji, kuo jis pranašesnis prieš kitus.
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  #48
                  /\ pritariu. kuo tas tunas ir aimpas tokie nusipelnę, kad visi juos naudoja?

                  Comment


                    #49
                    jei turi iPod/iPhone, be iTunes neapsieisi. Aš net nekalbu jei kompas Mac'as.

                    Comment


                      #50
                      /\ va ir iškart aiškiau viskas

                      Comment


                        #51
                        foobar2000 v0.9.6.4

                        Ekspertui draugui pastebimai geresnė kokybė, elementarus ryja nedaug resursų, skroblina last.fm, , dar belenkokių "plugin'ų" yra. Kaipo pvz foo scheduler (ar foo alarm) belenkokiu metu gali belenkokį gabalą paleist ir t.t.
                        Belenkoks žodžiu
                        http://wiki.hydrogenaudio.org/index....Components_0.9

                        Comment


                          #52
                          Pas mane irgi iTunes.
                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                          Comment


                            #53
                            Na apibudinsiu trumpai kuo man AIMP2 patinka, tiksliau kokios jo funkcijos man prie sirdies (yra ir ant kitu grotuvu panasiu-tokiu pat funkciju):

                            1. Tai yra muzikos grotuvas, tad jame video failu nepaleisi.
                            2. Radio stotys tikrai puikiai ant jo groja.
                            3. Lietuviskas meniu.
                            4. Radio stociu (bet kokio i kompiuteri patenkancio garso signalo) irasymas.
                            5. Audio konverteris.
                            6. TOP100 klausytu muziku siame grotuve (nuo TOP 10 iki TOP500)
                            7. Automatinis isjungimas nustatytu laiku.
                            8. Permatomumo nustatymas
                            9. Daugybe skinu.
                            10. Paleidziant grotuva (jei isjungiant nebuvo nuspausta STOP) prades groti nuo sustojusios vietos automatiskai.

                            Comment


                              #54
                              Jau 5 metus su jetAudio nesiskiriu. Ir resursų mažai ryja. Atkuria man aktualius formatus - flac, ape, mpc... Ir tuos pačius mp3, wma, kurie gan retai mano klausomi. O ir šeip rodo filmus be papildomų kodekų. Patogus DVD-Video valdymas.
                              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                              Comment


                                #55
                                Senas geras Winamp'as su Windows media player 11 skin'u.

                                Comment


                                  #56
                                  Aš naudoju iTunes, man reikia biški daugiau nei tik MP3 plejeris, be to turiu iPod'a.

                                  Comment


                                    #57
                                    Esu ir liksiu istikimas Winampui. Mano nuomone, iTunes yra per daug "uzpribumbasintas" niekutis, kuris ryja nemazai pc resursu.

                                    Comment


                                      #58
                                      foobar2000 v0.9.6
                                      Labai patogus, labai nedaug ryja, gražiai atrodo, galima nusistatyti greituosius mygtukus kokius nori, groja visus mano naudojamus muzikos formatus.
                                      Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                      Comment


                                        #59
                                        Winamp. Jau 8 metai ko gero

                                        Comment


                                          #60
                                          Kas parekomenduos kokią programėlę, su kuria galima apdoroti(nukirpti pradžią, pabaigą ir pan.) MP3 ir kt. muzikinius failus? būčiau dėkingas
                                          Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X