Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo kompiuteris

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Siandien pasitiuningavau savo zveri su papildomu gigu ramo.
    Jedi power!

    Comment


      #62
      HP Pavilion dv6174ea:
      Core 2 Duo 1.66 GHz
      2048 MB RAM
      120 GB HDD
      NVIDIA GeForce Go 7400 256 MB
      15.4" WXGA

      Comment


        #63
        2048 MB RAM

        spėji pelę paspaust ar tik pagalvojimo užtenka, kad kompas įvykdytų?

        Comment


          #64
          256ramu ir 80gigu

          Comment


            #65
            Man net gėda rašyti savo. 80GB, 512RAM, vaizdaplokštė iš vis lieva. Neeina jokie žaidai išleisti 2007 ir 2006 , lagina 2003 2004 2005. Todėl pirksiu Wii

            Comment


              #66
              Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
              Man net gėda rašyti savo. 80GB, 512RAM, vaizdaplokštė iš vis lieva. Neeina jokie žaidai išleisti 2007 ir 2006 , lagina 2003 2004 2005. Todėl pirksiu Wii
              Na jei kompas tik žaidimams tai gero pinigų švaistymo
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                #67
                Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
                Man net gėda rašyti savo. 80GB, 512RAM, vaizdaplokštė iš vis lieva. Neeina jokie žaidai išleisti 2007 ir 2006 , lagina 2003 2004 2005. Todėl pirksiu Wii
                Keista kat lagina su 512 nu gal del vaizduskes ?
                nes pas mane su 256 2006m dar aina tik aisku ant zemiausios grafikos

                Comment


                  #68
                  Pas mane tikrai ne žvėris ir net ne žvėriukas.Greičiausiai paprastas gyvūnėlis,nes:80GB HD,256MB RAM,monikas 17",vaizdo plokštė NVIDIA GeForce 6200.Nieko gero
                  Mano darbai deviantart'e

                  Comment


                    #69
                    Jo mano vaizdūškė lieva ;( Verxiu D

                    Comment


                      #70
                      Prie savo jau pamazu senstancio Acer Aspire 3000 laptopo nusprendziau isigyti ir siek tiek kitos kategorijos PC... stai toki Acer N311

                      viduje kazkoks 400Mhz CPU, 64MB Ram, 128MB Rom (plius SD slot'as, kas reiskia, kad bet kada galima ikisti kelis papildomus GB atminties), 640x480 tasku raiskos LCD, wi-fi, bluetooth ir visa tai veikia su Windows Mobile 5.



                      Aisku, nebus taip patogu, kaip iprastinis PC ar laptopas (del klaviaturos trukumo), bet visgi tai is esmes visas PC funkcijas atliekantis aparatas, telpantis i kisene. Zodziu, galesiu browsinti foruma bet kur, kur tik prigausiu koki nuklydusi wi-fi signala
                      Paskutinis taisė John; 2007.04.27, 23:25.

                      Comment


                        #71
                        Athlon 2800Hgz, 80Gb, 1000+256Ram (Neseniai idejau papildoma 1Gb), kazkokia vidutine vaizduske, bet nelabai gera... Dabar noriu dar 100Gb harda idet ir tada dar metelius galesiu su juo zaisti
                        Linkėjimai,
                        Akvilė

                        Comment


                          #72
                          Mano tai isvis senis pagamintas 2000m. bet as ji patobulinau 80gb 1.7ghz cpu 512ram vaizduske grforce fx 5500 256ram 128bit bet svarbiausia veikia
                          http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

                          Comment


                            #73
                            Parašė Akvile Rodyti pranešimą
                            Athlon 2800Hgz, 80Gb, 1000+256Ram (Neseniai idejau papildoma 1Gb), kazkokia vidutine vaizduske, bet nelabai gera... Dabar noriu dar 100Gb harda idet ir tada dar metelius galesiu su juo zaisti
                            Kažkaip sunku patikėt, kad mergina taria tokius žodžius kaip „hardas“ ir „vaizduškė“
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #74
                              Maniškis Athlon 64 3800+, kolkas tik 1gb ram, video 256mb, hardas 160gb vidinis ir 250 gb išorinis.
                              Mano galerijos:
                              Flickr'e

                              Comment


                                #75
                                Neseniai iš esmės atsinaujinau savo įrenginyną:

                                Namie stovi mažiukas Asus Pundit (Celeron D 347 3.06 GHz / 1GB / 160GB / integruota) su 19" Samsung SyncMaster 971P.


                                O į žmones vaikštau su
                                Acer (Turion64 2.0GHz / 15.4" / 1GB / 100GB / RadeonX700).

                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #76
                                  Viskas easy:
                                  ASUS F3Jc, 1.73 Ghz, 1024 Mb, 100 GB, 15.4", GeForce 7300 (512 Mb).

                                  Man asmeniškai - į valias

                                  Comment


                                    #77
                                    Maniskis tai trantas, Photoshopa, kas yra mano pagrindinis irankis, vos paveza. ~1.7gh, 256 ramo, vaizduske isvis negyva kazkokia, bent 250GB hardas serverinis geras stovi, turbut vienintelis geras dalykas
                                    Svajoju tai as apie Macbooka 15" darbui ne namie ir Apple 30" monitoriu namie pasijungt Bet cia kaip ir pavadinimas Macbook PRO , tai ir turesiu as ji kai busiu PRO

                                    Comment


                                      #78
                                      pas mane guli sempron 3000+ 1.8@2.1 ghz ,512 ram, hdd 160 GB ir monitorius samsung 755DFX photoshopui ir x.264 koduotam HD uztenka
                                      Neišmeskite spalvų

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė Akvile Rodyti pranešimą
                                        Athlon 2800Hgz
                                        Kaip manot, kokį priešdėlį reiškia raidė "H"? Hercogazai? Nesileiskit maustomi merginos, ji tik daugiau mažiau bando rašyt ką girdėjo parduotuvėj blink blink
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė Rodyti pranešimą
                                          Kaip manot, kokį priešdėlį reiškia raidė "H"? Hercogazai? Nesileiskit maustomi merginos, ji tik daugiau mažiau bando rašyt ką girdėjo parduotuvėj blink blink
                                          Na jau AS. Gal kiek per žiauriai tu čia. Tolerancijos daugiau. Kiekvienas gali suklyst...
                                          Mano galerijos:
                                          Flickr'e

                                          Comment

                                          Working...
                                          X