Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Knygų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • syle
    replied
    Parašė inz1K Rodyti pranešimą
    Galėčiau jums parekomenduoti nesenei mano perskaitytas knygas , tokias kaip : "Doriano Grėjaus portretas" (Oscar Wilde) , palikęs man tikrai neblogą įspūdį ir sukėlęs naujas mintis bei pojūčius , taip pat "Kuprelis" (Ignas Šeinius) kiek paprastesnis , tačiau tikrai įdomus kūrinys ir "Laiškai Lucilijui" (Seneka) - tikros filosofijos mėgėjams .

    Na , mano skonį žinote , taigi , gal kas galėtų parekomenduoti kanors panašaus iš tokios serijos knygų ? Būčiau labai dėkingas .

    Gal kartais 10-okas būsi, nes man ir tokias kygas reikėjo perskaityti, tikrai neblogos, man patiko. Manyčiau tau turėtų patikti "Meistras ir Margarita"( Michail Bulgakov).
    Pats ką tik baigiau skaityti " Viskas nušvista"(Jonathan Safran Foer) Linksma, bet kartu ir verčianti susimąstyti knyga, ypač patiko trumpos pašalinės istorijos įsiterpiančios į tekstą.

    Komentuoti:


  • Giedra70
    replied
    Parašė Sss Rodyti pranešimą
    man tai labiausiai patiko Vilio Lacio "Žvejo
    V. Lacio perskaitęs turbūt viską.

    Komentuoti:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Galėčiau jums parekomenduoti nesenei mano perskaitytas knygas , tokias kaip : "Doriano Grėjaus portretas" (Oscar Wilde) , palikęs man tikrai neblogą įspūdį ir sukėlęs naujas mintis bei pojūčius , taip pat "Kuprelis" (Ignas Šeinius) kiek paprastesnis , tačiau tikrai įdomus kūrinys ir "Laiškai Lucilijui" (Seneka) - tikros filosofijos mėgėjams .

    Na , mano skonį žinote , taigi , gal kas galėtų parekomenduoti kanors panašaus iš tokios serijos knygų ? Būčiau labai dėkingas .
    Paskutinis taisė inz1K; 2006.10.29, 22:01.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Manau kauniečiams (gal ir ne tik) turėtų patikti nauja Juodvalkio knyga apie pokarinį Kauną.



    http://www.super.lt/?content=product&prod_id=7950

    Komentuoti:


  • Sss
    replied
    man tai labiausiai patiko Vilio Lacio "Žvejo sūnus"
    taip pat Remarko "Trys draugai", Sruogos "Dievų miškas"

    Komentuoti:


  • Tomasl
    replied
    Turiu dovanų lt. baltų lankų knigyno .
    Gal kas patarimų, mokslinės literatūros
    Please ....
    Paskutinis taisė Tomasl; 2006.09.22, 21:54.

    Komentuoti:


  • vap
    replied
    Parašė syle Rodyti pranešimą
    Paskutiniai mano skaitiniai:
    Garcia Marquez man tikras atradimas, savitas ydomus stilius, net nežinau su kuo jį galėčiau palyginti.
    Šimtas metų vienatvės, kaip tik ta knyga, kurios man liko 50 psl. tad savaitės pabaigoje ieškosime kitos Marquezo knygos.

    Komentuoti:


  • syle
    replied
    Paskutiniai mano skaitiniai:

    Garcia Marquez man tikras atradimas, savitas ydomus stilius, net nežinau su kuo jį galėčiau palyginti.
    Paskutinis taisė syle; 2006.09.19, 20:42.

    Komentuoti:


  • Editulan
    replied
    |Na ka gi man taij patiko Dan Brown Angelai ir demonai intriguojanti ir idomi

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Parašė Jeffas
    Dabar kaip tik baiginėju James Surowiecki "The Wisdom of Crowds. Why the Many are Smarter than a Few". Pirkau Londone pries keleta menesiu, tai ten tarp non-fiction knygu buvo menesio topas (kartu su "Freakonomics"). Labai idomi ir lengvai skaitosi - ypac tiems, kam patinka ekonomine psichologija. Is esmes apie tai, kaip pilkai atrodancia zmoniu mase galima paversti protinga, pvz. Wikipedia kaip zmoniu mases kurinys (protingas masiu intelekto panaudojimas, ko labai truksta Lietuvoje ) Manau, kad bent blitz ir Johnui patiktu (isivaizduoju skoni). zodziu, tikrai rekomenduoju kaip rimta, bet labai lengvu stiliumi parasyta knyga.
    Dėl skonio esi teisus Mano skaitoma knyga (The World is Flat) irgi buvo mėnesio topas tarp non-fiction knygų šį mėnesį (ant jos užklijuotas toks didelis lipdukas ant kurio tai parašyta!), o Freakonomics irgi jau perskaičiau anksčiau, todėl The Wisdom of Crowds tikrai atrodo kaip kažkas, ką norėčiau skaityti. Turėsiu omeny, ačiū

    P.S. Buvai Londone ir nenuėjai su manim ir John įkalt po keletą pintų?

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    P.S. Išėjo naujas leidinys su Napoleono Ordos piešiniais ir akvarelėmis. Lietuvos architektūros ir istorijos mėgėjui- labai mielas daiktas. Kainuoja 68 Lt- palyginus nedaug, turint omeny leidinio dydį ir poligrafijos kokybę. Turiu gimtadienio proga gautą knygyno dovanų čekį, tad vienas pirkinys jau aiškus

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Mieli kolegos, patariu laikas nuo laiko apsilankyti "Baltų lankų" knygynuose ir painspektuoti "Speciali kaina" skyrelius. Šiandien įsigijau Arthur Hermann "Lietuvių ir vokiečių kaiminystė", Plasseraud ir Minczeles "Lietuvos žydai 1918-1940", Ruth kibelka "Vilko vaikai" ir S.C. Rowell "Iš viduramžių ūkų kylanti Lietuva". Už visą tai suplojau niekingus 21,36 Lt. Dabar laukiu nesulaukiu atostogų, kad tas knygeles galėčiau sugraužti

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Kaunieciams (ir ne tik) patariu perskaityti V. Chomiciaus knyga "Gimes Laisves Alejoje"

    Komentuoti:


  • Jeffas
    replied
    Dabar kaip tik baiginėju James Surowiecki "The Wisdom of Crowds. Why the Many are Smarter than a Few". Pirkau Londone pries keleta menesiu, tai ten tarp non-fiction knygu buvo menesio topas (kartu su "Freakonomics"). Labai idomi ir lengvai skaitosi - ypac tiems, kam patinka ekonomine psichologija. Is esmes apie tai, kaip pilkai atrodancia zmoniu mase galima paversti protinga, pvz. Wikipedia kaip zmoniu mases kurinys (protingas masiu intelekto panaudojimas, ko labai truksta Lietuvoje ) Manau, kad bent blitz ir Johnui patiktu (isivaizduoju skoni). zodziu, tikrai rekomenduoju kaip rimta, bet labai lengvu stiliumi parasyta knyga.

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Dabar skaitau "Thomas Friedman - The World is Flat". Labai daug įdomios informacijos ir faktų apie visus pasaulio kampus, ypač Indiją, Kiniją ir vidurio rytus, bei kaip tose vietose vystosi informacijos technologijos ir kt. Pagrindinė mintis - informacinės technologijos daro pasaulį "plokščiu" ir atveria nerealiai daug galimybių.
    Rekomenduočiau visiems, kas domisi globalizacija ir panašiais klausimais. Trūkumas - knyga neįtraukianti: nėra kažkokio scenarijaus ar turinio pasikeitimų, tiesiog daug, daug sausos (bet įdomios!) informacijos ir pastebėjimų.

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied
    Po biški ji įtraukia, tačiau negaliu jos skaityti savais ritmais. Trečią kartą prasitęsinėju tą knygą :]].

    Komentuoti:


  • vap
    replied
    Dabar vadinama analizė/interpretacija seniau būdavo vadinama tema.
    Bet kiek žinau, tai tada buvo galima remtis bet kuriais to autoriaus kūriniais tik reikėdavo atsakyti į temą. Tuo tarpu dabar galima remtis tik tuo kūriniu.

    Komentuoti:


  • Giedra70
    replied
    Parašė Berliner
    O V.M.Putinas, beje, kaip tik ir yra "egzamininis" autorius. "Altorių šešėly" galima gauti interpretuoti per mokyklinį egzą, jo eilėraščius - per valstybinį. Nors šiais metais įkišo ir mokykliniam jo eilėraštį. Bet čia detalės.
    Viskas tas pats tik mano laikais tai vadindavosi tema.

    Komentuoti:


  • Berliner
    replied
    O V.M.Putinas, beje, kaip tik ir yra "egzamininis" autorius. "Altorių šešėly" galima gauti interpretuoti per mokyklinį egzą, jo eilėraščius - per valstybinį. Nors šiais metais įkišo ir mokykliniam jo eilėraštį. Bet čia detalės.

    Komentuoti:


  • Berliner
    replied
    Parašė Giedra70
    Vyrai gal paaiskintumėte ką reiškia interpretacija?
    Matosi, kad mokyklą seniai baigei Tai atsiskaitymo rūšis, kai duoda teksto ištrauką ir reikia parašyti 3-4 psl. rišlų tekstą analizuojant, kas ten parašyta, kaip siejasi su autoriaus kūrybos bruožais ir t.t. ir pan. Mokykloj reikdavo išėjus kiekvieną "egzamininį" autorių po interpretaciją rašyt. O po to privaloma visiems laikyt mokyklinį arba valstybinį interpretacijos egzaminą. Iš jo (mokyklinio) gavau 10
    Paskutinis taisė Berliner; 2006.07.17, 21:42.

    Komentuoti:

Working...
X