Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Knygų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikas
    replied
    O aš gulėdamas ligoninej perskaičiau Bulgakovo "Meistras ir Margarita", nors tai klasika, bet man patiko. Tačiau, kai vienas žmogus pamatė, kad mokėdamas skaityt rusiškai, skaitau lietuvių vertimą, man "išdavė" visą paskaitą apie kūrynių savotiškumo netekimą verčiant juos į kitas kalbas, mat skaityt knygą geriausia ta kalba, kuria ji parašyta.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    beje, šiandien knygynuose ieškojau Anthony Burgess "Prisukamas apelsinas", deja aptikti neteko ir sužinojau, jog knygos "gyvavimo" laikotarpis knygynų lentynose ~1,5 metų. Prieš gerą mėnesį buvo išpardavimas tai ši bei prieš tai mano minėta knyga kainavo apie 6 Lt. Nors ir dabar dar keliuose internetiniuose knygynuose mačiau "Širšių fabriką" kaina ~8Lt (gera investicija).

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    labai nebloga, siek tiek sokiravo kai pries 4 metus skaiciau, dar per jaunas tokiems dalykams buvau

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Kas ti bylojama?

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Kontraversiška knyga Ian Banks "Širšių fabrikas"

    Komentuoti:


  • Doncikas
    replied
    Pastorosios perskaitytos knygos (Ir "Norvegų giria" įpusėta)


    Popsas, bet kaip laisvalaikio paskaitinėjimui, visai patinka.

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    John Irving
    Widow for one year

    Labai nebloga knygiukste, nors tik pradejau skaityt

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Luke Rhinehart "Kauliukų žmogus" ("The dice man")
    Labai labai nebloga knyga. Nuobodžiaujantis psichologas meta kauliukus, nusprendęs, kad jei iškris vienakė- eis išprievartauti kaimyno žmoną. Iškrito vienakė.
    Kas iš viso to išsirutuliojo- paskaitykit patys, tikrai nenusivilsit.

    Komentuoti:


  • Geex
    replied
    "Miestai. Seniau ir dabar" Jim Antoniou

    Šiaip čia urbanistikos megėjams manau turėtų patikti Bent jau man patiko paskaityti apie įžymiausių pasaulio miestų raidą bėgant metams.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Molis
    Girdėta knyga, man jau vienas žmogus rekomendavo. Apie ką ji maždaug?
    Amerikos kaimas (apie 1930 m.) vaiko akimis. Siaip, labai idomi.

    Komentuoti:


  • Molis
    replied
    Parašė liutass
    Skaitau John Grisham "Dazytas namas". Tai visiskai kitokia knyga, negu visos Grisham'o.
    Girdėta knyga, man jau vienas žmogus rekomendavo. Apie ką ji maždaug?

    Komentuoti:


  • sanomiz
    replied
    Parašė vytauc
    Šiandien "Baltų lankų" knygyne Akropolyje už niekingus 6,99 Lt nusipirkau beprotiškai fantastiškai įdomią knygą: Leon Mitkiewicz "Kauno atsiminimai 1938-1939". Autorius- pirmas ir paskutinis Lenkijos karo atašė tarpukario Lietuvoje. Knyga tai jo dienoraščio formos atsiminimai apie to meto Lietuvą, pamąstymai apie "Vilniaus klausimą" ir dar daugelį įdomių dalykų.
    Nieko taip įtraukiančio neskaičiau jau kokius 2 metus- nuo John Fawles "Mago" laikų.
    Išties nereali knyga. Net keista, jog lenkas galėtų apie tokius dalykus rašyti taip objektyviai. Beto puikiai sukuriamas smetoninio Kauno paveikslas.

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Šiandien "Baltų lankų" knygyne Akropolyje už niekingus 6,99 Lt nusipirkau beprotiškai fantastiškai įdomią knygą: Leon Mitkiewicz "Kauno atsiminimai 1938-1939". Autorius- pirmas ir paskutinis Lenkijos karo atašė tarpukario Lietuvoje. Knyga tai jo dienoraščio formos atsiminimai apie to meto Lietuvą, pamąstymai apie "Vilniaus klausimą" ir dar daugelį įdomių dalykų.
    Nieko taip įtraukiančio neskaičiau jau kokius 2 metus- nuo John Fawles "Mago" laikų.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Nedas
    Liutai, kuri idomesne ?
    Tai visos vienoje knygoje Man visos idomios. Pirma dalis gana rimta, bet labai melancholiska. Skaitosi labai maloniai. Likusios dvi - jumoru ir ironija perpinta bohemiska kasdienybe

    Komentuoti:


  • Nedas
    replied
    Liutai, kuri idomesne ?

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė 99
    sudominai, tad užbėgau į knygyną ir nusipirkau ,
    iškeisiu monitorių į vakarą su knyga
    Pirma dalis -"Baltojo vyno puslapiai" daugiau pamastymai, bet sekanciose (raudonojo ir zalio vyno puslapiuose) ironiska tikrove

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Knygyne "Humanitas" kainavo 15,90 pinigų

    Komentuoti:


  • Nedas
    replied
    Jei nepaslaptis, kiek kainavo ?

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė liutass
    Nuostabus atradimas - K. Navakas. Gero gyvenimo kronikos

    Skaiciau ir negalejau atsitraukti. Knyga persunkta jumoru, pazadu, kad "lūšit" iš juoko
    sudominai, tad užbėgau į knygyną ir nusipirkau ,
    iškeisiu monitorių į vakarą su knyga

    Komentuoti:


  • Artas
    replied
    O as labai megstu Umberto Eco ypac jo romana Fuko Svytuokle (skaciau 3 kartus!!!) (beje kazkas panasaus i Da Vinco Koda, bet skaitant ir norinti tikrai suprasti knygos siuzeta ir prasme, reikia labai geru istorijos ziniu, man ju nepakako tad teko skaityti 3 kartus )

    Dar megstu tokis chilini pasiskaityma t.y. Frederico Beigbeder knygos.

    Na dar Irvingas patinka... ir draugai....

    O is lietuvaiciu Nr.1 beabejo yra A. Vienulis

    Komentuoti:

Working...
X