Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

HD televizija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Creatium
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą

    Iš wikipedios:



    Aš manau, kad jums reikėtų praplėsti požiūrį į televiziją.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Television
    Tamstai su teksto suvokimu yra taip prastai, kaip man su baleto šokiais.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą

    Jėzau ir Marija. Nu gi ne apie tai eina kalba. Klausiu ar 4K rodys per standartinę televiziją, kartu su kitais TV kanalais ar liks Youtube? Kas čia nesuprantamo? Elementarus klausimas be jokių poteksčių. Jau sakiau kodėl klausiu: skiriasi techniškai ir skiriasi galimybės.
    Iš wikipedios:

    Another development was the move from standard-definition television (SDTV) (576i, with 576 interlaced lines of resolution and 480i) to high-definition television (HDTV), which provides a resolution that is substantially higher. HDTV may be transmitted in various formats: 1080p, 1080i and 720p. Since 2010, with the invention of smart television, Internet television has increased the availability of television programs and movies via the Internet through streaming video services such as Netflix, Amazon Video, iPlayer, Hulu, Roku and Chromecast.
    Aš manau, kad jums reikėtų praplėsti požiūrį į televiziją.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Television

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą

    Per TV ir kitus įrenginius galinčius streaminti youtube. Tai kaip ir TV išeina? Kas yra televizija? Per televizorių rodomas vaizdas? Tas apibrėžimas televizija kaip kas supranta.
    Jėzau ir Marija. Nu gi ne apie tai eina kalba. Klausiu ar 4K rodys per standartinę televiziją, kartu su kitais TV kanalais ar liks Youtube? Kas čia nesuprantamo? Elementarus klausimas be jokių poteksčių. Jau sakiau kodėl klausiu: skiriasi techniškai ir skiriasi galimybės.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą

    Nu tai dėl ko aš ir klausiu per ką transliuos. Jeigu kalba, kad visi kanalai atsilieka su SD, tai galima pamanyt, kad jie ketina transliuoti per televiziją. Jeigu liks prie Youtube, tai tada kvailas palyginimas.
    Per TV ir kitus įrenginius galinčius streaminti youtube. Tai kaip ir TV išeina? Kas yra televizija? Per televizorių rodomas vaizdas? Tas apibrėžimas televizija kaip kas supranta.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Per youtube transliuoti labiau apsimoka, nes youtube galima patogiai žiūrėti visuose įrenginiuose, telike, telefone, kompe. O paprasta televizija transliuoti dar ir kainuotų nemažai, ir ne visi galėtų matyti.
    Nu tai dėl ko aš ir klausiu per ką transliuos. Jeigu kalba, kad visi kanalai atsilieka su SD, tai galima pamanyt, kad jie ketina transliuoti per televiziją. Jeigu liks prie Youtube, tai tada kvailas palyginimas.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą

    Jokio skirtumo. Man tiesiog įdomu. Nes skelbime kalbama apie TV kanalus, o kaip patys darys - neaišku. Lengva ir kvaila būtų lyginti turinio kėlimą į Youtube 4K raiška su transliavimu per televiziją 4K raiška.
    Per youtube transliuoti labiau apsimoka, nes youtube galima patogiai žiūrėti visuose įrenginiuose, telike, telefone, kompe. O paprasta televizija transliuoti dar ir kainuotų nemažai, ir ne visi galėtų matyti.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą
    Aš asmeniškai tai nematau skirtumo, esmė, kad laidos bus transliuojamos 4K, ar TV, ar Youtube, ar iš USB rakto. Man skirtumo nėra, bet kuris dabar išmanesnis televizorius, leidžia žiurėti, DVB-C, DVB-T, DVB-S, Stream, Youtube ir t.t. Dėl transliavimo šaltinio, aš neskirstau laidų. Ar jūs manote, kad reikėtų sakyti tai yra palydovinės laidos, tai yra kabelinės laidos, tai yra internetinės laidos, tai yra nemokamos antžeminės laidos ir t.t.?
    Jokio skirtumo. Man tiesiog įdomu. Nes skelbime kalbama apie TV kanalus, o kaip patys darys - neaišku. Lengva ir kvaila būtų lyginti turinio kėlimą į Youtube 4K raiška su transliavimu per televiziją 4K raiška.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Aš asmeniškai tai nematau skirtumo, esmė, kad laidos bus transliuojamos 4K, ar TV, ar Youtube, ar iš USB rakto. Man skirtumo nėra, bet kuris dabar išmanesnis televizorius, leidžia žiurėti, DVB-C, DVB-T, DVB-S, Stream, Youtube ir t.t. Dėl transliavimo šaltinio, aš neskirstau laidų. Ar jūs manote, kad reikėtų sakyti tai yra palydovinės laidos, tai yra kabelinės laidos, tai yra internetinės laidos, tai yra nemokamos antžeminės laidos ir t.t.?

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Tai gal vis gi pradės į Youtube transliuoti? Ar jie realiai žengia į televiziją?

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą

    Jie jau dabar į Youtube gali kelti 4K raiškos video. Bet kažkodėl nekelia.
    Iš Andriaus Tapino FB:
    2018 pradedam nuo naujo žingsnio. Nors čia jau ne žingsnis, o labiau šuolis.

    Nuo balandžio „Laisvės TV“ turės savo namus. O namuose bus viskas, ko reikia moderniai televizijai – multifunkcinė TV studija, kurią pritaikysime savo ir Lietuvos Youtuberių reikmėms ir pilnai sukomplektuotos 4K kameros. Kol vienos televizijos dar kapanojasi SD liūne, o kitos drąsina save žengti į HD, mes būsime pirmieji, kurie pradės transliuoti 4K. Sveiki atvykę į ateitį.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Parašė rroomask Rodyti pranešimą

    kada? po 6-10metu?
    Šiais metais.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Nes nėra didelio poreikio. 4K reikalinga tik žiūrint iš nedidelio atstumo į labai didelį teliką.
    Jeigu tikrai planuoja transliuoti kanalą 4K raiška, tai poreikį matyt mato. O poreikis visada auga. Atsidaryk random kokį didesnį Youtuberį - kontentas 4K bus.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą

    Jie jau dabar į Youtube gali kelti 4K raiškos video. Bet kažkodėl nekelia.
    Nes nėra didelio poreikio. 4K reikalinga tik žiūrint iš nedidelio atstumo į labai didelį teliką.
    Paskutinis taisė Lettered; 2018.01.04, 15:17.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą
    Laisvės TV bus 4K.
    Jie jau dabar į Youtube gali kelti 4K raiškos video. Bet kažkodėl nekelia.

    Komentuoti:


  • rroomask
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą
    Laisvės TV bus 4K.
    kada? po 6-10metu?

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Laisvės TV bus 4K.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė rroomask Rodyti pranešimą
    sukurkite tema 4k televizija europoje ar yra bent du kanalai
    Apie 20

    Komentuoti:


  • rroomask
    replied
    sukurkite tema 4k televizija europoje ar yra bent du kanalai

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Ekstrasensų Kovas per LNK žiūriu Full HD. Negaliu atsidžiaugti.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Jūs apie tą Tv3 ir Tv6 HD diskutuojat taip lyg tai būtų metų įvykis

    Komentuoti:

Working...
X