Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Marihuanos legalizavimas

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Kas torčinasi kas nesitorčina. Džiaugiuosi, kad mano dukra nesitorčina.

  Comment


   Parašė Eisinas Rodyti pranešimą
   Kas torčinasi kas nesitorčina. Džiaugiuosi, kad mano dukra nesitorčina.
   Šitai tiksliai žino tik tavo dukra.

   O šiaip tai sena ir nuvalkiota klišė (dažniau būdinga moterims, beje) "mano dukra/sūnus tikrai ne...". Realybė dažnai būna kitokia. Juk jauni žmonės nėra kvaili ir matydami galimą savo tėvų reakciją, elgiasi atitinkamai.

   Aišku, ne visi "torčinasi". Yra tokių, kurie geria ar dar bala žino ką daro. Visgi EDM ir kitokie elektroninių muzikų festivaliai yra beveik išimtinai "narkomanų" jurizdikcija visame pasaulyje. Lietuva jokia išimtis. Kitu atveju tokie festivaliai paprasčiausiai neegzistuotų.
   Paskutinis taisė John; 2015.07.03, 17:14.

   Comment


    Lenki į savo pusę ir tiek. Juokinga tikrai. Reiktų būti didžiu aktoriumi, o gal net aferistu aktyviai dalyvaujant prieš kvaišalus nukreiptoje veikloje, ir patyliukais kažką vartoti. Beje, tokios muzikos ji irgi nesiklauso.

    Comment


     Parašė Eisinas Rodyti pranešimą
     Lenki į savo pusę ir tiek. Juokinga tikrai. Reiktų būti didžiu aktoriumi, o gal net aferistu aktyviai dalyvaujant prieš kvaišalus nukreiptoje veikloje, ir patyliukais kažką vartoti. Beje, tokios muzikos ji irgi nesiklauso.
     Na būna juk visko. Ne visi juk ir mėsą valgo.

     Nors jei neklauso tokios muzikos, tai, aišku, stiprus indikatorius, kad kvaišalų nevartoja.

     Visgi mes čia lyg ir kalbėjom apie festivalius ir jų lankytojus.

     Comment


      Grįžtant prie merginos mirties temos, panaši nelaimė atsitiko UK naujųjų metų naktį, kai mirė du jaunuoliai (atsitiktinumas, bet jie buvo lietuviai).


      The Guardian:
      The Superman pill deaths are the result of our illogical drugs policy

      Visible public information about tablets, their contents and dosage is used to reduce harm in Ibiza. Finally, let’s stop pretending that these PMA deaths are unexpected effects of rogue “ecstasy” and tell the truth: they are a consequence of our current illogical and punitive drug policy.
      Straipsnyje kalbama apie MDMA ir PMA, bet, iš principo tai galioja ir visiems kitiems psichotropikams. Esminė straipsnio mintis: užuot viskam taikius blanket ban'ą, visų pirma turėtų būti koncentruojamasi į visuomenės informavimą apie populiarias svaiginimuisi naudojamas medžiagas, kad būtų galima išvengti nelaimių dėl nežinojimo ar nepakankamos informacijos apie dozavimą ir kontraindikacijas.

      Lengtviausia yra garsiai užbliauti "drausti!" arba "griežčiau bausti!" ir po to užikimšus ausis praignoruoti visus kur kas racionalesnius argumentus. Šiaip jau Lietuvos kovai su narkotikais skirti įstatymai yra gana drakoniški ir absurdiški: už "vidutinio kiekio" (t.y. praktiškai vienos dozės) kai kurių menkai pavojingų substancijų turėjimą ir distribuciją (t.y., tarkim, davimą draugui vakarėlio metu), bent jau teoriškai, gresia ne vieni metai kaliūzės. Ir kas? Ogi nieko. Ne tik kad neišnaikino, bet dabar dar ir kur kas lengviau įsigyti, nei bet kada anksčiau (interneto dėka). Gauti tokių ir kitokių narkotikų nekyla jokių problemų ir tai bet kuriame dideliame mieste galima padaryti per maks. kelioliką minučių net be išankstinių kontaktų.

      Tokioje šviesoje, kokiam reikia būti moliui, kad siūlytum toliau vykdyti tokią visiškai neįgalią ir neefektyvią politiką, kuri nuosekliai ir be išimčių neveikia nuo pat nepriklausomybės atkūrimo? Po galais, netgi Vilniaus čigonų taboro nesugebama sutvarkyti, nors visi puikiai žino, kas ten vyksta. Apie kokius draudimus ir baudimus čia gali būti kalba? Juk faktas kaip blynas: tai NEVEIKIA. Ir niekada neveiks. End of story. Svaiginimasis yra žmogaus prigimtyje ir bandyti su tuo kovoti yra panašiai efektyvu, kaip kovoti su, tarkim, sekso poreikiu (matome, kaip tai "sekasi" Katalikų bažnyčiai ). Užtat galima padaryti, kad žmonės galėtų tai daryti saugiau ir su daugiau informacijos, nei šiuo metu.
      Paskutinis taisė John; 2015.07.03, 22:21.

      Comment


       Parašė John Rodyti pranešimą
       Grįžtant prie merginos mirties temos, panaši nelaimė atsitiko UK naujųjų metų naktį, kai mirė du jaunuoliai (atsitiktinumas, bet jie buvo lietuviai).


       The Guardian:
       The Superman pill deaths are the result of our illogical drugs policy       Straipsnyje kalbama apie MDMA ir PMA, bet, iš principo tai galioja ir visiems kitiems psichotropikams. Esminė straipsnio mintis: užuot viskam taikius blanket ban'ą, visų pirma turėtų būti koncentruojamasi į visuomenės informavimą apie populiarias svaiginimuisi naudojamas medžiagas, kad būtų galima išvengti nelaimių dėl nežinojimo ar nepakankamos informacijos apie dozavimą ir kontraindikacijas.
       Alkoholis legalus, krūva visokių ribojimų ir kokybės kontrolės, ir informacijos apie jo žalą pilna visa media, net mokykliniai vadovėliai, ir koks rezultatas? Kasdien tūkstančiai miršta nuo persigėrimo, vartojimo sukeltų lėtinių ligų, avarijų, buitinių konfliktų ir t.t. Tikrai manai, kad legalizavus kokį nors kokainą nebebūtų mirštančių nuo perdozavimo? Greičiausiai jis taip išpopuliarėtų, kad net neberašytų žiniasklaida apie kiekvieną mirtį, kaip tas yra su alkoholiu.
       Paskutinis taisė Lettered; 2015.07.03, 22:36.
       Flickr

       Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
        Alkoholis legalus, krūva visokių ribojimų ir kokybės kontrolės, ir informacijos apie jo žalą pilna visa media, net mokykliniai vadovėliai, ir koks rezultatas? Kasdien tūkstančiai miršta nuo persigėrimo, vartojimo sukeltų lėtinių ligų, avarijų, buitinių konfliktų ir t.t. Tikrai manai, kad legalizavus kokį nors kokainą nebebūtų mirštančių nuo perdozavimo? Greičiausiai jis taip išpopuliarėtų, kad net neberašytų žiniasklaida apie kiekvieną mirtį, kaip tas yra su alkoholio.
        O kiek būtų mirčių, jei alkoholis būtų nelegalus ir be kokybės kontrolės? Kaip buvo JAV 30's?

        Visgi alkoholio vartojimas mažėja ir taip yra dėl to, kad visuomenė yra gerai informuota apie jo žalą. Dar geresnis pavyzdys - tabakas. Rūkymas, neilgai trukus, bus jei ne išvis išnaikintas, tai visiškai marginalizuotas, nes visuomenė supranta jo keliamą pavojų. O juk ne taip seniai rūkyti buvo cool ir netgi glamorous.

        Nebūtina legalizuoti koksą (nors dekriminalizuoti, ko gero, reiktų, nes tai ypač paklausus ir savo rinką visada turėsiantis narkotikas)., kuris yra sąlyginai pavojingas dėl didelės perdozavimo galimybės ir ypač stiprios psichologinės priklausomybės grėsmės, bet būtina legalizuoti lengvesnius ir mažiau pavojingus narkotikus: marihuaną, MDMA ir LSD/grybus. Tokiu atveju ir kokso poreikis bus prislopintas. Dar labiau mažės kur kas labiau kenksmingo alkoholio ir tabako vartojimas.
        Paskutinis taisė John; 2015.07.03, 22:44.

        Comment


         Tu vaikų turi?

         Comment          Ką bendro turi šitas klausimas su tema? Ar vėl ima baigtis (nors, tiesą sakant, dar net neprasidėjo) tamstos argumentai?

          Comment


           siekiant perdozuot kokso nera taip jau paprasta, kaip atrodo. Ypac su alkoholiu... Galiausiai nuo kokso nera sunku "atstatyt" ir tai galima gan greit padaryt. Bet kaip ir su viskuo - negalima maisyt su visokiais vaistais. Bet del visokiu koksu isvis perdaug nesijaudinciau, tai toks dalykas, kuri iperka labai retas, o nuo perdozavimo saugo ir kaina (200-250lt/gr). Mano nuomone tai turbut antras po marihuanos narkotikas, kuris nera toks zalingas, kokiu norima ji pavaizduot.


           Beje, kasnors bent zinot, kas per renginys yra supynes? Ten jei tu nevartojes tai i tave kreivai ziures nuvaziuokit kitais metais pasidairyt, cia jums ne Karkles purvyne
           Paskutinis taisė ViR2; 2015.07.04, 11:34.

           Comment            Šiaip didelė dalis bet kokios elektroninės muzikos yra kuriama su mintimi, kad ją klausys atitinkamų preparatų užsimetusi publika. Yra tokių, kurie to nesupranta ir tokiuose festivaliuose, ar atitinkamą muziką grojančiuose klubuose, atrodo kvailai, bandydami linguoti į ritmą su alkoholiu rankoj ar išvis be nieko. . Elektroninės muzikos festivalis užmiestyje? Čia kaip ir self explanatory dalykas, kad ten narkotikai liesis laisvai, nes kitaip ir būti negali.

            Comment


             Beje, dėl kokso, not sure, ar reiktų lengva ranka jį nurašyti kaip nepavojingą. Dėl "antro po marihuanos" irgi nesutikčiau. Šita pozicija, imho, vienareikšmiškai priklauso LSD ir MDMA. Koksą perdozuoti ir apsinuodyti kur kas lengviau, nei MD ar LSD. Gal tiesiog reiktų pasakyti, kad tai suaugusiems skirtas narkotikas, kurį ir traktuoti reikia atitinkamai. Having said all that, tai tikrai nėra toks baubas, kaip kai kurie jį isivaizduoja.
             Paskutinis taisė John; 2015.07.04, 12:06.

             Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Having said all that, tai tikrai nėra toks baubas, kaip kai kurie jį isivaizduoja.
              Ir marichuana, ir kokainas, ir heroinas - visi šitie narkotikai yra žmonijos baubai.

              Comment


               O Aleksio pats didžiausias baubas

               Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                O Aleksio pats didžiausias baubas
                Į save pažvelk.

                Comment


                 Aleksio, tiesiog bandau pasakyti, kad pageidautume solidesnio argumentavimo. Neturint ką pasakyti, vertėtų susilaikyti nuo blevyzgojimo.

                 Comment


                  as asmeniskai LSD ir pan (gal grybus tik isemus) laikau tikrai stipresniais uz koksa. Kokso visas efektas yra ant "draivo", kai tuo tarpu pastaruju jau balti arkliai lubom laksto Kaip kieno supratimas, bet as pats koksa daugiau nesveikai stipriam redbului priskirciau. Kas del perdozavimo - visko galima perdozuot, bet su koksu kaip ir su visais tripingui pritaikytais preparatais - kola + snikersas ir jau vel kaip naujas Beje, tam tikram rate yra labai iprasta koksa naudot kaip isblaivinimo priemone pries vairuojant. Ta nesunku pastebet paziurejus i sustriausias masinas prie klubu, ju savininkai tikrai ne blaivi klube buna

                  Comment


                   Be abejo, juk LSD haliucinogenas, kuris "iškerta" visai dienai ir leidžia "išskristi" į kitą galaktiką . Tik nežinau, ar tai vadintina "stiprumu". Tiesiog visiškai kitoks efektas, kuris turi žymiai mažesnį potencialą padaryti fizinę žalą smegenims.
                   Koksas, meanwhile, šiaip suteikia žvalumo. Tiesiog koksas turi gana siaurą range, kuriame galima nesunkiai perdozuoti per neapsižiūrėjimą. LSD tai negresia ir vargu, ar kas nors kada nors mirė nuo LSD intoksikacijos (neskaitant atvejų, kai palindo po kokia mašina ar iššoko per langą ). MDMA pe dozavimui ir apsinuidyjimui pasiekti irgi reiktų suryti velniai žino kokį kiekį. O va su koksu kur kas paprasčiau ir padariniai gali būti žymiai staigesni ir liūdnesni. Kitas dalykas, kad yra nemažai žmonių, kurie turi hyperjautrumą koksui. Vėlgi didėja rizika užsilenkti net nuo mažo kiekio. Plius stipresnė psichologinė priklausomybė ir didesnė long-term žala sveikatai. Tai žymiai labiau badass drugs'as, jeigu galima taip išsireikšti.

                   Vėlgi, nesakau, kad tai kažkoks baisiai pavojingas daiktas, bet tikrai pavojingesnis uz LSD, MDMA ir panašius.
                   Paskutinis taisė John; 2015.07.04, 14:51.

                   Comment


                    Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                    siekiant perdozuot kokso nera taip jau paprasta, kaip atrodo. Ypac su alkoholiu... Galiausiai nuo kokso nera sunku "atstatyt" ir tai galima gan greit padaryt. Bet kaip ir su viskuo - negalima maisyt su visokiais vaistais. Bet del visokiu koksu isvis perdaug nesijaudinciau, tai toks dalykas, kuri iperka labai retas, o nuo perdozavimo saugo ir kaina (200-250lt/gr). Mano nuomone tai turbut antras po marihuanos narkotikas, kuris nera toks zalingas, kokiu norima ji pavaizduot.


                    Beje, kasnors bent zinot, kas per renginys yra supynes? Ten jei tu nevartojes tai i tave kreivai ziures nuvaziuokit kitais metais pasidairyt, cia jums ne Karkles purvyne
                    Sūpynės perėme labai daug Satta'os publikos, kuris buvo turbūt "labiausiai" apsipūtusių festivalis šaly. Dabar liko Sūpynės, Tundra, Nibiru. Žmonės žino, kur važiuoja ir ko, čia jų reikalas. Retai ten pasitaiko nesusipratusių "gerų tėvelių dukryčių", kaip kad Eisino. O patirtis rodo, kad dažnai būtent tos "gerosios mergaitės" tą kone dažniausiai ir mėgsta. Visuomenėj, ypač tarp vyresnių žmonių, labai klaidingas vartojančio paveikslas. Tokios už tai atsakingos politikės kaip Mikutienė, tuo klausimu visiškai nesiorientuoja. O liūdna.

                    Comment


                     Parašė John Rodyti pranešimą
                     Vėlgi, nesakau, kad tai kažkoks baisiai pavojingas daiktas, bet tikrai pavojingesnis uz LSD, MDMA ir panašius.
                     Visi narkotikai yra pavojingi sveikatai, todėl jų vartojimą reikia riboti ir drausti.

                     Comment

                     Working...
                     X