Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauja lenktynių trasa

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Nauja lenktynių trasa

  Atsimenate prieš gerus metus, atrodo Brundza, kalbėjo , kad tuoj statys nauja lenktynių areną(aukščiausi reikalvimai, vykti negalės tik f-1 varžybos), su keliasdešimt tūkstančių vietų kėdučių šalia Vilniaus. Ar kas nors vystoma, ar projektas žlugo?

  Senas straipsnis

  #2
  Parašė Inžinierius
  Atsimenate prieš gerus metus, atrodo Brundza, kalbėjo , kad tuoj statys nauja lenktynių areną(aukščiausi reikalvimai, vykti negalės tik f-1 varžybos), su keliasdešimt tūkstančių vietų kėdučių šalia Vilniaus. Ar kas nors vystoma, ar projektas žlugo?

  Senas straipsnis
  Na, as zinau, kad si projekta Brundza atnese derinti i KVAD pries savaite, ten kilo sumaistis, nes Lentvario dvaras turi saugoma teritorija su vizualines apsaugos zona, kuo tai baigsis neaisku, nes jo trasa priestarauja paveldosauginiams reikalavimams
  אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
  אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

  Comment


   #3
   Nesupykčiau jei prie Vilniaus pastatytų hipodromą. Ar niekas neketina to daryt?

   Comment


    #4
    Parašė farbrom
    Nesupykčiau jei prie Vilniaus pastatytų hipodromą. Ar niekas neketina to daryt?
    Kazkodel abejoju ar Vilniuje greitu laiku toki isvysime. Tai brangus dalykas. Be to lietuviui archiau sirdies metaliniai zirgai

    Comment


     #5
     Kazkada zadejo investicijas ir i Kacerines trasa kaune (www.nemunoziedas.lt). Zadejo padaryti F-3 trasa. Zadejo...

     Comment


      #6
      Seip tai galima prisimint lenktyniu trasas. Nepelnytai jos forume nebedidkutuojamos.
      Del Liutass'o pastabos: imetu straipsneli is kauno dienos (tiesa, parasytas, oi kaip seniai 2003.12.17 d., neaisku,ar kokie pokyciai ivyko per ta laika -jei kas apsviestu, ar zino - gal papasakos, kokia ten dabar padetis):
      http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=15060

      Kauno lenktynių Mekoje - atsinaujinimo ženklai
      Trasai renovuoti investuota daugiau nei milijonas litų
      Kačerginės “Nemuno žiedo” trasa nuo šiol bus šiek tiek saugesnė lenktyniauti. Vakar čia po rekonstrukcijos iškilmingai atidarytas prieš tai pavojingiausias buvęs trasos ruožas. Visam objektui renovuoti dar reikia apie 21 mln. litų.

      Renovuota pagal rekomendacijas

      Nuo 1997-ųjų viešąją įstaigą “Nemuno žiedas” valdo Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamentas, nors šiame objekte varžybos rengiamos jau 40 metų.

      Pernai trasų infrastruktūros analizę atliko Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) lenktynių trasų komisijos ekspertas Marcelas Martinas. Jis išvadas pateikė 60 lapų segtuve. Būtent pagal prancūzo pateiktas rekomendacijas lietuviai parengė sporto komplekso renovacijos projektą. Pernai jam pritarė ir šalies Vyriausybė, šiemet skyrusi 1,15 mln. litų. Už šias lėšas pavyko rekonstruoti šeštadalį trasos.

      “Rekonstravus visą trasą, FIA turėtų suteikti objektui 3-4 kategoriją”, - vylėsi “Nemuno žiedo” direktorius Eduardas Jakas. Tokį aukštą įvertinimą “Nemuno žiedas” gaus tik tokiu atveju, jei rekonstruojant trasą, bus laikomasi M.Martino rekomendacijų. Aukščiausia penktąja kategorija įvertinamos tik tos trasos, kuriose varžosi “Formulės-1” bolidai.

      Pasak E.Jako, įgyvendinti visą projektą reikia apie 21 mln. litų. “Nemuno žiedo” vadovai tikisi darbus užbaigti iki 2006 m.

      Rekonstruojant trasą rangovui UAB “Kamesta” kilo ir nemažai sunkumų, nes tai yra specifinis objektas, kuriame beveik visą laiką vyksta varžybos ir treniruotės. Šiais metais “Nemuno žiede” surengtos iš viso 36 lenktynės, todėl rekonstrukcija suintensyvėjo tik vėlų rudenį. Atnaujintas tik tas ruožas, kurį žiūrovai populiariai vadina “prie ąžuolo”. Būtent šis ruožas ir kėlė daugiausiai rūpesčių. Trasos atidaryme dalyvavę sportininkai ir veteranai sakė, kad šioje vietoje sunkiai suvaldomi automobiliai dažnai išlėkdavo iš trasos.

      Šiuo metu čia įrengta apsauginė sienelė. Jos dalys buvo atvežtos iš Švedijos. E.Jakas teigė, kad ir lenktynių danga dabar atitinka aukščiausius reikalavimus. Žemiausiame trasos taške, pakalnėje, įrengta vandens pralaida, o saugos zonoms įrengti panaudotas specialus žvyras. Jo dalelės aptakios, o skersmuo neviršija 0,5-1,5 cm.

      Trasoje - penkios mirtys

      “Kauno dienos” kalbinti sportininkai teigė, kad vargu ar nauja apsauginė sienelė sulaikytų dideliu greičiu į ją įsirėžusį automobilį. Bet permainas “Nemuno žiede” jie vertino teigiamai.

      Per 40 metų “Nemuno žiede” žuvo iš viso 5 žmonės - 4 žiūrovai ir vienas motociklininkas.

      “Rekonstruota šeštadalis trasos, bet dar apie 80-85 proc. neatnaujinta”, - ir juokais, ir rimtai iškilmingam atidarymui išrikiuotiems kviestiniams svečiams priekaištavo žinomas ralio meistras Eugenijus Tumalevičius.

      Comment


       #7
       Dėja net RF neturi F-1 trasos, ką jau kalbėt apie Lietuvą?
       http://www.nikasmorozov.lt

       Comment


        #8
        Daug ko neturi RF...
        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

        Comment


         #9
         Lietuvoje tikrai nebus F-1 trąsos Bent jau artimiausius 20 m.

         Comment


          #10
          Lietuvoje niekada nebus f-1 trasos jeigu viskas bus taip vilkinama
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


           #11
           šitas klausimas matau nutilo nutilo prieš 2 metus gal kas kokių naujienų žino? ar tas projektas mirė
           RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

           Comment


            #12
            Geras klausimas. Aš pats neperseniausiai buvau prisiminęs šitą Brunzos šneką apie trasą, būtų tikrai labai malonu jei kas nors pasidalintų bet kokiomis žiniomis apie tai.

            Comment


             #13
             f1 žiedas Lietuvai tikrai kol kad per aukštas siekis būtų, tuo labiau, kad trasoms keliami vis aukštesni ir aukštesni reikalavimai, net arabų šalys turi nertis iš paskutiniųjų, kad trasos įtiktų FIA, Bernie ir tt ir pan. Bet turėti bent vieną trasą, atitinkančią tarptautinių varžybų reikalavimus. Tuo labiau, kad dabar turim Kazimierą Vasiliauską, kuris atrodo labai perspektyvus ir, žinoma, čia utopija, bet būtų šaunu, jei galėtume stebėti savo pilotą, važiojantį savo trasoje

             Comment


              #14
              Ivestavus keletą milijonų į Nemuno žiedo trasą būtų galima rengti Formulės du lenktynes. Deja nėra žmonių kurie tam aukotų pinigus, o kadangi autosportas Lietuvoje nepopuliarus tai ir iš reklamos jokios naudos.
              Daugiau mano nuotraukų >>>

              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

              Comment


               #15
               Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
               o kadangi autosportas Lietuvoje nepopuliarus
               Pabuvus žiemos ralyje tikrai prieštarauju šitam tamstos teiginiui
               Aš neliūdnas - aš blaivus

               Comment


                #16
                Žiūriu archeologų forume labai padaugėjo

                Comment


                 #17
                 Parašė Xmaster Rodyti pranešimą
                 Žiūriu archeologų forume labai padaugėjo
                 Aha, gerai pasakyta O realiai tai galim pamiršt tą lenktynių trasą. Ir taip turim svarbesnių neįgyvendintų projektų, negu ta trasa.
                 You might surprise yourself.

                 Miestai.net FB

                 Comment


                  #18
                  Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                  Pabuvus žiemos ralyje tikrai prieštarauju šitam tamstos teiginiui
                  Winter ralis pritraukė daug žmonių, kadangi tai praktiškai vienintelis autosporto renginys žiemą (neskaitan keleto mėgėjų lenktynių), taip pat šio renginio organizatoriai puikiai išvystė visą jo infrsatruktūrą, kas davė puikių rezultatų. Beje Lietuvoje ralio fanų manau yra daugiau negu žiedo, tad šis renginys nelabai susijęs su trasa.
                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                  Comment


                   #19
                   Manau aukšto lygio žiedinės, kad ir ne F-1, o tarkim K.Vasiliausko F-2, paskui kokiu "touring" cars lenktynės sutrauktų žiūrovus ne tik iš Lietuvos, o ir iš aplinkinių valstybių, tad tribūnų užpildymo klausimas neturėtų būti problematiškas

                   Comment


                    #20
                    Pritariu nuomonei, kad Lietuva nėra žiedinių lenktynių šalis. Ralis, motokrosas ir kitokie purvynai tikrai kur kas labiau užveda lietuvio širdį, ir aš tai sakau visiškai rimtai. Teko stebėti...

                    Comment

                    Unconfigured Ad Widget

                    Collapse
                    Working...
                    X