Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Smauglys
    replied
    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Nelygiavertiška lyginti trumpametražio su netrumpametražiu filmu. Jų tikslas ir auditorija visai kita.

    Beje, nepaminėjai, o aš tik filmo pabaigoje supratau, kad čia filmas apie kurčiųjų gyvenimą
    Nebūtinai apie kurčiųjų gyvenimą. Galima pritaikyti, bet pats netaikau.

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Parašė dolfis Rodyti pranešimą
    12min filmukas 100 kartų geresnis už begale holivudinių romantinių filmų. Nuostabus darbas

    Youtube video
    Nelygiavertiška lyginti trumpametražio su netrumpametražiu filmu. Jų tikslas ir auditorija visai kita.

    Beje, nepaminėjai, o aš tik filmo pabaigoje supratau, kad čia filmas apie kurčiųjų gyvenimą
    Paskutinis taisė Ametistas; 2010.12.17, 13:32.

    Komentuoti:


  • dolfis
    replied
    12min filmukas 100 kartų geresnis už begale holivudinių romantinių filmų. Nuostabus darbas

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Bet aš iš esmės sutinku, kad tai subjektyvu. Tiems, kas yra ištikimi Amerikietiškoms socialinėms vertybėms kine, Shawshank Redemption tikrai turėtų būti geras kandidatas į aukščiausią vietą jų top-10.
    Na IMDB ir yra amerikiečių portalas, kaip ir vertinantys filmus pagrinde yra amerikiečiai. Įdomu kokių daugiau yra panašių portalų kitose šalyse. Komercinių tiek ir nekomercinių filmų būna ir blogų ir gerų, bet komerciniai filmai labiau atspindi šalies kultūrą.
    p.s. lietuviško portalo geriausių filmų topas:
    http://www.kinas.info/?top_movies
    britų:
    http://www.britmovie.co.uk/cgi-bin/b...gi?action=List
    prancūzų:
    http://filmsdefrance.com/FDF_The_FDF...nch_Films.html
    Paskutinis taisė Lettered; 2010.12.12, 21:48.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Pasakyk savo filmų top 10, nebūtinai eilės tvarka, tiesiog, kas pirmiausia šauna į galvą.
    Kaip jau buvo pastebėta, nereiktų statyti komercinius filmus ir nekomercinius į vieną eilę.
    Na mano pastebėjimai, viso labo, tėra replika į teiginius kaip "geriausias visų laikų filmas".

    Ir kodėl komercinių ir nekomercinių filmų negalima dėti į tą pačią eilę? Mano top-10 puikiai sutaria ir komerciniai ir nekomerciniai filmai ir nematau priežačių, kodėl negalima jų lyginti. Juk kartais McDOnald'as tikrai pasiūlo neblogo maisto, kuomet brangūs prancūziški restoranai kartais pateikia maistą, kurio net nesinori valgyti po paragavimo.

    Bet aš iš esmės sutinku, kad tai subjektyvu. Tiems, kas yra ištikimi Amerikietiškoms socialinėms vertybėms kine, Shawshank Redemption tikrai turėtų būti geras kandidatas į aukščiausią vietą jų top-10.
    Paskutinis taisė John; 2010.12.12, 21:00.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Tai kad IMDB yra, kaip čia pasakius, praeities dalykas. Jei prieš 10 metų visi kino mėgėjai niekur kitur net neidavo skaityti reviu ar žiūrėti vertinimų, tai šiandien tai daro retas. Tai kaip koks rudimentinis produktas, kuris užsiliko kaip amerikietiškos visuomenės atspindys pasaulio kine, bet ne daugiau.

    O Shawshank Redpemption yra tikrai idealus kandidatas būti "geriausiu visų laikų filmu" (suprask, populiariausiu Holivudo blockbuster'iu). Vien ko vertas happyendingas, jau nekalbant apie politinio korektiškumo dozę.
    Aišku, tas filmas tikrai neblogas, bet jis niekada negautų daug dėmesio, pavyzdžiui, Kanų kino festivalyje ar panašiose vietose ir aišku kodėl. Tiesiog tai neblogas didelio biudžeto filmas, padarytas, pasinaudojant populiariomis Holivudo klišėmis su gerai įgyvendinta technne puse, kurio pagrindinė auditorija yra burgerius kemšantys amerikiečiai ir sakantys "oh man, this is the goddamn best movie in history, man!".
    Pasakyk savo filmų top 10, nebūtinai eilės tvarka, tiesiog, kas pirmiausia šauna į galvą.
    Kaip jau buvo pastebėta, nereiktų statyti komercinius filmus ir nekomercinius į vieną eilę.
    Paskutinis taisė Lettered; 2010.12.12, 20:47.

    Komentuoti:


  • Berliner
    replied
    Paskutiniu metu žiūrėjau daug lenkiškų filmų, dalis jų tikrai paliko neblogą įspūdį, tad pasidalinsiu:

    1. Wszystko, co kocham (Viskas, ką myliu). 2009, imdb reitingas 7,1. Veiksmas vyksta aštuntajame dešimtmetyje, kai kyla Solidarumo judėjimas, keletas mokyklą baigiančių vaikinų sukuria pankroko grupę ir taip išreiškia savo poziciją.



    2. Chlopaki nie placza (Vaikinai neverkia). 2000, imdb reitingas 7,5. Man labai priminė lietuviškąjį Zero. Filme lengvai juokiamasi iš Lenkijos gangsterių.



    3. Dom zly (Tamsus namas). 2009, imdb reitingas 7,4. Siaubo filmas apie paskyrimą gavusį darbininką, kuris pernakvoja pakelėje esančiame vienkiemyje, kur atsitinka netikėtų dalykų. Šiaip keistas filmas, be to yra daug vietų, kurias sunku suprasti neturint išankstinių žinių apie Lenkiją, vis dėlto man suėjo visai neblogai.



    4. Seksmisja (Seksmisija). 1984, imdb reitingas 7,9. Šis filmas man buvo didžiausia staigmena ir netikėtumas, tikra Lenkijos kino klasika. Rekomenduoju visiems. Nors filmas nufilmuotas komunistinėje Lenkijoje, yra labai ryški antikomunistinė potekstė, kurios net keista kaip nepastebėjo cenzoriai.



    5. Symetria (Simetrija). 2007, imdb reitingas 7,7. Filmas apie kalėjimų sistemą Lenkijoje ir taip, kaip kalėjimas gali pakeisti žmogų.



    Manau tikrai verta pamatyti kaimyninės šalies filmų, nes tai padeda suprasti, kokie iki kraujo panašūs mes esame (kartais atrodo, kad tie filmai yra apie Lietuvą, sunku rasti kažkokių didelių skirtumų, išskyrus kalbą), galbūt tada sumažėtų nacionalistinių jausmų ir įsivaizdavimo, kad esame unikaliausia tauta pasaulyje.

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Na iš esmės taip. Aš ir bandau tai pasakyti - tai veinas geriausių mainstreaminių filmų. Na maždaug, kaip ir McDonald'as ar Pret a Manger yra vieni geriausių mainstreaminių restoranų, kur gali labai greit ir smagiai su draugais laisvalaikiu pavalgyti burgerių ar kokybišų sumuštinių
    Iš esmės tiesa, nors McMaistas taip gerai nesivirškina.

    p.s. Kodėl britai savo sumuštinių užkandinę pavadino prancūziškai?

    p.s.s. Jei dar kas nematėt rekomenduojų pažiūrėti šitą. Gana netipiška istorija (Kaip istoriniam filmui) + puiki Rachel Wesz vaidyba.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą
    Tai jis vienas geriausių "standartinių" filmų. t.y. labai smagiai laisvalaikiu susižiūri. Norint ko rimtesnio jau valdo europietiškas (Suprask, Ispanų/Prancūzų/Italų) kinas. Bet čia jau atskiros kategorijos ir gaunasi kaip lyginti obuolius su apelsinais. Reikia tiek vienų tiek kitų filmų ir jie abu gali būti "geros kokybės.
    Na iš esmės taip. Aš ir bandau tai pasakyti - tai veinas geriausių mainstreaminių filmų. Na maždaug, kaip ir McDonald'as ar Pret a Manger yra vieni geriausių mainstreaminių restoranų, kur gali labai greit ir smagiai su draugais laisvalaikiu pavalgyti burgerių ar kokybišų sumuštinių

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Tai kad IMDB yra, kaip čia pasakius, praeities dalykas. Jei prieš 10 metų visi kino mėgėjai niekur kitur net neidavo skaityti reviu ar žiūrėti vertinimų, tai šiandien tai daro retas. Tai kaip koks rudimentinis produktas, kuris užsiliko kaip amerikietiškos visuomenės atspindys pasaulio kine, bet ne daugiau.

    O Shawshank Redpemption yra tikrai idealus kandidatas būti "geriausiu visų laikų filmu" (suprask, populiariausiu Holivudo blockbuster'iu). Vien ko vertas happyendingas, jau nekalbant apie politinio korektiškumo dozę.
    Aišku, tas filmas tikrai neblogas, bet jis niekada negautų daug dėmesio, pavyzdžiui, Kanų kino festivalyje ar panašiose vietose ir aišku kodėl. Tiesiog tai neblogas didelio biudžeto filmas, padarytas, pasinaudojant populiariomis Holivudo klišėmis su gerai įgyvendinta technne puse, kurio pagrindinė auditorija yra burgerius kemšantys amerikiečiai ir sakantys "oh man, this is the goddamn best movie in history, man!".
    Tai jis vienas geriausių "standartinių" filmų. t.y. labai smagiai laisvalaikiu susižiūri. Norint ko rimtesnio jau valdo europietiškas (Suprask, Ispanų/Prancūzų/Italų) kinas. Bet čia jau atskiros kategorijos ir gaunasi kaip lyginti obuolius su apelsinais. Reikia tiek vienų tiek kitų filmų ir jie abu gali būti "geros kokybės.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą
    Ne veltui IMDB sąrašo pirmoje vietoje. Tikrai jos nusipelnė.
    Tai kad IMDB yra, kaip čia pasakius, praeities dalykas. Jei prieš 10 metų visi kino mėgėjai niekur kitur net neidavo skaityti reviu ar žiūrėti vertinimų, tai šiandien tai daro retas. Tai kaip koks rudimentinis produktas, kuris užsiliko kaip amerikietiškos visuomenės atspindys pasaulio kine, bet ne daugiau.

    O Shawshank Redpemption yra tikrai idealus kandidatas būti "geriausiu visų laikų filmu" (suprask, populiariausiu Holivudo blockbuster'iu). Vien ko vertas happyendingas, jau nekalbant apie politinio korektiškumo dozę.
    Aišku, tas filmas tikrai neblogas, bet jis niekada negautų daug dėmesio, pavyzdžiui, Kanų kino festivalyje ar panašiose vietose ir aišku kodėl. Tiesiog tai neblogas didelio biudžeto filmas, padarytas, pasinaudojant populiariomis Holivudo klišėmis su gerai įgyvendinta technne puse, kurio pagrindinė auditorija yra burgerius kemšantys amerikiečiai ir sakantys "oh man, this is the goddamn best movie in history, man!".
    Paskutinis taisė John; 2010.12.11, 17:43.

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Susigundžiau ir pažiūrėjau. Na, nesakyčiau, kad jis yra tikrai labai geras filmas. Gal čia tik man taip, bet man nepatinka filmai, kuriuose beveik iki pat pabaigos nesusigaudai kas ir kodėl vyksta. Toks įspūdis, kad norėta padaryt kažką epinio, bet iki galo taip ir neišbaigta.. Duodu 7.

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    3. 13 - netradicinis, kiek žiaurokas, verčiantis susimąstyti. 8,5/10.
    Patikrinau tavo šį pasiūlymą. Nu toks tikrai keistokas, nors manęs neprivertė susimąstyti, aš jam gal 8 išdrebinčiau

    O pats žiūrėjau Skyline, namuose per kompą, tai man kaip tokio žandro mėgėjui visai patiko, aišku nėra tokių masinių scenų kaip kituose filmuose, bet gal todėl ir patiko. Įsijauti, kaip tos mažos grupelės narys. Ir turbūt pirmą kartą gyvenime eisiu į kino teatrą įvertinti efektus 3D, nors tą filmą jau matęs buvau, dažniausiai viskas turėtų būti atvirkščiai Duočiam jam 8,5

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Oi, The Town kai žiūrėjau kine tai išėjau patenkintas kaip reta

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    5. The Shawshank Redemption - na šitas tai klasika, geriausias visų laikų filmas kalėjimų tematika. Tobulas. 10/10.
    Ne veltui IMDB sąrašo pirmoje vietoje. Tikrai jos nusipelnė.

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Beje, jei kas dar nematėt - Vampires Suck - "Saulėlydžio" parodija - tiesiog must see visiems Saulėlydžio gerbėjams ir (ypač) negerbėjams Bet prieš tai reikia būt mačius pirmąji "Saulėlydį", kad daugmaž būtų aišku kas kur.

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Pažiūrėjau čia per kelias dienas biškį filmų:

    1. The Town - veiksmo ne ypač daug, bet nuobodžiaut neteko. Atmosfera sukurta gera, tokia niūroka, slogi, bet būtent šitaip įsivaizduočiau tokio tipo filmą. Puikiai Aflekas padirbėjo Duodu 9/10.

    2. Dance of the dead - dar viena zombių komedija. Jei viską žiūri per ironijos prizmę ir su nuotaika maždaug "die DIE, motherfucker!", tai susižiūri gana smagiai. 7,5/10.

    3. 13 - netradicinis, kiek žiaurokas, verčiantis susimąstyti. 8,5/10.

    4. Suspect Zero - truputį priminė filmą "Se7en" su Bradu Pitu, bet tokio įspūdžio nepaliko. Kaip mistiniam trileriui, per daug mistikos ir per mažai trilerio 6,5/10.

    5. The Shawshank Redemption - na šitas tai klasika, geriausias visų laikų filmas kalėjimų tematika. Tobulas. 10/10.

    Gero savaitgalio

    Komentuoti:


  • Maarko
    replied
    Franklyn (http://www.imdb.com/title/tt0893402/) atrodo iki šiol niekas nebuvo rekomendavęs (bent jau paieška nerodo) - tikrai labai geras filmas, per paskutinius metus bent kelis kartus žiūrėjau, yra LM. Nors dažniausiai pasitikiu imdb reitingais, šį kartą galiu drąsiai sakyti, kad filmas nuvertintas, idėja tikrai originali, įdomus ir unikalus siužetas, superinis garso takelis, labai graži aktorė, ypač kuomet raudonais plaukais, o kas svarbiausia, kaip ir daug kitų gerų filmų (fight club arba shutter island) šis yra apie šizofrenikus - labai smarkiai rekomenduoju

    p.s. ingos rekomenduotas Das Lieben den Anderen, taip pat labai vertas dėmesio

    Komentuoti:


  • inga.
    replied
    KITŲ GYVENIMAS (DAS LIEBEN DEN ANDEREN)
    1984 VDR, saugumo policija šnipinėja rašytoją ir jo žmoną. IMBD 8,5/10
    Gera ne holivudinė drama
    treileris:http://www.youtube.com/watch?v=n3_iLOp6IhM
    filmas rusų k.:
    http://video.mail.ru/mail/dmitrii_hahin/93/2276.html
    Paskutinis taisė inga.; 2010.11.30, 20:51.

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Jei norit lengvo ir neįpareigojančio filmelio, siūlau "Easy A" (Lietuvoje verčiamas kaip "Lengvabūdė pirmūnė"). Geri aktoriai (gražios aktorės), originalūs personažai (ypač patiko pagrindinės herojės tėvų personažai), nemažai linksmų vietų. Nu toks lengvas, visai nieko

    Komentuoti:

Working...
X