Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vaizdo plokštė

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Vaizdo plokštė

  Reikalinga vaizdo plokštė senam kompui:  Plokštė reikalinga tik 2D, t.y. Full HD filmų ir fotkių žiurėjimui. Jokių žaidimų ir 3D palaikymo nereikia.
  Norėčiau turėti be ventiliatoriaus ir žemo profilio.
  Gal kas žino ir gali pasakyti tą temą?
  Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
  Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

  #2
  Tavo atveju turėtų visiškai pakakti tokios http://www.skytech.lt/eah6450-slndi1...t-p-64151.html , nes dėti kažką brangiau į tokį PC tiesiog nėra prasmės. Tik siūlau pasidomėti, ar šiai plokštei yra Win XP skirtos tvarkyklės. GPU atmminties pralaida - tik 64bit, bet tavo reikalavimus turėtų atitikti. Va čia yra šiek tiek atsiliepimų http://www.newegg.com/Product/Produc...scrollFullInfo
  P. S. Tiesa, nesu įsitikinęs, ar tiks tavo PC esanti PCI express jungtis. Bet kokiu atveju siūlau ieškotis panašios vaizdo plokštės, jei tik tiek iš jos tereikia.
  Paskutinis taisė Amiga; 2012.11.01, 10:45.

  Comment


   #3
   Norint žiūrėti full hd, geriau imti gerą plokštę, o ne pačią pigiausią. Labai gerai yra, kada pati vga turi hd apdorojimo procesorių (hardware acceleration) ir nuimą šitą reikalą nuo pagrindinio cpu. Ypač, rekomenduotina, jeigu kompas yra senesnis. Tiesa, jeigu reikia "low profile", paieškos gali būti ilgos.
   Paskutinis taisė SPX; 2012.11.01, 11:49.
   Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

   Comment

   Working...
   X