Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikia pagalbos...

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Grazvis
    replied
    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
    Ar galėtumėte punktais surašyti kokia aparatūra yra reikalinga? Taip būtų lengviau susigaudyti ir susidėlioti į lentynas savo mintis.
    jei taip punktais, tai:

    TV tuneris, jungiamas prie pc per USB jungtį. tokiais turėtų prekiauti skytech ar varlė. kažkas panašaus į šitą: http://www.skytech.lt/mt4168-imtuvas...-p-119473.html

    laidų tulpė-tulpė, kad galima būtų pasijungti prie VHS leistuvo.

    pačio VHS leistuvo.

    Viskas, daugiau nieko nereiks. programinė įranga įrašymui bus prie TV tunerio.

    bet kurioje elektronikos parduotuvėje, manau, kad sukomplektuos visus reikalingus laidus ir priedėlius, tik reikia paaškint, ką nori daryti.

    Komentuoti:


  • Naujaneriai
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Gal, bet pigiau bus iš Kinijos atsisiųst http://www.aliexpress.com/wholesale?...20131109075317
    Aš įpratęs nueiti į parduotuvę ir nusipirkti.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Gal, bet pigiau bus iš Kinijos atsisiųst http://www.aliexpress.com/wholesale?...20131109075317

    Komentuoti:


  • Naujaneriai
    replied
    Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
    Na kur siunciau ebay nuoroda ten viskas 1 yra viena gal pajungi prie videoplejerio antra usb gala kisi i PC susidiegi kartu duota CD ir ten toliau jau idiegtos programos nusistatineji reikiamus parametrus.
    Youtube video
    Parašė sknts Rodyti pranešimą
    Jei nori video perkelti į kompiuterį, tai tau reikia video kasečių grotuvo, tokio daikto: http://www.amazon.com/Diamond-VC500-...3998780&sr=1-3 ir video redagavimo programos.
    Ar Vilniuje esančios parduotuvės jais prekiauja?

    Komentuoti:


  • sknts
    replied
    Jei nori video perkelti į kompiuterį, tai tau reikia video kasečių grotuvo, tokio daikto: http://www.amazon.com/Diamond-VC500-...3998780&sr=1-3 ir video redagavimo programos.

    Komentuoti:


  • NIR_Rimc
    replied
    Na kur siunciau ebay nuoroda ten viskas 1 yra viena gal pajungi prie videoplejerio antra usb gala kisi i PC susidiegi kartu duota CD ir ten toliau jau idiegtos programos nusistatineji reikiamus parametrus.

    Komentuoti:


  • Naujaneriai
    replied
    Parašė Grazvis Rodyti pranešimą
    Na taip. Aukščiau kolegos norodytu TV tuneriu, jungiamu per USB. Tuo pačiu bus ir visi reikalingi įrankiai įrašymui į pc.
    Ar galėtumėte punktais surašyti kokia aparatūra yra reikalinga? Taip būtų lengviau susigaudyti ir susidėlioti į lentynas savo mintis.

    Komentuoti:


  • Grazvis
    replied
    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
    Gal yra galimybė tiesiai į kompiuterį įrašyti iš VHS kasečių?
    Na taip. Aukščiau kolegos norodytu TV tuneriu, jungiamu per USB. Tuo pačiu bus ir visi reikalingi įrankiai įrašymui į pc.

    Komentuoti:


  • Naujaneriai
    replied
    Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
    Kur Vytautas_LT raso. Tai buitinis ne kompiuteryje esantys dvd IRASANTIS (turintis galimybe irasineti DVD grotuvas). Jei neklystu jie pasirode patys paskutiniai is DVD grotuvu, pries pat BLUE-RAY. Buvo net tokiu kur statydavos ir VHS kasete ir DVD i 1 grotuva.
    Youtube video
    Youtube video
    Gal yra galimybė tiesiai į kompiuterį įrašyti iš VHS kasečių?

    Komentuoti:


  • NIR_Rimc
    replied
    Kur Vytautas_LT raso. Tai buitinis ne kompiuteryje esantys dvd IRASANTIS (turintis galimybe irasineti DVD grotuvas). Jei neklystu jie pasirode patys paskutiniai is DVD grotuvu, pries pat BLUE-RAY. Buvo net tokiu kur statydavos ir VHS kasete ir DVD i 1 grotuva.

    Komentuoti:


  • Naujaneriai
    replied
    UOTE=Vytautas_LT;758109]Šiam tikslui aš naudojau DVD grotuvą su įrašymo funkcija. Šiuo atveju perrašai tiesiai į DVD diską.[/QUOTE]

    Dėkoju NIR_Rimc ir Vytautas_LT už atsakymus.

    O Kaip Vytautas_LT ankstesne pranešime kasetę perrašo į DVD diską? Kokia reikalinga įranga, aparatūra? Gal galėtumėte, kokį video parodyti?

    Būsiu dėkingas.

    Komentuoti:


  • Vytautas_LT
    replied
    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
    Kaip suskaitmeninti tokias video kasetes? Žiūrėti į nuotrauką
    Atvaizdas


    Su kokia programa tai galima atlikti? Ir kokios aparatūros reikėtų?

    Būsiu labai dėkingas.
    Šiam tikslui aš naudojau DVD grotuvą su įrašymo funkcija. Šiuo atveju perrašai tiesiai į DVD diską.

    Komentuoti:


  • NIR_Rimc
    replied
    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
    Kaip suskaitmeninti tokias video kasetes? Žiūrėti į nuotrauką
    Atvaizdas


    Su kokia programa tai galima atlikti? Ir kokios aparatūros reikėtų?

    Būsiu labai dėkingas.


    http://www.ebay.co.uk/itm/USB-2-0-Vi...item4d132e7153
    Paskutinis taisė NIR_Rimc; 2013.11.07, 13:19.

    Komentuoti:


  • Naujaneriai
    replied
    Kaip suskaitmeninti tokias video kasetes? Žiūrėti į nuotrauką


    Su kokia programa tai galima atlikti? Ir kokios aparatūros reikėtų?

    Būsiu labai dėkingas.

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Kalbant apie primityviausią įrašinėjimą su antru laidu nufotografuotu, gautųsi kokybė tokia (o gal dar ir prastesnė): http://www44.zippyshare.com/v/15935223/file.html

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Audacity

    O dėl video suskaitmeninimo tai reiktų visų pirma išsiaiškinti kiek audio ir video išėjimų yra pas draugą aparatūroje. Ar tai būtų toks variantas (po vieną audio ir video out)?:

    http://shop.olympus.lt/products_imag...00_10196_0.png

    Ar koks kitas?

    Betkokiu atveju geriau to klaust perkant laidą parduotuvėje.

    O programos aš nežinau.

    Komentuoti:


  • Naujaneriai
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Bandei ieškoti pagalbos per youtube?

    Kaip daryti yra labai aiškiai parodoma šiame klipuke:
    Youtube video

    Jei nori daugiau pažaist su įrašo kokybe, tai pažiūrėk čia kaip tai daroma:
    Youtube video

    Abiejuose klipukuose yra naudojama Audacity programa, kurią ir aš rekomenduoju tau pabandyt. Iš asmeninės patirties sakau, kad tai yra fantastiška programa darbui su audio įrašais.
    Ačiū už išsamų atsakymą ir patarimą. Man per paieškas nesiseka surasti reikiamų programų. O kaip ją atsiųsti? O kaip tada būtų galima video kasetes suskaitmeninti (jas nori vienas draugas suskaitmeninti bei darbo archyvinius vaizdo įrašus reikia suskaitmeninti iš video kasečių). Kokios įrangos, aparatūros reikėtų video kasečių suskaitmenimui?
    Būsiu dėkingas už pagalbą, patarimus.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Bandei ieškoti pagalbos per youtube?

    Kaip daryti yra labai aiškiai parodoma šiame klipuke:


    Jei nori daugiau pažaist su įrašo kokybe, tai pažiūrėk čia kaip tai daroma:


    Abiejuose klipukuose yra naudojama Audacity programa, kurią ir aš rekomenduoju tau pabandyt. Iš asmeninės patirties sakau, kad tai yra fantastiška programa darbui su audio įrašais.

    Komentuoti:


  • Naujaneriai
    replied
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Labai paprastai: reikia laido, su abiem 3.5mm vyriškais galais ir Goldwave. Vieną galą į magelio ausinių lizdą, kitą į kompiuterio Line-In ar mikrofono lizdą. Tiesa, su paprastu laidu gausis mono garsas.
    Atvaizdas


    Kad gaut stereo - tam jau naudojas toks, o ir garso plokštė turi palaikyt du įėjimus:
    Atvaizdas
    Ačiū už labai išsamų atsakymą.
    Gaila, bet mano magnetofonas turi tik ausinių lizdą vieną. o kompiuteris turi vieną ausinių lizdą ir mikrofoną. Bei muzikinis grotuvas turi Phones ir Audio in ir skaito tik DVD kompaktus bei USB raktus.

    Pridedu foto kokius turiu laidus ir kokie lizdai yra mano kompiuteryje, magnetofone ir muzikiniame centre.







    ir turiu tokius laidus




    Ar mano aparatūra tinka audio kasečių suskaitmenimui?

    Gal galėtum aprašyti, kaip suskaitmeninti audio kasetes? Nes man tik 59 sekundes suskaitmenina vienos dainos. O dainos ilgiai yra 4:45, 5:51


    P. S. Kaip galima būtų suskaitmeninti video kasetes?

    Būsiu dėkingas.
    Paskutinis taisė Naujaneriai; 2013.11.02, 21:22.

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
    Su kokia programa galima suskaitmeninti kasetes tai yra MC kasetes?

    Turiu dar MC magnetofoną su CD. O kasečių turiu apie 40 ir visas jas noriu suskaitmeninti į DVD arba CD kompaktus.

    Būsiu labai dėkingas.
    Labai paprastai: reikia laido, su abiem 3.5mm vyriškais galais ir Goldwave. Vieną galą į magelio ausinių lizdą, kitą į kompiuterio Line-In ar mikrofono lizdą. Tiesa, su paprastu laidu gausis mono garsas.


    Kad gaut stereo - tam jau naudojas toks, o ir garso plokštė turi palaikyt du įėjimus:

    Komentuoti:

Working...
X