Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikia pagalbos...

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • digital
    replied
    Taip pat reikia, kad išėjime plius ir minus būtų taip pat išdėstyti, kaip sename maitblokyje, bet šiaip tiks ir antras.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    240V ar 230V yra dzin. Input 0.6A ar 0.5A taip pat dzin Šiaip rašoma Maitinimo įtampa: nuo 110 V iki 220 V
    Svarbu pirmiausia OUTPUT kad sutaptų įtampa 12V ir kad nebūtų naujas silpnesnis kiek reikia apkrovai.
    Tas kur antras tai nelabai patogus kai kišasi visas bumbulas į rozetę. Kas jo viduje tai sunku atspėti, ant kiek švariai, kokybiškai dirba

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Kas elektronikoje nusimanote, reikalingas maitinimo šaltinis.
    Pas mane yra tokios formos (su atskirai išsitraukiančiu "dvigubu" rozetės laido kištuku:
    https://www.anodas.lt/impulsinis-mai...12v-5a-2-5x5-5 (tik pas mane 2A).
    Ar man būtinai reikia ieškoti pakeitimui, kad būtų tokios pat fizinės formos, ar galiu pakeisti į va tokios formos adapterį:
    https://www.anodas.lt/maitinimo-saltinis-12v-2a

    Duomenys sutampa ant mano seno ir ant šito naujo:
    24W
    Input 100-240W
    Output 12V = 2A

    Gal ta skirtinga forma dar kažką duoda, nes visgi antro tipo adapteriai ženkliai pigesni, tai gal netinka kaip pakeitimas?

    Papildomai:
    Radau ir beveik tokį patį kaip pas mane, visi aukščiau paminėti duomenys identiški, tik prie input pas mane parašyta 0,6A, o tam kitam 0,5A. Ar tai dzin, ar jau nebetinka?
    Dar kitą radau kur irgi viskas atitinka, tik vietoj 240V, rašo 230V.

    Čia kas elektrą išmano tai juokingi klausimai turbūt, bet aš esu keitęs maitinimą modemui, tai sugebėjau sudegint modemą su nauju maitinimu
    Paskutinis taisė Gator; 2023.04.20, 22:51.

    Komentuoti:


  • Bmweda
    replied
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Anne_Applebaum
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Timothy_D._Snyder

    Komentuoti:


  • abruo
    replied
    Galbūt kas nors neseniai domėjosi ar esat gerai įsigilinęs į temą: reiktų pavyzdžių istorikų, kurie Vakaruose nagrinėja arba yra nagrinėję gyvenimą Sovietų Sąjungoje, ir kurie būtų žinomi ir pripažinti mokslininkų bendruomenėje, kuo toliau nuo radikalios kairės ar dešinės. Dėkui už pagalbą.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė OpenStreetMap Rodyti pranešimą
    Adresai ir šiaip visas adresų kadastras (įskaitant gatves su geometrijomis) yra čia:
    https://www.registrucentras.lt/p/1187
    Rašykit, jei kas neaišku.
    Liuks, ačiū

    Komentuoti:


  • OpenStreetMap
    replied
    Adresai ir šiaip visas adresų kadastras (įskaitant gatves su geometrijomis) yra čia:
    https://www.registrucentras.lt/p/1187
    Rašykit, jei kas neaišku.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Ar įmanoma iš kur nors atsisiusti faile visus Lietuvo adresus,nebūtinai su pastatų numeriais, tiesiog miestas/rajonas, kaimas, gatvė ar panašiai? Ar paimti iš kokių atvirų duomenų?
    openstreetmap turi, tik aišku nebus varianto „parsisiųsti gatvių pavadinimus“

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Kiek pamenu neseniai buvo atverti šie duomenys, siūlyčiau paklausti temoje https://www.miestai.net/forumas/foru...-palydov%C5%B3 arba OpenStreetMap

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Ar įmanoma iš kur nors atsisiusti faile visus Lietuvo adresus,nebūtinai su pastatų numeriais, tiesiog miestas/rajonas, kaimas, gatvė ar panašiai? Ar paimti iš kokių atvirų duomenų?

    Komentuoti:


  • Bmweda
    replied
    Jei yra tvora, tai vielos nereikia.

    Kiek girdėjau, Husqvarna neva geriausi. Jei daug kliūčių,tai reikia pirkti galingesnį, pvz, žolės plotas 600 kv.m., bet daug kliūčių, tai robotas, kurio specifikacija iki 600 kv.m, nepatemps.

    Komentuoti:


  • Kaid
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą
    Klausimas dėl vejos robotų, jeigu yra tvora aplink visą pjaunamos teritorijos plotą, ar reikia dar tempti tą vielą po žeme papildomai? Nes logiškai mąstant robotas juk mato, kad tvora ir nuvažiuos į kitą pusę.

    Taip pat jei kas turit, gal galite pasidalinti savo nuomone apie konkretų modelį. Žiūrimi variantai Stihl, Husqvarna, Worx ir kt. Svarbu, kad kuo mažiau rūpesčio būtų su juo
    Ne visi robotai turi jutiklius, dažnai važiuoja atsitrenkia ir jei nepajuda apsisuka. Kabelis riekalingas dėl grįžimo į stotelę.
    Pats turiu Worx, esu patenkintas, gal kiek akumas per silpnas, bet vejos tik 120 m2.
    Visi giria ir siūlo Husqvarna, o jei nori, kad važinėtų ne zigzagais tai Bosch rekomenduoja.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Klausimas dėl vejos robotų, jeigu yra tvora aplink visą pjaunamos teritorijos plotą, ar reikia dar tempti tą vielą po žeme papildomai? Nes logiškai mąstant robotas juk mato, kad tvora ir nuvažiuos į kitą pusę.

    Taip pat jei kas turit, gal galite pasidalinti savo nuomone apie konkretų modelį. Žiūrimi variantai Stihl, Husqvarna, Worx ir kt. Svarbu, kad kuo mažiau rūpesčio būtų su juo

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Naujuose namuose yra radiatoriai laiptinėse. Jie ten privalo būti tam, kad užtikrinti sanitarišką aplinką į kurią įeina ir atitinkama temperatūra.

    Su užsukinėjimais gali būti įdomiai. Vienais metais mes su Mano Būstas kariavome - namo atstovas užsuka, po savaitės atvažiuoja MB ir atsuka. Namo atstovas vėl užsuka, MB vėl atsuka. Ir taip visą žiemą.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Man šovė mintis panaikinti seno 5aukščio laiptinės apačioje radiatorius kurie šildo tame tarpe ir lauko orą bei gyventojai už tai moka. Paprašiau Mano būstas suorganizuoti apklausą ir nupjauti kelių laiptinių radiatorius. Iš pat pradžių bandė atmesti atseit turiu surinkti beveik pusės butų sutikimus, kad jie sutinka vien tam, kad suorganizuoti apklausą remiantis mistiniu dokumentu kurio net neįvardino ar jų pačių ar VMSA, ar LRV ar dar kas. Paprašiau atsiusti, bet aišku neatsiuntė. Tada suigalvojo kitą atmazą, atseit neleidžiama nupjauti atseit statybos įstatymas neleidžia nors naujuose namuose niekur nėra radiatorių laiptinėse. Ar kas nors žino kaip yra iš tikrųjų? Ačiū.
    gali tiesiog liept užsukt, bus paprasčiau gal

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Man šovė mintis panaikinti seno 5aukščio laiptinės apačioje radiatorius kurie šildo tame tarpe ir lauko orą bei gyventojai už tai moka. Paprašiau Mano būstas suorganizuoti apklausą ir nupjauti kelių laiptinių radiatorius. Iš pat pradžių bandė atmesti atseit turiu surinkti beveik pusės butų sutikimus, kad jie sutinka vien tam, kad suorganizuoti apklausą remiantis mistiniu dokumentu kurio net neįvardino ar jų pačių ar VMSA, ar LRV ar dar kas. Paprašiau atsiusti, bet aišku neatsiuntė. Tada suigalvojo kitą atmazą, atseit neleidžiama nupjauti atseit statybos įstatymas neleidžia nors naujuose namuose niekur nėra radiatorių laiptinėse. Ar kas nors žino kaip yra iš tikrųjų? Ačiū.

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied
    Parašė Bmweda Rodyti pranešimą
    Auga group
    O kodėl būtent Auga?

    Komentuoti:


  • Bmweda
    replied
    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
    Kokios bendrovės Lietuvoje yra atviros* idėjoms tvarios plėtros srityje? .
    Auga group

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied
    Kokios bendrovės Lietuvoje yra atviros* idėjoms tvarios plėtros srityje? Turiu omėnyje, best practice studijas, idėjų siūlymus tvarumo rodiklių gerinimui, pristatymus ir pan. Sakykime, R&D iki technologinių sprendinių realizavimo. Teoriškai žinau, kad beveik visos įmonės akcentuoja žaliąjį kursą ir tvarią plėtrą, tačiau realybėje nėra labai atviros naujoms idėjoms ir jų įgyvendinimui. Pabendravus su vadovais, dažnai pastebimas 'stuck in our ways' požiūris.

    *Geriausia, iš patirties.

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

    O tai jei visas vanduo lieka savo vietose, .
    Lieka savo vietoje užsukus ventilš, jei neturi per kur išbėgti. O remontuojant vamzdynus vanduo išleidžiamas iš remontuojamos atkarpos.

    Vandens likutis gali išbėgti veikiamas gravitacijos, jei bus kažkur atviras kelias žemame taške.
    Rudas kaip tu teisingai ir sakai - dėl reakcijos so oro deguonimi. Be to, sujudinamos drumzles, susikaupusios vamzdynuose.

    Komentuoti:

Working...
X