Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikia pagalbos...

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • dondc
    replied
    Gal kažkas į šią pusę?

    https://cat-uxo.com/explosive-hazard...-aircraft-bomb
    Click image for larger version  Name:	m-k-82-001.jpg Views:	0 Size:	104,3 kB ID:	2063274

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Kas čia per daiktas galėtų būti?

    Click image for larger version

Name:	20230714_211814.jpg
Views:	365
Size:	1,80 MB
ID:	2063271

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    Parašė Paulavičius Rodyti pranešimą
    Sveiki,

    Galbūt kas yra keliave iš Lietuvos į Italiją neseniai ir žino dėl mokamų kelių tarifų lengvajam automobiliui šiuo metu? Planuojama vyktį liepą/rugpjūtį maršrutu Kaunas-Varšuva-Krokuva-Bratislava-Gracas-Venecija-Lincas-Praha-Lodzė-Kaunas.
    Spėju pakainuos 20-30 Eur.

    Če kalkulętorius: https://www.autostrade.it/en/pedaggio

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Kiek apie kitką, bet man labai reikia. Gal galit rekomenduot gerą plovyklą, kur plauna rankomis, gramdo vabalus nuo kėbulo,valo salonus, ypač sedynes? Auto gerokai nešvarus. Svarbu kokybė ir patikimumas, kaina ne tiek. Švaros broliai netinka. Ačiū!

    Komentuoti:


  • Paulavičius
    replied
    Sveiki,

    Galbūt kas yra keliave iš Lietuvos į Italiją neseniai ir žino dėl mokamų kelių tarifų lengvajam automobiliui šiuo metu? Planuojama vyktį liepą/rugpjūtį maršrutu Kaunas-Varšuva-Krokuva-Bratislava-Gracas-Venecija-Lincas-Praha-Lodzė-Kaunas.

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    vežu tokiam žuvį iš pajūrio, su buteliais iš šaldiklio ir apvyniojus dar kokia striuke ar adijalu, atvažiuoja beveik neatšilę. Pačios dėžės izoliacija silpna, gal 5 mm putų polistirolo lapai.

    p.s. nebloga dėžė https://www.thomasphilipps.lt/produktas/saldymo-deze/
    Paskutinis taisė gerietis; 2023.05.24, 12:00.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Kuo didesnis paviršiaus plotas, tuo geriau tą šaltį atiduoda. Su bonkom, užšaldytom prie -17, abejoju ar buvo pasiektas minusas dėžėje, net kai bonkos sudarė daugiau nei pusę krepšio (jeigu gerai atsimenu). Bonkos lygios, o kai pradeda tirpti, ledas pasidaro per vidurį butelio, ir yra izoliuojamas. Šaldymo elemente, kuriame yra antifryzo, greičiau ledas virsta skysčiu, kuris lengvai prisitaiko prie talpos formos.
    Prasideda šiltos dienos, bus progų vėl išsibandyti.
    Paskutinis taisė Savitarnos kasa; 2023.05.24, 00:56. Priežastis: ištrintos nesąmonės

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    O kas ilgiau laiko, ar depozitinė bonka, ar tas šaldymo elementas? Gal tų elementų net neprirkt jei sušaldytos bonkos ilgiau laikytų?
    O dėl kiekio, ar labai proporcinga laikas pagal tai kiek prikrausi? Ar jau po kažkokio kiekio nelabai padeda. Na tarkim 2 bonkos gal dvigubai ilgiau laiko, bet 5 tai jau tarkim tk trigibai, jei tiek.
    šaldymo elementų forma nėra apvali, geriau užpildo kvadratinę dėžę. Dėl laiko tai per mažai kartų esu bandęs kad pastebėčiau dėsningumą, tačiau kuo daugiau bonkų - tuo mažiau ploto, kurį reikia šaldyti. Tai turėtų vis geriau būti? Plius ne tik kad sumažėja šaldytino ploto, bet kartu ir padidėja šaldantis plotas (daugiau ledo, kuris šaldo sumažėjusią erdvę)

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
    Izoliacija tai panaši į šaldytuvo, bet šalčio trukmė priklauso nuo kiek šaldymo elementų prikrausi. Važiuojant į gamtą visas tuščias vietas prikraunu depozitinių bonkų, kurias iš anksto užsišaldau šaldiklyje, tai po paros tikrai dar būna ledo buteliuose, ir temperatūra nebloga. Ilgiau nesu bandęs. Tik kuo greičiau slėpti nuo tiesioginės saulės.
    O kas ilgiau laiko, ar depozitinė bonka, ar tas šaldymo elementas? Gal tų elementų net neprirkt jei sušaldytos bonkos ilgiau laikytų?
    O dėl kiekio, ar labai proporcinga laikas pagal tai kiek prikrausi? Ar jau po kažkokio kiekio nelabai padeda. Na tarkim 2 bonkos gal dvigubai ilgiau laiko, bet 5 tai jau tarkim tk trigibai, jei tiek.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Izoliacija tai panaši į šaldytuvo, bet šalčio trukmė priklauso nuo kiek šaldymo elementų prikrausi. Važiuojant į gamtą visas tuščias vietas prikraunu depozitinių bonkų, kurias iš anksto užsišaldau šaldiklyje, tai po paros tikrai dar būna ledo buteliuose, ir temperatūra nebloga. Ilgiau nesu bandęs. Tik kuo greičiau slėpti nuo tiesioginės saulės.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Verta tokio tipo šaltadėžę nusipirkt?
    Matau rašo pvz 27 valandas būna šalta, teisybė, ar realybė kitokia?

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    o tu nenori originalaus pakrovejo nusipirkti?

    Komentuoti:


  • Austras
    replied
    Parašė gerietis Rodyti pranešimą

    Forma nesvarbu, 230V ar 240V nesvarbu, 0,5 ar 0.6A nesvarbu
    svarbu kad atitiktų Output įtampa 12V ir maksimali srovė 2A ir kad "+" butų skylutėje, o "-" išoriniam kontakte.
    Dar būtų gerai, kad kištuko matmenys atitiktų, nes jų yra visokių.

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Čia kas elektrą išmano tai juokingi klausimai turbūt, bet aš esu keitęs maitinimą modemui, tai sugebėjau sudegint modemą su nauju maitinimu
    Forma nesvarbu, 230V ar 240V nesvarbu, 0,5 ar 0.6A nesvarbu
    svarbu kad atitiktų Output įtampa 12V ir maksimali srovė 2A ir kad "+" butų skylutėje, o "-" išoriniam kontakte.
    Paskutinis taisė gerietis; 2023.04.21, 09:57.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Ant mano esamo rašo 100- 240.
    Irgi dzin, kad ant šito 110-230?
    Silpnesnis tai, kad butu ne mažiau nei 24w?
    Tai yra, kad prie oitput būtų ne mažiau 2A?
    Jei nekokybiškas kas gali nutikti blogiausio? Prastai maitins ar gali sugadinti ir įrenginį?
    Kai rašo 110-230 ar iki 240V, panašiai, reiškia viduje impulsinis maitblokis kuris gali dirbti plačiame INPUT kintamos elektros diapazone.
    Mokyklos kursas: Output pastoviai įtampai V x A = W. Tavo atveju 12V x 2A = 24W tai galima bet kaip žiūrėti, ne mažiau galingumo 24W arba ne mažiau srovės 2A.
    Švariai turėjau mintyse ant kiek stabili išėjimo įtampa ir be visokių didelio dažnio kHz šiukšlių iš maitblokio. Kitas klausimas ką maitinsi, ant kiek tam daiktui tai iš viso svarbu. Čia tokie teoriniai pamąstymai. Didelio dažnio šiukšlės gal tam daiktui kažką trikdys jei koks nežinau pvz matavimo įrenginys.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    240V ar 230V yra dzin. Input 0.6A ar 0.5A taip pat dzin Šiaip rašoma Maitinimo įtampa: nuo 110 V iki 220 V
    Ant mano esamo rašo 100- 240.
    Irgi dzin, kad ant šito 110-230?


    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Svarbu pirmiausia OUTPUT kad sutaptų įtampa 12V ir kad nebūtų naujas silpnesnis kiek reikia apkrovai.
    Silpnesnis tai, kad butu ne mažiau nei 24w?
    Tai yra, kad prie oitput būtų ne mažiau 2A?

    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Tas kur antras tai nelabai patogus kai kišasi visas bumbulas į rozetę. Kas jo viduje tai sunku atspėti, ant kiek švariai, kokybiškai dirba
    Jei nekokybiškas kas gali nutikti blogiausio? Prastai maitins ar gali sugadinti ir įrenginį?

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Taip pat reikia, kad išėjime plius ir minus būtų taip pat išdėstyti, kaip sename maitblokyje, bet šiaip tiks ir antras.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    240V ar 230V yra dzin. Input 0.6A ar 0.5A taip pat dzin Šiaip rašoma Maitinimo įtampa: nuo 110 V iki 220 V
    Svarbu pirmiausia OUTPUT kad sutaptų įtampa 12V ir kad nebūtų naujas silpnesnis kiek reikia apkrovai.
    Tas kur antras tai nelabai patogus kai kišasi visas bumbulas į rozetę. Kas jo viduje tai sunku atspėti, ant kiek švariai, kokybiškai dirba

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Kas elektronikoje nusimanote, reikalingas maitinimo šaltinis.
    Pas mane yra tokios formos (su atskirai išsitraukiančiu "dvigubu" rozetės laido kištuku:
    https://www.anodas.lt/impulsinis-mai...12v-5a-2-5x5-5 (tik pas mane 2A).
    Ar man būtinai reikia ieškoti pakeitimui, kad būtų tokios pat fizinės formos, ar galiu pakeisti į va tokios formos adapterį:
    https://www.anodas.lt/maitinimo-saltinis-12v-2a

    Duomenys sutampa ant mano seno ir ant šito naujo:
    24W
    Input 100-240W
    Output 12V = 2A

    Gal ta skirtinga forma dar kažką duoda, nes visgi antro tipo adapteriai ženkliai pigesni, tai gal netinka kaip pakeitimas?

    Papildomai:
    Radau ir beveik tokį patį kaip pas mane, visi aukščiau paminėti duomenys identiški, tik prie input pas mane parašyta 0,6A, o tam kitam 0,5A. Ar tai dzin, ar jau nebetinka?
    Dar kitą radau kur irgi viskas atitinka, tik vietoj 240V, rašo 230V.

    Čia kas elektrą išmano tai juokingi klausimai turbūt, bet aš esu keitęs maitinimą modemui, tai sugebėjau sudegint modemą su nauju maitinimu
    Paskutinis taisė Gator; 2023.04.20, 23:51.

    Komentuoti:


  • Bmweda
    replied
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Anne_Applebaum
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Timothy_D._Snyder

    Komentuoti:

Working...
X