Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikia pagalbos...

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • jonas212
    replied
    TRumpa apklausa

    Sveiki,

    šiuo metu atlieku ūkio prognozės namų darbą. Apklausa yra viena iš jo dalių, taigi be Jūsų pagalbos darbo atlikti neįmanoma. Būčiau labai dėkingas, jeigu nepagailėtumėte poros minučių laiko ir užpildytuėte šią trumputę apklausėlę apie namų ūkio pajamas ir išlaidas.

    https://docs.google.com/forms/d/1gsW...A3V1A/viewform

    Labai dėkoju!

    Komentuoti:


  • rokas11
    replied
    Akmens amžiaus gyvenvietės Šventojoje pritaikymo turizmui galimybės anketa

    Sveiki, esu Rokas Žiedavainis, Klaipėdos universiteto rekreacijos ir turizmo IV kurso studentas. Atlieku baigiamojo darbo tema "Akmens amžiaus gyvenvietės Šventojoje pritaikymo turizmui galimybės" apklausą. Prašau skirti keletą Jūsų brangaus laiko minučių, atsakant į mano anketos klausimus. Iš anksto nuoširdžiai dėkoju už Jūsų atsakymus.

    http://apklausa.lt/f/akmens-amziaus-...s/new.fullpage

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Šiais laikais turbūt nėra tokių, kurie neturi kam paskirti, kartoti neverta.
    Kartoti verta, nes:
    1. Tikrai ne visi turi kam paskirti;
    2. Kaikurie gali persigavot dėl savo skyrimo;
    3. Galbūt dar yra nemačiusių mano pirmo kreipimosi.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Šiais laikais turbūt nėra tokių, kurie neturi kam paskirti, kartoti neverta.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Kreipiuosi į tuos, kurie dar nėra apsisprendę kam paskirti savo 2% GPMo. Gavau prašymą surast kuo daugiau žmonių, kurie gali savo 2% skirti Mažeikių rajono Sedos kultūros centrui. Kultūros ministerija kasmet skiria po 9000lt., bet matomai tų pinigų neužtenka, nes be pastato priežiūros reikia ir kitiems dalykams tuos pinigus leist. Ką sudominau (ir kas realiai galit), rašykit man AŽ - duosiu nurodymus kaip pildyti paraišką.

    P.S. Ir neklausinėkit manęs, kur jie išleidžia tuos pinigus, nes aš to tiesiog nežinau.
    Pakartosiu savo prašymą, nes kolkas, kaip matau, norinčių paremt neatsirado. Turit dar vieną dieną

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Kreipiuosi į tuos, kurie dar nėra apsisprendę kam paskirti savo 2% GPMo. Gavau prašymą surast kuo daugiau žmonių, kurie gali savo 2% skirti Mažeikių rajono Sedos kultūros centrui. Kultūros ministerija kasmet skiria po 9000lt., bet matomai tų pinigų neužtenka, nes be pastato priežiūros reikia ir kitiems dalykams tuos pinigus leist. Ką sudominau (ir kas realiai galit), rašykit man AŽ - duosiu nurodymus kaip pildyti paraišką.

    P.S. Ir neklausinėkit manęs, kur jie išleidžia tuos pinigus, nes aš to tiesiog nežinau.

    Komentuoti:


  • justas50
    replied
    Sveiki. Būtų labai įdomi Jūsų nuomonė apie statybinių medžiagų rinką Lietuvoje. Ačiū.
    http://apklausa.lt/f/statybiniu-medz...s/new.fullpage
    Paskutinis taisė justas50; 2014.04.17, 23:35.

    Komentuoti:


  • lietus
    replied
    Parašė njustas Rodyti pranešimą
    Domina Lietuvoje Vykdomi ar dar nepradėti (planuojami) SPA, baseinų, sanatorijų projektai.
    Varėnos plėtros plėtros plane numatoma SPA statyba .

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė TH1 Rodyti pranešimą
    Ziurinejau NT Klaipedoje ir dominanciame skelbime kaina nurodyta taip. Kaip cia suprast ? Ar kaina jau su PVM ar dar reikia pridet prie tos kainos PVM ?
    Jau su PVM.

    Man kažkada panašiai neaišku buvo kai parašyta "1000Lt su PVM". Dabar jau žinau, kad tai standartinė frazė, bet pirmus kartus šiek tiek suabejodavau, nes tą "su" galima interpretuot abiem būdais.
    Paskutinis taisė Gator; 2014.04.13, 19:13.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
    Baseinai, pirtys, vonios ir visa infrastruktūra susijusi su vandens terapija.
    Priklauso ir nuo šalies. Kai kur tai dažniausiai reiškia viešnamį.

    Komentuoti:


  • TH1
    replied
    Ziurinejau NT Klaipedoje ir dominanciame skelbime kaina nurodyta taip. Kaip cia suprast ? Ar kaina jau su PVM ar dar reikia pridet prie tos kainos PVM ?

    Kaina 227 000 Lt (tame tarpe PVM)
    Paskutinis taisė TH1; 2014.04.12, 22:29.

    Komentuoti:


  • Ciurlionis
    replied
    Baseinai, pirtys, vonios ir visa infrastruktūra susijusi su vandens terapija.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    baseinai?

    Komentuoti:


  • Ciurlionis
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    kas tas SPA pirmiausiai paaiskink
    "Sanitas Per Aqua"- lotyniškai, lietuviškai-hidroterapija (vandens terapija).

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    kas tas SPA pirmiausiai paaiskink

    Komentuoti:


  • njustas
    replied
    SPA, baseinų, sanatorijų, gydyklų projektai Lietuvoje

    Domina Lietuvoje Vykdomi ar dar nepradėti (planuojami) SPA, baseinų, sanatorijų projektai.

    Komentuoti:


  • doncius
    replied
    Sveiki, reikėtų Jūsų pagalbos atliekant studijų bakalauro darbo tyrimą. Gal galėtumėte laisvu metu užpildyti anketą, labai pagelbėtumėte.

    PRADĖTI APKLAUSĄ ČIA

    Komentuoti:


  • Miauxas
    replied
    Sveiki,
    mane domina raudonų plytų daugiabučių namų esančių tarp Krivių ir Filaretų gatvių istorija. http://goo.gl/maps/lDeXv
    Bet kokia su šiais namais susijusi informacija būtų įdomi. Gal ką žinote?

    Komentuoti:


  • Vilius
    replied
    Reikia pagalbos

    Forumieciai is Kauno tikriausiai pamena, pries kazkiek metu Kauno temoje, buvo galima isvysti apie 30+-(36 gal) aukstu pastato vizualija...

    Jeigu gerai pamenu pastatas turejo buti savivaldybes.
    Dominavo juoda spalva, ir raudoni/rausvi konturai, ar kazkas panasaus. (kazkodel
    Skelbesi, kad bus aikstele straigtasparniui... (gal tik vaizduotes vaisius)

    Tai va, ieskau tos vizualijos, Kauno temoje nelabai pavyko...
    Gal kas netycia turi, arba zino kur rasti, ar nors zino apie ka sneku ir turi daugiau info

    Aciu !

    Komentuoti:


  • Naujaneriai
    replied
    Dėkoju visiems už labai išsamius patarimus. Be liko nuvažiuoti iki VHS grotuvo ir pasižiūrėti. Jam jau yra 20 metų ir jame yra užstrigusi viena kasetė.

    Komentuoti:

Working...
X