Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikia pagalbos...

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pas mane ant dešiniojo alt rašo ALT GR . Pas mane kompas naujas (2008 m.), klaviatūra naujausia (A4TECH) Nežinau kas čia gali būt

    Comment


      Tai ir spausk tą ALT GR! Pas mane jis vadinas LYG3.

      Comment


        Parašė Jotvingis Rodyti pranešimą
        Tai ir spausk tą ALT GR! Pas mane jis vadinas LYG3.
        Tai aš ir SPAUDŽIU tą ALT GR. Bet kad neveikia.
        ------
        Gal žinot kas tai per abonentas
        ASP.NET MACHINE? Radau Valdymo skydas>Vartotojų abonentai

        Comment


          Sveiki, iškilo toks klausimas. Ar bet kas gali gaminti organizatorių korteles (kabinamas ant kaklo), jei jose naudojamos nuotraukos?

          Comment


            gal ne bet kas....
            O gal turit nuorodas parsisiusti lietuvišką "Microsoft Office Word" ir/arba lietuviškąPowerPoint2003
            Paskutinis taisė Furbo; 2010.09.15, 19:33.

            Comment


              Siųskis geriau „OpenOffice.org“ ...
              Atviro kodo, nemokama, sulietuvinta ir aš ją naudoju...

              Comment


                Siunčia dabar, o jame galima diagramas kurti?

                Comment


                  Taip. Palaiko MSO ir „OpenDocument“ formatus. Diagrams tikrai gali kurti.

                  Comment


                    Reiktu pagalbos noriu pirkti telefona kuriuo galeciau naudotis skype per wi-fi pvz miesto centre ir kad galima butu daryt videocall kad abi puses matytu vienas kita. Nusiziurejau arba nokia n900 arba iphone4 bet pastarasis kiek brangus gal yra alternatyvu pvz. htc ar blackberry. Sony ar samsung ar lg nenoreciau nepatinka man jie. Jei kas tikrai zinote kad nusipirkus viena ar kita nebus problemu su Skype per wi-fi rekomenduokit buciau dekingas

                    Comment


                      Asmeniškai siūlyčiau Androidu varomus HTC (Wildfire, Legend, Desire) jie ir pigesni (tik Desire panašios kainos kaip tiedu), o mano asmenine nuomone, ir geresni. Videocall'am kažkodėl ateities nematau, tačiau nauji HTC modeliai (išeis kažkur apie Kalėdas) bus dar galingesni ir tikrai juos turės.

                      O šiaip, tokios pagalbos galima paprašyti ir mobiliųjų technologijų temoje.

                      Comment


                        kad pas droidus nera normalaus skypo.

                        Comment


                          Ką reiškia "normalaus"? Tiesa, kad jie pjaunasi - jau seniai žinoma. Bet kokiu atveju, per pora mėnesiukų turėtų susitvarkyti.
                          Paskutinis taisė Magician; 2010.09.21, 16:56.

                          Comment


                            Gal žinot kaip sulietuvinti arba parsisiųst lietuvišką Microsoft Office PowerPoint2003
                            Dėkoju...

                            Comment


                              Teks pirkt lietuvišką MSO... Arba atsisiųst 2010: http://office.microsoft.com/en-us/ho...G_ltLT_lnk_try

                              Comment


                                Gal bus lietuvių kalba?..

                                Comment


                                  Gal kas žinote šviesoforo formulę? Būsiu dėkingas.
                                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                  Comment


                                    Būčiau dėkingas, jei atsirastų melomanų, kurie pasiūlytų nuostabią dainą, skirtą merginai vardo dienos proga Kažką gražaus ar simboliško susijusio su vardu
                                    Iš anksto ačiū

                                    Comment


                                      Žinau, kad greičiausiai jau per vėlu, bet nežinant vardo, buvo ganėtinai sunku tai padaryti.

                                      Comment


                                        Reikia pagalbos. Kaip nukopijuot lentelę ir įkelt tą lentelę į forumą? Kai nukopijuoju visus duomenis lentelėje ir perkeliu čia, atsiranda tik duomenys, o kai perkeliu į Word2003, atsiranda su visa lentele.

                                        Comment


                                          PrintScreen
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X