Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Tai, kas ten sakoma yra visiškai tiesa (t.y. nei kiek neperdedama, kai sakoma, kad "it is THAT simple"). Aišku, neišbandžius gali būti sunku patikėti, bet tai tikrai "revoliucija" teksto rašymo srityje.
    swype dar zalias produktas nera jis prienamas, o jei prieinamas tai tik keliom kalbom, dar neaisku kaip ten pas kiniecius jis veiks su fizine tai jie ten turi kazkokia sistema.

    Comment


      Parašė tadux Rodyti pranešimą
      swype dar zalias produktas nera jis prienamas, o jei prieinamas tai tik keliom kalbom, dar neaisku kaip ten pas kiniecius jis veiks su fizine tai jie ten turi kazkokia sistema.
      Tiesa. Nors rašyti anglišką tekstą jau galima, ir ne lėčiau, nei ten minimas 50 wpm.

      Comment


        Apple bent jau nėra, o pas juos teigia, kad kol kas tik HTC HD2 (WinMo flagmanas). Bet manau, kad čia tik laiko klausimas.

        Comment


          Mano senas geras patikimasis „Nokia N70“

          Comment


            Mano turimi telefonai
            1. Nokia 6020

            2. Nokia 5310

            Ir dabartinis nokia 6303 claissic

            Comment


              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
              Dėl tų programėlių, tiek kinų WeChat tie mūsų sekėjų, kaip jos išvis žino kur žmonės yra jeigu GPS'as išjungtas? Negi visi vaikšto su įjungtu GPS'u telefone? Kam be reikalo bateriją eikvoti?
              Absoliuti duaguma manau laiko GPS įjungtą visą laiką.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Absoliuti duaguma manau laiko GPS įjungtą visą laiką.
                O kam? GPS realiai reikalingas tik tada, kai yra įjungta navigacijos programa.

                Comment


                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                  O kam? GPS realiai reikalingas tik tada, kai yra įjungta navigacijos programa.
                  Nežinau, kam. Tiesiog konstatuoju patį faktą.

                  Comment


                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                    O kam? GPS realiai reikalingas tik tada, kai yra įjungta navigacijos programa.
                    Dar reikalingas atsiskaitinėjant banko kortele, programėlė (pvz Revolut) tikrina ar atsiskaitymo vieta sutampa maždaug su žmogaus buvimo vieta.
                    AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą

                      Absoliuti duaguma manau laiko GPS įjungtą visą laiką.
                      Kokiu tikslu?

                      Comment


                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                        Kokiu tikslu?
                        Aš laikau visada įjungtą, nes būtų apgailėtina kiekvieną kartą įjunginėti kai reikia, tas pats su mobiliais duomenimis, roamingu, wifi ir t.t.
                        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                        Comment


                          Parašė booraz Rodyti pranešimą

                          Aš laikau visada įjungtą, nes būtų apgailėtina kiekvieną kartą įjunginėti kai reikia, tas pats su mobiliais duomenimis, roamingu, wifi ir t.t.
                          Bet, kur tu jį naudoji kad reikėtu junginėti? Aš gal kartą per mėnesį navigaciją įsijungiu tai nieko apgailėtino tuo metu ir įjungti. Su wifi pas mane šiek tiek išskirtinis atvejis, nes man jo reikia tik keliaujant. Kitu atveju namuose yra kompiuteris todėl kam man tas telefono internetas arba esi ne namuose ir naudojį mobilų internetą. Nors suprantu yra dabar daug žmonių kurie ir namuose telefonu browsina.

                          Comment


                            Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                            Bet, kur tu jį naudoji kad reikėtu junginėti? Aš gal kartą per mėnesį navigaciją įsijungiu tai nieko apgailėtino tuo metu ir įjungti. Su wifi pas mane šiek tiek išskirtinis atvejis, nes man jo reikia tik keliaujant. Kitu atveju namuose yra kompiuteris todėl kam man tas telefono internetas arba esi ne namuose ir naudojį mobilų internetą. Nors suprantu yra dabar daug žmonių kurie ir namuose telefonu browsina.
                            Kuo toliau, tuo daugiau apps'ų naudoja lokacijos duomenis. Naujausias pvz. Neste degalinės. Dabar atvažiuoji į degalinę, atsidarai apps'ą, jis iš karto pamato, kurioje degalinėje esi, pasirenki kolonėlės numerį ir eini piltis. Tas pats su pvz. Unipark aikštelėmis ir t.t. Be to aš gana dažnai naudoju navigaciją tiesiog, kad išvengčiau kamščių ir pan., tai jau neatsimenu, kada esu junginėjęs bent vieną iš šių parametrų, visada viskas įjungta ir ramu.

                            Comment


                              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                              Bet, kur tu jį naudoji kad reikėtu junginėti? Aš gal kartą per mėnesį navigaciją įsijungiu tai nieko apgailėtino tuo metu ir įjungti. Su wifi pas mane šiek tiek išskirtinis atvejis, nes man jo reikia tik keliaujant. Kitu atveju namuose yra kompiuteris todėl kam man tas telefono internetas arba esi ne namuose ir naudojį mobilų internetą. Nors suprantu yra dabar daug žmonių kurie ir namuose telefonu browsina.
                              Nu laba diena. Žmonės naudoja Google maps, Strava, Google Fit ir daugybę kitų appsų, kurie neveikia be GPS.

                              Comment


                                Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                                jau neatsimenu, kada esu junginėjęs bent vieną iš šių parametrų, visada viskas įjungta ir ramu.
                                O pas mane viskas įsijungia tik tada kai reikia. Užtat baterijos įkrovos užtenka keliom dienom, o ne taip kaip su įjungtu duomenų perdavimu - tik pusdieniui.

                                Comment


                                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                  Kokiu tikslu?
                                  Eidamas pasivaikščioti visada įsijungiu Endomondo, kai noriu užvažiuoti į Hesburger pavalgyti - programėlė rodo kur artimiausias restoranas, esant kitame mieste ir konors ieškant mapsas iš karto parodo kurioje vietoje esu, kai į FB keliu nuotrauką išmeta vietą iš karto ir t. t. - patogumų šimtai. Kiekvieną kartą įjungti ir išjungti nematau tikslo. Kad reptiloidai žinios kur aš esu, kažkaip nebijau.

                                  O kas naudojasi pažinčių programėlėmis manau irgi žino kaip gerai, kai matai kiek km iki tam tikros merginos

                                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                  kam man tas telefono internetas
                                  Tarkim, kad kur nors einant ausinėse muzika iš Spotify grotų, arba kur nors važiuojant prijungus telefoną prie mašinos grotuvo. Tikrai nesiruošiu kaip 2010 metais rašyti muzikos iš kompo per laidą į telefono atmintį Ir kaip man Last.fm programėlė scrobblins ką eidamas ar važiuodamas klausau?

                                  Taip kad šiais laikais be lokacijos, be interneto telefone, dauguma neišsiverčia, Kinijoje irgi. Na, 2010 metais buvo įmanoma.
                                  Paskutinis taisė Tomizmas; 2020.11.19, 15:26.
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                    Ir kaip man Last.fm programėlė scrobblins ką eidamas ar važiuodamas klausau?
                                    Va tokius vaikščiotojus/važinėtojus, kurie užsikimšę ausinėmis ausis (smegenis), reikėtų privalomai registruoti organų donorais.

                                    Comment


                                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                      Eidamas pasivaikščioti visada įsijungiu Endomondo
                                      Yra programos, kurios moka skaičiuoti žingsnius be intiko.
                                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                      kai į FB keliu nuotrauką išmeta vietą iš karto
                                      O aš ten įmetu nuotraukas iš paprasto kompo, grįžus iš kelionės.
                                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                      Tarkim, kad kur nors einant ausinėse muzika iš Spotify grotų, arba kur nors važiuojant prijungus telefoną prie mašinos grotuvo.
                                      Jau porą metų kaip nebuvau imtuvo mašinoje įjungęs.

                                      Comment


                                        Perkelti pranešimai iš COVID temos.

                                        Kol kas neradau kur patalpinti diskusiją.
                                        Jei ji verta atskiros temos, siūlykite pavadinimą.

                                        Comment


                                          Parašė Austras Rodyti pranešimą

                                          Va tokius vaikščiotojus/važinėtojus, kurie užsikimšę ausinėmis ausis (smegenis), reikėtų privalomai registruoti organų donorais.
                                          Tai kam tada egzistuoja grotuvai mašinose, ausinės, ir nuo kada tai yra nelegalu?

                                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                          Yra programos, kurios moka skaičiuoti žingsnius be intiko.
                                          Endomondo yra kur kas daugiau, nei žingsnių skaičiuoklė. Ėjimas, bėgimas, važiavimas dviračiu, netgi plaukimas ir kas tik nori. Kilometražas, greitis, kalorijos, vidutinis greitis atkarpose (rodo žemėlapyje), aukštis virš jūros lygio, jeigu premium - širdies darbas ir t. t.

                                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                          O aš ten įmetu nuotraukas iš paprasto kompo, grįžus iš kelionės.
                                          Ir kam tiek vargo, kai galima iš karto iš telefono?

                                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                          Jau porą metų kaip nebuvau imtuvo mašinoje įjungęs.
                                          Ta prasme, važinėti tyloje, be savo mėgstamų gabalų? NEEEEEEEE!!!!!!!!!

                                          Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                          Perkelti pranešimai iš COVID temos.

                                          Kol kas neradau kur patalpinti diskusiją.
                                          Jei ji verta atskiros temos, siūlykite pavadinimą.
                                          Di... de... dici... did... diz... DIGITALIZATION!!!
                                          (Lietuviškiau - "Skaitmenizavimas", arba "Technologijų įtaka gyvenimui", arba "Civilizacijos formuojami nauji įpročiai")...

                                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2020.11.19, 22:48.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X