Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
    Šiandien irgi šitą paėmiau, tikrai kolkas labai geras įspūdis, ypač po G1.
    Aha, bent pirmas įspūdis tikras wowzer'is. Nesveikas aparatas
    Turbūt maigysiu ir žaisiu bent kelias dienas

    Beje, viduje radau ir 4GB micro SD. Ar taip yra by default, ar priklauso nuo operatoriaus geranoriškumo?

    Beje, tuo pačiu metu bandau HTC sense ir valgau rūkytą lietuvišką kumpį. Nežinau, kas iš to išeis.

    Comment


      John, iš kurio operatoriaus ėmei?
      T-Mobile siūlo kontraktus nerealiom kainom, tačiau labai skeptiškai vertinama jų ryšio kokybė...
      Manau, reiks palaukt iki kitos savaitės, kol jį pagaliau pradės pardavinėti O2, ir pasiimti jų kontraktą.

      Comment


        Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
        John, iš kurio operatoriaus ėmei?
        T-Mobile siūlo kontraktus nerealiom kainom, tačiau labai skeptiškai vertinama jų ryšio kokybė...
        Manau, reiks palaukt iki kitos savaitės, kol jį pagaliau pradės pardavinėti O2, ir pasiimti jų kontraktą.
        Mano aparatas su Three £15 per month su neribotu skambinimu į kitus 3 numerius ir 500 min (mix/match) į visus kitus tinklus. Sakyčiau, visai neblogai, turint omeny, kad apie 95% visų mano skambučių yra į kitus "trojkės" numerius.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Mano aparatas su Three £15 per month su neribotu skambinimu į kitus 3 numerius ir 500 min (mix/match) į visus kitus tinklus. Sakyčiau, visai neblogai, turint omeny, kad apie 95% visų mano skambučių yra į kitus "trojkės" numerius.
          Internet: Unlimited? Ar tai jau būtų perdėm gerai?
          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Mano aparatas su Three £15 per month su neribotu skambinimu į kitus 3 numerius ir 500 min (mix/match) į visus kitus tinklus. Sakyčiau, visai neblogai, turint omeny, kad apie 95% visų mano skambučių yra į kitus "trojkės" numerius.
            Hm... Aišku
            Prieš porą metų naudojau three, tačiau darbo dieną būdavau ne ryšio zonoje, nes jų ryšys paprasčiausiai neprasiskverbdavo per pastato stogą ir sienas
            Panašių nusiskundimų tenka girdėti ir iš kolegų, naudojančių Orange. Ko gero, visgi teks likti su O2, nors tai kainuos gerokai daugiau :/



            Parašė 99 Rodyti pranešimą
            Internet: Unlimited? Ar tai jau būtų perdėm gerai?
            Kiek žinau, three internetas visada būna neribojamas (na, žinoma, visada yra "fair use policy").

            Comment


              Parašė 99 Rodyti pranešimą
              Internet: Unlimited? Ar tai jau būtų perdėm gerai?
              Dar bandysiu išsiaiškinti, nes kartais su tais operatoriais sunku sisikalbėti (jie juk Indijoje ir jokioje normalioje anglakalbėjė šalyje tikriausiai net nėra buvę ). Šiaip, norėjau mesti visus kontraktinius įsipareigojimus, dėl ko jie mane ėmė labai smarkiai įtikinėti, kad pasilikčiau, dėl ko pasiūlė Desire su neblogomis sąlygomis. Minėjo ir Unlimited Internet, nors iki galo nesupratau, ar už tą pačią kontrakto kainą, ar už papildomus £5, kuriuos aš ir taip nuolat mokėjau. Kaip suprantu, kontrakto sąlygas jie gali nesunkiai "koreguoti", kad tik išlaikytų klientus.
              Paskutinis taisė John; 2010.05.05, 15:23.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Aha, bent pirmas įspūdis tikras wowzer'is. Nesveikas aparatas
                Turbūt maigysiu ir žaisiu bent kelias dienas

                Beje, viduje radau ir 4GB micro SD. Ar taip yra by default, ar priklauso nuo operatoriaus geranoriškumo?

                Beje, tuo pačiu metu bandau HTC sense ir valgau rūkytą lietuvišką kumpį. Nežinau, kas iš to išeis.
                Pas mane irgi 4gb komplekte buvo. Bet turėjau iš G1 8gb, tai persidėjau.

                Comment


                  Panaudojęs beveik savaitę savo HTC desire jau spėjau daugmaž susidaryti nuomonę, kas tai per daiktas

                  Keli neigiami pastebėjimai:

                  - su standartine interneto naršykle negalima (arba aš nežinau kaip?) išsaugoti interneto puslapio
                  - nėra normalios standartinės programos išjungimo funkcijos, o paspaudus "back" arba "home" programa ne išjungiama, o numetama į background'ą. Nežinau, kaip tai atsiliepia baterijai ir atminties naudojimui, bet visvien nepatinka, kai nėra paprasto būdo tiesiog išjungti programą. Aišku, tokią problemą padeda išsprėsti 3rd party programėlė, kuri taip ir vadinasi "Advanced Task Killer", su kuria galima nukilinti pasirinktas programas. Dar galima viską išjungti per nustatymų funkciją, bet tai jau landžiojimas po meniu, kam reikia laiko ir šiaip nėra patogu.
                  - Androidas kažkodėl mėgsta pats be jokio atsiklausimo paleisti krūvą programų tiesiog background'e. Tai nelėtina sistemos darbo, bet visvien nesuprantu, kam to reikia? Gal kad greičiau pasileistų? Nors viską išjungus rankiniu būdu, viskas pasileidžia taip pat greit.
                  - ant defaultinio mp3 grotuvo nėra equalizerio.
                  - Šiek tiek nepatiko tai, kad by default įjungtos visokios automatinės background sinchronizacijos ir servisai, kurie naudoja interneto ryšį ir, aišku, naudoja energiją. Teko viską išjungti per nustatymus.
                  - Androido sistemoje Neveikia animuoti Gif paveiksliukai.
                  - Baterija laiko neypač ilgai. Iintensyviai (t.y. apie 4val. non stop dienos bėgyje) "drožiant" internetą, email'ą su 3G, typinant su on-screen keyboard'u ir naudojant kitas multimedijos aplikacijas bei žaidimus multitaskinant, geriausiu atveju, atlaikys iki dienos galo.
                  - kartais labai ilgai vyksta shut-down'as.
                  - telefoninio pokalbio metu įsijungia kažkoks automatini sensorius, jaučiantis ausies (ar kokios kitos kūno dalies) priartėjimą prie garsiakalbio (ar tiesiog viršutinės aparato dalies) ir išjungia ekraną. Kalbant su hands-free ir darant ką nors kita (pvz, naršant meniu) ekranas kartais nei šio nei to išsijungia priartinus pirštą prie aparato viršutinės dalies.

                  Iš teigiamų dalykų, man patiko šie:

                  - aparato surinkimo kokybė. Jokių traškesių ir braškesių kaip Nokijose, solidžiai atrodantys išorės apdailos materialai.
                  - ekrano rezoliucija. Su 800x480 interneto naršymas tikrai super.
                  - 2.1 Androidas su HTC Sense. Tiesiog puikus visos OS experience'as. Ypač maloniai veikia Webkit Interneto browseris.
                  - Logiškai ir patogiai išdėstyti meniu ir widget'ų funkcijos. Taip, kaip ir reiktų tikėtis iš Google produkto.
                  - Galimybė viską ir visaip customizinti, išjungti, konfigūruoti ir visaip kitaip tvarkytis po OS'ą kaip savo namie o ne pas kažką svečiuose.
                  - Jaučiasi 1GHz CPU ir 576MB Ram'o privalumai; ypač žiūrint "sunkias" nuotraukas ir dar sunkesnius Interneto puslapius. Visi meniu, widgetai ir programos irgi veikia nepriekaištingai greitai net ir tada, kai vienu metu paleista krūva kitų procesų ir programų.
                  - Kad ir kaip neįtikėtina, aparatas nepririštas prie jį man davusio tinklo (su sutartimi), taigi, galiu iškart naudoti bet kokią SIM kortelę. Nėra ir jokių operatoriaus logotipo lipdukų ar kitokių užuominų, kokio operatoriaus tinkle veikia telefonas, tiek ant paties aparato, tiek OS'e. Nėra net operatoriaus homepage nustatyto naršyklėje (vietoj jo buvo htc.com).
                  - Aišku, yra begalybė visokių kitokių "navarotų" ir widget'ų, kurie gali būti net labai įdomūs ar naudingi (pvz. "Footprints").

                  Apskritai, nepaisant minėtų trūkumų (kurie, iš esmės yra menkniekiai), kol kas esu sužavėtas, iki ko priėjo dabartiniai smartphone'ai. Kažko tokio laukiau jau seniai ir, panašu, kad sulaukiau. Iki dar didesnės laimės trūksta Qwerty klaviatūros, nes rašymas su on-screen klaviatūra net ir su visais auto-corrections ir prediction'ais nėra ir nebus toks geras, kaip su fiziniais mygtukais. Bet, ko gero, tai jau būtų dievo varymas į medį.
                  Paskutinis taisė John; 2010.05.09, 23:20.

                  Comment


                    As tai siuo metu naudoju sita Androida turbut tik siauram sluoksniui zmoniu zinomas brendas ) Telefonas puikus iskyrus, kad baterija isikrauna greit, bet kitaip turbut ir negali but su tiek funkciju...

                    Comment


                      Panašu, kad Huawei bandys eiti HTC pramintu keliu. Kažin, kaip seksis.

                      Beje, manau Huawei tikrai žinomas bent jau tiems, kas nors kiek domisi tuo, kas vyksta mobiliųjų aparatų pasaulyje.

                      Comment


                        Tai bene pirmas puikus Huawei telefonas, beveik visi pries tai buve... ir daugiausiai del softo. Na bet huawei ne telefonais garsus

                        Comment


                          Maniskis... ...Nokia 5730 XM

                          Comment


                            Jonai, ar nebandei susiinstaliuoti Swype klaviatūros? Abejoju, ar yra greitesnis ir patogesnis būdas rinkti tekstą telefone (tiesa, neteko naudotis pilna hardwarine qwerty klaviatūra, bet nemanau, kad ir su ja būtų greičiau). Reikia poros dienų prie jos priprasti, bet po to tai bus tiesiog nerealu Tik gaila, kad kol kas palaikomos tik anglų ir ispanų kalbos.
                            Beje, ant desire man "swypinti" sekasi dar greičiau, nei tame video

                            Comment


                              Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                              Jonai, ar nebandei susiinstaliuoti Swype klaviatūros? Abejoju, ar yra greitesnis ir patogesnis būdas rinkti tekstą telefone (tiesa, neteko naudotis pilna hardwarine qwerty klaviatūra, bet nemanau, kad ir su ja būtų greičiau). Reikia poros dienų prie jos priprasti, bet po to tai bus tiesiog nerealu Tik gaila, kad kol kas palaikomos tik anglų ir ispanų kalbos.
                              Beje, ant desire man "swypinti" sekasi dar greičiau, nei tame video
                              Labai įdomu. Pažiūrėjau visą video. Naujų registracijų Swype nebepriima ir programėlės nebedalina. Radau kažkokią nuleakintą versiją, bet neveikia, kažkuo neįtinka rezoliucija (800x480).

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Labai įdomu. Pažiūrėjau visą video. Naujų registracijų Swype nebepriima ir programėlės nebedalina. Radau kažkokią nuleakintą versiją, bet neveikia, kažkuo neįtinka rezoliucija (800x480).
                                Parašyk savo e-mail'a.

                                Comment


                                  Kai rašau anglų kalba kai kada panaudoju Swype. O įdomu ar palaiko swype lietuvių kalbą?

                                  Comment


                                    Pagaliau veikia (Ačiū Vaidui už veikiančią programėlę). Išmokti nereikia dviejų dienų... pakako ir poros minučių. Stebuklas!

                                    Comment


                                      o sitas ant iPhone veiktu?
                                      visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                                      Comment


                                        Kelias dienas parašinėjau Swype... absoliutus gėris. Net keista, kad kažką pamakalavus su pirštu parašo žodį, kurio ir norėjai, net jei tai darai nelabai tiksliai. Apie jokias fizines klaviatūras mobiliakams daugiau net negalvosiu. Būtent dėl Swype tai jau yra praeitis. Tik velniškai reiktų lietuviškos versijos.

                                        Comment


                                          Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                                          Jonai, ar nebandei susiinstaliuoti Swype klaviatūros? Abejoju, ar yra greitesnis ir patogesnis būdas rinkti tekstą telefone (tiesa, neteko naudotis pilna hardwarine qwerty klaviatūra, bet nemanau, kad ir su ja būtų greičiau). Reikia poros dienų prie jos priprasti, bet po to tai bus tiesiog nerealu Tik gaila, kad kol kas palaikomos tik anglų ir ispanų kalbos.
                                          Beje, ant desire man "swypinti" sekasi dar greičiau, nei tame video
                                          Anksčiau maniau, kad standartinė klaviatūra man labiau prie širdies, bet pamačius tokį daiktą, gal reiks kada surizikuot touchScreen pasimt Ir dar klausimas. Kas greičiau? Swype ar t9 funkcija?
                                          Paskutinis taisė Mjso; 2010.05.21, 09:48.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X