Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Manasis:

    Comment


      Galvoju apie panašų iš XM serijos kai dabartinis nebetenkins..

      Comment


        Na, man reikėjo GPS, tad įsirašiau Garmin'ą ir dabar džiaugiuos
        Angsčiau turėjau LG KP500

        Tačiau sumanesnio užsimaniau, bei kaip minėjau, su GPS'u

        Comment


          pasidaviau mados vejams

          visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

          Comment


            Gal netycia kas nors turite sony cm-dx1000 pakroveja? stai kaip atrodo :
            http://k41.pbase.com/u16/nelsonchen/...nyCMDX1000.jpg

            Comment


              Atėjo laikas ir man keisti mobilųjį. Rinktis labai sunku, bet kol kas lyg ir apsistojau ties šituo variantu. Specifikacijos atrodo gan stulbinančiai, o ir Android 2.1 turėtų būti nereali sistema. Kaži, ką mano forumo ekspertai? Ar verta?

              Comment


                Esu patenkintas saviškiu N97. Dar liko apie metai kontrakto, po to, greičiausiai, jamsiu N900 (arba kokią naujesnę "Noškę") arba HTC.
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  Parašė blitz Rodyti pranešimą
                  Esu patenkintas saviškiu N97. Dar liko apie metai kontrakto, po to, greičiausiai, jamsiu N900 (arba kokią naujesnę "Noškę") arba HTC.
                  O kodėl ne iPhoun?

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Atėjo laikas ir man keisti mobilųjį. Rinktis labai sunku, bet kol kas lyg ir apsistojau ties šituo variantu. Specifikacijos atrodo gan stulbinančiai, o ir Android 2.1 turėtų būti nereali sistema. Kaži, ką mano forumo ekspertai? Ar verta?

                    Atvaizdas
                    Pats naudoju Android G1, jis buvo pirmasis Androidas. Patenkintas aš juo labai, galbūt galėtų veikti greičiau. Todėl jau mastau pirkti kitą, renkuosi tarp Nexus One ir HTC Desire, jie realiai yra tie patys telefonai. Šiek tiek specifikacijos ir išvaizda skirasi. Jei bus proga kas parvežtų iš USA, tai imsiu Nexus, jei ne tai susiveiksiu Desire. Android FTW, o iPhone irgi neblogas variantas, bet jau daugiau čia mados reikalas eina. Jei turėsi kokių klausimų su Androidų susijusių, galit klausti.

                    Palyginimai:
                    http://www.slashgear.com/htc-desire-...s-one-2074966/
                    http://www.pocket-lint.com/news/3152...for-htc-desire

                    Comment


                      Prie ~4 metus naudojamo


                      Ir pernai vasarą įsigyto tačiau su dužusiu ekranu kelis mėnesius gulinčiu ant lentynos
                      http://img.gsmarena.com/vv/pics/sams...-s5230-02.jpeg


                      Šįvakar prisidėjau kątik Lietuvoje pasirodžiusį (Vilniaus Akropolio Bitėje tik šiandien ) su 16GB
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Kam telefone tiek talpos?
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          Kad isvis dabartiniuose telefonuose visko tiek nereikalingo. Madu vaikymasis ir tiek. Cia tas pats kaip muiliniu fotoaparatu mada kuo daugiau megapixeliu sukist (kai 99% muiliniu vartotoju ir tu paciu 5 megapixeliu yra per akiu akis )

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            Kad isvis dabartiniuose telefonuose visko tiek nereikalingo. Madu vaikymasis ir tiek. Cia tas pats kaip muiliniu fotoaparatu mada kuo daugiau megapixeliu sukist (kai 99% muiliniu vartotoju ir tu paciu 5 megapixeliu yra per akiu akis )
                            Jei nemoki naudotis (Arba nesugalvoji kaip), tai ir perki Nokia 3310, su SMS funkcija ir skambinimu. Daugumai to per akis, bet ne visiem.

                            Comment


                              Nereikalinga funkcija lygu nemokejimui ja naudotis? Nejuokink. Jei funkcija reikalinga tai aisku, kad moki ja naudotis arba aisku, kad ismoksi ja naudotis.

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                Nereikalinga funkcija lygu nemokejimui ja naudotis? Nejuokink. Jei funkcija reikalinga tai aisku, kad moki ja naudotis arba aisku, kad ismoksi ja naudotis.
                                Ir kokios ten tos nereikalingos funkcijos, isskyrus per didele atminti telefone? Nors x6 nemanau, kad butu geras pasirinkimas, bet kitu gamintoju asortimente yra tikrai geru, funkcionaliu 'smartfounu', kuriu funkcijas galima sauniai isnaudoti.

                                Comment


                                  O mane ŠITAS veža, nors net neįsivaizduoju, kas čia dar bus.

                                  O va, aš, po tragiškai likimą pabaigusio savo nuvargusio U800 nutariau, kad į telefoną daug nedėsiu, o nusipirksiu paprastą (ir pigesnį, negu geras telefonas) iPod Touch'ą. Kad, jeigu man jau reiktų pasiimti telefoną, turėčiau kokią gerą neperšaunamą Nokia, negu kokį nors mielą smartphone'ą, susikalantį nuo smarkesnio vėjelio.

                                  Comment


                                    Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                    O mane ŠITAS veža, nors net neįsivaizduoju, kas čia dar bus.
                                    Pilna filmukų youtube apie šį aparatą. Pvz.:
                                    http://www.youtube.com/watch?v=biS1-u25oZM

                                    Tik Lietuvoje jo niekas nepardavinės. Šiaip dar šiais metais manau mes sulauksim ne vieno analogiško ar įspūdingesnio modelio (iš hardware pusės). Pvz. Samsung Galaxy S, į kurį bus įkištas sparčiausias procesorius.

                                    Comment


                                      Ką šiuo metu veikiu

                                      Comment


                                        Naudoju sita. Visai nieko...

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Ką šiuo metu veikiu

                                          Atvaizdas
                                          Šiandien irgi šitą paėmiau, tikrai kolkas labai geras įspūdis, ypač po G1.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X