Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O kap su atvaizdavimu žemėlapyje ant Stravos ar Google Fit? Jei laikrodis, tarkim, bus naudojamas autonomiškai kelias dienas trackinti visokius aktivičius miške ar kalnuose be telefono pagalbos, ir vėliau viskas susisinkins su telefonu, kaip bus su atvaizdavimu ant žemėlapio?

    Ir kitas klausimas, kaip su GPS tikslumu? Nebūna visokių nušokinėjimų, ar taip kad neužsilokintų GPS normaliai per kelias sekundes, kaip ant telefono?

    Idėja gana paprasta: tiesiog trackinti viską ant laikrodžio ir palikt telefoną ramybėj, išskyrus kai reikia viską susyncinti dienos gale ar šiaip, kai prireikia..

    Comment


      Imho jei aparatas bus su built-in gps ir dar nuolat naudojamu, tai baterkė ilgai nelaikys. Pats kaip trackerį naudoju Withings Steel HR, krauti reikia grubiai kas pusantro mėnesio. Su Strava rodos gali sinchornizuoti duomenis.
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Galiu kalbėt daugiau iš Garmin stovyklos, naudoju jau gal šeštus metus jų platformą ir laikrodžius. Bet principas su duomenimis, daugumoje ekosistemų, veikia taip: aktyvumo duomenys yra saugomi laikrodyje (ribotas kiekis), mano atveju saugomi maždaug savaitės (plaukimas, bėgimas, dviratis, žingsniai, miegas, etc.), toliau BT pagalba tie duomenys perduodami į telefoną (galima kompiuterį per USB laidą) iš telefono (kompiuterio) jie keliauja į platformą debesyje, na o iš ten jau sinchronizuojama į kitas prijungtas platformas, tokias kaip Strava, Komoot, TrainingPeaks ir t.t.

        Tai tokiu atveju, tavo scenarijuj tas visai tinka. Gali sinchronizuoti dienos pabaigoje ar net po kelių dienų, ar aplamai, savaitės pabaigoje.

        Dėl GPS signalo tikslumo tai viskas priklauso nuo pačio GPS chip'o ir programinės dalies. Vienos platformos nuosekliai tikslesnės nei kitos ir tą daugiau lemia, mano manymu, programinė įranga. Tokio laikrodžio, kur GPS bus be jokių glitch'ų abejoju ar rasi. GPS tikslumas dažnai priklauso nuo vietovės, kurioje esi, pvz. visi mano bėgimai Čikagos downtowne, upės krantais, ėjo random šokinėjančiais zigzagais, nes GPS'as nelabai suprato kas vyksta - dangoraižiai ir aibės tiltų kurių nemažos dalies apatinė dalis dengta metalinėmis plokštėmis. Labai gerus ir išsamius smartwatch'ų review daro DC Rainmaker, tame tarpe ir GPS signalo tikslumo, tiek, kad jis labiau testuoja į sportą orientuotų platformų produktus.

        Pats laikrodis yra tik viena dalis patirties, kita, bent man gal net svarbesnė - programinė įranga/ekosistema. Nes didžioji patirties dalis yra tas kadienis naudojimas - duomenų peržiūra, treniruočių/žygių/maršrutų setup'inimas ir pan. Tad rinkdamas laikrodį atkreipk dėmesį ir į platformą, ką ji gali ir ko ne.

        Tavo vietoje rinkčiaus kažką iš Garmin (galbūt Instinct, FR45 ar FR245 ), Suunto (galbūt 5 serija), Coros (galbūt Pace 2). Visų kainos apie 200eu (i6skyrus FR45 - jis pigesnis), bet skirtingom dienom galima rast ir už mažiau nei tiek. Visų laikrodžių išsamias apžvalgas rasi DC Rainmaker svetainėje: https://www.dcrainmaker.com/product-reviews
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          Aha, Garmin kaip tik užkliuvo už akių, nes, kaip suprantu, jie turi rimtą followingą ir matyt daro kokybiškus produktus (ne tik pagal build quality). Tai reiks užmest akį. Ačiū.

          Comment


            Garmin 910xt. Labai manly watch.
            If a lion could speak, we could not understand him.

            Comment


              Parašė 99 Rodyti pranešimą
              Galiu kalbėt daugiau iš Garmin stovyklos, naudoju jau gal šeštus metus jų platformą ir laikrodžius. Bet principas su duomenimis, daugumoje ekosistemų, veikia taip: aktyvumo duomenys yra saugomi laikrodyje (ribotas kiekis), mano atveju saugomi maždaug savaitės (plaukimas, bėgimas, dviratis, žingsniai, miegas, etc.), toliau BT pagalba tie duomenys perduodami į telefoną (galima kompiuterį per USB laidą) iš telefono (kompiuterio) jie keliauja į platformą debesyje, na o iš ten jau sinchronizuojama į kitas prijungtas platformas, tokias kaip Strava, Komoot, TrainingPeaks ir t.t.

              Tai tokiu atveju, tavo scenarijuj tas visai tinka. Gali sinchronizuoti dienos pabaigoje ar net po kelių dienų, ar aplamai, savaitės pabaigoje.

              Dėl GPS signalo tikslumo tai viskas priklauso nuo pačio GPS chip'o ir programinės dalies. Vienos platformos nuosekliai tikslesnės nei kitos ir tą daugiau lemia, mano manymu, programinė įranga. Tokio laikrodžio, kur GPS bus be jokių glitch'ų abejoju ar rasi. GPS tikslumas dažnai priklauso nuo vietovės, kurioje esi, pvz. visi mano bėgimai Čikagos downtowne, upės krantais, ėjo random šokinėjančiais zigzagais, nes GPS'as nelabai suprato kas vyksta - dangoraižiai ir aibės tiltų kurių nemažos dalies apatinė dalis dengta metalinėmis plokštėmis. Labai gerus ir išsamius smartwatch'ų review daro DC Rainmaker, tame tarpe ir GPS signalo tikslumo, tiek, kad jis labiau testuoja į sportą orientuotų platformų produktus.

              Pats laikrodis yra tik viena dalis patirties, kita, bent man gal net svarbesnė - programinė įranga/ekosistema. Nes didžioji patirties dalis yra tas kadienis naudojimas - duomenų peržiūra, treniruočių/žygių/maršrutų setup'inimas ir pan. Tad rinkdamas laikrodį atkreipk dėmesį ir į platformą, ką ji gali ir ko ne.

              Tavo vietoje rinkčiaus kažką iš Garmin (galbūt Instinct, FR45 ar FR245 ), Suunto (galbūt 5 serija), Coros (galbūt Pace 2). Visų kainos apie 200eu (i6skyrus FR45 - jis pigesnis), bet skirtingom dienom galima rast ir už mažiau nei tiek. Visų laikrodžių išsamias apžvalgas rasi DC Rainmaker svetainėje: https://www.dcrainmaker.com/product-reviews
              Kurį laikrodį/apyrankę rekomenduotumėte dėl pulsometro tikslumo? Produktų tikrai labai daug ir turbūt pulsometrai ne visuose yra kokybiški bei tikslūs. Teko testuoti Samsung watch, tai paklaida gana nemaža.
              Flickr

              Comment


                Turiu seną suunto laikrodį, apie 5 metus naudoju. Gps negrybauja, niekas negenda, sinkronizuoju per appsą kartu ir į stravą įmeta.

                Tik žingsnių neskaičiuoja, nelabai suprantu kam juos iš vis skaičiuot.

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  Kurį laikrodį/apyrankę rekomenduotumėte dėl pulsometro tikslumo? Produktų tikrai labai daug ir turbūt pulsometrai ne visuose yra kokybiški bei tikslūs. Teko testuoti Samsung watch, tai paklaida gana nemaža.
                  Rankiniai pulsometrai iš vis nepasižymi tikslumu. Jeigu sportui reikia, diržą naudok.
                  Paskutinis taisė AšNeRobotas; 2021.01.19, 15:10.

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                    Kurį laikrodį/apyrankę rekomenduotumėte dėl pulsometro tikslumo? Produktų tikrai labai daug ir turbūt pulsometrai ne visuose yra kokybiški bei tikslūs. Teko testuoti Samsung watch, tai paklaida gana nemaža.
                    Taip, čia pritarčiau AšNeRobotas, pats riešinis pulso matuoklis, kaipo toks, labai priklauso nuo žmogaus kraujotakos. Ramybės būsenoje, manau didžioji dalis bus gan tiksli, čia galėčiau pacituoti tą patį DC Rainmaker'į:
                    Generally speaking, accuracy of 24×7 heart rate tracking these days/years is pretty trivial for companies, and Garmin’s sampling at 1-second interval helps that cause as well in terms of getting the true highs and lows for resting HR and such.
                    Visai kitas dalykas yra HR tikslumas, bet kurios intensyvesnės veiklos metu. Ir jis labiau priklauso ne nuo laikrodžio sensoriaus, o nuo to, kaip veikia tavo kraujotaka. Tarkim mano kūnas apriboja kraujotaką į galūnes (bėgimas) nukreipdama kraują į core raumenis, tuo pačiu tas HR patampa visiškai random, nes pulsas skaičiuojamas naudojant šviesos diodus ant riešo, kurie seka kraujo tėkmę. Tad sportuodamas širdies duomenų fiksavimui naudoju HR diržą.
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      Parašė 99 Rodyti pranešimą
                      Tad sportuodamas širdies duomenų fiksavimui naudoju HR diržą.
                      Ačiū už info.
                      Kurį diržą pats naudojate, jei ne paslaptis, ir kurios firmos geriausi? Kaip matau diržų irgi yra įvairių, vieni dedasi ant alkūnės, kiti ant krūtinės.
                      Paskutinis taisė Lettered; 2021.01.19, 15:50.
                      Flickr

                      Comment


                        Beje, nors skirtingų laikrodžių/įrenginių rinkoje yra labai daug, labai dažnai būna taip, jog skirtingi gamintojai naudoja tuos pačius chipset'us ar pulsometrus. Pvz. visi šie įrenginiai naudoja tą patį Sony GPS chipset'ą:

                        – COROS GPS watches
                        – Garmin Forerunner 45/245/745/945/Fenix 6/MARQ/Vivoactive 3/4/Venu
                        – Garmin Edge 130 Plus 530/830/1030 Plus
                        – Polar Vantage V/M/V2, Grit X, Ignite
                        – Suunto 5 & Suunto 9
                        – Wahoo RIVAL

                        Pirmieji Garmin HR optiniai pulsometrai buvo gaminti Mio kompanijos, paskui jie ėmė naudoti savo kurtus. Kitas didelis optinių pulsometrų gamintojas yra Valencell, juos naudoja Suunto, Sony, Scosche ir kt.: https://valencell.com/customers/
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                          Ačiū už info.
                          Kurį diržą pats naudojate, jei ne paslaptis, ir kurios firmos geriausi? Kaip matau diržų irgi yra įvairių, vieni dedasi ant alkūnės, kiti ant krūtinės.
                          Kadangi naudojuos Garmin ekosistema tai ilgai nesvarsčiau kurį diržą pasirinkti - naudoju HRM-Run. Beje, Ant+/Bluetooth jungtis įgalina naudoti bet kurio kito gamintojo diržą su laikrožiu. Krūtinės diržo pagrindinis pliusas yra HR tikslumas ir tą galima matyti sporto metu, t.y. pasikeitus tempui ar reljefui tas iškart atsispindi skaičiuose. Papildomai šis diržas turi Running Dynamics metrikas, tokias kaip Cadance, Ground contact time balance ir kt.

                          Kas man nelabai patinka tai turbūt kaip ir visiems, retkarčiais atsipalaiduoja bei nusmunka, būna pamiršti užsidėti. Esu svarstęs įsigyti Scosche Rhythm+ (turėtų būti patogesnis nei krūtinės HR diržas), bet neesu tikras ar jis man tiktų dėl anksčiau aprašytų kraujotakos reikalų ir dėl, to, kad jo HR matavimo principas yra toks pat kaip ir riešinio pulsometro. Krūtinės diržas širdies ritmą matuoja kitokiu principu nei riešinis pulsometras.
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            Pasidomėjau Coros. Jau beveik perku, nes viskas super ten. Tik va paaiškėjo, kad nesisyncina su Google Fit, kas yra absoliutus deal breikeris, bent jau man. Va tokie atrodytų menkniekiai erzina su visais tais laikrodžiais.

                            Comment


                              Hmmm, o gal pavyktų per kažkokį 3rd party apps'ą persiųst į Google Fit? Tarkim per Stravą? Coros -> Strava -> Google Fit. Tiesa, nežinau ar tokia kryptimi tai veiktų.
                              Aš turiu Mi svarstykles, tai į Garmin ekosistemą duomenys eina per MyFitnessPal. Nėra idealu, bet veikia. (Mi Fit -> MyFitnessPal - Garmin Connect). Beje, pagrindiniai mano įrenginiai yra Apple ekosistemoje, bet Apple Health kažkaip nesinaudoju. Garmin Connect (duomenys ir jų analizė) + Strava (Segmentai + Social dalykai) yra daugiau nei man reikia.
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                Čia turbūt būtų atsakymas:
                                https://support.strava.com/hc/en-us/...it-Integration

                                Strava will send the time, distance, and calories of GPS-based activities to Google Fit and will receive weight from Google Fit. This integration is only supported on the Strava Android app.
                                Tiesa, kaip ir mini auksčiau, tam reikia naudoti Android Strava aplikaciją.
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  Koks laikrodis tiktų miego programėlei, kuri pažadina nustatytame intervale lengviausios miego stadijos metu.
                                  Klausimo kontekstas - skaitinėju atsiliepimus, kurie sako, kad laikrodžiai šiuo atžvilgiu pažadina blogesniu tikslumu nei telefonas su atitinkama programėle. Kas man keista, nes atrodytų laikrodis ant rankos geriau jaučia kūną ir miego stadiją nei telefonas padėtas šalimais.

                                  Comment


                                    Su tokia integracija viskas ok, kai kalba eina apie tikslinių ir konkrečių activičių sinchronizaciją. Pavyzdžiui, jei bėgi 10km ar važiuoji dviračiu 30km, tai viskas tvarkoje ir viskas veiks ok, nes nu Strava iš tikrųjų sėkmingai siunčia activičių duomenis į Fit. Bet klausimas, kaip yra, kai Strava nenaudojama? O tokių scenarijų, bent man, būna netgi labai daug.

                                    Fit aš (o matyt ir daugelis) naudoja ne kaip konrečių užsiėmimų tracking appsą, bet pasyvų appsą, kuris sėdi backgrounde 24/7 ir fiksuoja visokius dalykus, kaip kad automatiškai atpažįsta, kokį activitį tuo metu dariau, skaičiuoja žingsnius, širdies taškus ir t.t. Visas šito gražumas yra tai, kad nereikia daryti absoliučiai nieko, o tiesiog turėti telefoną kišenėje su įjungtu GPS. Idėja tokia, kad šitą visą darbą man kas dieną atliktų laikrodis, nes telefonas dažnai guli ant stalo ar dar kur nors, kai aš tuo metu realiai vaikštau. Arba tiesiog išvis pamiršus įsijungti Strava. Čia aišku tikrai ne "sportininkams" aktualus poreikis, bet būtent tokios integracijos galimybė man būtų bene pagrindinė sąlyga šalia integracijos su Strava.

                                    Comment


                                      Bet kuris trekeris yra skirtas naudotis visų pirma su savo native apsu. Jei gali sinchronizuoti su dar kažkuo - tai tik papildoma funkcija.
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Pats domiuosi ir ieškau HR diržo prie savo garmin laikrodžio, gerų atsiliepimų išgirdau apie https://www.polar.com/en/products/ac...rt-rate-sensor

                                        Sako, kad nereikia plaut to diržo pastoviai, kontaktai visada veikia ir nepaveda, kaip būna su diržais po šiokio tokio naudojimo.

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Su tokia integracija viskas ok, kai kalba eina apie tikslinių ir konkrečių activičių sinchronizaciją. Pavyzdžiui, jei bėgi 10km ar važiuoji dviračiu 30km, tai viskas tvarkoje ir viskas veiks ok, nes nu Strava iš tikrųjų sėkmingai siunčia activičių duomenis į Fit. Bet klausimas, kaip yra, kai Strava nenaudojama? O tokių scenarijų, bent man, būna netgi labai daug.

                                          Fit aš (o matyt ir daugelis) naudoja ne kaip konrečių užsiėmimų tracking appsą, bet pasyvų appsą, kuris sėdi backgrounde 24/7 ir fiksuoja visokius dalykus, kaip kad automatiškai atpažįsta, kokį activitį tuo metu dariau, skaičiuoja žingsnius, širdies taškus ir t.t. Visas šito gražumas yra tai, kad nereikia daryti absoliučiai nieko, o tiesiog turėti telefoną kišenėje su įjungtu GPS. Idėja tokia, kad šitą visą darbą man kas dieną atliktų laikrodis, nes telefonas dažnai guli ant stalo ar dar kur nors, kai aš tuo metu realiai vaikštau. Arba tiesiog išvis pamiršus įsijungti Strava. Čia aišku tikrai ne "sportininkams" aktualus poreikis, bet būtent tokios integracijos galimybė man būtų bene pagrindinė sąlyga šalia integracijos su Strava.
                                          Kaip Tomas ir minėjo, kiekvienas smartwatch'as visus duomenis saugo savo platformoje ir tik tam tikras dalis sinchronizuoja į kitas, dažniausiai tai yra activities. Tokiu atveju, tau reikėtų ieškoti laikrodžio su Wear OS, kuris turės tiesioginę integraciją su Google Fit. Oppo, Fossil, Ticwatch gal dar kažkurie turi modelių su Wear OS. Berods Suunto 7 taip pat naudoja Wear OS, bet jis jau kitoj kainų kategorijoj.
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X