Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Kaip kitaip traktuoja?

    Ir kodėl ngc naudotojai būtinai didesnes sums nebijo leisti? Nėra nfc naudotojų su mažesniais limitais?
    NFC neturi limito dažniausiai.

    Parašė liutass Rodyti pranešimą

    panasu, kad ne. Tada Samsung S10+

    S10+ tele2 kaip tik 499€ tik.

    Comment


      Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimą
      Senos geros Sennheiser MX-375 arba 365 riebiai skambancios ausenkes kainuoja iki 30 euru. O visiskas bluetooth wireless brudas 120+. Vat ir visa aritmetika.
      O adapteris 5 eur ar net mažiau, jei bluetooth netinka, todėl nekreipčiau didelio dėmėsio į tą 3.5mm jungtį. Arba dar yra ir usb-c ausinių.

      Comment


        Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
        Subjektyvo asmeninė nuomonė.. Manau rečiau tikrina pirkinius. Koks nors budulis nėra įgalus pagal savo intelektą naudotis mobliu apsui ir mokėjimui.
        ta prasme sakai, kad NFC pirkėjai protingesni/inovatyvesni/turtingesni?
        Tai čia kaip ir aišku savaime, galvojau kažką kita mintyje turėjai "maxima kitaip traktuoja"
        Čia maždaug kaip sakyti, kad maxima kitaip traktuoja daugiau išleidžiančius nei mažiau išleidžianius. Koks tas traktavimo veiksmas? Tiesiog džiaugimasis vienais labiau, kad daugiau išleidžia? Tai čia kiekvienas verslas džiaugiasi dugiau išleidžiančiais, be jokių "manau"


        Ir ką turi omenyje "rečiau tikrina pirkinius"?

        Comment


          Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
          O kuo blogai viską turėti telefone? Patogiau kiekvieną kartą traukti piniginę ir joje ieškoti nuolaidų kortelės, tada banko kortelės ar šiaip kapeikų?
          Blogai tuo, kad esant bet kokiam gedimui prarandi viską iš karto.

          Parašė taspac Rodyti pranešimą
          Jei gyvenimas susidėliotu taip kad liktų tik telefonas, būtų tobula.
          Tobula kinijos valdžiai. Bet koks nusžengimas ir nieko naudotis nebegali

          Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

          Ir Viada tokią funkciją jau seniai turi. Galima atsiskaityti neinant į vidų, o tiesiog automobilyje.

          Kas minėjo Spotify blogą kokybę - turint Premium kokybė tikrai geresnė, negu ripintų mp3 iš rusiškų saitų.

          Kas dėl GPS - įjungtas visada. Hesburgerio appsas leidžia užsisakyti iš anksto. Atėjus tiesiog parodai ekraną ir atsiimi užsakymą. Taip pat Google Maps veda buvimo istoriją. Kartais įdomu pažiūrėti kiek KM prasuki.
          O Viadoje sutvarkė nuolaidų kortelės pripažinimą? Nes kai bandžiau tą savitarną nepriėmė nuolaidų kortelės.

          Spotify kokybė paprasto accounto - 128kbps, premium - 320 kbps. Aš klausausi Losless (FLAC) kokybės, todėl man abi yra blogos. Kokie ripai rusiškuose saituose nežinau.

          Google Maps buvimo istorija čia prie minusų mini ar kaip?

          Parašė Edd Rodyti pranešimą
          O adapteris 5 eur ar net mažiau, jei bluetooth netinka, todėl nekreipčiau didelio dėmėsio į tą 3.5mm jungtį. Arba dar yra ir usb-c ausinių.
          Yra ir kiti aspektai, digitalizacija (audio analogo mirtis nėra gerai, bluetoothas nėra atviras algoritmas ir yra valdomas privačios kompanijos. Jie guana atkatą nuo kiekvieno bluetootho), perdavimo trigdžiai ir pan. Kaip ir su belaidėmis pelėmis, yra privalumų yra ir trūkumų.




          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            ta prasme sakai, kad NFC pirkėjai protingesni/inovatyvesni/turtingesni?
            Tai čia kaip ir aišku savaime, galvojau kažką kita mintyje turėjai "maxima kitaip traktuoja"
            Čia maždaug kaip sakyti, kad maxima kitaip traktuoja daugiau išleidžiančius nei mažiau išleidžianius. Koks tas traktavimo veiksmas? Tiesiog džiaugimasis vienais labiau, kad daugiau išleidžia? Tai čia kiekvienas verslas džiaugiasi dugiau išleidžiančiais, be jokių "manau"
            Ir ką turi omenyje "rečiau tikrina pirkinius"?
            Turbūt neatkreipei dėmesio į mano paminėtą ScanGo, kas reiškia pilnos savitarnos kasas su skaneriu, kai salėje pats nuskanuoji su asmeniniu skaneriu ir kasose užmoki be atskiro skanavimo. Ir manau, kad tuos, kurie naudojasi apsu bei moka mobiliu galimai didesnėmis sumomis (max 150 vs 50) rečiau tikrina, bent jau mane. Neatsimenu kada mane jau tikrino bent dalinai.
            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
            [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

            Comment


              Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
              Ir manau, kad tuos, kurie naudojasi apsu bei moka mobiliu galimai didesnėmis sumomis (max 150 vs 50) rečiau tikrina, bent jau mane. Neatsimenu kada mane jau tikrino bent dalinai.
              T.y. "apsauga tikrina pirkinius, ar už viską sumkėjai"? - mane netikrino nei karto gyvenime (nei įprastose kasose, nei savitarnos).

              Comment


                Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                T.y. "apsauga tikrina pirkinius, ar už viską sumkėjai"? - mane netikrino nei karto gyvenime (nei įprastose kasose, nei savitarnos).
                Nemaišyk savitarnos su Scan&Go.
                Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                Comment


                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                  Yra ir kiti aspektai, digitalizacija (audio analogo mirtis nėra gerai, bluetoothas nėra atviras algoritmas ir yra valdomas privačios kompanijos. Jie guana atkatą nuo kiekvieno bluetootho), perdavimo trigdžiai ir pan. Kaip ir su belaidėmis pelėmis, yra privalumų yra ir trūkumų.
                  Tai aš savo komentare kaip tik ir parašiau alternatyvas bluetooth - naudoti usb-c ausines arba per 3.5mm adapteriuką gali naudoti savo senas geras 3.5mm ausines. Bluetooth šiaip yra gerai dėl patogumo, bet asmeniškai aš su bluetooth nedraugauju. Kažkada įsigijau gerą bluetooth klaviatūrą - pastebėjau kad kai tik ją pradedu naudoti, pradeda skaudėti galvą, taip pat turiu bluetooth ausines, nusipirkau galvodamas kaip bus patogu bėgiojant iš smartwatcho klausytis muzikos. Deja, tas pats - klausantis per bluetooth ausines muzikos man pradeda skaudėti galvą. Gal aš kažkoks nestandartinis, bet tokia mano asmeninė patirtis ir po tokios patirties asmeniškai atsargiau pradėjau žiūrėti į kalbas kad tos visos spinduliuotės nekenkia sveikatai, nors anksčiau galvodavau kad čia bobučių-sąmokslo teorijų mėgėjų paistalai. Dabar bluetooth naudoju mašinoj laisvų rankų įrangai, arba namie turiu bluetooth kolonėles, kai žiūriu filmus jas naudoju, šiais dviem atvejais nepasireiškė jokie galvos skausmai, galbūt dėl to kad bluetooth įrenginiai toliau nuo manęs. Beje, wifi įrenginius naudoju pastoviai ir visokius, bet jokio poveikio nepastebėjau.

                  Comment


                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                    Turbūt neatkreipei dėmesio į mano paminėtą ScanGo, kas reiškia pilnos savitarnos kasas su skaneriu, kai salėje pats nuskanuoji su asmeniniu skaneriu ir kasose užmoki be atskiro skanavimo. Ir manau, kad tuos, kurie naudojasi apsu bei moka mobiliu galimai didesnėmis sumomis (max 150 vs 50) rečiau tikrina, bent jau mane. Neatsimenu kada mane jau tikrino bent dalinai.
                    Ir turi omenyje, kad su NFC gali atsiskaityt iki 150 eur, o su korteke iki 50 eur?

                    Prieš patikrinimą jie gali matyti kokiu būdu tu atsiskaitei?

                    Ar gal tiesiog pagal sumą renkasi ką tikrinti? Tai yra kortele atsiskaitęs už 49 eur mažiau šansų, kad bus patikrintas, nei nfc atsiskaitęs už 40?
                    Su mintimi, kad koreliuoja vgių procentas tarp daug išleidžiančių (labiau pasiturintis vadinasi mažiau tikimybės, kad vogs) ir mažai išleidžiančių. nepriklausomai nuo nfc ar kortele moka, o tik pagal sumą.

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą

                      Ir turi omenyje, kad su NFC gali atsiskaityt iki 150 eur, o su korteke iki 50 eur?

                      Prieš patikrinimą jie gali matyti kokiu būdu tu atsiskaitei?

                      Ar gal tiesiog pagal sumą renkasi ką tikrinti? Tai yra kortele atsiskaitęs už 49 eur mažiau šansų, kad bus patikrintas, nei nfc atsiskaitęs už 40?
                      Su mintimi, kad koreliuoja vgių procentas tarp daug išleidžiančių (labiau pasiturintis vadinasi mažiau tikimybės, kad vogs) ir mažai išleidžiančių. nepriklausomai nuo nfc ar kortele moka, o tik pagal sumą.
                      Scan&Go kasose tave stebi per kameras kol apsipirkinėji. Ir taip pat mato info, ar skaneris paimtas kortele, ar app'su, kokiu būdu moki, kokios prekės praskanuotos. Mato viską, ir tada apsauga sprendžia, ar tiesiog atidaryti vartelius ir išleisti tave, ar duoti signalą, kad būtum patikrintas. Klientas, kuris naudoja app'są, o Maxima appse yra galimybė pririšti kortelę ir apmokėti be NFC, tiesiog nuskaitant pinigus. Tokiu atveju jie turi tavo V/P bei kortelės numerį, adresą, tikriausiai bus mažiau linkęs vogti, nes bus pateikęs savo duomenis. Todėl tikrinami tokie klientai yra mažiau.

                      NFC gali atsiskaityti išvis be limito. Teko mokėti beveik 1k. Contactless kortelė iki 50 eurų, po to, priklausomai nuo POS'o, arba reikia tik įvesti kodą, arba įdėti kortelę.

                      Comment


                        Ignalina viską manau pasakė teisingai.
                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                        Comment


                          Parašė Edd Rodyti pranešimą

                          Tai aš savo komentare kaip tik ir parašiau alternatyvas bluetooth - naudoti usb-c ausines arba per 3.5mm adapteriuką gali naudoti savo senas geras 3.5mm ausines. Bluetooth šiaip yra gerai dėl patogumo, bet asmeniškai aš su bluetooth nedraugauju. Kažkada įsigijau gerą bluetooth klaviatūrą - pastebėjau kad kai tik ją pradedu naudoti, pradeda skaudėti galvą, taip pat turiu bluetooth ausines, nusipirkau galvodamas kaip bus patogu bėgiojant iš smartwatcho klausytis muzikos. Deja, tas pats - klausantis per bluetooth ausines muzikos man pradeda skaudėti galvą. Gal aš kažkoks nestandartinis, bet tokia mano asmeninė patirtis ir po tokios patirties asmeniškai atsargiau pradėjau žiūrėti į kalbas kad tos visos spinduliuotės nekenkia sveikatai, nors anksčiau galvodavau kad čia bobučių-sąmokslo teorijų mėgėjų paistalai. Dabar bluetooth naudoju mašinoj laisvų rankų įrangai, arba namie turiu bluetooth kolonėles, kai žiūriu filmus jas naudoju, šiais dviem atvejais nepasireiškė jokie galvos skausmai, galbūt dėl to kad bluetooth įrenginiai toliau nuo manęs. Beje, wifi įrenginius naudoju pastoviai ir visokius, bet jokio poveikio nepastebėjau.
                          Bluetooth adapteris niekaip neišsprendžia problemos, kad yra naudojamas bluetooth. Esmė yra tame kad bluetooth yra black box licenzijuojama technologija kuria bet kada gali nuspręsti "uždrausti konkurentams" ir tada pasikarkit.

                          Bangų stiprumas neturėtu būti pakankamas kad sukelti efektą, nebent trumpina ten kažkur ir daug elektromagnetinio triušmo vyksta, bet tas nelabai realu baterijomis varomiems dalykams kaip smartwatch.

                          Comment


                            Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                            Bluetooth adapteris niekaip neišsprendžia problemos, kad yra naudojamas bluetooth. Esmė yra tame kad bluetooth yra black box licenzijuojama technologija kuria bet kada gali nuspręsti "uždrausti konkurentams" ir tada pasikarkit.

                            Bangų stiprumas neturėtu būti pakankamas kad sukelti efektą, nebent trumpina ten kažkur ir daug elektromagnetinio triušmo vyksta, bet tas nelabai realu baterijomis varomiems dalykams kaip smartwatch.
                            Koks dar bluetooth adapteris, rašiau apie usb-c adapterį 3.5mm ausinėm, joks bluetooth tada nenaudojamas. O dėl poveikio tai tiesiog tokia mano patirtis ir su skirtingais bluetooth įrenginiais, tad vargu ar visi jie trumpino ir daug triukšmo buvo, be to dabar pasigooglinau ir radau daugiau tokių pačių atsiliepimų.

                            Comment


                              Parašė Edd Rodyti pranešimą

                              Koks dar bluetooth adapteris, rašiau apie usb-c adapterį 3.5mm ausinėm, joks bluetooth tada nenaudojamas. O dėl poveikio tai tiesiog tokia mano patirtis ir su skirtingais bluetooth įrenginiais, tad vargu ar visi jie trumpino ir daug triukšmo buvo, be to dabar pasigooglinau ir radau daugiau tokių pačių atsiliepimų.
                              Ok, netaip supratau tada. my bad.

                              Na matyt esate iš jautrių tokiems dalykams.

                              Comment


                                Gal kas turi minčių ar patarimų, kokį smartwatch ar smart apyrankę reiktų pirkti iki kokių 200 Eur su tikslu skaičiuoti visokius žingsnius, kalorijas etc. Su pagrindinėm sąlygom, kad nepriekaištingai ir lengvai veiktų su Strava ir kad batareika laikytų kuo ilgiau? Pasižiūrėjau į kai kurias parduotuves ir galva apsisuko nuo šitų įrenginių gausos, bet nežinau net nuo ko pradėti ir į ką kreipti dėmesį.

                                Comment


                                  Kaip Kinijos patriotui, bet kuri is situ:
                                  https://xiaomi-mi.com/mitu-watches/

                                  Comment


                                    Toli gražu ne visi. Bet jau koks xiaominis Amazfit GTR2, tai tikrai vertas dėmesio.
                                    Show must go von!

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      Kaip Kinijos patriotui, bet kuri is situ:
                                      https://xiaomi-mi.com/mitu-watches/
                                      Xiami produktai šiaip geri, bet klausimas išlieka dėl Strava suderinamumo.

                                      Comment


                                        Parašė VNS Rodyti pranešimą
                                        Toli gražu ne visi. Bet jau koks xiaominis Amazfit GTR2, tai tikrai vertas dėmesio.
                                        O kaip tas GTR2 syncina, tarkim, kelionės data? Būtina palaikyti nuolatinį bluetooth ryšį ar užtenka kada dienos gale ar net kitą dieną viską rankiniu būdu susyncinti? Nu tam atvejui, jeigu nenoriu laikyti pajungto bluetooth arba jeigu telefonas išvis išjungtas/išsikrovęs?

                                        Comment


                                          Nereikia nuolat daugumai appsu. Gauna BT ryšį, tada sumeta visą info į ragelį. Negauna, dirba toliau. Ta prasme trackina ir pan.
                                          Show must go von!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X