Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nesitikėjau čia tokio didelio atsako sukelti.

    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

    Kuo toliau, tuo daugiau apps'ų naudoja lokacijos duomenis. Naujausias pvz. Neste degalinės. Dabar atvažiuoji į degalinę, atsidarai apps'ą, jis iš karto pamato, kurioje degalinėje esi, pasirenki kolonėlės numerį ir eini piltis. Tas pats su pvz. Unipark aikštelėmis ir t.t. Be to aš gana dažnai naudoju navigaciją tiesiog, kad išvengčiau kamščių ir pan., tai jau neatsimenu, kada esu junginėjęs bent vieną iš šių parametrų, visada viskas įjungta ir ramu.
    Na taip, aš esu atsilikęs ir už degalus ir kitką vis dar moku kortele, o nededu visų kiaušinių į vieną krepšį-telefoną, kaip kai kurie naujosios kartos atstovai. Unipark ar kt parkavimo paslaugos reikia mobilių duomenų patvirtinti tapatybei bet GPS'o neprašė.

    Tai taip išeina kad kasdieni važiuoji kitu maršrutu bandydamas sutaupyti minutę kamščiuose?

    Parašė John Rodyti pranešimą

    Nu laba diena. Žmonės naudoja Google maps, Strava, Google Fit ir daugybę kitų appsų, kurie neveikia be GPS.
    Laba diena, Visos veikia be GPS išskyrus naviguojant.

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Eidamas pasivaikščioti visada įsijungiu Endomondo, kai noriu užvažiuoti į Hesburger pavalgyti - programėlė rodo kur artimiausias restoranas, esant kitame mieste ir konors ieškant mapsas iš karto parodo kurioje vietoje esu, kai į FB keliu nuotrauką išmeta vietą iš karto ir t. t. - patogumų šimtai. Kiekvieną kartą įjungti ir išjungti nematau tikslo. Kad reptiloidai žinios kur aš esu, kažkaip nebijau.

    O kas naudojasi pažinčių programėlėmis manau irgi žino kaip gerai, kai matai kiek km iki tam tikros merginos
    O kam snukiaknygei reikia žinoti tavo vietą? Kaip tik reikia jiems kuo mažiau informacijos duoti. Na bet dėkui už pavyzdį, man niekada nekiltų net mintis instaliuoti visokias hesburgerio programėles, galima tiesiog į sveitainę nueiti ar per tą patį google maps surasti.

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Tarkim, kad kur nors einant ausinėse muzika iš Spotify grotų, arba kur nors važiuojant prijungus telefoną prie mašinos grotuvo. Tikrai nesiruošiu kaip 2010 metais rašyti muzikos iš kompo per laidą į telefono atmintį Ir kaip man Last.fm programėlė scrobblins ką eidamas ar važiuodamas klausau?

    Taip kad šiais laikais be lokacijos, be interneto telefone, dauguma neišsiverčia, Kinijoje irgi. Na, 2010 metais buvo įmanoma.
    Praleidote kontekstą. Kalbėjau būtent apie mobilų internetą per Wifi namuose nereikalingumą. Nors čia aš irgi senamadiškas, vis dar naudoju realų MP3 grotuvą, o poto su softu pullinu klausymosi statistiką ir scroblinu į last.fm askirai (softas vadinasi Zenses). Nors čia sutinku kad scroblinti real time mobiliake būtų patogiau, ką ir darysiu kai/jei pereisių prie muzikos klausymo mobiliame telefone. Bet tai nebus spotify, ten kokybė prasta.

    Prie mašinos mano telefonas jungiasi žydruoju dančiu, ne interneto pagrindu.

    Parašė Austras Rodyti pranešimą

    Va tokius vaikščiotojus/važinėtojus, kurie užsikimšę ausinėmis ausis (smegenis), reikėtų privalomai registruoti organų donorais.
    Donorais turėtu būti visi automatiškai, išskyrus specialiai atsisakius. Kaip vakarų europoje.

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Endomondo yra kur kas daugiau, nei žingsnių skaičiuoklė. Ėjimas, bėgimas, važiavimas dviračiu, netgi plaukimas ir kas tik nori. Kilometražas, greitis, kalorijos, vidutinis greitis atkarpose (rodo žemėlapyje), aukštis virš jūros lygio, jeigu premium - širdies darbas ir t. t.
    Aš naudoju Samsung Health kuri šias funkcijas atlieka be GPS'o. Na ne aukštį virš jūros lygio bet nelabai man to reikia.

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Ir kam tiek vargo, kai galima iš karto iš telefono?
    Iš kompo patogiau ir gali atrinkti nepavykusias lauk

    Comment


      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
      Na taip, aš esu atsilikęs ir už degalus ir kitką vis dar moku kortele, o nededu visų kiaušinių į vieną krepšį-telefoną, kaip kai kurie naujosios kartos atstovai. Unipark ar kt parkavimo paslaugos reikia mobilių duomenų patvirtinti tapatybei bet GPS'o neprašė.

      Tai taip išeina kad kasdieni važiuoji kitu maršrutu bandydamas sutaupyti minutę kamščiuose?
      O kuo blogai viską turėti telefone? Patogiau kiekvieną kartą traukti piniginę ir joje ieškoti nuolaidų kortelės, tada banko kortelės ar šiaip kapeikų?

      Comment


        Manau, pas daugumą dar yra mąstymas, kad mobilus telefonas yra... telefonas. Iš tikro tai yra kompiuteris tavo rankoje, skambinimo funkcija jau senai nuėjusi į tolimą planą. Aš telefone naudoju viską ir net noriu, kad kuo daugiau gyvenimo funkcijų persikeltų ten, man jis veikia kaip bendravimo priemonė, muzikos klausymo priemonė, navigacija, fizinio aktyvumo/miego sekimo priemonė, piniginė, nuolaidų kortelė, bilietas į renginį/lėktuvą/autobusą, žaidimų konsolė, fotoaparatas, foto/video peržiūros priemonė, žadintuvas, fotoaparatas/video kamera, audio knygų klausymas, laikraštis, el. paštas, bankas, mokesčiu mokėjimas, taksi, parkavimas, prekių/paslaugų pirkimas, orų prognozė, signalizacijos valdymas ir t.t. ir pan..... ir net Corona kontaktų sekimas. Ir dar dar daugiau visko.

        Paprastas pavyzdys - nuolaidų kortelės, kai Maxima ir Rimi įsivedė apps'us, kurie veikia kaip nuolaidų kortelės, pradėjau juos naudoti. Iki tol piniginėje nešiotis jokių kortelių noro nebuvo ir nėra. Iki to neturi tai jų parduotuvių ir vengiu.

        Kiti geri pvz, važiuoju Kaune autobusu ir man Google automatiškai praneša, už 2 km tavo maršrute tikėtis kamštis ir vėlavimas. Sėdžiu Frankfurto oro uoste, į telefoną ateina pranešimas, kad mano įlaipinimo vartai pasikeitė, net anksčiau nei pasirodė oro uosto monitoriuose.

        Taip, Google, FB ir kiti servisai viską apie mane žino, bet man dėl to nei šilta, nei šalta, nes dėl to galiu gauti pilnavertiškas jų paslaugas (tikslinė reklama included).

        Aš esu žmogus, kuris vengia grynųjų pinigų, nenešioja jokių kuprinių ar vyriškų rankinukų, tad man norisi prie savęs turėti tik kelis daiktus - banko kortelė (tikiuosi greitai telefono pilnai pakaks ir jos irgi nereikės šalia turėti), ID/vairuotojo pažymėjimas, telefonas, raktai. Viskas. Jei gyvenimas susidėliotu taip kad liktų tik telefonas, būtų tobula.

        P.S. realiai jei darbas neduotų laptop'o, man jo namie neprireiktų (tik namų reikalams, darbui be abejo reikia), pilnai pakaktų telefono. Net tekstas greičiau rašosi per telefoną su SwiftKey auto correct'u ir žodžių pasiūlymais.
        Paskutinis taisė taspac; 2020.11.20, 11:59.

        Comment


          Dėkui už SwiftKey paminėjimą. Nežinojau tokio įrankio, dabar įsirašiau ir tikrai kur kas patogiau.
          Lietuva visiems.

          Comment


            Parašė taspac Rodyti pranešimą

            P.S. realiai jei darbas neduotų laptop'o, man jo namie neprireiktų (tik namų reikalams, darbui be abejo reikia), pilnai pakaktų telefono. Net tekstas greičiau rašosi per telefoną su SwiftKey auto correct'u ir žodžių pasiūlymais.
            Ar SwiftKey yra kažkuo geresnė už Google klaviatūrą? Ir joje galima swipinant rašyti lietuviškai arba spaudyti siūlomus žodžius. Beje, Android telefonuose kokie 5 metai galima visai padoriai tiesiog diktuoti lietuvišką tekstą balsu, kuris būna transkribuojamas – tiesa, nežinau, ar iOS tokį dalyką turi.

            Comment


              Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

              Ar SwiftKey yra kažkuo geresnė už Google klaviatūrą? Ir joje galima swipinant rašyti lietuviškai arba spaudyti siūlomus žodžius. Beje, Android telefonuose kokie 5 metai galima visai padoriai tiesiog diktuoti lietuvišką tekstą balsu, kuris būna transkribuojamas – tiesa, nežinau, ar iOS tokį dalyką turi.
              Geras, nežinojau, kad Google lietuvišką tekstą iš balso atpažįsta. Reikės pabandyti. Ačiū už tip'są.

              Comment


                Parašė taspac Rodyti pranešimą
                Manau, pas daugumą dar yra mąstymas, kad mobilus telefonas yra... telefonas. Iš tikro tai yra kompiuteris tavo rankoje, skambinimo funkcija jau senai nuėjusi į tolimą planą. Aš telefone naudoju viską ir net noriu, kad kuo daugiau gyvenimo funkcijų persikeltų ten, man jis veikia kaip bendravimo priemonė, muzikos klausymo priemonė, navigacija, fizinio aktyvumo/miego sekimo priemonė, piniginė, nuolaidų kortelė, bilietas į renginį/lėktuvą/autobusą, žaidimų konsolė, fotoaparatas, foto/video peržiūros priemonė, žadintuvas, fotoaparatas/video kamera, audio knygų klausymas, laikraštis, el. paštas, bankas, mokesčiu mokėjimas, taksi, parkavimas, prekių/paslaugų pirkimas, orų prognozė, signalizacijos valdymas ir t.t. ir pan..... ir net Corona kontaktų sekimas. Ir dar dar daugiau visko.

                Paprastas pavyzdys - nuolaidų kortelės, kai Maxima ir Rimi įsivedė apps'us, kurie veikia kaip nuolaidų kortelės, pradėjau juos naudoti. Iki tol piniginėje nešiotis jokių kortelių noro nebuvo ir nėra. Iki to neturi tai jų parduotuvių ir vengiu.

                Kiti geri pvz, važiuoju Kaune autobusu ir man Google automatiškai praneša, už 2 km tavo maršrute tikėtis kamštis ir vėlavimas. Sėdžiu Frankfurto oro uoste, į telefoną ateina pranešimas, kad mano įlaipinimo vartai pasikeitė, net anksčiau nei pasirodė oro uosto monitoriuose.

                Taip, Google, FB ir kiti servisai viską apie mane žino, bet man dėl to nei šilta, nei šalta, nes dėl to galiu gauti pilnavertiškas jų paslaugas (tikslinė reklama included).

                Aš esu žmogus, kuris vengia grynųjų pinigų, nenešioja jokių kuprinių ar vyriškų rankinukų, tad man norisi prie savęs turėti tik kelis daiktus - banko kortelė (tikiuosi greitai telefono pilnai pakaks ir jos irgi nereikės šalia turėti), ID/vairuotojo pažymėjimas, telefonas, raktai. Viskas. Jei gyvenimas susidėliotu taip kad liktų tik telefonas, būtų tobula.

                P.S. realiai jei darbas neduotų laptop'o, man jo namie neprireiktų (tik namų reikalams, darbui be abejo reikia), pilnai pakaktų telefono. Net tekstas greičiau rašosi per telefoną su SwiftKey auto correct'u ir žodžių pasiūlymais.
                Dar pridėčiau, kad šiuolaikinis telefonas atlieka liniuotės, gulsčiuko, žibinto funkcijas.

                Aš irgi visiškai nemėgstu grynųjų pinigų ir nuolaidų kortelių, tai puiki alternatyva tam yra parduotuvių programėlėse integruota nuolaidų kortelės funkcija.

                Beje Circle K padarę dar geresnį dalyką, galima savo nuolaidų kortelę pririšti prie atsiskaitymo kortelės, tada viskas visiškai automatiškai ir nereikia nei programėlės, nei nuolaidų kortelės.
                AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                Comment


                  Parašė booraz Rodyti pranešimą

                  Dar pridėčiau, kad šiuolaikinis telefonas atlieka liniuotės, gulsčiuko, žibinto funkcijas.

                  Aš irgi visiškai nemėgstu grynųjų pinigų ir nuolaidų kortelių, tai puiki alternatyva tam yra parduotuvių programėlėse integruota nuolaidų kortelės funkcija.

                  Beje Circle K padarę dar geresnį dalyką, galima savo nuolaidų kortelę pririšti prie atsiskaitymo kortelės, tada viskas visiškai automatiškai ir nereikia nei programėlės, nei nuolaidų kortelės.
                  Ir Viada tokią funkciją jau seniai turi. Galima atsiskaityti neinant į vidų, o tiesiog automobilyje.
                  Google Pay pasileido Lietuvoje oficialiai. Aš naudojau jau kelis metus su Revolutu. Tad mano kišenėje tik telefonas, raktai ir ID kortelė (vairuotojo pažymėjimo juk net nebereikia vežiotis).

                  Kas minėjo Spotify blogą kokybę - turint Premium kokybė tikrai geresnė, negu ripintų mp3 iš rusiškų saitų.

                  Kas dėl GPS - įjungtas visada. Hesburgerio appsas leidžia užsisakyti iš anksto. Atėjus tiesiog parodai ekraną ir atsiimi užsakymą. Taip pat Google Maps veda buvimo istoriją. Kartais įdomu pažiūrėti kiek KM prasuki.

                  Comment


                    Mano telefonas naudojamas kaip telefonas, SMSams (kai aš arba abonentas yra neES šalyje), fotoaparatas, namuose kaip WiFi routeris, žingsnių/atstumo/kalorijų matuoklis.

                    Comment


                      Dalinuosi savo naudojamu S10+ pagrindinio ekrano foto. Dažnai dar pas žmones matau, kad naudoja standartines nuorodas apatinėje juostoje, bet jau pora ar daugiau metų naudoju būtent tokią konfigūraciją, nes visi chatai dažniausiai spaudinėjamos programos. Dar yra porą ekranų į šonus, bet ten kalendorius, priminimai, aliarmai, orai, kurie rečiau reikalingi.

                      Click image for larger version

Name:	Screenshot_20201120-144153_One UI Home.jpg
Views:	221
Size:	868,3 kB
ID:	1840537
                      Paskutinis taisė booraz; 2020.11.20, 17:48.
                      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                      Comment


                        Ir šiaip manau, kad kokia Maxima skirtingai traktuoja ScanGo kasose tuos, kurie turi Maximos apsą, atsiskaito NFC mobiliu nuo tų, kurie turi plastikinę nuolaidų kortelę ir moka kortele šiaip. Ir dėl didesnių sumų kurias nebijo mokėti NFC mobiliu lyginant su bekontakte kortele ir dėl potencialiai kitokios publikos.
                        Paskutinis taisė Arunasx; 2020.11.20, 17:19.
                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                        Comment


                          Man reikia staigiai iki lapkrycio pabaigos sava bobai nupirkti telipona. Maz kas gali patarti gera modeli? Reikalavimai : biudzetas iki 800Eur, Android, ekranas ne didesnis uz 6.5", 256 GB memory (blogiausiu atveju 128), gera kamera, pageidautina dual SIM bei SD slot, batarke nuo 4500mAh butu geriau >5000, bei 3.5mm audio lizdas (nes deja dabar jie dingsta is nauju telefonu). huawejaus nesiulyti
                          Paskutinis taisė ZYKLON-B; 2020.11.20, 18:45.

                          Comment


                            Imk OnePlus 8 pro

                            Comment


                              Parašė liutass Rodyti pranešimą
                              Imk OnePlus 8 pro
                              Bet kaip suprantu SD sloto nebus, bei 3,5 audio irgi

                              Comment


                                Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimą
                                Bet kaip suprantu SD sloto nebus, bei 3,5 audio irgi
                                panasu, kad ne. Tada Samsung S10+

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  panasu, kad ne. Nauji geri telefonai neturi to 3.5 jacko.
                                  Senos geros Sennheiser MX-375 arba 365 riebiai skambancios ausenkes kainuoja iki 30 euru. O visiskas bluetooth wireless brudas 120+. Vat ir visa aritmetika.
                                  Tai pogi del slotu - naudojant SD, patogu issiimti kortela ir narsyti kompe, kai ten milijonas mp3 arba nuotrauku. Pas mane kortela 200GB beveik visa uzkimsta - keli tukstanciai nuotrauku bei 120+ GB mp3
                                  Paskutinis taisė ZYKLON-B; 2020.11.20, 19:25.

                                  Comment


                                    Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimą
                                    Senos geros Sennheiser MX-375 arba 365 ausenkes kainuoja iki 30 euru. O visiskas bluetooth wireless brudas 120+. Vat ir visa aritmetika.
                                    S10+ turi jacka

                                    Comment


                                      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                      Ir šiaip manau, kad kokia Maxima skirtingai traktuoja ScanGo kasose tuos, kurie turi Maximos apsą, atsiskaito NFC mobiliu nuo tų, kurie turi plastikinę nuolaidų kortelę ir moka kortele šiaip. Ir dėl didesnių sumų kurias nebijo mokėti NFC mobiliu lyginant su bekontakte kortele ir dėl potencialiai kitokios publikos.
                                      Kaip kitaip traktuoja?

                                      Ir kodėl ngc naudotojai būtinai didesnes sums nebijo leisti? Nėra nfc naudotojų su mažesniais limitais?

                                      Comment


                                        Parašė ZYKLON-B Rodyti pranešimą
                                        Man reikia staigiai iki lapkrycio pabaigos sava bobai nupirkti telipona. Maz kas gali patarti gera modeli? Reikalavimai : biudzetas iki 800Eur, Android, ekranas ne didesnis uz 6.5", 256 GB memory (blogiausiu atveju 128), gera kamera, pageidautina dual SIM bei SD slot, batarke nuo 4500mAh butu geriau >5000, bei 3.5mm audio lizdas (nes deja dabar jie dingsta is nauju telefonu). huawejaus nesiulyti
                                        Kokias rimtas programas naudos, kad reikalingas tokios galios telefonas?
                                        ​​​​​​

                                        Comment


                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                          Kaip kitaip traktuoja?Ir kodėl ngc naudotojai būtinai didesnes sums nebijo leisti? Nėra nfc naudotojų su mažesniais limitais?
                                          Subjektyvo asmeninė nuomonė.. Manau rečiau tikrina pirkinius. Koks nors budulis nėra įgalus pagal savo intelektą naudotis mobliu apsui ir mokėjimui.
                                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                          [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                          Comment

                                          Working...
                                          X