Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė C5 Rodyti pranešimą
    Dėl programų užvertimo-sumažinimo, tai čia mane sudominai... O kaip patikrint, ar čia uždaręs programas, ar tik sumažinęs?
    Taip, melyna meniu mygtuka palaikyk paspaudes, turetu atsirasti atverstu programu sarasas.
    Jedi power!

    Comment


      John, tai taip, mano tevas vis dar mano sena nokia 3310 taso, tas tai nemirtingas telefonas. Dabartine nokia irgi arbatos paragavus. Gyva . Todel man Nokios nepakeis joks samsungas ar motorola. Beje, maniske noske ne made in china, o made in germany

      Comment


        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
        John, tai taip, mano tevas vis dar mano sena nokia 3310 taso, tas tai nemirtingas telefonas. Dabartine nokia irgi arbatos paragavus. Gyva . Todel man Nokios nepakeis joks samsungas ar motorola. Beje, maniske noske ne made in china, o made in germany
        Jei prisiversčiau vietoj kelių vakarienių ne namie įsigyt akumuliatorių Nokios tai šį gėrį sėkmingai toliau naudočiau Dabar su vienu telefonu jau kokie 4 mėnesiai vaikštau nes akumas po 6 metų užsilenkė O šiaip 3310 man LABAI patinka SMS'am nieko geresnio būt negali
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          Nokia 5200, seneliukas atlenkiamas Samsung X150 (nieko jame nera, bet labai mielas daiktas ), ir Sony Ericson K750i (labai pykstu ant jo baterijos, ir vis dar niekaip nepriprantu prie menu). Pries taurejau vien nokias, ir turbut liksiu istikima joms
          Linkėjimai,
          Akvilė

          Comment


            Nezinau kaip kitiems, bet man baterijos laikymo trukme turbut maziausiai svarbus faktorius, as telefonu kraunu kiekviena nakti eidamas miegoti, ir nebuna bedu kad issikrauna svarbiausiu momentu, tiesiog toks geras iprotis.
            Jedi power!

            Comment


              Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
              Nezinau kaip kitiems, bet man baterijos laikymo trukme turbut maziausiai svarbus faktorius, as telefonu kraunu kiekviena nakti eidamas miegoti, ir nebuna bedu kad issikrauna svarbiausiu momentu, tiesiog toks geras iprotis.
              Visiskai nesutinku
              Kartais tiesiog tenka skubeti ir tokiam "kasdieniniam" krovimui nebelieka laiko. Kelionese irgi pravercia ilgas baterijos gyvenimo laikas... juk kartais ir elektros tinklo kistukai netinka

              Comment


                Mano istorija :

                1. Siemens C35i - pats pirmas mano mobilus telefonas


                2. Siemens C45 - turėjau neilgai, paskando baloj . Veikt tai dar veikė po to, bet nebe aš jį, o jis mane veldė


                3. Nokia 3310 - labai neilgai, kaip pakaitinį naudojau iš brolio nebenaudojamą pačiupęs .


                4. Nokia 3510i - Ilgai šitą turėjau, neblogas buvo, bet gerokai didelis, kartais nepatogu būdavo kišenėj neštis .


                5. Nokia 3220 - Sugedo, kažkaip labai dažnai jis iškrisdavo man, gal dėl to


                6. Siemens CX65 - Vėl Siemens, šiap geras telefonas buvo, patiko, tik nepatikdavo kas mėnėsį, profilaktiškai, nešt taisyt į garantinį . Baigėsi garantija - baigėsi ir jo istorija .


                7. Sony Ericsson T610 - Geras telefonas, dabar tik SE vėl norėčiau, būtent šitam klavietūra nebeveikia .


                8. Dabar vėl naudoju Nokia 3510, esu ją naudojęs jau ir anksčiau kaip pakaitinį, bet nebeatsimenu po kurio telefono.


                Nežinau ką, bet reiks kažką bandyt pirkt, norėčiau SE, bet pinigų labai gaila. Tiesa šitaj nokiai jau 9-as nebeveikia . Tik 2 telefonai man nesugedo per visą gyvenimą, košmaras kažkoks

                Comment


                  Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                  5. Nokia 3220 - Sugedo, kažkaip labai dažnai jis iškrisdavo man, gal dėl to
                  Taip, čia greičiausias būdas pakeisti seną telefoną į naują Tik svarbiausia, kad pagrindas, ant kurio krenta, būtu kuo tvirtesnis
                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                    Mano mobiliųjų telefonų istorija prasideda kokiais 2001, kai Lietuvoje karaliavo Nokia 3210, tai šitą man atidavė sesuo. Po pusmečio pavogė, tai nusipirkau dar neseniai išleistą 3310, kuris su pakeista baterija dar ir iki šiol kai kada panaduojamas. Vienas trūkumas, kad netyčia palikus įjungtą klaviatūrą beveik visada pradeda daryt nepageidaujamą saviveiklą 2003-iaisiais šitą atidaviau draugei ir nusipirkau 3510i, kuris kartą sušlapo ir ilgainiui jam pradėjo nebeveikt klaviatūra, tai pernai pasiėmiau tėvo nenaudojamą 3100, kuriuo iki šiol džiaugiuosi ir kol kas nežadu keist.

                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      O man ta 3100 pagedo tas viršutinis mygtukas išlūžo, et

                      Comment


                        telefono neturėjau ilgai, nes man jo nereikėjo, o turėti iš principo kažkaip nerūpėjo. prireikė, kai vienas žmogus norėjo paskambinti man iš 'Šeši nuliai - milijonas', sakau, skambink, ale laidinio nesinešioju su savim. na tai atidavė tokį pavėpusį Siemens c35i, katrą aš naudojau tik skambinimui ir žinutėms, tai suėjo. dar turėjo tokią savybę, kad prigaravus, kai imdavo durniuoti, galima buvo atkrapštyti dangtelį ir išdžiovinti orkaitėje pūtimą įjungus. paskui jis iškeliavo anapus pametimo ir po jo sekusio nukniaukimo būdu...
                        kai jau nutariau pirkti, labai nenorėjau visokių navarotų (dar paklausiau salone "ar negalima tos kameros išimti"), bet be navarotų nebuvo. o papigiaiski buvo labai negražūs, tai išsirinkau "Motorola" E398, naudoju pustrečių metų ir neketinu keisti. kiek aš naudoju, tai baterijos laiko mažiausiai savaitę, rašyti lengva, neužrakintas niekad pats niekam neskambinėja, kaip dažnai girdžiu skundžiantis kitus, gerai traukia ir turi svorį - visada žinai, kad jis yra, nereik mąstyt, įsidėjau ar ne. niekad nebuvo sugedęs.

                        Comment


                          Ar LG KAG800 Chocolate tikrai toks 'horrible' , kaip jį apibūdina užsienio saitai?


                          Jo išvaizda man labai patraukli, tačiau prisiskaičiau tiek atsiliepimų, kad dažnai lūžta, kad nėra kuo pakeisti, kad nepatvarus, kad jau nebežinau, ką daryti. Dabar linkstu į NOKIA 5200 arba NOKIA 5700.
                          Pirmas variantas arčiau širdies ir piniginės Tačiau jis labai panašus į NOKIA 5300 - skiriasi ekrano tipas (nieko nesuprantu tame) CSTN(NOKIA 5200) ir TFT(NOKIA 5300), bei kamera (VGA, 640x480 pixels, video(5200) ir 1.3 MP, 1280 x 1024 pixels(5300) ). Kitais punktais pigesnysis net perspjauna NOKIA 5300. Gal galit plačiau paaiškinti tuos skirtumus?

                          5200


                          5300

                          Comment


                            Turejau daug tu mobiliu (nuo Motorolos plytos ,kurios nebuvo imanoma nesioti kiseneje- pamestum kelnes ) samsungu ,eriksonu ,semensu, bet visada grizdavau prie Nokios 3310,6310 ,6230 ir dabar vel N75 (gal tik patiko priespaskutine -sony eriksonas W-800i ;dabar vaikas zaidzia) .Ir esu patenkintas.Tenkina darbinius ir family poreikius – kamera tenkina ,sinchronizacija ,application ,internetas. Tiesiog telefonas kiekvienam pagal savo poreikius reikalingas .
                            Viking Laws

                            Comment


                              @ Akela: TFT ekranas gerokai kontrastingesnis nei CSTN. Tiesą pasakius, CSTN technologija jau tikrai sena, nesuprantu, kodėl tokius ekranus vis dar gamina - saulėje jo įžiūrėti išvis neįmanoma...
                              O ir ekrano raiška 5300 keturis kartus didesnė, dėl to ir kaina skiriasi.

                              Comment


                                Ačiū už informaciją Bet vien už ekranėlį 100 litų moksleivei primokėti atrodo per daug..

                                Comment


                                  Siaip kas del LG chocolate tikrai nera jis ispudingas,turi seimoj siaip tai nelabai patenkintas vien del sencoriniu mygtuku,nepatogus valdymas ir jau nors ir naujas issijunginet pradejo.Taip,kad imciau nokia.Cia skirta Akelai

                                  Comment


                                    Parašė udra Rodyti pranešimą
                                    Siaip kas del LG chocolate tikrai nera jis ispudingas,turi seimoj siaip tai nelabai patenkintas vien del sencoriniu mygtuku,nepatogus valdymas ir jau nors ir naujas issijunginet pradejo.Taip,kad imciau nokia.Cia skirta Akelai
                                    Ačiū tikrai padėjai. Šiek tiek arčiau, nei už Atlanto esančio žmogaus nuomonė tikrai labai daug reiškia Aosisprendžiau, kad LG nejamsiu.

                                    Comment


                                      Mano naujas telefonas .

                                      Sony Ericsson W910i :

                                      Comment


                                        hmm manasis keliais skaiciukais didesnis:

                                        SE w950

                                        www.tomflagman.com

                                        Comment


                                          Aš prieš porą mėnesių nusipirkau w850i. Tiesa, grįžus į Lietuvą tenka naudotis k750i, nes walkmanas pririštas prie Vodafone

                                          Comment

                                          Working...
                                          X