Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė Irmux Rodyti pranešimą
    /\ Andas, pora "mobikų" iš tavo rinkinio ir aš turėjau
    Šiuo metu pas mane toks, lb paprastas, bet jaučiu, pribrendo metas keisti, tik va nežinau ką daryti, fotiko integruoto man visai nereikia, nes, tikrai, nenaudosiu, o visi, kurie patinka, turi šitą "trūkumą"
    prisimenu prieš keletą metų Samsungas vykdė savo naujo kūrinio reklamos kompaniją, kurios pagrindinis šūkis buvo: ~"Jis netgi neturi fotokameros!"

    Comment


      #82
      Nokia 5110 - multifunkcinis


      Siemens C55 - ekranas buvo ne žalias kaip Nokios, tai paėmiau


      Dabartinis ME75.


      Tikrai žinau, kad kitas bus ne Siemens ir ne Nokia, taip pat ne išslenkantis ir ne atsilenkiantis. Visus pribambasus aukočiau, jei baterija laikytų 1000 h B)

      Comment


        #83
        Parašė Rodyti pranešimą
        Beje, kas dėl telefonų kaitos chronologijos... Hunte-r pasireikšk
        Na mano telefonų kaita jau beveik metus laiko nesikeičia, va dar noriu 8850 gerą nusipirkt. o ji tokia:

        Nokia 3210
        Siemens a35
        Motorola v50
        Motorola c336
        Nokia 7650
        Nokia N-gage
        LG w3000
        Nokia 3200
        Nokia 6230
        Qtek 8100
        Nokia 5140
        Nokia 6280
        Nokia 6230i
        ir dabartinis pagrindinis SE W800i




        Ir visa kolekcija (gal kas prisidėt?)


        Comment


          #84
          Kaip per kriminalinę kroniką

          Comment


            #85
            Parašė rat Rodyti pranešimą
            Kaip per kriminalinę kroniką
            Manau, kad savininkai nesunkiai atpažins savo telefonus

            Comment


              #86
              Parašė oranger Rodyti pranešimą
              Manau, kad savininkai nesunkiai atpažins savo telefonus
              Bent aš savąjį atpažįstu puikiai. Nė nepasikeitęs nuo tų senų gerų laikų, kaip buvo „plyta“, taip ir liko Rūpinkis ir globok jį, Hunte-r
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


                #87
                Bet tarnauja ilgai, todėl respect for 750i
                Vienas geriausių SE modelių. Prieš porą savaičių buvau pametęs jį ežero vandenyse, atradus jis labiau panašėjo į akvariumą nei mob. telefoną, tačiau išdžiovinus, jis... veikia taip lyg niekur nieko!

                p.s. ištraukus iš vandens, jis vis dar veikė
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  #88
                  Maniškis Motorola L6, niekam nepatariu naudot motorolų, bent jau šitos.

                  Comment


                    #89
                    Porą turėjau... Užteko... Jei dar kada pirkčiau tai tik kaip antrą, nes yra pora gražių modelių.

                    Comment


                      #90
                      Na jeigu įdomu mano visų telefonų kolekcija.

                      Siemens C45




                      Samsung SGH-N620




                      Siemens M55




                      Siemens C75




                      Sony Ericsson Z530i

                      „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                      Comment


                        #91
                        Nei vienos Nokios... Ką galiu pasakyti, tu nežinai ką reiškia greitas ir patikimas telefonas...

                        Comment


                          #92
                          Aš kadangi šiek tiek vyresnis už statistinį forum lankytoją, tai pasigirsiu savo mobiliakais, kurių dažnas jaunesnis jau nebežino..



                          Iš kairės į dešinę, iš viršaus į apačią

                          1. 1998m tapau krūtu ir įsigijau mobiliaką – Philips Diga. Bet skambindavau retai: kainavo 2,20Lt/min piko metu (1,10 ne piku)
                          2. Pirmą pavogė, tai ant smūgio įsigijau turbūt pirmąjį Philipsą – Fizz
                          3. Apie 2001m. nusipirkau Philips Savyy. Tuomet, tai buvo gana įdomus egzempliorius, nors Philips mobiliakų saulė jau leidosi...
                          4. Įsigijau standartą – Nokia 3310. Su tokiais gal kas penktas tuomet vaikščiojo
                          5. Įdomus Samsungas su ryškiai mėlynu ekranu – R220
                          6. Samsungą pamečiau, ant smūgio įsigijau antikvariatą: Siemens C25
                          7. Užtemo protas ir 3 metus pravaikščiojau su Motorolom: 2003m. – C650
                          8. 2005m. – Motorola E398
                          9. Užkliuvau ant kabliuko ir įsigijau N70. Patariu – nepirkit. Tai pirmas mobiliakas turbūt, kuris mąsto kaip kompiuteris, o kažko revoliucingo jame nėra. Taip ir nesuprantu, ko jis toks lėtas.
                          Kitais metais teks pirkti, ką nors naujo...
                          www.scriptorium.ie

                          Comment


                            #93
                            Parašė C5 Rodyti pranešimą
                            N70. Patariu – nepirkit. Tai pirmas mobiliakas turbūt, kuris mąsto kaip kompiuteris, o kažko revoliucingo jame nėra.
                            Na kai perki symbian telefona reikia suprasti jog jis masto kaip kompiuteris, vietomis gal ir atrodo jis siek tiek letesnis uz kitus telefonus, taciau galybemis bei funkcijomis zenkliai lenkia kitus.
                            Beto kaip pastebejau kas antras symbian telefonu savininkas nesupranta jog "Raudonas ragelis" programos neuzvercia, o ja tik sumazina, tai taip ir vaiksto su kruva paleistu programu, ir skundziasi kad telefonas letas.
                            Jedi power!

                            Comment


                              #94
                              Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
                              Na kai perki symbian telefona reikia suprasti jog jis masto kaip kompiuteris, vietomis gal ir atrodo jis siek tiek letesnis uz kitus telefonus, taciau galybemis bei funkcijomis zenkliai lenkia kitus.
                              Beto kaip pastebejau kas antras symbian telefonu savininkas nesupranta jog "Raudonas ragelis" programos neuzvercia, o ja tik sumazina, tai taip ir vaiksto su kruva paleistu programu, ir skundziasi kad telefonas letas.
                              Dėl programų užvertimo-sumažinimo, tai čia mane sudominai... O kaip patikrint, ar čia uždaręs programas, ar tik sumažinęs?
                              Taip opcijų jis gerų turi: video pokalbiai, 3G, bet kai jomis nesinaudoji, toks mobiliakas tampa daugiau trūkumu, nei privalumu – vien dėl to lėtumo. O lėtesns jis ne šiek tiek, o stipriai.
                              www.scriptorium.ie

                              Comment


                                #95
                                Turėjau porą Symbian, bet seniai, tai kiek pamenu meniu mygtuką reik paleikyt paspaudus... Čia ir didžiausias pliusas, kad gali porą programų laikyt "nuleidęs" neva įrankių juostoje

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                  Nei vienos Nokios... Ką galiu pasakyti, tu nežinai ką reiškia greitas ir patikimas telefonas...
                                  Aš ai kiek bandžiau Nokia, tai nepastebėjau, kad super greiti ar patikimi. Kur bespjausi ten Nokia

                                  Comment


                                    #97
                                    Na, aš turėjau naudotis Motorolla Talkabout II (su CSD internetu), Siemens C45 (deja, pavogė), po to tokiu laužu Siemens A55 (kurį kas 2 mėn reikėjo taisyti), dabar jau du metus sėdžiu laimingas su Nokia 3220, kurio neketinu keisti per artimiusius 2 metus.
                                    Žinoma, nepaminėjau 2 Qtec smartfonų kuriais apie 4 mėn naudojausi, bet man jie nepatiko dėl savo dydžio. Kas dėl nokia, tai man patinka jų paprastesni modeliai, o tie visi N70,90,92 ir t.t. (gal N reiškia "navorotai" ) yra tiesiog sudėtingi blizgučiai. Geriau kokie 5500 su symbian.
                                    Paskutinis taisė molotov_47; 2007.07.25, 12:05.

                                    Comment


                                      #98
                                      5500, kaip bebūtų gaila, užbaigė gražių guminukų seriją, 5210, 5100, 5140, 5140i visi buvo tiesiog nuostabūs... O dabar... Tos 2 naujos slankiojančios 5tos irgi nieko gero...

                                      Comment


                                        #99
                                        Turiu du- nokia 6233 ir samsung e570. Samsungo daugiau nebepirksiu. O Nokia tai ir liks Nokia .

                                        Comment


                                          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                          Turiu du- nokia 6233 ir samsung e570. Samsungo daugiau nebepirksiu. O Nokia tai ir liks Nokia .
                                          Gan stereotipinis poziuris, taciau labai teisingas. Visos nokios, kurias turejau (pradedant 5110 ir baigiant dabartine 6288), tiesiog yra tai, ko gali tiketis is telefono, paprastas valdymas ir jokiu nesamoniu su funkcijomis ir veikimu (kad ir baterijos veikimo laiku... turiu omeny Motorola ). Zodziu, kai sako, "Nokia yra Nokia" (nors ir pagamita Kinijoje)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X