Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
    Įmonė į garantinio remonto sutartį gali įtraukti punktą, kad prekę į remontą jie priims tik tada, jei ja atneši užsidėjęs klouno nosį. Bet juk tai nereiškia, kad tokio reikalavimo ir laikytumeisi. Tam ir yra įstatymai, o ne įmonių norai kuriais vadovaujamasi valstybėje.
    Sutartis ir yra kaip įstatymas, tik jos galiojimo mastas kitas ir yra individualesnis susitarimas. Konkreti sutartis tarp dviejų šalių sudaroma ne šiaip sau. Tai teisinis susitarimas, kurio laikytis privaloma. Keista, kad suaugęs žmogus ir to nesupranti
    Parašė X3dO Rodyti pranešimą
    Nu va,rytoj einu atsiimti,gavau zinute kad taisymo darbai yra baigti,prasome atsiimti.Uzvakar nunesiau,o siandien jau gavau zinute,greitai man cia,gal garantiniam aptarnavimui suteikiama pirmenybe?Rytoj atsiimsiu pasakysiu kaip sutvarke.
    Labai abejoju, ar yra pirmenybė. Pagal garantinio remonto sutartį turėtų būti aišku per kiek laiko turi sutvarkyti. Gal gedimas nesudėtingas + darbais gal neapkrauti, tai greitai ir sutvarkė
    Paskutinis taisė Ametistas; 2009.12.09, 20:24.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Sutartis ir yra kaip įstatymas, tik jos galiojimo mastas kitas ir yra individualesnis susitarimas. Konkreti sutartis tarp dviejų šalių sudaroma ne šiaip sau. Tai teisinis susitarimas, kurio laikytis privaloma. Keista, kad suaugęs žmogus ir to nesupranti
      Labai abejoju, ar yra pirmenybė. Pagal garantinio remonto sutartį turėtų būti aišku per kiek laiko turi sutvarkyti. Gal gedimas nesudėtingas + darbais gal neapkrauti, tai greitai ir sutvarkė
      Nežinau kaip būtų tuo konkrečių atveju su klouno nosimi. Nežinau kaip buvo tavo atveju - ar perkant telefona ant garantinio aptarnavimo talono padėjai savo parašą, bet Lietuvoje nepaisant galiojančių įstatymų (tame tarpe ir ES normų), pardavėjai laaabai mėgsta laisvai interpretuoti vartotojų teises.

      Ir tai jau tikrai, net jei tu pasirašei sutartį, kurioje pardavėjas įsipareigoja nesuteiti tau teisių pagal LR ar ES įstatymus, tai kreipusis į tam tikras instancijas, manau viskas greitai išsisprendžia.

      O dėl remonto termino, tai čia jau su LR įstatymais yra problema - terminas įvardintas kaip "protingas". Kas durniui atrodo protinga, protingam žmogui gali atrodyti kvaila. Todėl gedimo atveju geriau gražinti ta sugedusią prekę pardavėjui.
      Mano blogas

      Comment


        Nu va,pataise man telefona,bet patvarke tik,kad vaizda rodytu,korpuso nekeite.

        Comment


          Parašė X3dO Rodyti pranešimą
          Nu va,pataise man telefona,bet patvarke tik,kad vaizda rodytu,korpuso nekeite.
          Šitas forumas visai sugedo
          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

          Comment


            Parašė Chixx Rodyti pranešimą
            Nokia n73
            dabar jau n76
            Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

            Comment


              Nokia 6610i

              Pirmasis:


              ir antrasis:

              Abu naudoju šiuo metu.
              Paskutinis taisė Eimantas; 2009.12.11, 00:35.
              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

              Comment


                Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                Pirmasis:
                Atvaizdas


                ir antrasis:
                Atvaizdas

                Abu naudoju šiuo metu.
                labai jau panašūs
                Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                Comment


                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Sutartis ir yra kaip įstatymas, tik jos galiojimo mastas kitas ir yra individualesnis susitarimas. Konkreti sutartis tarp dviejų šalių sudaroma ne šiaip sau. Tai teisinis susitarimas, kurio laikytis privaloma. Keista, kad suaugęs žmogus ir to nesupranti
                  Bet įstatymai yra viršesni už tokias sutartis. Jei kažkokios sutarčių nuostatos prieštarauja galiojantiems įstatymams, ta sutartis automatiškai yra nieko verta ir lengvai gali būti užginčyta teisme.
                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                  Comment


                    Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                    Bet įstatymai yra viršesni už tokias sutartis. Jei kažkokios sutarčių nuostatos prieštarauja galiojantiems įstatymams, ta sutartis automatiškai yra nieko verta ir lengvai gali būti užginčyta teisme.
                    Na tai savaime suprantama, bet kalbėjome visai ne apie tai... O jei jau gilintumėmės, tai punktas, kad būtų išduotas laikinasis mobilusis telefonas remonto metu, nurodytas sutarty, neprieštarauja LR įstatymams
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                      Pirmasis:
                      Atvaizdas


                      ir antrasis:
                      Atvaizdas

                      Abu naudoju šiuo metu.
                      tai neseniai pradejai naudotis mobiliaisiais, man rodos sitas modelis tik kokiu
                      3-4 metu senumo

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        tai neseniai pradejai naudotis mobiliaisiais, man rodos sitas modelis tik kokiu
                        3-4 metu senumo
                        Pirmasis mano telefonas buvo Samsung kažkoks. O šituos aš vienu metu naudoju, juodą jau kelis metus, antrą (pilką) prieš metus kokius įsigijau.
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          Gal kokiam nors salone Kaune galima pačiupinėti Nokia N900?

                          Comment


                            HTC S310

                            Comment


                              Jau gavau :]
                              Paskutinis taisė Zygis; 2009.12.30, 19:07.

                              Comment


                                ka manot apie si telefona? gal kas turejes, ka girdejes? ar dar kazka zinot apie situ telefonu seima?
                                http://uk.blackberry.com/devices/blackberrycurve8900/

                                visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                                Comment


                                  Parašė zixelis Rodyti pranešimą
                                  ka manot apie si telefona? gal kas turejes, ka girdejes? ar dar kazka zinot apie situ telefonu seima?
                                  http://uk.blackberry.com/devices/blackberrycurve8900/

                                  Atvaizdas
                                  Turiu aš kažkokią gervuogę.. 8100 atrodo. Da nu i nafik jį... Kažkoks realiktasiš senų laikų, kai dar nebuvo mobilaus interneto.

                                  Gal jis kažkiek ir naudingas, bet tik tuo atveju, jei naudojamas su tuo savo servisu, kur emailai ateina kaip SMS...
                                  Mano blogas

                                  Comment


                                    nu jei reliktas tai reliktas, o sitas tai siuolaikiskas ir modernus....
                                    visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                                    Comment


                                      Parašė zixelis Rodyti pranešimą
                                      nu jei reliktas tai reliktas, o sitas tai siuolaikiskas ir modernus....
                                      Tai tu jį pirkti nori? Jei taip, tai sakau, jis naudingas tik dėl savo gebėjimo gauti/siūsti email kaip SMS.

                                      Kaip telefonas, arba išmanusis telefonas - jis yra visiškai netikęs. Nei tu jam softo kažkokio rasi internete, nei dar kažko...
                                      Mano blogas

                                      Comment


                                        Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                        Pirmasis:
                                        Atvaizdas


                                        ir antrasis:
                                        Atvaizdas

                                        Abu naudoju šiuo metu.
                                        Ir aš tokį turiu. Nemirtingas - krito, dužo ir net baseine išsimaudė. Gerai veikia iki šiol, tik tarnauja kaip atsarginis.

                                        Comment


                                          Pagaliau!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X