Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gimtadienio proga nuo brangiausiu Motorola V3, ir svarbiausia ROŽINIS!!!

    xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

    Comment



      Nu man jis pats baisiausias telefonas ever. Dar rožinis

      Maniškis


      Turi viską ko man reikia .

      Comment


        Dabar mano svajonė Sony Ericsson W580i... Gal kas turit atsiliepimų?

        Comment


          Turiu. Geras, kol kas jokiu nutikimu

          Comment


            Dabar turiu Nokia N70,geras mobas
            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

            Comment


              Parašė innuendo Rodyti pranešimą

              Nu man jis pats baisiausias telefonas ever. Dar rožinis

              Maniškis


              Turi viską ko man reikia .

              bet dizainas tai... beveik 3310, siaubingesniu nera kaip ir dauguma nokiu. O ta motorola gan idomi...

              Pats turiu Samsung SGH E-900.

              Comment


                kuri laikai naudoju:




                dideliu trukumu nepastebejau, na galbut reiketu atkreipti demesi, kad sis telefonas yra laikomas vienu maziausiu SmartPhone, tai turi tiesiogines itakos baterijos budejimo laiku, tad idejus padidintos talpos baterija (nustebau kad ji buvo su priedais) jis tampa ne toks jau ir mazas
                Paskutinis taisė Artas; 2008.03.18, 07:40.

                Comment


                  Parašė modernuz Rodyti pranešimą
                  bet dizainas tai... beveik 3310, siaubingesniu nera kaip ir dauguma nokiu. O ta motorola gan idomi...

                  Pats turiu Samsung SGH E-900.
                  Nežinau, man dizainas tai super. Pvz. aš nemėgstu Samsung ir SE telefonų vien dėl dizaino. Taigi, skonio reikalas. O nokia patvarumu man numeris vienas . Tai irgi svarbu .

                  Comment


                    Taip metai emtai ir neduzta. Cia as irgi pripazystu. Ne popieriniai

                    Comment



                      Mano draugė maniškį išmaudė arbatoj netyčia . Gyvas ir sveikas .

                      Comment


                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą

                        Mano draugė maniškį išmaudė arbatoj netyčia . Gyvas ir sveikas .
                        Nuo modelio priklauso, mano nokia vandens nemėgsta, lepi labai, tenka saugot
                        *******
                        Miestai.net Fb

                        Comment


                          Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                          Nuo modelio priklauso, mano nokia vandens nemėgsta, lepi labai, tenka saugot
                          Tai tie be dideliu pribombasu ir imantriu dizainu - nieko nebijo tokia kaip 3310 gali ir i siena dauzyt nieko. Draugas kazkada senais laikais net ekrana su viniu perkale tai puse vaizdo vistiek buvo

                          Comment


                            Vava, visi atlenkiami ir atstumiami telefonai ne tokios kokybės kaip paprasti .

                            Comment


                              kažkada buvo leidžiamos 5 noškės statybininkams, tai tokią ir į skiedinį nebaisu įmest budavo...
                              Kairiarankių klubas - Left.lt

                              Comment


                                Džiaugiuos Sony Ericsson W810i.

                                Comment


                                  Turiu pamineti, kad mano Nokia 6288 (netrukus bus metai, kaip turiu si aparata) is esmes tarnauja puikiai. Naudojamas pakankamai daug tiek pokalbiams, tiek interneto narsymui, krito ant betono ar kitokio kieto grindinio maziausiai 4 kartus, po ko i salis issilakste kai kurios detales (dangteliai, baterija ir t.t.), siek tiek atsilupo dazai ant mygtuku ir susibraize ekranas (be to, kazkada netyucia buvo apslakstytas ir "super glue", kurie aisku liko amzinai). Visgi net po tokiu sudetingu isbandymu viskas veikia kaip ir anksciau ir, panasu, kad veiks iki tol (ir ilgiau), kol gausiu nemokama nauja aparata is paslaugu tiekejo

                                  Zodziu noskes valdo ir nera cia ka pridurti

                                  Comment


                                    Užtat naujasis Nokia software'as - šlamštas.
                                    Man atrodo taip: Nokia - geras hardware ir prastas software (aišku sąlyginai, t.y. lyginant su SE)
                                    SonyEricsson - labai geras softas ir prastesnis už nokia hardas.
                                    Ir kiekvienas renkasi asmeniškai. Aš tik už SE, nors dėl aplinkybių naudoju nokia.

                                    Comment


                                      O aš čia truputuką ne į temą, o ar galima į noškę (pvz. 6120c) susimest Windows Mobile?

                                      Comment


                                        Kiek supratau permetęs vikipedios straipsnį, tai šita sistema mobiliems aplamai neįdiegiama. Kietesnės nokios naudoja kažką panašaus - Symbian'ą.

                                        Comment


                                          Windows mobile tik smartphonam su procesorium ir ram atmintim

                                          Comment

                                          Working...
                                          X