Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Prieš Rodyti pranešimą
    dsanto, aš kalbu ne apie pavienius politikus ir net nebūtinai apie Lietuvą ir tuo labiau ne apie šį forumą. Neapykanta musulmonams JAV yra oficiali užsienio politika. O mes esame JAV sąjungininkai. Neapykanta būtent musulmonams, o ne teroristams. Teroristasi tik priedanga, teroristas ne religija. Kodėl suplamas islamas su terorizmu? Ir niekas ten nebus nubaustas už, tarkim, neseniai įvykusį Korano sudeginimą sektantų bažnyčioje. Bet pabandyk viešai kažką panašaus pasakyti prieš gėjus, sudeginti viešai jų vėliavą ar pasivaikščioti su plakatu "Homoseksualams - NE".
    Pripažįstu, kalbi išties protingai šiuo atveju. Bet manau ne iki galo apgalvotai - niekas nedraudžia tau eiti su plakatu "Homoseksualams ne", juk tai demokratija. Aišku, jei keiksmažodžiai lydės plakatą, tai jau viešosios tvarkos pažeidimas, vėliavos deginimas - irgi... Reikia suprasti tas ribas.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      ...vėliavos deginimas - irgi... Reikia suprasti tas ribas.
      Manau, kad netgi vėliavą sudeginus (Baudžiama, manau, tik už Lietuvos vėliavos deginimą) niekas nebūtų nubaustas, kad ir kaip tai šlykštu būtų. Ir nemanau, kad už tai bausti ir reiktų, jeigu nebūtų peržengtos ribos. Kad ir kokia nesąmonė tai būtų ir piktintų visus, vis dėlto laisvoj šaly gyvenam. Tas pats ir su korano ar biblijos deginimu...
      Post in English - fight censorship!

      Comment


        Parašė Tomizmas
        Kokiais 2005 metais nemanau kad jis būtų buvęs "išguitas" (kaip įdomu jį "išgujo"?) - pasišnibždėtų žmonės, pasijuoktų ir tiek. Bet dabar, po tų visų gender loopsų, eitynių, siųlymų perrašyti vadovėlius ir ypač - pedofilijos skandalų, žmonės tikrai yra atsargūs ir labai įtarūs, ir nemanau kad juos už tai galima kaltinti - jie vaikus augina. Aišku, dar įdomu kaip jį išgujo, nemanau kad atėjo su lazdomis ir išvarė iš kaimo - už tai yra baudžiama. O jeigu kažkam pletkai jau yra "išgujimas", tai čia jau perdėto jautrumo problema kažkam.
        Informuosiu, jei apie šį atvejį sužinosiu daugiau. Tik nereikia to gėjaus kaltinti perdėtu jautrumu, o prie išsikraustymo prisidėjusius žmones - didele vaikų meile. Sveiki žmonės tokių dalykų nesieja.

        Comment


          Amiko, taip, tėvai blogai auklėja vaikus, todėl jie tampa homoseksualais. Apie genus geriau patylėk.

          Dsanto, Europa taip pat kariauja prieš musulmonus. Išvis nusikaltimas visą religiją sieti su terorizmu.
          Index, tau turbūt sunku suprast, kad JAV vykdoma valstybinė musulmonų neapykantos kampanija, nors is sukryžminta su terorizmu. Sakai nepritari, sakai JAV nedemokratiška. Tai ko Lietuva joms į vieną vietą lenda ir kariauja jų karus prieš musulmonus?

          Pabandyk sudenginti vėliavą pats ir pamatysi kas bus. Visokie tolerastinio jaunimo būreliai ar LGBT garantuotai paduos į teismą dėl jų diskriminacijos.
          Tas pat būtų ir JAV. Tokį žmogų pasodintų net nemirktelėjus už neapykantos kurstymą. O štai Koraną sudegino ir nieko. Visi musulmonų skundai bus atmesti.

          Comment


            Parašė Tomizmas
            Po tokios raganų medžioklės internetuose ir kitur, baudų skyrimo, nemanau kad daug kas drįstų deginti vaivorykštinę vėliavą - panašu, kad Lietuvos vėliavą su mažesne baime sudegintų, nei gėjų. Tikrai toks faktas, kaip LGBT atributikos deginimas nemanau kad praslystų pro LTJA ir kitų "tolerantiškų" organizacijų akis ir ausis.
            Matai, tos organizacijos jokios teisinės galios neturi ir jei tie degintojai nežengtų per toli (Kaip, pavyzdžiui, padarė skustagalviai. Kai ko garsiai neberėkia ir gauna leidimą pražygiuoti Gedimino prospektu) tai jiems tuo niekuo negrėstų. Kad kiltų žodžių karas, priešiškos eitynės ir t.t. esu garantuotas. Bet va čia ir yra žodžio laisvės grožis.

            Parašė Prieš Rodyti pranešimą
            Dsanto, Europa taip pat kariauja prieš musulmonus. Išvis nusikaltimas visą religiją sieti su terorizmu.
            Index, tau turbūt sunku suprast, kad JAV vykdoma valstybinė musulmonų neapykantos kampanija, nors is sukryžminta su terorizmu. Sakai nepritari, sakai JAV nedemokratiška. Tai ko Lietuva joms į vieną vietą lenda ir kariauja jų karus prieš musulmonus?
            Europa (O ir JAV iš tikro) prieš islamą kaip religiją nekariauja. Su joms prielankiomis musulmonų šalimis dar ir labai draugauja. Ir JAV oficiali politika prieš islamą irgi nenukreipta, tačiau ten yra daug radikalų grupuočių (Pagrinde labai religingų ir konservatyvių, kurie ir prieš tuos pačius gėjus kovoja), kurios turi daug įtakos ir politikams. Dėl to man ta šalis ir nelabai patinka.

            O mes su JAV draugaujame (Nors pritariam ir ne visais klausimais. Išdrįstam netgi CŽV kalėjimo paieškot, po ko kai kurie supyksta, kad mes taip galim su jais susipykt ) dėl to, kad tai apsimoka. O su musulmonais mes ir nekariaujame. Lietuvių kariai kovoja tik su radikaliu talibų režimu, kurio ir nemaža dalis Afganistaniečių nenori. Nesutapatink vienos musulmonų grupuotės su visu islamu.
            Paskutinis taisė index; 2011.04.06, 00:40.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              Parašė dsanto Rodyti pranešimą
              Informuosiu, jei apie šį atvejį sužinosiu daugiau. Tik nereikia to gėjaus kaltinti perdėtu jautrumu, o prie išsikraustymo prisidėjusius žmones - didele vaikų meile. Sveiki žmonės tokių dalykų nesieja.
              Sveiki žmonės seksu užsiima ir gyvena su priešinga lytimi. Negi taip sunku suprasti, kad homoseksualumas yra patologija, tai medicinoje reiškia nukrypimas nuo normos.

              Comment


                Parašė Prieš Rodyti pranešimą
                Sveiki žmonės seksu užsiima ir gyvena su priešinga lytimi. Negi taip sunku suprasti, kad homoseksualumas yra patologija, tai medicinoje reiškia nukrypimas nuo normos.
                Neturi argumentų - pradedi trolint? Aš rašiau apie vieną - tu atsakai priešingai ir nukreipi temą, dar gi įžeidinėdamas.

                Comment


                  Parašė Prieš Rodyti pranešimą
                  Už ką juos toleruoti? Niekas jų ir taip neskriaudžia, neišsigalvok. Agresyvius rėksnius, kurie kiša savo iškrypusią ideologiją, reikia pastatyti į vietą. Homoseksualai su milijonais patys agresyviai braunasi į normalių žmonių aplinką ir jau bando kišti savo smirdinčias "tiesas" vaikams. Tu aiškini, kad homoseksualai ne pedofilai. Jeigu jie skleidžia savo "tiesas" mokykloje, tai jie yra vaikų tvirkintojai, vadinasi pedofilai ir pederastai, o ne jokie gėjai. Aišku?
                  Seniai skaitau šį forumą. Jokios agresijos niekas čia neskleidžia. Kodėl įvedate cenzūrą? Kodėl vienas iš nedaugelio oponuojančių (Al1) čia susirinkusiems tolerastams yra išjungiamas? Tai taip homoseksualai supranta toleranciją? Tik jiems galima bet kokias liguistams nesąmones skleisti, o kitiems net paprieštarauti negalima?
                  Al1 išjungiamas už agresiją, o ne oponuojančią nuomonę. O pederastija yra pedofilijos dalis, bet ne homoseksualumo
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Parašė Prieš Rodyti pranešimą
                    Sveiki žmonės seksu užsiima ir gyvena su priešinga lytimi. Negi taip sunku suprasti, kad homoseksualumas yra patologija, tai medicinoje reiškia nukrypimas nuo normos.
                    Medicinoje tai nereiškia nieko, neskleisk erezijos, mielasis. Įrodyk, tada sakyk. Nėra įrodymų - tai tuščia galva.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Parašė index Rodyti pranešimą
                      Matai, tos organizacijos jokios teisinės galios neturi ir jei tie degintojai nežengtų per toli (Kaip, pavyzdžiui, padarė skustagalviai. Kai ko garsiai neberėkia ir gauna leidimą pražygiuoti Gedimino prospektu) tai jiems tuo niekuo negrėstų. Kad kiltų žodžių karas, priešiškos eitynės ir t.t. esu garantuotas. Bet va čia ir yra žodžio laisvės grožis.
                      "Teisinės galios neturi"? Stukačiai eiliniai - kalėjime neišgyventų. Bet laisvėje didvyriais dedasi. Bobutes už išangės dilgėlių profilaktiką po teismus tąso.

                      Comment


                        Parašė Tomizmas
                        Būtent šie dalykai labiausiai ir siejasi tarpusavyje. Dėl ko žmonės yra tokie priešiški LGBT "teisių" (tarsi jie jų neturėtų) reikalavimams? Būtent dėl savo esamų ar būsimų vaikų, dėl būsimosios kartos.
                        Ne dėl vaikų, o dėl tamsumo. Vakaruose žmonės nebijo gėjų ir lesbiečių ir jų nedemonizuoja.

                        Parašė Tomizmas
                        Ne dėl savęs žmonės pergyvena - mes esame suaugę, pamatę gėjus besibučiuojančius, nuo to tokiais netapsime, nes mes subrendę ir mokame atsirinkti. Bet kaip tai paveiks vaikus, kuriems nuo mažems nuolat bus kalama į galvą, kad mylėti savo ar priešingos lyties atstovą - jokio skirtumo
                        Nu aš vis svarstau, kaip Vakaruose sėkmingai išgyveno heteroseksualai. Kiek buvau Vokietijoje, jokio pavojaus heteroseksualams nemačiau.

                        Comment


                          Parašė Tomizmas
                          Būtent šie dalykai labiausiai ir siejasi tarpusavyje. Dėl ko žmonės yra tokie priešiški LGBT "teisių" (tarsi jie jų neturėtų) reikalavimams? Būtent dėl savo esamų ar būsimų vaikų, dėl būsimosios kartos. Su kuo tik nepašneki iš eilinių žmonių ta tema, absoliuti dauguma pateikia būtent šį argumentą. Ne dėl savęs žmonės pergyvena - mes esame suaugę, pamatę gėjus besibučiuojančius, nuo to tokiais netapsime, nes mes subrendę ir mokame atsirinkti. Bet kaip tai paveiks vaikus, kuriems nuo mažems nuolat bus kalama į galvą, kad mylėti savo ar priešingos lyties atstovą - jokio skirtumo, sekamos pasakos apie du princus ar princeses, aiškinama pagal "pažangią" gender mainstreaming metodiką, kad nėra tokio dalyko kaip lytis, o tai tik socialinis konstruktas - ar bent įsivaizduojate, kaip tai paveks? Juk vaikystėje ir paauglystėje įgaunamos esminės žinos ateinančiam gyvenimui, kas tokiame amžiuje užsifiksuoja, vėliau labai sunku pašalinti. Viename šaltinyje (jei neklystu, tame pačiame emaso.com) rašoma, kad JAV tose valstijose, kur anksčiasuia pradėtos diegti tokios metodikos, jau apie 25% jaunų žmonių abejoja savo orientacija ir lytiškumu. Ypač tai paplitę tarp merginų - kai kur net daugiau nei pusė yra bandžiusios ar praktikuoja vienos lyties santykius. Štai kokie rezultatai. O kaip su įvaikinimu - baisu pagalvoti. Juk tie vaikai tikrai neužaugs tradicinės orientacijos.
                          Mūsų visuomenė dar pernelyg susikausčiusi, pernelyg agrarinė mąstymu (!), kad suprastų žmogaus buvimo pasaulyje tikslą. Tikslas ne priperėti vaikus. Pasaulyje žmonių ir taip užtektinai yra.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                            Neturi argumentų - pradedi trolint? Aš rašiau apie vieną - tu atsakai priešingai ir nukreipi temą, dar gi įžeidinėdamas.
                            Paskaityk pirmiau savo pranešimą į kurį aš atsakiau. Pats rašei apie sveikus žmones. Tai aš ir pratęsiau - pasakiau, kaip elgiasi sveiki.

                            Comment


                              Parašė Tomizmas
                              Deja, turi. Gal ne tiesiogiai teisinių, bet į juos yra labai stipriai atsižvelgiama.

                              TJA veiklos LGBT bendruomenei ataskaita
                              Pakartosiu index žodžius, kad suprastum ką rašo teisinės galios neturi. Kiekvienas Lietuvos pilietis turi teisę inicijuoti, tai demokratijos pagrindas.
                              Parašė Prieš Rodyti pranešimą
                              Paskaityk pirmiau savo pranešimą į kurį aš atsakiau. Pats rašei apie sveikus žmones. Tai aš ir pratęsiau - pasakiau, kaip elgiasi sveiki.
                              Sveiki visų pirma neprisigalvoja nebūtų dalykų.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė Prieš Rodyti pranešimą
                                Paskaityk pirmiau savo pranešimą į kurį aš atsakiau. Pats rašei apie sveikus žmones. Tai aš ir pratęsiau - pasakiau, kaip elgiasi sveiki.
                                Aš rašiau apie tai, kad protingi žmonės tokių dalykų nesieja, o tu - trukt nuo vadžių ir vėl iš pradžių - homosantykiai nesveiki bla bla bla. Ką tai turi bendro su mano postu?

                                Comment


                                  Parašė Prieš Rodyti pranešimą
                                  "Teisinės galios neturi"?
                                  Taigi nieko ir nebūtų. Nustatytų teisme, kad sudegino dryžuotą medžiagos gabalą, už ką nebaudžiama. Aišku jei akciją lydėtų kokie šūksniai ar plakatai tai jau kitas reikalas. O dėl kalėjimų nežinau, patirties neturiu ir nenoriu turėt. O pats?

                                  Parašė Prieš Rodyti pranešimą
                                  Bobutes už išangės dilgėlių profilaktiką po teismus tąso.
                                  Todėl, kad čia buvo smurto skatinimas. Jei bobutė nelaiko liežuvio už dantų - pati kalta. Ir mane galėtum po teismus tampyt, jeigu ką panašaus apie tave pasakyčiau.
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Parašė Prieš Rodyti pranešimą
                                    "Teisinės galios neturi"? Stukačiai eiliniai - kalėjime neišgyventų. Bet laisvėje didvyriais dedasi. Bobutes už išangės dilgėlių profilaktiką po teismus tąso.
                                    Dėl tokio tamstos žodynėlio kyla mintys, kad ir pats tame kalėjime pabuvojęs. Nes kultūringas, pilietiškas žmogus nebus abejingas, matydamas kitų žmonių laisvės varžymo, įžeidinėjimo pažeidimus, kurie prasilenkia su įstatymu.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Parašė Tomizmas
                                      Eilinis problemos supaprastinimas ir suprimityvinimas, atseit "dėl tamsumo", kaip kokia avinų banda. 00:41 aiškiai išdėsčiau dažniausiai pasitaikančius žmonių argumentus, bet aišku, sakyti kad jie kaip kokie kvailiai priešinasi LGBT "teisėms" iš kažkokio tamsumo - patogiau.

                                      O Vokietijai, kaip ir visai Europai, su tokiu tragišku gimstamumu ir masiniu hedonizmu, kažin ar daug liko. Kaip ir Lietuvai, beje.
                                      O ką tu pats siūlytum? Masiškai visiems gimdyti vaikus ir tik tam dedikuoti savo gyvenimą? Šaunu, jei to nori, pats taip ir daryk.

                                      Pavyzdys iš mano paties giminės medžio. Mano močiutė turėjo 5 brolius/seseris t.y. viso 6 vaikai šeimoje (dar vienas, t.y. 7-as, berods, mirė kūdikystėje). Mano mama turėjo 2 seseris t.y. viso 3 vaikai šeimoje. Aš neturiu nei vieno brorio/sesers. Savo vaikų taip pat (ir, ko gero, neturėsiu). Lygiai ta pati istorija ir su mano dviem pusbroliais/pusseserėmis iš tos pačios giminės pusės. Nei vienas, beje, šeimoje nebuvo gėjus (bent jau man nežinoma).

                                      Taigi, gimstamumo mažėjimas nėra kaip nors susijęs su homoseksualais ar tavo minimu hedonizmu. Tiesiog tokios socialinės ir buitinės sąlygos šiais laikais.

                                      Nors net jei ir būčiau visiškas hedonistas ir man nusišvilpti ant šeimos vertybių ir vaikų auginimo, kodėl kažkas turėtų man aiškinti, kaip gyventi? Aišku, tai "pasileidimas", bet toks mano pasirinkimas, Ir jis visiškai niekaip nesusijęs su homoseksualumu.


                                      Tiesiog įdomu, kaip tokie didvyriai moralės sargai siūlo tai "pakeisti" ir padėti tokioms paklydusioms sieloms sugrįžti į "teisingą" kelią ir užturėti kokius 3-4 vaikiukus su savo žmona? Man atrodo, kai kurie iš mūsų truputi apsigyveno utopijoje, kurioje, negana to, dar sklando ir visokie mitai, konspiracijų teorijos, stereotipai ir šiaip nepagrįsti paistymai apie šeimos vertybes, gėjus, hedonizmą ir bele ką, kas šauna galvon. Kur kas naudingiau būtų pažvelgti į dabartinio pasaulio kontekstą, jo išteklius, populiaciją ir paskutinių šimtmečių istorijos raidą. Gal tuomet pasidarys aiškiau, kodėl šiandien tiek daug "hedonistų" ir kodėl vienintelis gyvenimo tikslas nebėra turėti 10 vaikų.
                                      Paskutinis taisė John; 2011.04.06, 01:05.

                                      Comment


                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        Al1 išjungiamas už agresiją, o ne oponuojančią nuomonę. O pederastija yra pedofilijos dalis, bet ne homoseksualumo
                                        Nieko jis neskatino. John aiškiai pasakė, o jis mane jau įspėjo.
                                        Pats neskleisk dezinfomacijos. Pederastija yra homoseksualumo ir pedofilijos mišinys. Ta pati lytis, tik amžius skirtinagas - suaugęs ir nesubrendęs jaunuolis.

                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        Medicinoje tai nereiškia nieko, neskleisk erezijos, mielasis. Įrodyk, tada sakyk. Nėra įrodymų - tai tuščia galva.
                                        Medicinoje tai reikšia. Pats susirasi. Internete apie tai yra medžiagos.

                                        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                        Ne dėl vaikų, o dėl tamsumo. Vakaruose žmonės nebijo gėjų ir lesbiečių ir jų nedemonizuoja.

                                        Nu aš vis svarstau, kaip Vakaruose sėkmingai išgyveno heteroseksualai. Kiek buvau Vokietijoje, jokio pavojaus heteroseksualams nemačiau.
                                        Niekas homoseksualų nebijo ir Lietuvoje. Tačiau kai kalba pradeda suktis apie vaikus - štai čia ir yra visa problema. Vakaruose heteroseksualai sėkmingai neišgyvena - vaikai yra tvirkinamis mokykloje ir tam priešintis negalima. Už tai baudžiama. D. Britanijoje jau buvo nubausti tėvai, kurie atsisakė leisti vaikus į lytinio tvirkinimo pamokas mokykloje.

                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        Mūsų visuomenė dar pernelyg susikausčiusi, pernelyg agrarinė mąstymu (!), kad suprastų žmogaus buvimo pasaulyje tikslą. Tikslas ne priperėti vaikus. Pasaulyje žmonių ir taip užtektinai yra.
                                        Kurgi ne - tikslas pasidulkinti su bet kuo ir kuo įvairesne iškrypėliška forma. Pasaulyje žmonių daug, bet Lietuva nyksta. Mūsų tautai svarbu neišnykti, todėl vaikus gimdyti yra būtina. Kitaip ir homoseksualams greitai nebus šviežienos. Juk ne visi homoseksualai gali sau leisti užsisakyti jaunų "palydovų" iš užsienio.

                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        Pakartosiu index žodžius, kad suprastum ką rašo teisinės galios neturi. Kiekvienas Lietuvos pilietis turi teisę inicijuoti, tai demokratijos pagrindas.Sveiki visų pirma neprisigalvoja nebūtų dalykų.
                                        Sveiki visų pirma pasirūpina ligoniais. Netgi per prievartą, jei kai kurie tvirtiną esą sveiki ir nesigydo.

                                        Parašė index Rodyti pranešimą
                                        Taigi nieko ir nebūtų. Nustatytų teisme, kad sudegino dryžuotą medžiagos gabalą, už ką nebaudžiama. Aišku jei akciją lydėtų kokie šūksniai ar plakatai tai jau kitas reikalas. O dėl kalėjimų nežinau, patirties neturiu ir nenoriu turėt. O pats?

                                        Todėl, kad čia buvo smurto skatinimas. Jei bobutė nelaiko liežuvio už dantų - pati kalta. Ir mane galėtum po teismus tampyt, jeigu ką panašaus apie tave pasakyčiau.
                                        Dar ir kaip būtų dėl vėliavos. Aktyvistai to ramybėje nepaliktų.

                                        Nereikia apsimetinėti naivuoliu. Jokie žodžiai internete komentaruose negali sukelti jokio smurto ir kam nors pakenti. Mūsų teisinė sistema išsigimusi, nes didžiausiais nusikalteliais laikomi ir baudžiami žmonės, kurie pasakė kelis žodžius. Smurto aplink pilna, bet jį sukelia degradų veiksmai, ne komentatorių internete žodžiai. Tai su tuo teisėsauga turi kovoti, o ne sėdėti kabinetuose ir imituoti kovą su nusikalstamumu cenzuruojant internetą. Geriau tegul pronografijos cenzūra užsiima, prostitučių skelbimais ir panašiu mėšlu.
                                        Pirma, ta bobutė nieko asmeniškai neįžeidė. Antra, kaip gali būti ieškovu kažkoks juridinis asmuo? Ką, juridiniai asmenys gali būti homoseksualūs? Ką, gal seksualiai diskriminuotas buvo juridinis asmuo? Juridinis asmuo atstovavo konkrečius fizinius asmenis? Kažkodėl apie tai nieko neminima, vadinasi jų tikriausia ir nėra.
                                        Paskutinis taisė Prieš; 2011.04.06, 11:47.

                                        Comment


                                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                          Dėl tokio tamstos žodynėlio kyla mintys, kad ir pats tame kalėjime pabuvojęs. Nes kultūringas, pilietiškas žmogus nebus abejingas, matydamas kitų žmonių laisvės varžymo, įžeidinėjimo pažeidimus, kurie prasilenkia su įstatymu.
                                          Kokios laisvės? Šiuo metu varžoma laisvė - tai normalių žmonių laisvė reikšti nepasitenkinimą homoseksualais. Ir įstatymai taip chytrai susukti, kad bet ką galima pritempti iki smurto kurstymo. Kad ir tą moterėlę. Dilgėlėmis mat išvanoti pažadėjo... Bet reikia įvertinti realiai, ar gali tokie moterėlės žodžiai virsti veiksmais? Ar gali? Ne. Tačiau teisėsaugai svarbu parodyti, kad ji dirba ir atsiskaityti Europai. Kitaip tariant įvykdyti normatyvus - nubausti tam tikrą skaičių žmonių.
                                          Blin, pusę vaikiškų pasakų reikia uždrausti, nes ten smurtaujama...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X