Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Ar kas nors čia kalba apie pasaulio pabaigą? Net Stalino laikais ji neįvyko, nelabai įtikinamas argumentas už homoseksualų įvaikinimą, maždaug vaikai bus traumuoti, bet išgyvens, ne pasaulio pabaiga.
    Bent tuo sutariame
    Kalba ko gero eitų apie homoseksualų įveikinimą vs vaikų namai ir tai paskutiniausiu prioritetu. Lietuvoje gi normalios šeimos nesugeba įvaikinti visų beglobių vaikų, net neturinčių negalios.
    Nors tiesa sakant, domėjausi įvaikinimu, tai reikalavimai šeimai tokie griežti, kad nežinau ar tokiomis idealiomis sąlygomis gyvena bent 10% Lietuvos šeimų.

    Comment


      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

      Jei gėjams viskas gerai, kad jie negali susilaukt vaikų ir nėra šeima - kodėl jiems nepatinka, kad šeima yra vyras/moteris/vaikai?
      O iš kur tu ištraukei, kad gėjams nepatinka kad vyrai/moterys/vaikai yra šeima?
      Nemanu kad jie prieštarauja jei vienas kitą mylintys žmonės sukuria šeimas. Jie net ir patys to norėtų.

      Parašė mantasm Rodyti pranešimą

      Bet tau kompaniją galiu palaikyt jei vienam nejauku
      Man? Kompaniją? Ta prasme - žvakės, romantiška muzika? Ne, ačiū, Mantai, aš ne toks, man gerai ir be tavo kompanijos. Bet aš linkiu tau susirasti puikų gyvenimo kompanioną.
      If a lion could speak, we could not understand him.

      Comment


        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
        O iš kur tu ištraukei, kad gėjams nepatinka kad vyrai/moterys/vaikai yra šeima?
        Nepatinka, jog šeima laikoma tik vyro ir moters santuoka, nors teisiškai partnerytė suteikia tokias pat teises.
        Flickr

        Comment


          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
          O iš kur tu ištraukei, kad gėjams nepatinka kad vyrai/moterys/vaikai yra šeima?
          Nemanu kad jie prieštarauja jei vienas kitą mylintys žmonės sukuria šeimas. Jie net ir patys to norėtų.
          Diskusija pradėjo nuo to, kad norėtų praplėsti šeimos sąvoką, kad į ją patektų ne tik klasikinis atvejis.

          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
          Man? Kompaniją? Ta prasme - žvakės, romantiška muzika? Ne, ačiū, Mantai, aš ne toks, man gerai ir be tavo kompanijos. Bet aš linkiu tau susirasti puikų gyvenimo kompanioną.
          Ta prasme palaikyt tavo plakatą dėl dundukų diskriminacijos. Kaip matau iš tavo teksto suvokimo galimybių - tau ši tema tikrai aktuali.

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

            Nepatinka, jog šeima laikoma tik vyro ir moters santuoka, nors teisiškai partnerytė suteikia tokias pat teises.
            Čia kuris dokumentas Lietuvoje suteikia tokias pačias teises?
            If a lion could speak, we could not understand him.

            Comment


              Parašė mantasm Rodyti pranešimą

              Ta prasme palaikyt tavo plakatą dėl dundukų diskriminacijos. Kaip matau iš tavo teksto suvokimo galimybių - tau ši tema tikrai aktuali.
              Ta prasme tik tiek aktuali, kad užjaučiu tave - dunduką, ir dar ko gero latentinį gėjų.

              Double whammy.
              If a lion could speak, we could not understand him.

              Comment


                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                Bent tuo sutariame
                Kalba ko gero eitų apie homoseksualų įveikinimą vs vaikų namai ir tai paskutiniausiu prioritetu. Lietuvoje gi normalios šeimos nesugeba įvaikinti visų beglobių vaikų, net neturinčių negalios.
                Nors tiesa sakant, domėjausi įvaikinimu, tai reikalavimai šeimai tokie griežti, kad nežinau ar tokiomis idealiomis sąlygomis gyvena bent 10% Lietuvos šeimų.
                Kalba eina apie tai, jog homokesualios poros nebūtų "diskriminuojamos" ir turėtų tokias pat galimybes įsivaikinti, pvz. jei vaiką nori įsivaikinti viena tradicinė šeima, kita homokesuali, sprendimui, pas ką gyvens vaikas, tai neturėtų įtakos ar šeima tradicinė ar homokesuali, ir viską lemtų kiti veiksmai, pajamos, išsilavinimas, asmeninės savybės ir t.t. Žodžiu norima vaiką traumuoti ir nustumti jo teisę turėti tėvą ir motiną į šoną iškeliant savo teisę nebūti diskrimijuojamiems ir turėti tokias pat galimybes įsivaikinti. Ir čia tikrai joks ne lipimas ant galvų.
                Flickr

                Comment


                  O kaip būtų su vaikų mušimu? Ar gėjų įsivaikinti vaikai galėtų vaikus mušti taip pat, kaip ir heteroseksualios poros? Ką vaikų mušimo proponentai galėtų apie tai pasakyti? senasnamas mantasm , domintų jūsų nuomonė.

                  Comment


                    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                    Čia kuris dokumentas Lietuvoje suteikia tokias pačias teises?
                    Kol kas dar nepatvirtintas projektas, bet esmė, kad jo neužtenka bet kuriuo atveju.

                    https://e-seimas.lrs.lt/portal/legal...AP/TAIS.408151
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                      Kol kas dar nepatvirtintas projektas, bet esmė, kad jo neužtenka bet kuriuo atveju.

                      https://e-seimas.lrs.lt/portal/legal...AP/TAIS.408151
                      Tai išsiaiškinome, partnerystė nesuteikia tokių pat teisių, kaip šeima, nes jokios partnerystės įstatymo Lietuvoje nėra?

                      Eh, 2011 metų įstatymo projektas?? Rili?
                      If a lion could speak, we could not understand him.

                      Comment


                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                        Tai išsiaiškinome, partnerystė nesuteikia tokių pat teisių, kaip šeima, nes jokios partnerystės įstatymo Lietuvoje nėra?

                        Eh, 2011 metų įstatymo projektas?? Rili?
                        Partnerystei kaip ir niekas neprieštarauja ir tik techninis laiko klausimas, kada toks įstatymas bus priimtas.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                          Lietuvoje ribojama teisė balsuoti dėl seksualinės orientacijos?
                          Nes demokratija = teisė balsuoti. Daugiau nieko.
                          Oviešpatie apsisisiosiu DD

                          Comment


                            Parašė Evier Rodyti pranešimą

                            Nes demokratija = teisė balsuoti. Daugiau nieko.
                            Oviešpatie apsisisiosiu DD
                            Kandidatuoti į renkamas pareigas irgi nedraudžiama. Ar kažko dar trūksta demokratijai?

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                              Tam tikra prasme taip, juk gamtoje vaikai niekada negimsta dviems vyrams ar dviems moterims.
                              Tai aišku ne, geriau tegul tie vaikai toliau žlunga vaikų namuose, nes Lettered pageidavimu negalima leist įsivaikint dviems vyrams, Lettered mano kad tai nenatūralu.

                              Comment


                                Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                Tai aišku ne, geriau tegul tie vaikai toliau žlunga vaikų namuose, nes Lettered pageidavimu negalima leist įsivaikint dviems vyrams, Lettered mano kad tai nenatūralu.
                                O kodėl neleist įsivaikint ir vienišiems asmenims? Ir šiaip kam n+k kitų apribojimų.

                                Comment


                                  Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                  Tai aišku ne, geriau tegul tie vaikai toliau žlunga vaikų namuose, nes Lettered pageidavimu negalima leist įsivaikint dviems vyrams, Lettered mano kad tai nenatūralu.
                                  kitaip sakant, siulai vaikus atidavineti dedems?

                                  Comment


                                    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                    Kandidatuoti į renkamas pareigas irgi nedraudžiama. Ar kažko dar trūksta demokratijai?
                                    O dar be to galima kvėpuoti ir gerti vandenį. Tu teisus, demokratija gi.

                                    Comment


                                      Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                      Tai aišku ne, geriau tegul tie vaikai toliau žlunga vaikų namuose, nes Lettered pageidavimu negalima leist įsivaikint dviems vyrams, Lettered mano kad tai nenatūralu.
                                      Prastai jums su su teksto suvokimu, kur aš taip rašiau? Pats padarėt išvadas pagal tai, ką norint matyti. Aš nesakiau, kad visiškai negalima, aš tik tik norėjau pasakyti, kad pirmenybė įsivaikinti turėtų išlikti vyro ir moters šeimai, o jau po to dviem vyrams ar moterims.

                                      Parašė Evier Rodyti pranešimą

                                      Nes demokratija = teisė balsuoti. Daugiau nieko.
                                      Oviešpatie apsisisiosiu DD
                                      Čia jūs tokią lygybę parašėt, tai galit sisioti iš savo išvadų.
                                      Paskutinis taisė Lettered; 2019.01.14, 14:41.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Moksliniai tyrimai:
                                        https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4498477/
                                        https://whatweknow.inequality.cornel...sbian-parents/

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                          Partnerystei kaip ir niekas neprieštarauja ir tik techninis laiko klausimas, kada toks įstatymas bus priimtas.
                                          Eina 8 metai, ir tik techninis klausimas?
                                          Beje, jis skirtas ir vyro bei moters partnerystei. Visi apakinti "pederastų ištvirkavimo"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X