Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Jeigu tame matai įžeidimą - tuomet laikas atsireikšminti, nes aiškus faktas kaip blynas, kad jie nėra kaip mano tėvai jau vien dėl to, kad orientacija skiriasi. Ir šiap žmonės nėra vienodi KAIP fabriko štampofkė.
    Man tai įžeidimas kai man pasako kad aš nesu lygus kaip visi vien tik dėl savo orientacijos. Be to diskriminacija ir yra įžeidimas jau vien tik savaime. Aš ne apie išvaizdą, bet apie lygias teises kalbėjau gerbiama Narcizo šakele
    - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
    - Rusija su Amerika kariauja.
    - Ir ką, kaip ten reikalai?
    - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
    - O amerikiečiai?
    - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

    Comment


      sitagi, pedro, bet tu rimtai susireiksmines mazumyte. mes skirtingi. ir cia ne apie lygus nelygus kalba.
      *censored*

      Comment


        Šioje temoje kalbame apie homofobijos Lietuvoje problemą, o iš tuščių ponaičio Egiuxz rašliavų aišku tik tiek, kad jis pats neturi supratimo apie ką kalba.
        Paskutinis taisė Čikupakas; 2013.07.05, 01:14.

        Comment


          Parašė PukiS Rodyti pranešimą
          sitagi, pedro, bet tu rimtai susireiksmines mazumyte. mes skirtingi. ir cia ne apie lygus nelygus kalba.
          Visi žmonės skirtingi, bet teisės turėtų būti vienodos.
          Flickr

          Comment


            Matau įdomi diskusija, tačiau mano nuomonbė nepatiks daugumai. Teko diskutuoti ta tema facebooke su tūla Rasa, psichologe, sprendžiančia gėjų problemas. Neseniai ji pareiškė norą diskutuoti su Petru Gražuliu atvirose diskusijų forumuose.

            Taigi, keletas minčių iš tos diskusijos

            1. Argumentas - gėjai turi daug problemų, nes visuomenė kreivai žiūri į juos, dėl to jaučiames diskriminuojami. Kotraargumentas - mano ūgis didelis, visuomenė irgi kreivai žiūri į mane, didžioji dalis daiktų (liftai, durys, mašinos etc.. ) nepritaikyta mano ūgiui, aš irgi jaučiuosi diskriminuojamas.
            2. Argumentas - gėjus visi įžeidinėja, dėl to psichologinės problemos. Kontraargumentas - mane irgi įžeidinėja ir įžeidinėjo. Ar aš jaučiu psichologinių problemų ?
            3. Gėjams reikia santuokų, nes yra turtinių probkemų mirties atveju. Kontraargumentas tūkstančiai normalų šeimų gyvena "susismetę" ir jiems tokių problemų nekyla. Problema išspręndžiama parašant testamentą.

            Taigi, po šių atsakymų panelė Rasa nutraukė diskusiją.

            Svarstome kitus klausimus.

            1. Visuomenė yra netoliarantiška "ono". Patirtis gi rodo, kad bet koks Jūsų parašytas komentaras (beje, diskusija ir šiame forume) dėka tolerantiško jaunimo iš karto gręsia teisimniu persekiojimu. Taigi, ne visuomenė netolerantiška "ono", bet "ono" netolerantiška visuomenei. Bet kokie "ono" pasisakymai , net ir grąsinimai nužudyti kitaip mąstančius asmenius ignoruojami bei iškeltos bylos nutraukiamos. Pavyzdys -taip atsitiko su vienu politiku iš Kauno , verods pavardė Varnas, pries 5 metus buvo tokia istorija, manau rasite
            2. "ono" Lietuvoje skriaudžiami ir mušami. Bylų nėra, todėl tai yra akivaizdus melas. Tuo tarpu kitaip galvojantys žmonės jau yra žudomi. Toks faktas jau buvo Vilniuje prie vieno įžymaus baro.
            3. "Ono" persekiojami darbe ir jie išmetami iš darbo vien dėl to kad "ono". Dar vienas akivaizdus melas - vienas "ono" bandė Lietuvoje sukurpti bylą , kad jį atseit išmedė iš VDU vien dėl to kad "ono", tačiau finale išaiškėjo, kad jis visiškas mėmė ir netinka tam darbui
            4. "Ono" remiasi apklausomis, kad jie patiria pažeminimus visur kur tik įmanoma. Kaip pavyzdys pateikta , kad jie ignoruojami medicinios įstaigose. Visiškas melas ir absurdas - kaži pagal ką gydytojai ligoninėje žino, kad jie "ono" - tipo , kai "ono" gulasi į ligoninę, yra anketoje klausimas, ar Jūs "ono", o gal prieš gulantis į ligoninę ar atėjus paas gydytoją jie sako, ei , aš "ono" ? Taigi, apklausa vėlgi, grynas melas.
            5. "ono" teigia, kad paradai ir visa kita yra gėris. Klausimas "ono" - kažkodėl nėra tradicinių šeimų paradų, pagaliau niekas neina į paradus ir sako, jei aš turiu 5 meilužes ar 5 meilužius? Beje, prostitutės irgi turėtų daryti savo paradus. Tačiau nėra to. Taigi, pripažįstame, kad vis tik "ono" paradai - viso labo nukrypimas nuo normos ir "ono" požiūrio propaganda.

            Klausimas - kam to reikia? Pasakysiu paprastai - PINIGAI , LABAI LABAI DIDELI PINIGAI. Paieškokite internete, pasižiūrėkite kokios sumos vaikšto "tolerancijos" propagandai. Tradicinių vertybių skatinimui - nėra skirta nei vieno lito. taigi, "ono" yra labai suinteresuoti, kad Lietuva atrodytų kuo labiau "netolerantiška" , ko pasekoje galėtų gauti dar daugiau pinigų tiek iš LT biudžeto, tiek iš iš EU biudžeto.

            Pabaigai pasaklysiu taip - Jūs kruš.... taip kaip norite, kur norite, su kuom norite ir kada norite, tačiau nerėkite gatvėse "AŠ ONO PRAŠAU MANE GERBTI!" . Niekas neviešina lovos reikalų, tiklsiau viešina, bet tik debilai.

            Taip pat perspėju visus, rašančius šioje temoje - jums visiems gręsia baudžiamasis persekiojimas, nesvarbu, kad Konstitucijoje įteisinta žodžio laisvė. O dabar diskutuokite toliau!

            Ir dar - kiek prisimenu demokratija - tai daugumos valdymas, o ne maužmų valdymas.
            Paskutinis taisė udrius; 2013.07.05, 07:14.

            Comment


              Parašė udrius Rodyti pranešimą
              Klausimas - kam to reikia? Pasakysiu paprastai - PINIGAI , LABAI LABAI DIDELI PINIGAI. Paieškokite internete, pasižiūrėkite kokios sumos vaikšto "tolerancijos" propagandai.
              Na, su tuo galima sutikti.
              Man patinka Roko Žilinsko pozicija, besiskirianti nuo mainstream'o.

              Comment


                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                Na, su tuo galima sutikti.
                Man patinka Roko Žilinsko pozicija, besiskirianti nuo mainstream'o.
                vat vienas is nedaugelio protingu zmoniu tarp ju. juokingiausia - jis nieko nekaltina kad ji skriaudzia, ir tikrai sunkiai rastum zmogu nusiteikusi priesiskai butent jo atzvilgiu.
                *censored*

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                  Na, su tuo galima sutikti.
                  Man patinka Roko Žilinsko pozicija, besiskirianti nuo mainstream'o.
                  Vaikšto tie dideli pinigai būtent dėl visokių gražulių, nebūtų netolerancijos, nereiktų ir "propagandos" finansuoti niekam, pinigai nueitų svarbesniems dalykams. Bus eitynės Vilniuje, tai vėl dėl tų pačių gražulių reiks mesti dideles policijos pajėgas saugumui užtikrinti, ir vėl viskas dėl visokių budulių.
                  Flickr

                  Comment


                    Neesu aš prieš homoseksualus. Nesunku man nei bendraut su jais, nei kartu dirbt. Tebūnie, jeigu jiems gerai.

                    Noriu pastebėjimą tik vieną pateikti. Organizuojami paradai Lietuvoje (ar tiksliau bandoma juos organizuoti, ypač šiemet). Kam to reikia? Žiū, jau niekaip ne paslaptis, kad Lietuvos visuomenė nėra pasiruošusi tokiems dalykams. Ar tai dėl savo mąstymo, ar tai dėl kitokių įpročių, ar tai dėl senų normų toleravimo. Nežinau. Faktas, kad dar nepasiruošę esam homoseksualų eitynėms, santuokoms ir pan. dalykams. Todėl klausimas: kodėl homoseksualai specialiai kiršina visuomenę? Šis klausimas kyla natūraliai, kuomet mūsų visuomenei bandoma įpiršti normos, kurios kitose šalyse prigijo per dešimtmečius. Dabar organizuojant tokius paradus gaunasi visiškai priešingas rezultatas. Vietoj to, kad žmonės įgautų daugiau tolerancijos, jie yra dar labiau nervuojami ir skatinami pykti. Todėl, mano manymu, būtų geriau, jeigu ta jūsų asociacija (neprisimenu dabar trumpinio) vietoj paradų organizavimo vykdytų švietėjišką veiklą ir organizuotų diskusijas. Tai būtų palaipsnė, tačiau žymiai didesnė nauda, nes apsitvėrimas policija ir žygiavimas centru.

                    Kitas man visiškai nesuprantamas dalykas yra reikalavimas žygiuoti būtent Gedimino pr. Kodėl? Juk savivaldybė pareiškė labai aiškius argumentus (kartu su policija) kodėl jie nenori išduoti leidimo: saugumas. Mat jeigu tik kažkas kažko neapsaugotų, tai kas kaltas būtų? Savivaldybė ir policija! Paskutinį kartą kai buvo paradas, kas dėjosi. Neprisimenat? Kiek pareigūnų buvo, kiek apsaugos. Ir vistiek buvo ne vienas incidentas. O dabar tą viską perkelkit į Gedimino pr. ar kitą uždarą erdvę.

                    Comment


                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                      Neesu aš prieš homoseksualus. Nesunku man nei bendraut su jais, nei kartu dirbt. Tebūnie, jeigu jiems gerai.

                      Noriu pastebėjimą tik vieną pateikti. Organizuojami paradai Lietuvoje (ar tiksliau bandoma juos organizuoti, ypač šiemet). Kam to reikia? Žiū, jau niekaip ne paslaptis, kad Lietuvos visuomenė nėra pasiruošusi tokiems dalykams. Ar tai dėl savo mąstymo, ar tai dėl kitokių įpročių, ar tai dėl senų normų toleravimo. Nežinau. Faktas, kad dar nepasiruošę esam homoseksualų eitynėms, santuokoms ir pan. dalykams. Todėl klausimas: kodėl homoseksualai specialiai kiršina visuomenę? Šis klausimas kyla natūraliai, kuomet mūsų visuomenei bandoma įpiršti normos, kurios kitose šalyse prigijo per dešimtmečius. Dabar organizuojant tokius paradus gaunasi visiškai priešingas rezultatas. Vietoj to, kad žmonės įgautų daugiau tolerancijos, jie yra dar labiau nervuojami ir skatinami pykti. Todėl, mano manymu, būtų geriau, jeigu ta jūsų asociacija (neprisimenu dabar trumpinio) vietoj paradų organizavimo vykdytų švietėjišką veiklą ir organizuotų diskusijas. Tai būtų palaipsnė, tačiau žymiai didesnė nauda, nes apsitvėrimas policija ir žygiavimas centru.
                      Visuomenė, o tiksliau jos jautrioji šiuo klausimu dalis (Gražulis & Co.) yra provokuojama atkreipti dėmėsį į problemą, o jai jų veiksmai tai yra žalinga išdava to, ką norėjo pasiekti žygeiviai. Jei ne paradai ir ES, kas daugiau gali spirti į užpakalį dėl LGBT teisių?

                      Kitas man visiškai nesuprantamas dalykas yra reikalavimas žygiuoti būtent Gedimino pr. Kodėl? Juk savivaldybė pareiškė labai aiškius argumentus (kartu su policija) kodėl jie nenori išduoti leidimo: saugumas. Mat jeigu tik kažkas kažko neapsaugotų, tai kas kaltas būtų? Savivaldybė ir policija! Paskutinį kartą kai buvo paradas, kas dėjosi. Neprisimenat? Kiek pareigūnų buvo, kiek apsaugos. Ir vistiek buvo ne vienas incidentas. O dabar tą viską perkelkit į Gedimino pr. ar kitą uždarą erdvę.
                      Jeigu visi elgtųsi civilizuotai, problemų nebūtų. Bet ne, Gražuliui, Uokai ar šiaip kokiems skinams reikia parodyt savo snukius ir sukelt neramumus. Politikams tai tikrai kelia reitingus - neabejoju, jog tai labai patinka elektoratui. O priežastys "dėl saugumo" ir t.t. - paprastas otmazas, bėgimas nuo atsakomybės.

                      Comment


                        Parašė DSaulius Rodyti pranešimą


                        Iš kur ištraukei ? Nuoroda į straipsnį arba pagrįsk.



                        Na gėjais ar lesbietėm netampama o gimstama<...>
                        O yra rimtų šaltinių šitam teiginiui?

                        Comment


                          Parašė jungengg Rodyti pranešimą
                          O yra rimtų šaltinių šitam teiginiui?
                          Tai galima paaiškinti tuo, jog gamtoje gyvūnams turbūt būtų labai sunku iš hetero patapti homo, todėl išeina kad homoseksualūs gyvūnai atsiranda nuo gimimo.

                          Comment


                            Parašė Gnoss Rodyti pranešimą
                            Visuomenė, o tiksliau jos jautrioji šiuo klausimu dalis (Gražulis & Co.) yra provokuojama atkreipti dėmėsį į problemą, o jai jų veiksmai tai yra žalinga išdava to, ką norėjo pasiekti žygeiviai. Jei ne paradai ir ES, kas daugiau gali spirti į užpakalį dėl LGBT teisių?
                            Niekam nieko nereikia spardyt. Viską galima pasiekti civilizuotai. Kitokiu atveju išeina taip, kad patys homoseksualai siekia provokuoti "jautriąją" žmonių dalį. Kitaip tariant, patys lenda į akis ir po to skundžiasi. Juk pats prie kokių forsiukų neini staipytis ir po to nesiskundi gavęs į galvą. Tokie yra elementarūs dalykai. Konfliktų kėlimas siekiant išspręsti problemą - vienas kvailiausių būdų.

                            Parašė Gnoss Rodyti pranešimą
                            Jeigu visi elgtųsi civilizuotai, problemų nebūtų. Bet ne, Gražuliui, Uokai ar šiaip kokiems skinams reikia parodyt savo snukius ir sukelt neramumus. Politikams tai tikrai kelia reitingus - neabejoju, jog tai labai patinka elektoratui. O priežastys "dėl saugumo" ir t.t. - paprastas otmazas, bėgimas nuo atsakomybės.
                            Visų pirma, tai ne Gražulis pradeda rodyt savo snukį, o homoseksualai. Jeigu žinoma, kad yra visokie skinai ir Gražuliai, kurie labai labai piktai nusiteikę, tai kam juos provokuoti?
                            Dirbčiau savivaldybėje padaryčiau labai aiškiai. Pasitarus su policija išduočiau leidimą žygiuoti Gedimino pr. Tik leidime ir oficialiame pranešime labai aiškiai atsiribočiau (kaip savivaldybė) nuo bet kokios atsakomybės už neužtikrintą pakankamą apsaugos lygį. Kitaip tariant, mes jus bandėm perkalbėti, jūs nesutikot. Norit - žygiuokit, bet mes negarantuojam jūsų saugumo. Viskas. Problema išspręsta. Išsižudys, išsidaužys. Po to savivaldybė galės iš kaltų asmenų išieškoti nuostolius už galimai išdaužytas parduotuvių vitrinas, namų langus ir kitą apgadintą infrastruktūrą (kurios Gedimino pr. tikrai netrūksta).
                            Kitokiu atveju nematau reikalo savivaldybei prisiimti atsakomybę už kažkieno nepamatuotus norus. Ne savivaldybė sako, kad bus sunku užtikrinti saugumą, o policija.

                            Comment


                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                              Visų pirma, tai ne Gražulis pradeda rodyt savo snukį, o homoseksualai. Jeigu žinoma, kad yra visokie skinai ir Gražuliai, kurie labai labai piktai nusiteikę, tai kam juos provokuoti?
                              Kad parodytų tų žmonių silpnybę, bukaprotiškumą. O homoseksualai žygiuos, kol nesijaus gerai - juk jie irgi visuomenės dalis, kuri jaučiasi nusivylusi.

                              Comment


                                Parašė Gnoss Rodyti pranešimą
                                Kad parodytų tų žmonių silpnybę, bukaprotiškumą. O homoseksualai žygiuos, kol nesijaus gerai - juk jie irgi visuomenės dalis, kuri jaučiasi nusivylusi.
                                Bet tai yra provokacija. Pats su tuo sutinki. Provokuojama tam, kad parodyt tos kitos dalies nepilnaprotiškumą. Bet tą galima padaryt ir kitaip. Pavyzdžiui, absoliučiai nekreipiant į juos dėmesio. Juk tai yra tokie elementarūs dalykai.

                                Teismas nurodė leisti gėjų ir lesbiečių eitynes Gedimino prospektu

                                O va dabar savivaldybė gali labai lengvai nusiplauti atsakomybę. Ir, tikiuosi, taip padarys.

                                Comment


                                  Na matai, aš nelaikau provokacijos blogu dalyku. Juk čia nėra kokie tai piktdžiūgiški tikslai, gal tik tam besipriešinantys žmonės piešia visą LGBT reikalą.

                                  Comment


                                    Parašė Gnoss Rodyti pranešimą
                                    Na matai, aš nelaikau provokacijos blogu dalyku. Juk čia nėra kokie tai piktdžiūgiški tikslai, gal tik tam besipriešinantys žmonės piešia visą LGBT reikalą.
                                    Na, tai tokiu atveju niekas neprivalo jų ginti. Juk toks yra sveiko mąstymo principas. Jeigu pats lendi - pats gauni - nesiskųsk. Dabar situacija tokia: LGL provokuoja paprastus žmones, po to skundžiasi, vaikšto po teismus. Negana to - policija turi juos saugoti. O tai yra galų gale mūsų visų pinigai. Visiškai su logika nesusiejantis būdas ginti savo teises.

                                    Comment


                                      Parašė DSaulius Rodyti pranešimą
                                      Man tai įžeidimas kai man pasako kad aš nesu lygus kaip visi vien tik dėl savo orientacijos. Be to diskriminacija ir yra įžeidimas jau vien tik savaime. Aš ne apie išvaizdą, bet apie lygias teises kalbėjau gerbiama Narcizo šakele
                                      O man asmeniškai irgi yra įžeidimas, kuomet du visiškai skirtingi dalykai yra taip įžūliai sulyginami.

                                      Taip, tamsta nėra lygus su visais. O nelygūs kuo: negali porose susilaukt vaikų, dažniausiai elgesys išduoda tą nestandartinę kryptį, neturi tokios pat teisinės galios (nors kaip kažkas minėjo - to neturi ir "bendrašmutkiai") ir t.t. (aha, tam kartui nesugalvojau daugiau argumentų). Todėl tamsta nėra toks pats žmogus su dauguma, lygiai kaip aš mes nesame lygūs tarpusavy, o kartu nesame lygūs su moterimis, kurios gali gimdyt, turi kitokią anatomiją. Ir nematau tame nieko blogo, jeigu pats žmogus tą suvokia ir tą priima nelygybę natūraliai. Nes absoliučios lygybės pasaulyje nėra. Bet jei jau prasideda mažo vaiko isterijų lygio noras būt "lygiais" - tada jau atsiprašau... ŽMOGUS TURI BŪTI SKIRTINGAS. Kada gi pagaliau bus suvokta šitai, o ne einama masinės štampofkės keliu, kai visi žmonės turi būt lygūs, visi absoliučiai vienodi?

                                      O lygybė kaip visuomenės dalis - kitas klausimas. Jeigu tamsta lankė mokyklą (normalią, o ne tą, kurioj tik angelai mokos), tuomet turėtų žinot, kad bet koks norėjimas iššokt aukščiau bambos duoda neigiamą atsaką. Paimkim kad ir R. Žilinską - dėl to, kad yra kitoks, didžioji dauguma (mano aplinkoj) prieš jį nieko blogo neturi. Lygiai taip pat ir mokykloje buvo vienas toks nestandartinis, bet jam tikrai gerai sekėsi. Kodėl? Dėl to, kad žino savo vaidmenį visuomenėje, išsilaiko santūriai ir nesidrasko kaip šuo pririštas. Tačiau jei kalbant apie tuos, kurie iš kailio neriasi, kad įrodytų, kad "Žemė apvali" - teigiamų atsiliepimų beveik nėra (kalbu apie savo aplinką, gali skirtis rezultatai, priklausomai nuo kiekvieno). Išvada - jeigu visuomenė tyli ir gyvena ramiai, kokio velnio reikia drumst vandenį bandant kažką esamo paneigt, o paskui siekt vėl tą esamą sugrąžint? Nu man tiesiog galva neišneša... Teisės visiems lygios, daug kas tą supranta, vienintelis nelygumas - santuoka. Dėl manęs ji gali būt įteisinta, jei tik tas visas šou nurims.

                                      Beje, kaip gali diskriminacija būt įžeidimas?

                                      Comment


                                        Šiaip jau norėčiau truputį įsiterpti į jūsų audrą vandens stiklinėje ir priminti, kad teisė rinktis be ginklo į taikius susirinkimus yra garantuojama Konstitucijos. Tai nėra kažkokia malonė ar privilegija, kurią savivaldybė gali susigalvojus duot, susigalvojus atimt.

                                        Dėl saugumo vėlgi - kiek matau niekas nesibaimina dėl to, kad eitynių dalyviai kažką užpuls. Vadinti provokacija vien pasirodymą gatvėje irgi maždaug tiek pat pagrįsta, kaip pasakyt išprievartautai moteriai, kad ji per trumpą sijoną užsisegė ir dėl to pati kalta.
                                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                        Comment


                                          Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                                          Šiaip jau norėčiau truputį įsiterpti į jūsų audrą vandens stiklinėje ir priminti, kad teisė rinktis be ginklo į taikius susirinkimus yra garantuojama Konstitucijos. Tai nėra kažkokia malonė ar privilegija, kurią savivaldybė gali susigalvojus duot, susigalvojus atimt.

                                          Dėl saugumo vėlgi - kiek matau niekas nesibaimina dėl to, kad eitynių dalyviai kažką užpuls. Vadinti provokacija vien pasirodymą gatvėje irgi maždaug tiek pat pagrįsta, kaip pasakyt išprievartautai moteriai, kad ji per trumpą sijoną užsisegė ir dėl to pati kalta.
                                          Rinkitės, bet nereikalaukit užtikrinti saugumo.

                                          Aš tokius dalykus sulyginčiau kiek kitaip. Moteris, išėjusi labai menkai apsirengusi (trumpas sijonėlis, lengva palaidinė) naktį į parkelį (kuris garsėja išprievartavimais) negali po to skųstis, kad jos saugumas nėra užtikrintas. Būtent tokia situacija yra tolygi homoseksualų eitynėms Gedimino pr. Eikit, mojuokit plakatais, vėliavom, niekas jums nieko nedraudžia, tačiau saugumo negarantuojam. Ir viskas. Problema išspręsta. Finale blogiausiu atveju apmažės visų pusių šiame pasaulyje (vieni kitus išskers).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X