Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė ultra laverdi Rodyti pranešimą
  Neįtikėtinas įvykis Prienų rajone: iš aerodromo pavogtas lėktuvas  https://www.15min.lt/naujiena/aktual...vas-59-1531688
  Žmogus tenorėjo išvalyti aerodromą nuo šiukšlių, o dabar už tai teistumą gaus

  Comment


   Parašė manometras Rodyti pranešimą

   Čia yra iš serijos “Mes, putlerstanas, darysim, ką užsigeisim, o jūs, užsieniečiai vakariečiai, darysit, ką mes liepsim, nes norite mūsų pinigų ir mūsų ramybės”.
   Žmogelis truputi ne taip suprato


   Pa(si)dovanok skrydį paties valdomu lėktuvu – TIK 59 €!???? Pats išbandžiau ir galiu pasakyti, jog jausmas NE-RE-A-LUS!???? Speciali kaina tik iki ketvirtadienio vidurnakčio: www.makaliauslietuva.lt/…/skrydis-paties-pilotuojamu-lektu…/ ????
   Comment


    Švedijos parlamentas nuverstą premjerą S. Lofveną vėl patvirtino vyriausybės vadovu


    Plačiau: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/202...#ixzz6zwpF5YwC

    Comment


     Nuteisė 6 metams turbo vatniką, kuris teigia kad veikia 1977 metų SSSR konstitucija, o Rusija yra komercinė firma.
     https://novayagazeta.ru/articles/202...mistskoi-state
     Nepirk iš Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų ir Pieno žvaigždės

     Comment


      Comment


       Dar taip neseniai rašiau apie tai, kad pabėgėlių krizė yra mums Dievo rykštė už mūsų pačių nuodėmes. Bausmė už tai, kad Anglijoje mūsų tautiečiai buvo tais pačiais pašalpas siurbiančiais, meluojančiais apie persekiojimus, sistemą melžiančiais ekonominiais migrantais, kokiais dabar skundžiamės mes. Ten mūsų tautiečiai – ne visi, bet minios jų – elgėsi, kaip tikri laukiniai. Vairavo be teisių, vairavo girti, mušėsi, žagino, vogė, tempė tabako kontrabandą tokiais kiekiais, kad Jos Didenybės Muitų ir Akcizų tarnyba stebėjosi. Muitinės mokymo centre Felixstowe, Suffolko grafystėje, savo akimis mačiau iš lietuvių konfiskuotą sunkvežimį su dvigubu dugnu, kuriame buvo vežiojamos kontrabandinės cigaretės. Jį naudojo muitininkų instruktažui: rodė, kaip aštriadančiai lietuviai sugalvojo. Ant antrojo dugno buvo kraunami stiklo gaminiai iš Panevėžio. Kodėl jie? Nes stiklas labai sunkus, ir uoste retai būna specialių keltuvų, kurie gali tas paletes iškrauti, kad muitininkai galėtų patiktinti. Todėl mažesnis šansas, kad sugaus. Bet vieną kartą sugavo.
       Anglų futbolo chuliganas labai didžiuojasi tuo, kad yra anglas, ir yra pasiruošęs duoti bet kam į snukį, kad parodytų meilę savo šaliai ir pagarbą karalienei. Lietuvių patriotai ir tradicinių šeimų atstovai – taip pat kasdien žada primušti visus tuos užkalnius, valatkas, maldeikienes ir kitus kosmopolitus, žydus, masonus ir konservatnikų pakalikus. Tiek anglų buduliai-chuliganai, tiek ir mūsų paprastuomenė (kuri už tradicinę šeimą) netiki skiepais, Covid-19 yra mafijos planas, jie nekenčia karantino priemonių, o taip pat storai tepa rasinę neapykantą: tik lietuviai kalba apie „babajus“, Anglijoje – apie „pakius“ (čia taip vadina pakistaniečius, bengalus, taip pat indus), ir vieni, ir kiti turi savų įžeidimų juodaodžiams ir abejose šalyse mėgsta stiprius lyderius, tokius, kaip Putinas ar Lukašenka (anglų futbolo sirgaliai labiau žino Putiną ir gerbia jį už tai, kad neužsileidžia visų tų gėjų ant savo galvos). Futbolo chuligano ir lietuviškojo neskiepytojo šeimų marginalo šaknys yra tokios pačios: baimė ir pasimetimas. Anglų proletarai nuo XX amžiaus antrosios pusės pasijuto pakraštyje – visuomenė po karo judėjo į priekį, ir vis daugiau vertės turėjo užsienio kalbos, finansų ir ekonomikos mokslai, tarptautinė prekyba, o primityvi gamyba buvo ne tokios svarbos kaip prieš šimtą metų. „Paprastas žmogus“, plempiantis alų ir vairuojantis sunkvežimį, pasijuto nesvarbus ir mažai reikalingas, todėl beliko garsiai rėkti ir mojuoti vėliava po futbolo varžybų, nors taip atkreipiant dėmesį.
       https://www.delfi.lt/news/ringas/lit...95937#cxrecs_s
       Nepirk iš Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų ir Pieno žvaigždės

       Comment


        "Мы пытались спасти Европу,
        нас же снова и в рот, и в попу!"

        Comment


         Tokyo to install ‘anti-sex beds’ to prevent relationships between athletes https://www.explica.co/tokyo-to-inst...-athletes.html
         The cardboard beds, manufactured by the Airweave company with recycled products, which have also been made smaller than usual so that only one person can fit, they will be recycled at the end of the Olympic Games.The 2020 Tokyo Olympics will begin on July 23 and will last until August 8 with an Olympic Village with 18,000 cardboard beds aimed at athletes to prevent, or at least hinder, COVID-19 infections during competition through sexual relationships between athletes around the world.“The beds can support up to 200 kilos. The wood and cardboard will break if you jump on them, they can barely support the weight of two people, much less a fun celebration ”, they explain from the direction of the Olympic Games. They will not resist sudden or excessive movements.
         Nepirk iš Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų ir Pieno žvaigždės

         Comment


          Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
          https://www.delfi.lt/news/ringas/lit...95937#cxrecs_s

          Anglų proletarai nuo XX amžiaus antrosios pusės pasijuto pakraštyje – visuomenė po karo judėjo į priekį, ir vis daugiau vertės turėjo užsienio kalbos, finansų ir ekonomikos mokslai, tarptautinė prekyba, o primityvi gamyba buvo ne tokios svarbos kaip prieš šimtą metų. „Paprastas žmogus“, plempiantis alų ir vairuojantis sunkvežimį, pasijuto nesvarbus ir mažai reikalingas, todėl beliko garsiai rėkti ir mojuoti vėliava po futbolo varžybų, nors taip atkreipiant dėmesį.
          Realiai apibūdintas šių laikų populizmo Gordijaus mazgas

          Comment


           Comment


            Antradienį Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti nepakeistą Vilniaus apygardos teismo šių metų balandžio 8 d. sprendimą, kuriuo ieškovei „Vilniaus prekybai“ iš atsakovo Mindaugo Marcinkevičiaus priteista 81,25 mln. Eur dydžio žala. „Dėl M. Marcinkevičiaus veiksmų sandoris buvo užvilkintas ilgiau kaip metus, per tą laiką „Akropolių“ rinkos vertė padidėjo, todėl „Vilniaus prekybai“ už juos teko sumokėti 81,25 mln. Eur didesnę kainą, nei buvo suderėta anksčiau. „Vilniaus prekyba“ kreipėsi į teismą siekdama prisiteisti nuostolius, patirtus dėl neteisėto sandorio vilkinimo“, – praneša bendrovė.
            https://www.vz.lt/prekyba/2021/08/18...sta-81-mln-eur
            Įdomu, ar įvyks toks precedentas LT teismų praktikoje.
            Nepirk iš Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų ir Pieno žvaigždės

            Comment


             Nusikaltėlis, kuris užsidirbo iš prekybos narkotikais, Švedijoje iš valdžios atgavo 13 milijonų kronų (1,5 milijono dolerių) dėl padidėjusios bitkoinų vertės per laikotarpį, kurį praleido už grotų, praneša Coindesk. Prieš dvejus metus valdžios institucijos areštavo 36 bitkoinus, priklausančius narkotikų prekeiviui, ir tada jų vertę įvertino 1,3 mln. kronų. Teismas nusprendė konfiskuoti iš nusikaltimo gautus pinigus. Tačiau kol buvo priimtas sprendimas parduoti perrimtas kriptovaliutas, jų vertė smarkiai išaugo ir užteko tik trijų bitkoinų, kad būtų padengta teismo areštuota suma. Todėl buvo nuspręsta, kad likę 33 bitkoinai, kurių vertė šiuo metu yra 13 milijonų Švedijos kronų, turėtų būti grąžinti nusikaltėliui.
             Prokurorė Tove Kullberg aiškina, kad tai buvo vienas pirmųjų atvejų Švedijoje, kai buvo konfiskuota kriptovaliuta, ir nebuvo žinoma, kaip elgtis su tokio tipo nusikalstamu turtu. „Manau, kad turėtume investuoti į švietimą prokuratūroje, nes kriptovaliutos bus tai, su kuo teks susidurti vis dažniau“ - sakė ji.
             https://www.traders.lt/page.php?id=33074
             p.s. o jei bitcoin vertė būtų nukritusi, tai nusikaltėlis turėtų primokėti, kad padengtų priteistą sumą?
             Nepirk iš Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų ir Pieno žvaigždės

             Comment


              Logika nesueina. Tie 36 btc buvo gauti už prekybą narkotikais, taigi neteisėtu būdu. Teismas turėjo priimti sprendimą konfiskuoti 36 Btc, o ne jų vertę kronomis.

              Comment


               Click image for larger version

Name:	Screenshot_20210824_003511_edit_59509849595085.jpg
Views:	362
Size:	231,8 kB
ID:	1907200
               Flickr

               Comment


                Eilinė diena RUS armijoje.

                Comment


                 Click image for larger version

Name:	FB_IMG_1629843127135.jpg
Views:	274
Size:	61,3 kB
ID:	1907650
                 Flickr

                 Comment


                  19 amžiuje buvo pliusas tas kad dauguma vaikščiojo pėsčiomis ir tik ponai turėjo karietas.

                  Comment


                   https://www.tv3.lt/naujiena/verslas/...siems-n1113711
                   Ketvirtadienį socialiniuose tinkluose ir iš lūpų į lūpas arba iš telefonų į telefonus, išplito, regis, nieko blogo ir įdomaus nežadančios Seimo nario, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos nario Dainiaus Kepenio internetinio puslapio nuoroda
                   Į interneto naršyklės laukelį suvedus dainiuskepenis.lt, atsidaro vienos didžiausių pasaulyje pornografinės svetainės Pornhub.com polapis su vaizdo klipu, skirtu tik suaugusiems. Puslapis dainiuskepenis.lt yra nurodytas kaip oficialus parlamentaro puslapis jo socialiame tinkle „Facebook".
                   Neabejoju, kad kibernetinė policija tuos veikėjus suras ir atitinkamai įvertins jų elgesį“, – teigė jis.
                   parlamentaro vardo domenas buvo registruotas naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį 0:44 val. Jis buvo išpirktas visiems metams – iki 2022 m. rugsėjo 10 d. pabaigos.
                   p.s. jis ant tiek bukas, kad nesuvokia, kad nebuvo jokio įsilaužimo ir pan. Tiesiog pats žioplas ir tubūt laiku nepratesė domeno nuomos.
                   Paskutinis taisė Arunasx; 2021.09.09, 16:11.
                   Nepirk iš Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų ir Pieno žvaigždės

                   Comment


                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                    https://www.tv3.lt/naujiena/verslas/...siems-n1113711

                    p.s. jis ant tiek bukas, kad nesuvokia, kad nebuvo jokio įsilaužimo ir pan. Tiesiog pats žioplas ir tubūt laiku nepratesė domeno nuomos.
                    busimas švietimo ministras

                    Comment


                     Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                     busimas švietimo ministras
                     Plokščios žemės planetoje.

                     Nepirk iš Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų ir Pieno žvaigždės

                     Comment

                     Working...
                     X