Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
  Tai, kad jūs visiškai ignoruojat video medžiagą. Vakar per BTV rodė filmuotą medžiagą, kur Gražulis iš pradžių rėkauja prieš policininkus (jie per rankos atstumą jį vis pastūmia, kad nesiartintų ir kažką kalba), o tas po to tiesiog šoka į juos. Ir tas matosi be galo aiškiai, nes filmuota ne iš kažkur už nugaros, o tiesiog iš šono (kairėje Gražulis - dešinėje pareigūnai).

  Galų gale, dvi dienas prieš žygiavimą buvo policijos pranešimas, kad šį kartą nebus atlaidžiai žiūrima į absoliučiai jokius grasinimus ir kt. pažeidimus iš abiejų pusių. Teigta, kad anksčiau policija kiek atlaidžiai žiūrėdavo į įvairius pažeidimus (jūsų žodžiais - tardavosi), tačiau šį kartą bus iš karto imtasi veiksmų.

  O kad Gražulis "neperžengia" ribų jau esam matę per patį pirmą paradą, kuomet jis šokinėjo per tvoras, įžeidinėjo pareigūnus ir tuos pačius LGBT. O, kad niekas jo iš Seimo nešalins - tą gali patvirtinti Kitas Džiugas, kuris kitoje temoje pats teigia, jog TT ir kt. partijos yra per daug nesiskaitančios (ar kažkas pan., neprisimenu tikslaus žodžio).
  Ne Lietuvoj esu, todėl negaliu matyti lietuviškų kanalų. Delfio video nesimato, ką Gražulis ne taip padarė, kad susilaukė tokios agresijos. Ten matosi, tik kaip Buškevičius bando jį ginti ir rėkia: ką jūs darot". Grubus politiko stumdymas irgi kalba ne policijos naudai. Jie jau jį ir taip stumdė per praeitą paradą. Vienas dalykas politikas, antras dalykas vyresnis žmogus. Jokios pagarbos iš policijos.
  Ir kaip jau irgi rašiau, kad kai gėjus pylė vandenį Gražuliui į veidą kažkodėl už tai nebuvo suimtas. Kaip ir pvz. tas olandų iškrypėlis buvo gražiai palydėtas iki mašinos, jo kažkodėl policija nepuolė taip žvėriškai, nors jis elgėsi žymiai blogiau už Gražulį.

  O dėl pašalinimo iš seimo, tai aš turėjau omenyje, kad Gražulis tikrai neperžengs ribų, nepuls muštis, mėtyt plytų ar daryt kokį nors kitą nusikaltimą, nes yra seimo narys, ir tokiu atveju jis tikrai išlėktų iš seimo. Todėl jis nekėlė jokio pavojaus saugumui. Be to jis nėra kažkoks nepažįstamas chuliganas, kurio neišeitų surast, todėl nebūtų sunku jam pateikt kaltinimus už smulkius viešos tvarkos pažeidimus jau po renginio, o suėmimas visiškai nebūtinas.
  Paskutinis taisė kaunaz; 2013.07.28, 13:33.

  Comment


   Parašė Creatium Rodyti pranešimą
   O, kad niekas jo iš Seimo nešalins - tą gali patvirtinti Kitas Džiugas, kuris kitoje temoje pats teigia, jog TT ir kt. partijos yra per daug nesiskaitančios (ar kažkas pan., neprisimenu tikslaus žodžio).
   Susikompromitavę visi – ir LSDP, ir DP, ir TT, ir LLRA. TT ir renka dėl rėksnio, kaip Gražulis. Manau, jeigu jo rinkėjams pradėtų visokie homoseksualistai patikti, jis šitaip šokinėtų ant ramiai protestuojančių prieš homoseksualizmą.

   LSDP renka dėl nesąmonių kaip „mums rūpi“ žmogus. DP turi nemažą palaikymą dalyje provincijos. O LLRA pasinaudoja vietiniais lenkakalbiais.

   Comment


    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    Tiesiog visas jų nusiteikimas buvo akivaizdus. Toks vaizdas lyg ten ne homo paradas būtų, o Anglijos karalienės ar Popiežiaus kortežas. O jų panieka žmonių atžvilgiu dar kartą kelia klausimą ar iš Briuselio premijas eurais gavo, ar viršininkų buvo prigrasinti bet kokia kaina saugoti ir ginti gėjus kaip karališkąją šeimą.
    Be to galima prisimint, kaip per praeitą paradą tas akiniuotas homoaktyvistas apipylė Gražulį vandeniu ir lyg niekur nieko nuėjo. Paprastai tokiais atvejais policija sulaiko abi konfliktuojančias puses, bet tada kažkodėl jie net nebandė jo sulaikyt. Dar kartą pasikartosiu policija parado metu atrodė ir elgėsi ne kaip policija, o kaip gėjų pasamdyta privati saugos tarnyba.
    O kaip pagal jus turėjo elgtis policijos pareigūnai ? Aš asmeniškai nematau priekaištų jų darbui. Visi išsišokėliai buvo sulaikyti.
    - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
    - Rusija su Amerika kariauja.
    - Ir ką, kaip ten reikalai?
    - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
    - O amerikiečiai?
    - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

    Comment


     Esmė, kad Seimo nario negalima suimti.

     Comment


      Galima, negalima. Policija savo teises (kaip čia tiksliau - galimybes) tikrai žino. Jeigu negali suimt - tegul Gražulis paduoda policininkus į teismą ar kur kitaip skundžiasi. Tačiau to jis nedarys, nes pats puikiai supranta.

      Atsiprašau, kad apsimelavau. Minėtą reportažą rodė ne BTV, o Lietuvos Ryto TV. Nuoroda: http://tv.lrytas.lt/?id=13749342221372620185 nuo ~1 minutės Gražulio ir policijos susistumdymas. Labai aiškiai matosi, kad Gražulis puolė į policininkus, bandė pro kojas kažkaip pralįsti.

      Comment


       Parašė Creatium Rodyti pranešimą
       Galima, negalima. Policija savo teises (kaip čia tiksliau - galimybes) tikrai žino. Jeigu negali suimt - tegul Gražulis paduoda policininkus į teismą ar kur kitaip skundžiasi. Tačiau to jis nedarys, nes pats puikiai supranta.

       Atsiprašau, kad apsimelavau. Minėtą reportažą rodė ne BTV, o Lietuvos Ryto TV. Nuoroda: http://tv.lrytas.lt/?id=13749342221372620185 nuo ~1 minutės Gražulio ir policijos susistumdymas. Labai aiškiai matosi, kad Gražulis puolė į policininkus, bandė pro kojas kažkaip pralįsti.
       liaudziai reikia savu klounu. Grazulis puikiai zinojo kas nutiks. Gerai apskaiciuota provokacija uzdirbusi jam papildomu balsu ateinanciuose rinkimuose
       .

       Comment


        Comment


         Pabaiga nužudė
         Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

         Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

         Comment


          O tai kaip paprastas policininkas gali žinoti, ar žmogus, panašus į Gražulį, yra Seimo narys, kol nenuvežė į nuovadą ir nenustatė tapatybės? Spėju, kad nusivežė, įsitikino, kad tikrai Gražulis, Seimo narys, atsiprašė ir paleido.

          Comment


           Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
           Esmė, kad Seimo nario negalima suimti.
           Mieli forumo bičiuliai, leiskit man jus truputį apšviesti.
           1. teisinę neliečiamybę turintiems asmenims galioja tradicinė administracinė atsakomybė, jie apsaugoti nuo baudžiamosios (ši jiems gali būti taikoma tik Seimo sutikimu);
           2. Seimo nario laisvę galima suvaržyti, jei jis užtinkamas bedarantis nusikaltimą. Seimo statuto 22 straipsnis;
           3. STOP juostos kirtimas yra administracinės teisės pažeidimas. ATPK 187 straipsnis.


           Manymas, kad Seimo narys gali elgtis kaip nori ir dėl to negali būti sustabdytas, įskaitant ir fizinį sustabdymą, jei yra priešinamasi, yra kvailokas. Teisinė neliečiamybė skirta apsaugoti politikams nuo teisinio persekiojimo tam, kad jų veikla nebūtų varžoma (t.y. nebūtų varžoma Seimo nario mandato laisvė) ir jų sprendimams nebūtų daroma neteisėta įtaka. Tai tikrai nereiškia kažkokios savivalės galimybės ar buvimo aukščiau teisės normų.

           Šiuo konkrečiu atveju galima diskutuot kiek pagrįstai pasielgė policininkai. Bet aš jų veiksmais labai patenkintas. Nėr ko čia cackintis su rėksniais. Su žmonėm, su kuriais galima susikalbėt civilizuotai, taip ir reikia kalbėtis. O likusius geriausia tiesiog laikinai izoliuot nuo visuomenės
           Įžvalgos.lt - FB - G+

           Comment


            Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
            Sulaikymas iki 48 h irgi yra laisvės suvaržymas. (Konstitucijos 20 straipsnis)
            Jei neturi ką per vasaros atostogas veikt, tai geriau pasidomėk kaip iš tikrųjų yra, o ne mėgėjišku Konstitucijos aiškinimu pavienius straipsnius traukiodamas užsiimk.
            Got sun in my face, sleeping rough on the road

            Comment


             LLRI gezpertai linksminasi:

             R. Vainienė. Oro uosto taksi užkeikimas
             Kelionė gal ir greita bei patogi, bet tikrai nepigi, kone du kartus brangesnė nei kitais, oro uosto nerekomenduojamais taksi. Tačiau šiais, pigesniais, taksi į oro uostą netrukdomas gali tik atvykti.
             ...
             Oro uostas savo sprendiniais apribojo konkurenciją, todėl keleiviams už taksi tenka mokėti du kartus brangiau.
             Iš oro uosto vejami taksistai klientams išrašinėja kosmines sąskaitas

             VšĮ „Vilnius veža“ atstovas Benas Baltušis pasakojo, kad šį mėnesį į įmonę kreipėsi užsienietis, kuris nuo oro uosto iki viešbučio „Šarūnas“ buvo nuvežtas už 86 Lt.

             Comment


              *******
              Miestai.net Fb

              Comment


               Comment
                Comment                 Oranžinių dviračių atsiradimas Vilniuje sukėlė didžiulį šurmulį ir pasipiktinimą. "Kaip man paaiškinti savo vaikui, kad kai kurie žmonės juda ne kojomis, o ratais?", rūstauja tradicinių, ilgamečių judėjimo vertybių šalininkai,"man netrukdo tie dviratininkai, tačiau tegul jie nesirodo viešumoje!". Sunerimę ir kunigai. Su plakatais "Dievas sukūrė koją ir koją, o ne ratą ir ratą!" jie didvyriškai stovi ant naujai įrengto dviračių tako, trukdydami iškrypėliams patekti į tradicinę pasivaikščiojimų vietą - senamiestį. Apie 70% vilniečių šeimų nebesilanko Maximoje, kur klesti vaikiškų dviračių propaganda, bei nebeveda savo vaikų į darželį, kur pradėta taikyti nauja "Moving Loops" pradinukų mokymo programa, kad atsispirti nepajėgių vaikiškų protų neužvaldytų nuodėmingi dviračiai. Šeimos, auginančios kiek vyresnius vaikus, savaitgaliais vedasi juos į Žirmūnų paupį - į dviratininkus akmenų pamėtyti. "Taip, tai gana radikalus žingsnis", sutinka vienas prisistatyti nepanoręs akmenų mėtytojas,"tačiau jei neįskiepysiu tokio elgesio savo vaikams dabar, kur jie vaikščios po dešimties metų? Visur bus vien dviračių takai. O kai dviratininkai gaus visas savo norimas teises, kas seks toliau? Triračiai? Keturračiai? Veganiški greito maisto restoranai? Negalime to leisti." Susierzinęs vyriškis masyviu akmeniu numuša jauną dviratininkę ("pati to prašėsi"), kuri savo provokuojančiu elgesiu kėsinasi į jo vertybes.
                 (nuotrauka iš taikaus protesto "Už vertibes")
                 Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                 Comment


                  Tokių yra ir realybėje.

                  Comment


                   Kavarsko šaltinyje nusižudęs katinas sukėlė šleikštulį koldūnų valgytojui
                   Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                   Comment


                    O "Anykštos" žurnalistai tikriausiai yra nekrofilai jei tokius vaizdus fotografuoja
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                     Comment

                     Working...
                     X