Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Operacinė sistema

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
    Sudėtingiau man yra kurtis USB ir t.t. čia tiesiog updaitins ir viskas. Neturiu aš laiko ir noro žaisti su USB ir pačiam viską instaliuotis.
    Švariai diegtis reikia daryti taip (jei turit laiko ir nelabai turit ką saugot):
    per jų toolsą atsisiunčiate ISO formatu (pasirinkimas "kitam kompiuteriui")
    naudodami PowerISO, UltraISO ar kokią kitą programėlę, jos pagalbą įrašote ISO failą į pasirinktą diską ar USB.

    Kadangi UltraISO programa pas mane vos ne kaip darbui skirta, problemų nesudarė. Kitiems papildomų programų diegimas ir naudojimas gali sudaryti papildomų kliūčių.

    Pliusai diegiant "švariai": išvengiama galimų problemų atsinaujinant (angl. upgrade). Be to, esant nedaug asmeninių failų/programų, jas galima įsirašyti į kitą laikmeną, paskui per naują įdiegti.

    Taip pat ir atnaujinimo būdu dalis programų neišsisaugoja.

    Minusai: jei prieš tai buvo legalūs Windows 7/8, prarandama galimybė aktyvuoti. Norint aktyvuoti reikia "atsinaujinti", o po to, jei norima - švariai įsidiegti. Tai užtrunka dvigubai ilgiau.

    Parašė John
    Irgi bado.
    Man labiau badydavo žodžiai, įskaitant ir "eur" ar "Eur", visgi norėtųsi standarto valiutos žymėjimui, o ne mišrainės su ženklais ir simboliais.
    kk3

    Comment


      Grįžtant prie OS, ar aš gerai suprantu, kad W10 negalima išjungti automatinio Windows update, kaip buvo galima visuose ankstesniuose Windowsuose?

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Grįžtant prie OS, ar aš gerai suprantu, kad W10 negalima išjungti automatinio Windows update, kaip buvo galima visuose ankstesniuose Windowsuose?
        Deja, bet taip, jo neįmanoma išjungti Windows 10 Home versijose, kitose versijose (pradedant PRO) galima. Parametruose "Windows Update" yra tokia pasirinktis.
        kk3

        Comment


          Parašė Haski Rodyti pranešimą
          Deja, bet taip, jo neįmanoma išjungti Windows 10 Home versijose, kitose versijose (pradedant PRO) galima. Parametruose "Windows Update" yra tokia pasirinktis.
          O kaip tai padaryti Pro versijoje? "Advanced options" galiu pasirinkti tik vieną iš dviejų variantų: "Notify to schedule restart" ir "Automatic (recommended)". Jokių kitokių nustatymų, susijusių su updeitinimu, nėra. Čia yra bene pirma mano problema su W10. Nu kuo buvo bloga ligšiolinė updaitinimo sistema?

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            O kaip tai padaryti Pro versijoje? "Advanced options" galiu pasirinkti tik vieną iš dviejų variantų: "Notify to schedule restart" ir "Automatic (recommended)". Jokių kitokių nustatymų, susijusių su updeitinimu, nėra. Čia yra bene pirma mano problema su W10. Nu kuo buvo bloga ligšiolinė updaitinimo sistema?
            Mums tikrai neblogas, bet štai M$ matyt "trukdė kontroliuoti mases".
            kk3

            Comment


              Parašė SPX Rodyti pranešimą
              Tai čia ir noriu pastebėti, kad ne visi net legalūs vartotojai tą prenumeratą gavo. Pats naudoju legalius WIN7, kurie buvo su kompiuteriu pirkti. Iki pat 07.29 (oficialios išleidimo datos) negavau to vadinamo update'o "Get Windows 10 App" (taip vadinasi). Taigi, čia pačio MS politika tokia - kas gaus automatiškai, o kas ne. Todėl ne veltui ir tą Media Creation Tool išleido. Nesulaukęs taip ir padariau. Iš esmės tas pats, pasidarai USB ir toliau iš tų pačių WIN7 atsinaujini. O dėl tų failų ir programų palikimo, pasirodo, priklauso kas ten senoje versijoje buvo pridirbta ir t.t. Kaip tik viename forume neseniai pasiskaičiau pagoogines apie tas problemas. ir kas keista, kad kol kas kiek vartotojų, tiek panašiai ir skirtingų problemų
              Šitas toolsas puikiai upgradina nedarant jokių USB ar DVD + toks pastebėjimas iš patirties. Upgradinant sistemą su Lietuvos lokale, atnaujina š lietuviškus WIN10, bet be galimybės palikti programų (tas būna aiškiai parašyta, kad dėl kalbos pasirinkimo nėra galimybės upgradinti pilnai su visomis programomis). pakeitus system locale į English USA jokių problemų nelieka.
              Neišmeskite spalvų

              Comment


                O tai galite paskayti ar verta keisti Windows 8 į 10?

                Comment


                  Aš manau, kad verta. Pats pasikeičiau ir esu patenkintas.

                  Comment


                    Tikrai verta. Čia tai, kuo Windows 8 turėjo būt nuo pradžių

                    Comment


                      „Microsoft“ pripažino: „Windows 10“ šnipinėja ir to sustabdyti neįmanoma

                      Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/mokslas/technolo....d?id=69465258

                      Comment


                        Va tai tau naujiena. Buvo galima pagalvoti, kad anksčiau to nebuvo
                        Kam reikia visiško saugumo, naudoja Tor'ą.

                        Comment


                          Manau, kad anksčiau to nebuvo (pvz., XP), ar bent jei ir buvo, tai žymiai mažesniu mastu. Galų gale mano Linuxas tikrai nieko niekur nesiunčia.

                          Comment


                            Parašė digital Rodyti pranešimą
                            Manau, kad anksčiau to nebuvo (pvz., XP), ar bent jei ir buvo, tai žymiai mažesniu mastu. Galų gale mano Linuxas tikrai nieko niekur nesiunčia.
                            Taigi instaliuojant patys pasirenkam, kokią informaciją leidžiam rinkti, taip, kad paslapčia arba nelegaliai niekas nerenkama. Jeigu nežiūrite ant ko dedate varneles, tai patys kalti.
                            Paskutinis taisė Lettered; 2015.11.03, 18:02.
                            Flickr

                            Comment


                              Paskaityk straipsnį dar kartą. Kai ko neįmanoma atjungti.

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Taigi instaliuojant patys pasirenkam, kokią informaciją leidžiam rinkti, taip, kad paslapčia arba nelegaliai niekas nerenkama. Jeigu nežiūrite ant ko dedate varneles, tai patys kalti.
                                Deja ne taip yra. Varnelės sudėtos tau nepasirenkant. Tiesa gali nuimti jas, bet yra viena kita, kurios paskui vėl priverstinai atstatomos.
                                Čia yra visiškas įžūlumas.

                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Va tai tau naujiena. Buvo galima pagalvoti, kad anksčiau to nebuvo
                                Kam reikia visiško saugumo, naudoja Tor'ą.
                                Nebuvo. Tai kas buvo ankstesnėse versijose yra niekis palyginus su šiuo invazijos į privatumą šuoliu.

                                Internete cirkuliavęs paveiksliukas su keletu perliukų, nuo to laiko gal dar naujų atsirado:

                                http://i.imgur.com/9DoVoix.jpg

                                Comment


                                  Kokios invazijos? Beveik viską galima išjungti.

                                  Comment


                                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                                    Paskaityk straipsnį dar kartą. Kai ko neįmanoma atjungti.
                                    Beabejo, šiais laikais be interneto ir tuo pačiu duomenų išsiuntimo joks įrenginys negali veikti, tad dalis informacijos turi būti renkama, bet labai daug ką galima išjungti, žodžiu iš nieko išpūstas burbulas, lyg perkant bet kokią kitą prekę ar paslaugą nebūtų "varnelių" pridėliota sutartyje.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Beabejo, šiais laikais be interneto ir tuo pačiu duomenų išsiuntimo joks įrenginys negali veikti, tad dalis informacijos turi būti renkama
                                      Kad negali veikti nereiškia, kad turi būti renkama. Kažkokia kreiva logika. Sakiau, kad mano Linuxas nieko nerenka ir niekur nesiunčia.
                                      bet labai daug ką galima išjungti, žodžiu iš nieko išpūstas burbulas, lyg perkant bet kokią kitą prekę ar paslaugą nebūtų "varnelių" pridėliota sutartyje.
                                      Ne iš nieko ir joks ne burbulas.

                                      Comment


                                        Kai kurie ignoruoja faktą, kad tos privatumo nuostatos diegiant nustatomos "by default". Kaip jas pačiam susikonfigūruoti, prirašyta kilometrinių straipsnių su instrukcijom. Tačiau Microsoft žino, kad 9 vartotojai iš 10 į tai nesigilins ir negaiš laiko. Todėl ta Windows 10 ir duodama nemokamai .
                                        Kai kurie "pažangieji" japonai dar gyvena su Windows 98 .
                                        Japonijos paradoksas: biuruose – faksai ir „Windows 98“
                                        Plačiau: http://vz.lt/vadyba/inovacijos/2015/...#ixzz3qcD5erai
                                        Paskutinis taisė senasnamas; 2015.11.05, 12:25.

                                        Comment


                                          Jei stacionarus kompas, tai gali tinkle isjungt MS nieko naujo nesugalvojo, Adobe ir Corelis tai jau keleta metu daro. Tad jei tikrai nori saugumo ir kad apie tave niekas nieko nesidalintu - naudok Ubuntu, Debian, SuSE, OpenBSD... Ubuntu ir SuSE isvis yra idealus desktrop replacement ir abu naudojame nemazoj dalyj ofiso darbo vietu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X